درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو اقساطی با شرایط استثنایی

کاشت ابرو اقساطی

روش های بسیاری به جهت بهره مندی از ابرو های زیبا و پرتراکم وجود دارد که از جمله آنها می توان به کاشت ابرو اشاره کرد. در حقیقت افراد ممکن است که به دلایل گوناگونی با ریزش ابرو مواجه شوند که از جمله آنها می توان به استرس، رژیم غذایی نامناسب و بیماری های مختلف اشاره کرد.

کاشت ابرو اقساطی با شرایط استثناییبه هر حال با پیشرفت تکنولوژی و گسترش علم پزشکی امروزه امکان این مهم فراهم شده تا افراد بتوانند با استفاده از روش های نوینی که وجود دارد، از داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت بهره مند شوند. کاشت ابرو ممکن است که به روش های متنوعی متناسب با نیاز فرد صورت گیرد که هر یک از این روش ها هزینه مختص به خود را دارا هستند.

ریزش ابرو ها و نازک شدن تار موهای آن اتفاقی است که در اثر افزایش  سن رخ می دهد؛ اما باید بگوییم که جای نگرانی در مورد ان وجود نداشته و فرد می تواند با استفاده از روش های موجود، ابروهایی با ظاهری طبیعی داشته باشد.

به منظور بهره مندی از این روش باید تمامی جنبه های آن از جمله هزینه و خطرات و عوارض جانبی در نظر گرفته شود و به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه های مربوط به کاشت ابرو به بحث پرداخته و عوامل موثر بر آن را بشماریم و به شما راهکاری به جهت مدیریت هزینه کاشت ابرو ارائه دهیم تا شما بتوانید به راحتی هرچه تمام تر به ایده آل خود دست پیدا کنید.

کاشت ابرو اقساطی با شرایط استثناییهزینه کاشت ابرو اقساط چقدر است؟

هزینه های مربوط به کاشت ابرو (Eyebrow transplantation)به معیارهای مختلفی بستگی دارد و بسته به نیازهای مشتری می تواند بسیار متغیر باشد. در واقع در روش پیوند ابرو، فولیکول های مو از قسمتی از بدن گرفته شده و در ناحیه ابرو پیوند داده می شوند.

در این تکنیک زیبایی به دلیل اینکه از موهای فرد برای کاشت در ناحیه ابرو استفاده می شود، ظاهری بسیار طبیعی داشته و افراد قادر به تشخیص آن از ابرو های طبیعی نخواهند بود و به همین جهت است که هزینه برای آن ارزش داشته و در نهایت نتیجه رضایت بخشی را برای فرد به دنبال دارد.

مشاهده مطلب
نظرات در مورد کاشت ابرو و آیا کاشت ابرو درد دارد؟

برخی از کلینیک های زیبایی در راستای کمک به مشتریان و جذب مشتریان بیشتر، اقدام به انجام پیوند ابرو به صورت اقساطی کرده و از این طریق افرادی که نمی توانند هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی را به طور یکجا پرداخت کنند، از خدمات مربوط به کاشت ابرو بهره مند خواهند شد.

هزینه های کاشت ابرو بنا بر اینکه چه متدی برای فرد به کار گرفته می شود، متغیر بوده و نیاز است که جراح و یا پزشک متخصص در این زمینه تصمیم بگیرد. در بسیاری از کلینیک های زیبایی پیش از کاشت ابرو جلسه مشاوره ای برگزار می شود که در این جلسه هدف و انگیزه متقاضی برای کاشت ابرو بیان شده و پزشک متخصص متناسب با آن ابرو را برای فرد طراحی می کند.

همانطور که می دانید کاشت ابرو یک تکنیک زیبایی محسوب شده و در نتیجه تحت حمایت بیمه های مختلف قرار نمی گیرد به همین جهت هزینه های کاشت ابرو یکی از مهم ترین دغدغه های افراد متقاضی است. همانطور که اشاره کردیم هزینه های مربوط به پیوند ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

چه عواملی بر هزینه کاشت ابرو اقساط موثر است؟

همانطور که پیش تر مطرح شد، هزینه های مربوط به پیوند ابرو به معیارهای مختلفی بستگی دارد. یکی از عواملی که در هزینه کاشت ابرو تاثیرگذار است، محل زندگی فرد متقاضی است. در واقع موقعیت های جغرافیایی مختلف می تواند در هزینه نهایی کاشت ابرو تاثیر بگذارد.

از طرفی از دیگر عواملی که بر هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی تاثیر گذار است، جراحی است که برای انجام این کار انتخاب می شود. در واقع هرچه جراح مورد نظر از مهارت و تجربه بیشتری برخوردار باشد، ممکن است که هزینه بیش تری برای انجام این تکنیک زیبایی دریافت کند.

بنابراین جراح باید از مهارت های لازم برای طراحی ابرویی متناسب با صورت فرد برخوردار بوده و همچنین فولیکول های مو را در جهتی مناسب در ابرو قرار دهد تا در نهایت هنگامی که فولیکول های مو شروع به رشد می کنند، ابرو ظاهر نامطلوب و بهم ریخته ای نداشته باشد.

از دیگر معیار های موثر در رابطه با هزینه های این نوع تکنیک زیبایی، می توان به تراکم موهای ابرو اشاره کرد. در واقع این امر به میزان زیادی به خواسته و تمایل متقاضی بستگی دارد و هرچه تراکم مورد نظر فرد برای انجام این تکنیک زیبایی بیشتر باشد، متقابلا هزینه های مربوط به آن افزایش می یابد.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از کاشت ابرو

دلیل این امر آن است که جراح باید تعداد فولیکول های موی بیشتری را از ناحیه اهداکننده خارج کرده و در نهایت آنها را در ناحیه ابرو پیوند دهد. این امر ممکن است که به مدت زمان بیشتری احتیاج داشته و جراح باید تکنیک های لازم برای انجام اصولی این متد را به کار ببرد.

شرایط کاشت ابروی اقساط چیست؟

پیوند ابرو به صورت اقساطی، یکی از خدماتی است که تنها توسط برخی از کلینیک های زیبایی ارائه می شود و افراد می توانند به صورت زیر از مزایای پرداخت هزینه های مربوط به کاشت ابرو به صورت اقساطی بهره مند شوند.

نحوه پرداخت هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی به صورت اقساطی به این صورت است که فرد این هزینه ها را به صورت سه ماهه پرداخت خواهد کرد. نصف هزینه های مربوط به کاشت ابرو در ابتدای کار از متقاضی دریافت شده و نصف دیگر به صورت چک دوماهه پرداخت خواهد شد.

بنابراین افراد می توانند با استفاده از این خدمات به صورت اقساطی از داشتن ابروهای طبیعی و پر تراکم بهره مند شوند. تنها نکته ای که در این مورد باید بدان دقت شود، این است که فرد به کلینیک های معتبر و دارای مجوزهای لازم برای کاشت ابرو مراجعه کند.

کلینیک های زیبایی غیر معتبر بسیاری وجود دارند که صرفا برای تبلیغ و جذب مشتری اقدام به انجام این کار کرده و به همین جهت است که متقاضی کاشت ابرو باید پیش از اقدام برای انجام این متد زیبایی در مورد کلینیکی که به آن مراجعه می کند، تحقیقات لازم را به عمل آورد.

چرا باید کاشت ابروی اقساط را انجام دهیم؟

به منظور اینکه پیوند ابرو را به صورت اقساطی انجام دهید، بهتر است که برخی از نکات را در نظر داشته باشید. در واقع بسیاری از کلینیک های زیبایی که کار خود را تازه شروع کرده اند با انجام این کار قصد جذب مشتری بیشتر دارند که این مورد هیچ مشکلی ندارد.

اما بهتر است که پیش از مراجعه به مراکز زیبایی از این قبیل حتما در مورد مهارت و تجربه پزشکی که نزد آن مراجعه می کنید، تحقیق کرده و اطمینان حاصل کنید که پزشک شما، فردی آموزش دیده و دارای تجربه لازم است.

برای اطمینان از کار او بهتر است که از پزشک خود در مورد نمونه کارهایی که به انجام رسانده، سوال کرده و عکس های مربوط به آنها از پزشک خود درخواست کنید.

در نهایت باید بگوییم که انتخاب کلینیک های زیبایی که به صورت اقساطی هزینه های مربوط به کاشت ابرو را دریافت می کنند، بسیار حائز اهمیت است. پیش از هر چیزی در مورد اینکه کلینیک مورد نظر از مجوز های لازم برخوردار است، اطمینان حاصل کرده و در نهایت پزشکی مناسب و حاذق را برای این کار انتخاب کنید.

مشاهده مطلب
عوارض کاشت ابرو و آشنایی با عوارض کاشت ابرو طبیعی

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت ابرو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع