کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش نیوگرافت و مزیت های آن

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

ریزش ابروها یک مشکل طبیعی است؛ مخصوصا در خانم هایی که بیش از حد ابروهای خود را بر می دارند. متاسفانه، اصلاح بیش از حد ابروها به فولیکول های مو آسیب می رساند و موهای ابرو برای همیشه از بین می روند. کاشت ابرو به روش نیوگرافت می تواند به رشد طبیعی ابروهای شما کمک کند.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

طبیعتا با بالا رفتن سن، ابروها بخشی از ضخامت خود را از دست خواهند داد. افراد به تدریج ریزش مو را نیز تجربه می کنند و این موضوع، تاثیر آشکاری روی کیفیت ابرو های آن ها خواهد داشت.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

بعضی ها ترجیح می دهند پس از ریزش ابرو، به سراغ روش هایی مثل آرایش ابرو ها بروند اما این روش ها معمولا نتایجی کاملا «طبیعی» و یا حتی دائمی به دنبال ندارند و نمی توانند کیفیتی در حد و اندازه های ابروهای طبیعی خود فرد داشته باشند.

برای رسیدن به نتایج نرمال و مطلوب، باید روش هایی را برای رشد دوباره ابروها در نظر گرفت. کاشت ابرو به روش نیوگرافت، یکی از همین متدهای موثر است. این متد اساسا یک تحول بزرگ در رشد دوباره ابروها و پدیده کاشت ابرو به وجود آورده است.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت نسبت به تاتو ابروها که فقط از رنگدانه ها برای نشان دادن ابروها استفاده می کنند، نتایج بسیار طبیعی را برای بیمار به دنبال دارد. کاشت ابرو به روش نیوگرافت هم برای خانم ها استفاده می شود و هم برای آقایان. با ما همراه باشید تا در مورد روش نیوگرافت اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

فرآیند کاشت ابرو با روش نیوگرافت FUE

در کاشت ابرو به روش نیوگرافت FUE (یا استخراج واحدهای فولیکولی مو) از موهای پشت سر استفاده می شود. این فرآیند باید توسط متخصص با تجربه و با مهارتی انجام بشود تا برای بیمار نتایج رضایت بخشی را بتواند به دنبال داشته باشد.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

در روش نیوگرافت، فولیکول های مو به بصورت تک به تک از موهای پشت سر و نزدیک به گوش ها برداشته می شوند زیرا موهای ابرو ظرافت خاصی دارند و باید در حین استخراج فولیکول ها خیلی دقت کرد. این فولیکول ها در قسمت ابروها گذاشته می شوند؛

البته زاویه کاشت این فولیکول ها نسبت به زاویه ابروهای قبلی بیمار کمی متفاوت است. در حین کاشت ابرو به روش نیوگرافت به جهت گذاشتن فولیکول ها در پوست ابرو توجه زیادی می شود.

تقریبا برای هر ابرو بین 250 الی 350 فولیکول نیاز است. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که این موها مانند موهای سر هستند و بسیار رشد می کنند، پس باید به طور مرتب کوتاه و مرتب بشوند.

فرآیند کاشت ابرو به روش نیوگرافت با بی حسی موضعی انجام می شود و تقریبا 3 الی 4 ساعت طول می کشد.

در این روش، خبری از برش و بخیه نخواهد بود. دستگاه نیوگرافت، فولیکول های مربوط به موی خود فرد را در ابروهای او می کارد و کمک می کند که رشد دوباره ابرو ها روی صورت فرد، آغاز شود. همه کلینیک های زیبایی قادر به انجام چنین عملی نیستند اما این تکنیک برای افرادی که به دنبال نتایجی طبیعی برای کاشت ابرو می گردند، بسیار مفید و موثر به نظر می رسد.

ریسک ها و خطرها نیز در این روش برای فرد، به شکل قابل توجهی کنترل شده اند تا سلامتی فرد با هیچ مشکلی مواجه نشود. ماشین نیوگرافت با استفاده از سوزن های مناسب، فولیکول های پشت سر فرد را استخراج می کنند و سپس آن را در زاویه ای طبیعی برای رشد مجدد ابروها می کارد.

این کار، نتایج چشمگیری را به دنبال دارد و البته دوران ریکاوری کوتاهی را نیز پیش روی فرد قرار می دهد.

مرد ها و زنانی که دچار ریزش ابرو ها شده اند، می توانند به خوبی از این متد برای رشد دوباره ابرو های خودشان استفاده کنند.

این افراد باید از سلامتی عمومی برخوردار باشند و سابقه بیماری های خود را نیز به طور کامل با پزشک در میان بگذارند.

افرادی که ابروهای خود را به دلایل ژنتیکی از دست داده اند، افرادی که ابروی آن ها به خاطر برداشتن بیش از حد زیر ابروها ریزش کرده و یا افرادی که به خاطر یک ضربه شدید دچار ریزش ابرو شده اند، می توانند بهترین گزینه های انجام کاشت ابرو به شیوه نیوگرافت تلقی شوند.

نتایج کاشت ابرو به روش نیوگرافت

بعد از اتمام این فرآیند، مقداری پوسته ایجاد می شود که بعد از چند روز از بین می رود. در هفته سوم، موهای ابرو یک دفعه شروع به ریزش می کنند که اصطلاحا به آن “دوره شوک” گفته می شود. در ماه سوم یا چهارم، ابروها شروع به رشد می کنند و از آن به بعد دیگر ابروهای شما پا برجا و فیکس باقی می مانند.در دوره شوک، نباید ترس و نگرانی را تجربه کنید.

آن چه در این دوره اهمیت بسیار زیادی دارد، صبور بودن است. چرا که این دوره به هر حال سپری خواهد شد و خیلی زود نتایج دائمی و ماندگار کاشت ابرو با رشد ابرو های جدید، خودشان را نشان خواهند داد.

دوره شوک، یکی از دوره های مهم در پروسه کاشت ابرو به شمار می رود و پس از اتمام این دوره، مقطع جدیدی در زندگی شما آغاز خواهد شد. مقطعی که در آن دوباره صاحب ابروهایی پرپشت و جذاب می شوید.

اگر کاشت مو به روش نیوگرافت به درستی انجام نشود، موهای ابرو در جهت نادرستی رشد می کنند و یا اینکه در سطح ابرو اسکارهایی ایجاد می شود.

البته اگر کاشت ابرو به روش نیوگرافت توسط متخصص کارآزموده ای انجام شود، بیمار با این مشکلات مواجه نخواهد شد؛ در واقع کاشت ابرو با روش نیوگرافت، یک هنر محسوب می شود.

مزیت های کاشت ابرو با روش نیوگرافت

 1. کاشت ابرو به روش نیوگرافت نسبت به روش سنتی FUE، در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود
 2. در روش نیوگرافت می توان برای هر کدام از ابروها، می توان از فولیکول های بیشتری استفاده کرد
 3. عدم ایجاد اسکار های خطی
 4. بهبود سریع تر بیمار در دوره ریکاوری
 5. خونریزی کمتر
 6. احتمال آسیب به رگ های خونی کمتر است
 7. ابروهای پر پشت تر و طبیعی تر
 8. بدون نیاز به بخیه
 9. عدم ایجاد اسکار
 10. نتایج کاملا ماندگار و بلند مدت
 11. نتایج این کار کاملا طبیعی به نظر می رسند و ابروهای واقعی خود فرد را به او بر می گرداند

مقایسه کاشت و ترمیم ابروها به روش نیوگرافت با سایر روش ها

کسانی که ابروهای طبیعی و پر پشت خود را از دست داده اند، ترکیب کاشت ابرو به روش FUE با تکنیک نیوگرافت می تواند بهترین و راحت ترین روش برای کاشت و ترمیم ابروهایشان باشد.

روش نیوگرافت در مقایسه با روش نواری کاشت ابرو یا FUT، دوره ریکاوری سریع تر و بهتری داشته و بدون اسکار و بخیه انجام می شود و به استراحت کوتاه تری هم نیاز دارد.

در کنار طبیعی بودن نتایج کار که معمولا برای فرد اهمیت بسیار زیادی دارد، در روش نیوگرافت می توان تنها با سپری کردن یک جلسه، به نتایج دلخواه از کاشت ابرو ها رسید. در واقع نیازی نیست که فرد بیشتر از یک بار فرآیند استخراج فولیکول ها و کاشت آن ها در ابرو ها را انجام دهد.

البته پیش از انجام این کار، جلسه های مشاوره و آزمایش های اولیه برای فرد در نظر گرفته خواهد شد و پس از آن نیز، دستورالعمل های لازم برای مراقبت در دوران پس از کاشت ابرو از سوی پزشک به فرد داده می شود. اگر همه چیز با دقت و به درستی انجام شود، نتایج کاشت ابرو برای فرد بسیار دلچسب خواهد بود.

توجه به طرح ابروها در کاشت ابرو به روش نیوگرافت

ابروهای زنها و مردها با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد؛ مثلا مردها ابروهای کلفت تری دارند که مدل آنها بیشتر افقی است، در حالیکه زنها ابروهای ظریف تری دارند که در اکثر موارد دارای قوس است. انتخاب زاویه مناسب برای فولیکول های مو، مهم ترین کار در فرآیند کاشت ابرو است.

جهت موهای ابرو از قسمت سینه تا اواسط آن، رو به سمت بالا است و رفته رفته جهت ابروها رو به سمت پایین می رود. در هنگام کاشت ابرو به جهت کاشت فولیکول های مو دقت زیادی می شود تا مانند ساختار یک پر، موها در وسط ابروها با یکدیگر هم جهت بشوند.

کامل شدن فرآیند کاشت ابروها پس از چند ماه، این فرصت را برای فرد به وجود می آورد که ابروها را به حالت دلخواه خود در بیاورد و حتی شکل ظاهری آن ها را نیز تغییر بدهد. البته این کار باید با احتیاط و در صورت لزوم، با استفاده از کمک یک آرایشگر کاملا حرفه ای صورت بگیرد.

هر مدلی از ابرو برای یک نوع صورت مناسب است و شناسایی مدل مناسب برای هر فرد، به خود او برمی گردد. کاشت ابرو این موقعیت را فراهم می کند تا فرد دوباره صاحب ابرو هایی پر پشت شود و این شانس را داشته باشد که هر مدل و هر میزان زاویه ای را برای ابرو های خود ایجاد کند.

در کاشت ابرو به روش نیوگرافت از چه ابزاری استفاده می شود؟

فولیکول های مو از سر بیمار با کمک پانچی به قطر 1 میلی متر برداشته می شوند که با کمک این ابزار می توان فولیکول ها را به صورت تک به تک برای کاشت در ابروها انتخاب کرد.

پانچ با چرخش های سریع و دورانی خود در کف سر می تواند فولیکول ها را از پوست سر بیرون بیاورد. البته متخصص در حین استفاده از پانچ نمی تواند ریشه مو را به طور دقیق ببیند.

نتایج کاشت ابرو با روش نیوگرافت

بعد از اتمام فرآیند کاشت ابرو با روش نئوگرافت، حجم ابروهای شما بیشتر می شود و پرتر از قبل به نظر می رسند. بعد از اتمام دوره شوک ابروها، فولیکول های جدید کاشته شده، به شکل موهای جدید در سطح ابروها ظاهر می شوند و در عرض چند ماه می توانید شاهد رشد ابروهای جدیدتان باشید.

فرآیند تدریجی رشد ابروها باعث می شود تا نتیجه کاملا طبیعی از کاشت ابرو با روش نیوگرافت بگیرید و البته رشد ابروهایتان همچنان ادامه می یابد.

شما پس از انجام این کار، دردی را احساس نمی کنید و می توانید در زمانی بسیار کوتاه پس از انجام کاشت ابرو، دوباره به پشت میز کار و یا سایر فعالیت های روزمره زندگی خود برگردید.

این روش برای رسیدن به ابرو های جدید، کاملا دائمی است و نتایج آن در همه سال های بعدی زندگی، همراه شما خواهد بود. نیوگرافت یک روش مطمئن با ایمنی بالا محسوب می شود و اگر توسط یک متخصص با تجربه بالا صورت بگیرد، نتایج ایده آل تری نیز خواهد داشت.

کیفیت فولیکول های استخراج شده در روش نیوگرافت

فولیکول های استخراج شده در روش نیوگرافت، کیفیت کمتری نسبت به روش نواری کاشت مو یا FUT دارد زیرا خود متخصص جهت استفاده از پانچ را بر روی سر بیمار تعیین می کند.

ممکن است ریشه های مو در حین کاشت در قسمت ابروها، کمی تغییر جهت هم بدهند. البته ممکن است فولیکول ها درحین استخراج به روش نیوگرافت آسیب هم ببینند و در نتیجه، در حین کاشت در ابروها نتوانند کیفیت خوبی داشته باشند.

البته کاشت ابرو به روش های متفاوتی انجام می شود و شما باید تمام جوانب کاشت ابرو را به خوبی در نظر بگیرید و بعد اقدام به کاشت ابرو کنید. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو در مورد کاشت ابرو مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *