کاشت ابرو

کدام مدل کاشت ابرو من را جوان تر می کند؟

کدام مدل کاشت ابرو من را جوان تر می کند؟

داشتن ابرو هایی متراکم، یک دست و طبیعی باعث می شود تا جوان تر از سن واقعی خود به نظر برسید. کاشت ابرو به شما کمک می کند تا اگر به طور طبیعی ابرو های نازک و کم پشتی دارید و یا بنا بر دلایل گوناگون دچار ریزش ابرو یا اسکار ابرو شده اید، این مشکلات را رفع کنید و صاحب ابروهایی کاملا طبیعی و مطابق با سلیقه ی خود شوید.

کدام مدل کاشت ابرو من را جوان تر می کند؟از آن جایی که شکل صورت هر شخص منحصر به فرد است، نمی شود یک مدل ابرو را به عنوان بهترین و محبوب ترین مدل ابرو معرفی کرد. چون ممکن است شکل ابرو هایی که به صورت یک نفر می آیند روی صورت فردی دیگر اصلا جذاب به نظر نرسند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

امروزه روش های نوین و جدید کاشت طبیعی ابرو به پزشک این امکان را می دهند تا با ظرافت و دقت بالا پیوند ابرو را انجام دهد. این یعنی شما می توانید کاشت ابرو را تا حد زیادی متناسب با سلیقه ی خود انجام دهید؛ بنابراین بسیار مهم است که بدانید با توجه به فرم کلی صورت شما، کدام مدل کاشت ابرو برای شما مناسب تر است و می تواند شما را زیباتر و جوان تر نشان دهد.

 بهترین مدل ابروها برای صورت های گرد

اگر صورت گرد و بدون زاویه ای دارید، بهتر است تا به ابرو های خود شکل قوس های بلند و زاویه دار بدهید. این مدل ابرو باعث می شود تا صورت شما کشیده تر به نظر برسد. برای این کار، باید در جلسه ی مشاوره ی کاشت ابرو بخواهید تا ابرو های شما را تا جای ممکن به سمت بالا لیفت کنند و از لیفت کردن آن به سمت بیرون خودداری کنید.

قوس ابرو باید بسیار بالا و مرتفع باشد البته تا جایی که طبیعی جلوه کند. برای تاثیر گذاری بیشتر، می توانید مو های خود را نیز به سمت بالا ببندید تا با شکل ابرو های شما هماهنگ تر شود و صورت شما را کشیده تر و درازتر نشان دهد.

کدام مدل کاشت ابرو من را جوان تر می کند؟بهترین مدل ابروها برای صورت های بیضی

اگر صورت شما به شکل بیضی است، باید بگوییم که شما بسیار خوش شانس هستید چرا که تقریبا همه ی مدل های ابرو روی صورت های بیضی به خوبی می نشینند و جذاب به نظر می رسنند.

همانطور که اشاره شد، نکته ی اصلی برای زیبا و جوان به نظر رسیدن این است که با توجه به ویژگی های صورت خود و این که کدام بخش از صورت نسبت به بقیه ی نقاط جلب توجه بیشتری می کند، ابرو ها را طوری شکل دهید که تعادل در صورت ایجاد شود؛ اما در صورت های بیضی، به طور طبیعی اجزای صورت با یکدیگر تناسب دارند و تقارن ایده آلی در صورت وجود دارد.

بنابراین لازم نیست هیچ قانون خاصی را رعایت کنید، شما می توانید انواع مختلف ابرو ها را امتحان کنید تا ببینید کدام یک از آنها با سلیقه ی شما تناسب بیشتری دارد. برای کاشت ابرو نیز محدودیت خاصی نخواهید داشت و می توانید با مشورت متخصص کاشت، ابرو های خود را با زاویه ی دلخواه خود بکارید.

 بهترین مدل ابروها برای صورت های مثلثی

یافتن بهترین مدل ابرو برای صورت های مثلثی نسبت به دیگر فرم های صورت، بسیار سخت تر است.

چرا که در صورت های مثلثی که به آن صورت شکل قلبی نیز می گویند،‌ چشم ها و پیشانی بسیار جلب توجه می کنند هر گونه تغییری در آن ها کاملا به چشم می آید؛ بنابراین اگر صورت شما مثلثی است و می خواهید کاشت ابرو انجام دهید، به شما توصیه می کنیم از ایجاد تراکم بیش از حد یا شکل دادن زاویه های تند، خودداری کنید.

داشتن ابرو هایی ساده و معمولی نیز در این فرم از صورت به خوبی به چشم می آیند و نیازی به تغییرات گسترده در ابرو ها نیست.

بهترین مدل ابروها برای صورت های کشیده

برای آن دسته از افرادی که فرم صورت های آن ها بلند و کشیده است، بهتر است تا بخش انتهای ابرو های خود را بلند و کشیده نگه دارند؛ یعنی ابرو ها را در جهت افقی امتداد دهید.

در واقع همان طور که در صورت های گرد، با مرتفع کردن و ایجاد قوس در ابرو ها سعی می شود تا صورت دراز تر به نظر برسد، در صورت های دراز با ابرو هایی کوتاه ولی کشیده،‌ صورت گردتر به نظر برسد تا تعادل ایجاد شود.

در واقع عامل اصلی که باعث زیبایی و جوان سازی چهره شما می شود همین ایجاد تعادل بین اجزای مختلف صورت است.

بهترین مدل ابروها برای صورت های مربعی

صورت های مربعی زاویه های تندی در ناحیه ی خط فک خود دارند که اگر با دیگر اجزای صورت هماهنگ باشند، بسیار جذاب به نظر خواهند رسید. برای ایجاد تعادل بین خط فک و ابرو ها در صورت های مربعی، ابرو های خود را متراکم، ضخیم و قوس دار شکل دهید.

ایجاد تراکم بالا در کاشت ابرو به شکلی که طبیعی جلوه کند، کاملا ممکن است. پس اگر صورتی مربعی دارید ولی ابرو های شما نازک و کم پشت هستند، به راحتی می توانید با کاشت ابرو شکل ایده آلی به صورت خود بدهید.

مزیت صورت های مربعی این است که هم می توانید ابرو ها را به شکل قوس ملایم در بیاورید و هم می توانید آن را به شکل زاویه ی تند یا همان مدل شیطانی اصلاح کنید. هر دو حالت برای ایجاد تعادل در صورت های مربعی کاربرد دارند.

فاصله ی چشم ها و بهترین مدل ابرو

به غیر از فرم کلی صورت، یک مورد مهم دیگر که برای تعیین مدل کاشت ابرو باید به آن توجه کنید، فاصله ی چشم ها با یک دیگر است. چشم و ابرو به نوعی مکمل یکدیگر هستند و برای آن که چهره ای ایده آل داشته باشید، باید بدانید که با توجه به فاصله ی چشم های شما کدام مدل از ابرو ها مناسب تر است.

کاشت ابرو برای چشم های نزدیک به هم

اگر چشم های شما به همدیگر نزدیک هستند، باید ابرو های خود را طوری بکارید که یک قوس بلند و عریض تشکیل شود. این قوس باید تا انتهای استخوان ابرو کشیده شود. از کاشتن ابرو هایی نازک و تیز خودداری کنید چرا که برای چشم های نزدیک به هم این مدل ابرو اصلا جالب نخواهد شد و صورت شما را تاریک می کند.

کاشت ابرو برای چشم های دور از هم

چشم هایی که فاصله ی نسبتا زیادی بین آن ها وجود دارد،‌ باعث می شوند تا صورت نیز عریض و پهن به نظر برسد. شما می توانید با شکل دادن ابرو ها کاری کنید که مرکز صورت شما بیشتر جلب توجه کند و تعادل کلی در فرم صورت ایجاد شود.

برای این کار باید قسمت داخلی ابرو ها را به یک دیگر نزدیک کنید (مثل ابرو های پیوندی). به طوری که فاصله ی ابروها از یکدیگر نسبت به فاصله ی چشم ها کمتر باشد. برای این فرم از صورت ها، هر چه ابرو طبیعی تر جلوه کند جذاب تر است.

کاری که در کاشت طبیعی ابرو انجام می شود به این امر کمک می کند. چرا که در کاشت ابرو از مو های طبیعی خود شما برای پیوند استفاده می شود و شکل ظاهری ابرو ها کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *