تزریق چربی

تزریق چربی در قم با مناسبت ترین هزینه

تزریق چربی در قم با مناسبت ترین هزینه

تزریق چربی در قم

حجم سلول‌های چربی به مرور زمان و در طی سال‌های متمادی کاهش یافته و باعث افتادگی پوست بدن و صورت می شود. امروزه روشی به نام انتقال چربی در سراسر دنیا انجام می شود که می توان به وسیله آن سلول‌های چربی را مجدداً در صورت و بدن تزریق کرد. تزریق چربی در قسمت های مختلف بدن می‌تواند اعمال شود. این چربی از بدن خود فرد گرفته شده و از یک ناحیه به ناحیه دیگر منتقل می شود که به این روش تزریق چربی یا انتقال چربی گویند.

تزریق چربی در قم با مناسبت ترین هزینهکاربرد تزریق چربی در قم به چه صورت است؟

امروزه جوان سازی و اصلاح نقایص صورت و بدن، با استفاده از روش های مختلفی از جمله تزریق ژل قابل انجام است. ماندگاری و عوارض جانبی ژل ها بسته به نوع مواد آن متفاوت است. متخصصان در سازمان بهداشت جهانی مدت مدیدی است که بر نتایج دائمی استفاده از تزریق چربی تأکید دارد. اغلب این چربی از ناحیه های شکم، کمر، پهلوها، ران ها، بازوها و پاها گرفته می شود.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

ماندگاری تزریق چربی نسبت به ژل های حاوی اسید هیالورونیک بیشتر است. تا زمانی که درصد سلول‌های چربی زنده منتقل شده به ناحیه مورد نظر بیشتر باشد، ماندگاری تزریق چربی هم بیشتر خواهد بود. بیشترین تزریق چربی در ناحیه صورت اتفاق می افتد.

مهمترین مزیت این روش، این است که چربی تزریق شده یک ماده مصنوعی نیست بلکه یک بافت طبیعی از بدن خود شخص است. به همین دلیل موجب یک واکنش آلرژیک نمی شود. هزینه ژل ها به هنگام استفاده در نواحی مختلف بدن می تواند به دلیل دوز بالا، مقرون به صرفه نباشد.

تزریق چربی در ناحیه صورت برای پر کردن فرم صورت، برای برجسته سازی لب ها، برجسته سازی گونه و چانه، اصلاح بسیاری از چین و چروک های عمیق و سطحی صورت مانند خط خنده، پیشانی، قسمت میانی دو ابرو، انجام می شود. همچنین می توان برای بسیاری از موارد از جمله شکل دادن به بینی، از بین بردن فرورفتگی های ناشی از زخم و جوش، از تزریق چربی استفاده کرد.

تزریق چربی در قم با مناسبت ترین هزینهبا تزریق چربی در قنوات می توان برخی قسمت های بدن را برجسته کرد. به عنوان مثال برای افزایش سایز سینه ها، برجسته سازی باسن، اصلاح عدم تقارنی سینه ها، اصلاح پارانتزی بودن پاها و غیره استفاده کرد.

این نقایص ممکن است برای افراد ناخوشایند و غیر قابل تحمل باشد. به خصوص برای خانم ها داشتن اندام متناسب و صورتی خوش فرم بسیار مهم است. این روش می تواند به خوبی انتظارات شما را برآورده کند. در شهرستان های کوچک مانند قنوات، امکان دسترسی به تجهیزات پیشرفته و تخصصی تزریق چربی، وجود ندارد و افراد برای درمان به تهران مراجعه می کنند تا بتوانند بهترین نتایج را کسب کنند.

با افزایش سن حجم چربی در قسمت پشت دست ها هم کاهش پیدا کرده و باعث چروک شدن پوست این قسمت خواهد شد. امروزه با تزریق چربی، ظاهری جوان تر و زیباتر به دست ها اعطا می شود. برای رفع تیرگی های زیر چشم و ناودان اشکی هم می توان از تزریق چربی استفاده کرد. چربی مورد نیاز در این ناحیه حتما باید به اندازه نانو تبدیل شود.

روند تزریق چربی در شهر قم

قبل از انجام این تزریق بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و اگر بیماری دارید، او را در جریان این بیماری قرار دهید. اگر پزشکتان انجام این تزریق را تایید کرد، شما آماده تزریق چربی در جعفریه خواهید شد. این روش در اتاق تزریق تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود تا حین کار دردی احساس نکنید. متوسط زمان انجام این روش بسته به ناحیه مورد تزریق، 30 دقیقه الی 3 ساعت است.

دومین مرحله مربوط به برداشت چربی است. هنگام برداشت چربی از کانول های مخصوص لیپوساکشن استفاده می شود. برای ورود این کانول های برش هایی در اندازه چند میلی متر در ناحیه ای که قرار است چربی از آن برداشته شود، ایجاد می‌شود. کانول ها از طریق این برش ها وارد محل مورد نظر می شود و استخراج چربی آغاز می شود. این چربی ها در ظرف های مخصوص ریخته می شود.

سومین مرحله این پروسه مربوط به خالص سازی چربی است. بافت چربی دارای خون و سایر مواد اضافی می باشد. این مواد اضافی توسط دستگاه های پیشرفته، از بافت چربی جدا شده و آماده تزریق می شود. آخرین مرحله تزریق چربی خالص شده است.

چربی با استفاده از سرنگ های مخصوص وارد محل مورد نظر می شود. بعد از اتمام تزریق سرمی وارد محل تزریق می شود. طی چند روز اول بافت چربی از سرم تغذیه می شود. بعد از 3-4 روز در اطراف بافت چربی عروق خونی تشکیل می شوند. هر سلول چربی دارای رگ خونی خاص خود است و از طریق آن تغذیه می شوند.

مدت ماندگاری تزریق چربی در قم چقدر است؟

باید اشاره کنیم که ماندگاری تزریق چربی در کهک از سایر روش ها بیشتر است. تقریبا نیمی از چربی تزریق شده زنده می مانند و ماندگاری آن بسته به بدن افراد متفاوت است. مشکل سازترین جنبه انتقال بافت چربی متغیرهای مربوط به میزان زنده نگه داشتن سلول های چربی است. در بدن برخی از افراد ماندگاری چربی بیشتر و در برخی کمتر است. ماندگاری این روش دائمی نیست و ممکن است برای گرفتن نتایج بهتر مجبور باشید چندین بار این تزریق را تکرار کنید. در مراکز تهران، تزریق چربی در بالاترین سطح انجام می شود.

مطمئنا شما با مراجعه به این مراکز بهترین نتایج را کسب خواهید کرد. بهترین راه گرفتن نتایج دائمی تزریق چربی با استفاده ز سلول‌های بنیادی است. سلول های بنیادی ماندگاری و بقای چربی را تا 60-70 درصد افزایش می دهد. این روش در حال حاضر در کلینیک های تخصصی در تهران انجام می شود.

عوارض تزریق چربی در کهک چیست؟

این روش به دلیل کم خطر بودن نسبت به سایر روش ها، در سراسر دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است و پس از اتمام کار ممکن است شاهد تورم و کبودی در ناحیه مورد تزریق باشید که جای نگرانی نسیت و یک امر طبیعی است و بعد از یک الی دو هفته بهبود خواهد یافت. می‌توانید از کمپرس یخ هم کمک بگیرید. ولی اگر به دست افراد بی تجربه و نا کارآمد انجام شود ممکن است آسیب های جدی به سلامت شما وارد شود. به عنوان مثال خطر آمبولی و عفونت های شدید ممکن است شما را تهدید کند.

بعد از تزریق چربی به چه نکاتی توجه کنیم؟

  1. به مدت یک ماه از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.
  2. به مدت چند هفته از مصرف سیگار و دخانیات پرهیز کنید.
  3. محل مورد تزریق را به هیچ وجه ماساژ ندهید.
  4. برای کاهش تورم کاری جز اعمال کمپرس یخ، انجام ندهید.
  5. · به اندازه کافی آب و مایعات مختلف بنوشید.

هزینه تزریق چربی در استان قم به چه صورت است؟

این موضوع بسته به شرایط مختلف، می تواند کم یا زیاد باشد. ناحیه مورد تزریق هم فاکتور مهمی در تعیین هزینه تزریق چربی در استان قم است. به عنوان مثال، هزینه تزریق چربی در صورت با هزینه تزریق آن در قسمت سینه، متفاوت است.

پزشک تزریق چربی مورد انتخاب هم می تواند در تعیین قیمت ها موثر باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با پزشک مربوطه صحبت کنید. مراکز تخصصی و معتبر تهران با ارائه بهترین خدمات و هزینه مناسب، می تواند نظر شما را به خود جلب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *