پوست و مو

جوانسازی غیر تهاجمی صورت

جوانسازی غیر تهاجمی صورت

جوانسازی غیر تهاجمی صورت

جوانسازی غیر تهاجمی صورت می تواند از طریق مختلف انجام شود. در واقع روش های زیبایی بسیاری وجود دارند که به واسطه آنها می توانید جوانسازی غیر تهاجمی صورت را انجام دهید. همانطور که می دانید زیبایی پوست صورت می تواند تاثیر بسیار زیادی را در سن و ظاهر شما بر جای بگذارد.

جوانسازی غیر تهاجمی صورت

با استفاده از روش های ایجاد زیبایی می توانید به احیای غیر تهاجمی پوست صورت خود بپردازید و ضایعات ایجاد شده در این ناحیه را از بین ببرید.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

در واقع احیای غیر تهاجمی صورت به روش هایی گفته می شود که بدون برش و جراحی می تواند احیا و پوست را انجام دهد. بدین منظور نیاز است که در ابتدا در مورد این روش ها به اطلاعات مناسبی دست یابید تا بتوانید با انتخاب بهترین روش جوانسازی غیر تهاجمی صورت به پوستی ایده آل و لطیف برسید.

جوانسازی غیر تهاجمی صورت چیست؟

این عمل را می توان از بین بردن لایه های بیرونی و آسیب دیده پوست صورت دانست که می توانند ظاهری نامتناسب را در شما ایجاد کنند. برای این منظور روش های متفاوتی استفاده می شود تا بتواند چهره ای جوان تر و سالم را برای شما ایجاد کند.

همانطور که می دانیم لایه های خارجی پوست صورت می توانند به شدت تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار گیرند و خاصیت ارتجاعی و لطافت خود را از دست دهند.

آب و هوای آلوده، ایجاد آکنه های پوستی، زخم های حاصل از جا بخیه، ایجاد چروک ها و افتادگی های پوستی و غیره می تواند به مرور زمان بر لایه های پوست صورت شما تاثیرات مخربی را بر جای بگذارد. بدین منظور نیاز است تا جوانسازی غیر تهاجمی صورت انجام گیرد.

امروزه با توجه به پیشرفت های متعددی که در زمینه پزشکی در جوانسازی غیر تهاجمی (non-invasive facial rejuvenation) برای پوست صورت انجام گرفته است می توان پزشکان زیادی را یافت که با این روش های زیبا سازی می توانند به درمان ضایعات این پوستی کمک کنند.

در واقع این پزشکان می توانند احیای غیر تهاجمی پوست صورت را از طریق مختلف و بدون ایجاد درد و جراحی انجام دهند. همانطور که می دانید روش های جراحی در ایجاد زیبایی صورت با به وجود آمدن روش ها و متد های جوانسازی غیر تهاجمی صورت می تواند منسوخ اعلام شوند. در واقع کمتر پزشکی از جراحی برای این منظور استفاده می کند.

جوانسازی غیر تهاجمی صورت

جوانسازی غیر تهاجمی صورت برای چه کسانی انجام می شود؟

جوانسازی غیر تهاجمی صورت همانطور که از اسم آن پیداست می تواند برای همه افرادی که نیاز به زیبایی را در صورت خود حس می کنند انجام شود. در واقع هدف احیای غیر تهاجمی پوست صورت استفاده از متد هایی است که می تواند بدون ایجاد جراحی لایه برداری از پوست را انجام دهد.

افراد مختلف در هر بازه زمانی ممکن است نوعی ضایعه پوستی را در پوست خود مشاهده کنند. این مشکلات پوستی می تواند بنا به دلایل مختلفی در پوست صورت مشاهده شود. برای اینکه این ضایعات را بتوان در کمترین زمان ممکن درمان کرد، بهترین روش برای این منظور را می توان جوانسازی غیر تهاجمی صورت دانست.

بیشتر افراد در اثر افزایش سن می توانند چروک های متفاوتی را در صورت خود مشاهده کنند. این چروک ها می توانند به مرور زمان عمق بیشتری را به خود بگیرند و از این طریق زیبایی پوست افراد را از بین برند. با استفاده از جوانسازی پوست صورت می توانید این چروک ها را درمان کنید و از بین ببرید.

جوانسازی غیر تهاجمی صورت دارای دوره ای موقتی است که باید در اکثر واقع هر 6 ماه یک بار مکررا انجام شود تا  نتایج آن بتواند تا حدودی ماندگاری داشته باشد. در برخی از افراد ممکن است جای لک و جوش به دلایل متفاوتی در صورت این افراد ایجاد شود.

این افراد ممکن است از دارو درمانی برای این منظور استفاده کنند ولی هیچ گونه نتیجه دلخواهی را از این طریق دریافت نکنند. به همین دلیل احیای غیر تهاجمی پوست صورت می تواند برای این افتادگی های پوستی کارساز باشد؛ زیرا هیچ گونه عوارض و دوران نقاهتی بعد از جوانسازی غیر تهاجمی صورت ایجاد نمی شود و در کمترین زمان ممکن می توانید نتایج بی نظیر آن را مشاهده کنید.

روش های جوانسازی غیر تهاجمی صورت چیست؟

در جوانسازی غیر تهاجمی صورت روش های متفاوت همراه با دستگاهها پیشرفته ای وجود دارد که بنا به ضایعه ایجاد شده در صورت شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

در واقع پزشکی که احیای غیر تهاجمی پوست صورت را انجام می دهد، باید با کلیه روش ها و متد های ایجاد زیبایی آشنایی کاملی داشته باشد و بتواند با تخصص و مهارت بالایی از این روش ها به منظور جوانسازی صورت استفاده کند. می توانیم به طور کلی روش های زیر را در جوانسازی غیر تهاجمی صورت مورد بررسی قرار دهیم.

1- جوانسازی غیر تهاجمی پوست صورت از طریق تزریق پرکننده هایی مانند ژل، چربی، بوتاکس و بسیاری از مواد تزریقی که حاوی اسید هیالورونیک هستند می توانند به عنوان روشی غیر تهاجمی و بی دردسر برای ایجاد زیبایی در صورت مورد استفاده واقع شوند.

در واقع انجام تزریق می تواند علاوه بر از بین بردن ضایعات پوستی به عنوان پرکننده در نواحی که نیاز به برجستگی دارد کارآمد باشد. با تکرار تزریق در هر 6 ماه یک بار می توانید جوانسازی غیر تهاجمی پوست صورت را در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه عارضه ای انجام دهید.

2- لایه بردار های شیمیایی نیز نوعی احیای غیر تهاجمی پوست صورت را برای افراد انجام می دهند. از این طریق با قرارگیری این لایه بردارها روی پوست لایه های بیرونی از بین می رود.

این روش در بیشتر مواقع توسط پزشکان ایجاد زیبایی در مطب یا کلینیک های زیبایی برای افراد انجام می شود. از این طریق چین و چروک های پوستی، لک های ایجاد شده در پوست، زخم های ناشی از آکنه و افتادگی های پوستی درمان می شود.

3- استفاده از میکرو درمانی نیز یکی دیگر از روش های جوانسازی غیر تهاجمی صورت است. از این طریق دستگاه های میکرو با سوزن های بسیار ریزی که در خود دارند سطوح پوست صورت را تحت تاثیر قرار می دهند و از این طریق به تحریک پوست و کلاژن سازی آن کمک می کنند. طی این فرایند کلیه ضایعات پوستی می تواند طی یک هفته از بین برود و شما پوستی صاف و نرم را از این طریق مشاهده خواهید کرد.

فواید لیزر درمانی به عنوان روش جوانسازی غیر تهاجمی صورت

استفاده از لیزر درمانی می تواند یکی از بهترین روش های جوانسازی غیر تهاجمی پوست صورت باشد. از طریق دستگاه های لیزر متنوعی که تولید شده است می توانید برای از بین بردن مشکلات پوستی در صورت خود به نحو احسن استفاده کنید.

در واقع از بین بردن جای لک و جوش، تولید کلاژن سازی مورد نیاز برای سفت کردن پوست، از بین بردن چروک ها و خطوط ایجاد شده توسط لیزر درمانی می تواند به راحتی از بین رود. همچنین لایه های خارجی پوست می تواند از این طریق برداشته شده و به جای آن لایه ای جدید در پوست صورت ایجاد شود.

پرتوهای لیزر می توانند امواج فرابنفش را در تنظیمات کنترل شده ای به سطح پوست و لایه های درم بفرستند و بدون هیچی گونه آسیب به بافت های دیگر پوست، عملیات تولید الاستین و کلاژن مورد نیاز را از طریق تحریکات سلولی انجام دهند. بدین وسیله می توانید در مدت زمان محدودی صورت خود را عاری از هر گونه ضایعه ببینید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *