پوست و مو

بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران کجاست؟

بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران کجاست؟

بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی (HIFU) یک روش جدید برای جوانسازی پوست است که جایگزین مناسب برای جراحی ها جهت لفت پوست به حساب می آید. افرادی که به دنبال روش های غیرتهاجمی برای لیفت پوست و از بین بردن چین و چروک هستند، از هایفوتراپی استفاده می کنند. این روش برای درمان پیری پوست، لایه های زیرین را به تولید کلاژن وادار می کند و در نتیجه پوست زیبا، شاداب و جذاب می شود.

بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهرانهایفوتراپی و توضیحات بیشتر در مورد این روش زیبایی

روش هایفوتراپی یک روش زیبایی است که برای همه نوع پوست بی خطر به حساب می آید. با این حال به طور کلی برای افراد بالای 30 سال بهترین جواب و نتیجه را به همراه دارد. با این حال افراد مسن شاید الزامات لازم برای انجام هایفوتراپی نداشته باشند پس بهتر است برای روش های جراحی اقدام کنند که با مشورت پزشک باید انجام بگیرد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

درمان هایفوتراپی یا همان HIFU، با استفاده از امواج فراصوت به منظور تحریک کلاژن و تولید الاستین انجام می گیرد که این روش به نوبه خود باعث سفت و جوان به نظر آمدن پوست می شود. هایفوتراپی باعث گرم شدن بافت های لایه های زیرین پوست شده و به مرور زمان، کاری مشابه لایه برداری انجام می دهد.

هنگامی که سلول های زیر پوست به دمای معینی برسند، آسیب سلولی را تجربه می کنند. در واقع این سلول ها مجاب می شوند سلول های بیشتری تولید کنند و این به افزایش کلاژن منجر می شود. از آنجایی که پرتوهای سونوگرافی با فرکانس بالا (هایفو) روی یک ناحیه خاص در زیر سطح پوست متمرکز شده اند، هیچ آسیبی به لایه های فوقانی پوست وارد نمی شود.

در نتیجه این روش هیچ نوع عارضه جانبی هم تجربه نمی کنید. بر همین اساس اگر می خواهید ظاهرتان را شاداب و جواب کنید، می توانید از روش هایفوتراپی (HIFU) استفاده کنید. روش HIFU برای افراد مبتلا به عفونت و ضایعات پوستی توصیه نمی شود.

بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهرانبهترین کلینیک هایفوتراپی چگونه باید باشد؟

از آنجا که روش زیبایی هایفوتراپی یک روش کاملا مدرن و مجهز است، نیاز به مکانی دارد که استریل، بهداشتی، معتبر و متکی بر پزشکان باتجربه باشد.

 • اعتبار کلینیک هایفوتراپی

اول از همه یک کلینیک باید مجوزهای لازم را کسب کرده باشد. بر همین اساس لازم است مجوزهای کلینیک در دسترس و یا قابل مشاهده باشد تا فرد بتواند با مشاهده جواز، قضاوت صحیحی در خصوص مرکز زیبایی داشته باشد.

 • مجهز بودن بهترین کلینیک هایفوتراپی

در صورتی که کلینیک مورد نظر برای انجام روش HIFU مجهز نباشد، ممکن است کاملا نا امید شوید. یک کلینیک باید به تمامی روش های مدرن حال حاضر دنیا تجهیز باشد تا بتواند نیازهای مراجعه کنندگان را برطرف کند.

 • داشتن پزشکان ماهر و متخصص

اینکه این روش درمانی و مهم، نیازمند تخصص پزشک برای کار با این دستگاه های پیشرفته است، موضوعی قابل انکار نیست. اهمیت پزشک و متخصص برای انجام هایفوتراپی بسیار زیاد است و باید مطمئن شوید صورت و یا پوست خودتان را به دستان چه پزشکی می سپارید.

 • راهنمایی و مشاوره های آنلاین حرفه‌ای

طبیعتا پیش از هر تصمیمی، فرد تردیدهایی پیدا می کند و نیاز دارد این تردیدها را برطرف کند. در چنین شرایطی کلینیک باید قادر باشد با استفاده از اطلاعات صحیح، به نگرانی ها و تردیدهای مراجعه کنندگان پاسخ دهد.

اکثر کلینیک های معتبر ایران در شهر تهران قرار دارند به همین سبب، بهتر است کلینیک مورد نظرتان را از این شهر انتخاب کنید.

مزایای هایفوتراپی در بهترین کلینیک تهران چیست؟

طبق اعلام انجمن پزشکی آمریکا، روش هایفو طی سالیان اخیر محبوبیت بالایی پیدا کرده است؛ که دلیل آن بسیار زیاد است اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه به چند دلیل و مزایای اصلی هایفوتراپی اشاره کنیم، می توانیم به این مزایا رجوع کنیم:

 1. کاهش چین و چروک
 2. سفت کردن پوست گردن و صورت
 3. لیفت گونه، پلک و ابرو
 4. ترمیم فک و چانه
 5. جوانسازی پوست
 6. صاف شدن پوست

آیا روش هایفوتراپی دردناک است؟

ممکن است در طی مراحل HIFU ناراحتی جزئی احساس کنید که برخی از افراد، علت آن را به عنوان پالس های برقی ریز و یا یک احساس لکه دار بودن نور می دانند. اگر زیاد نگران دردناک بودن این روند هستید، پزشک ممکن است قبل از شروع درمان، استامینوفن یا داروی ضد التهابی غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن تجویز کند. بلافاصله پس از درمان، ممکن است قرمزی خفیف یا ورم را تجربه کنید که به تدریج طی چند ساعت محو می شود.

مراحل انجام هایفوتراپی صورت

 1. ابتدا صورتتان شسته و تمیز می شود
 2. ممکن است از کرم بی حسی موضعی هم استفاده کنند
 3. سپس پزشک یا تکنسین ژل سونوگرافی را اعمال می کند
 4. دستگاه HIFU بر روی پوست قرار داده می شود
 5. با استفاده از نمایشگر سونوگرافی، پزشک یا تکنسین دستگاه را تنظیم می کند
 6. سپس امواج به لایه های زیرین پوست ارسال می شوند
 7. جلسه اتمام می یابد
 8. در صورت نیاز به جلسات اضافی، جلسه بعدی تعیین می شود
 9. می توانید بلافاصله بعد از درمان به خانه بروید و فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید

آیا هایفوتراپی عوارض جانبی دارد؟

این موضوع به ترکیبی از عواملی مختلف مانند سن، وضعیت پوست و استاندارد مراقبت از پوست بستگی دارد. در اکثر موارد، 2 تا 3 سال پس از هایفوتراپی، نتایج عالی باقی خواهد ماند و اگر این درمان تحت نظر پزشک متخصص انجام بگیرد، نتایج کاملا رضایت بخش تر می شوند.

چه کسانی می توانند از روش هایفوتراپی استفاده کنند؟

معمولا تمام افرادی که دچار مشکلات پوستی هستند و نیاز دارند به پوستی جوانتر و شفاف تر دست یابند، می توانند از روش هایفوتراپی (HIFU) ستفاده کنند. اکثر مراجعه کنندگان به این روش افراد جوان هستند که به خاطر مشکلات پوستی و یا لکه های پوستی دچار ناراحتی شده اند و می خواهند دوباره به ظاهری بی نقص دست یابند.

این روش نسبت به روش های دیگر برتری و مزایای زیادی دارد چون می تواند فرد را به تمام انتظاراتش از یک زیبایی پوست برساند. باقی روش ها معمولا گذرا و موقتی هستند اما ماندگاری HIFU نسبت به سایر روش ها بیشتر است و فرد می تواند سالیان بیشتری از مزایای این روش بهره ببرد.

هایفوتراپی در بهترین کلینیک های ایران

جواب این سوال چندان پیچیده نیست زیرا پیشرفت ایران طی سال های اخیر، بر همه ثابت شده و دیگر کشور عزیزمان ایران به مرحله ای رسیده که نیازی نیست هموطنان به کشور ترکیه بروند زیرا همان امکانات حتی با پزشکانی بهتر، در کلینیک های معتبر تهران در دسترس است.

باید این موضوع را دانست که هایفوتراپی یک روش کاملا مدرن و مجهز است و باید تحت نظر متخصص انجام بگیرد. انجام هایفو در مراکز غیرمعتبر، می تواند نتایج بدی به همراه داشته باشد.

هزینه های بهترین کلینیک هایفوتراپی

از آنجا که هایفوتراپی یک روش کاملا نوین محسوب می شود، هزینه ها و تعرفه های هر کلینیک بسته به امکاناتی که ارائه می دهند متفاوت است.

از همین رو باید علاوه بر تعرفه های هر کلینیک، باید مهارت پزشک، اعتبار کلینیک، مراقبت های بعد از هایفورتراپی و سایر موارد را اضافه کرد تا هزینه های بهترین کلینیک هایفوتراپی مشخص شود.

با این حال توصیه می شود برای به دست آوردن اطلاعات در این خصوص، از مشاوره آنلاین یا حضوری بهره ببرید زیرا بدون معاینه و در نظر داشتن وضعیت فرد، نمی توان هزینه های کلی را اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *