کاشت ابرو

کاشت ابرو تکنیکی شگفت انگیز در عین حال پیچیده

کاشت ابرو تکنیکی شگفت انگیز در عین حال پیچیده

کاشت ابرو طبیعی چالش برانگیزترین عمل زیبایی

کاشت ابرو یکی از چالش برانگیزترین عمل های زیبایی است ولی اگر توسط متخصص با مهارتی انجام بشود، مطمئنا نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت. کاشت ابرو را میتوان با تکنیک های FUT و FUE انجام داد؛

کاشت ابرو تکنیکی شگفت انگیز

مهم ترین خصوصیت کاشت ابرو صرفنظر ار نوع تکنیکی که در آن استفاده می شود، ایجاد بخش های گیرنده برای فولیکول های اهدایی است که متخصص باید جهت و زاویه ای طبیعی را برای رشد فولیکول ها ایجاد کند و در عین حال هم طرح زیبایی به ابروها بدهد تا هم طبیعی به نظر برسند و هم با سایر اجزای صورت بیمار هماهنگ باشند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

اگر ابروهای پر و خوش فرمی دارید، شاید متوجه ریزش ابروهایتان نشوید ولی وقتی ریزش ابروها شدیدتر می شود و یا حتی دیگر ابرویی در صورت شما باقی نمی ماند، متوجه این حقیقت تلخ خواهید شد.

کاشت ابرو تکنیکی شگفت انگیز در عین حال پیچیده

اگر ابروهایتان ریزش شدیدی پیدا کنند، بر روی اعتماد به نفس شما هم تاثیر بدی می گذارند و باعث می شود که از قیافه خودتان دیگر خوشتان نیاید.

در طول 10 الی 15 سال گذشته، تکنیک های کاشت و ترمیم ابرو پیشرفت های زیادی کرده است و امروزه کاشت ابرو در دسترس همگان قرار دارد و وقتی کاشت ابرو با استانداردهای بالایی انجام بشود، قطعا نتایج فوق العاده زیبایی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

اگر تجربه ریزش ابرو دارید یا اینکه بخاطر اصلاح بیش از حد ابرو و یا مشکلات ژنتیکی حجم زیادی از ابروهایتان را از دست داده اید، با کاشت ابرو توسط متخصصان کلینیک پوست و مو رز می توانید مثل گذشته از ابروهای پرپشتتان لذت ببرید.

چرا فقط باید از تکنیک کاشت ابرو برای درمان ریزش ابروهایمان استفاده کنیم؟  

روش های دیگری هم وجود دارند که می توان از آنها برای پرتر کردن ابروها استفاده کرد؛

این روش ها شامل تاتو یا آرایش روزانه ابروهاست که هر دوی این روش ها نقاط منفی و ضررهای زیادی برای ابروهای شما دارند و مهم ترین اشکالی که در این روش ها می توان پیدا کرد این است که تاتو و آرایش، راه حلی طبیعی برای مشکل شما محسوب نمی شوند و تقریبا نیمه دائمی هستند و به صورت طولانی مدت مشکل شما را برطرف نمی کنند.

بخاطر تکنیک هایی که در کاشت ابرو استفاده می شود و اینکه این موها مستقیما از سر شما گرفته می شوند، نتیجه به دست آمده کاملا دائمی است و جراح می تواند طوری این موها را در ابروهای شما قرار بدهد که انگار ابروهای واقعی خودتان هستند.

یکی دیگر از فواید کاشت ابرو این است که تقریبا بدون درد است و به زمان بسیار کوتاهی برای ریکاوری احتیاج دارد که برای بیشتر بیماران حدودا بین 5 الی 7 روز است.

فرقی نمی کند که فقط بخش کوچکی از ابروهایتان را ترمیم کرده اید و یا اینکه کل ابروهایتان را ترمیم کرده اید؛ دوره ریکاوری برای تمام بیماران یکسان است. سرعت رشد ابروهای جدیدی که به تازگی کاشته شده اند، بسیار بالاست؛

اگرچه در موارد بسیار نادر،ی بعضی از بیماران تقاضای دومین فرآیند کاشت ابرو را دارند تا ابروهایشان را به تراکم و حجمی برسانند که دوست دارند.

 کاشت ابرو؛ تکنیکی بسیار پیچیده و در عین حال شگفت انگیز

خود فرآیند کاشت ابرو بسیار ساده است ولی در عین حال هم پیچیدگی های خاصی دارد. طبق حجم کاری که ابروهای شما به آن نیاز دارد که می تواند از یک ترمیم کوچک شروع بشود تا پوشاندن یک اسکار یا ترمیم کامل ابرو، فرآیند کاشت ابرو به حدودا 50 الی 400 گرافت نیاز دارد و هر یک از این گرافت ها شامل 1 الی 2 تار ابرو می شوند.

اولین مرحله از فرآیند کاشت ابرو، طراحی ابروهای جدید شماست که توسط متخصص های ما و براساس نظرات شما انجام می شود تا مطمئن شویم که ابروهای جدید هم مورد قبول شما هستند و هم اینکه ظاهری کاملا طبیعی را برای شما ایجاد می کنند. برای بیماران از مسکن و بی حسی موضعی استفاده می کنیم تا هنگام کاشت ابرو راحت باشند.

موهای اهدا کننده از پشت سر گرفته می شوند و از تکنیک FUE و یا FUT برای کاشت استفاده می شود. از تکنیکی استفاده می شود که شما و متخصص از قبل تعیین کرده اید؛

در جلسه مشاوره برای کاشت ابرو در مورد روش مناسب برداشت فولیکول ها تصمیم گرفته می شود و به فاکتورهایی مثل اهداف شما از کاشت مو، کوتاهی یا بلندی موهایتان بعد از کاشت ابرو و سایر مسائل بطور دقیق پرداخته می شود.

در بعضی از بیماران هم موها از پایین ترین بخش از موهای پشت سر برداشته می شود تا گرافت های کوچکتری استخراج بشوند که بیشتر شبیه موهای ابروست.

هر کدام از گرافت ها توسط تیم تخصصی ما زیر میکروسکوپ بررسی می شوند و متخصص هم نقاط پذیرنده گرافت ها را برای کاشت در ابرو مشخص می کند؛ تعیین نقاط پذیرنده از این جهت مهم است که زاویه و جهت رشد ابروها در آینده توسط همین نقاط پذیرنده تعیین می شود.

تک تک گرافت ها در یک زمان در ابرو کاشته می شوند. در حین کاشت گرافت ها، ابروها چندین بار بررسی می شوند تا کاشت ابرو طبق سلیقه و نظر بیمار انجام بشوند.

بر اساس تعداد گرافت هایی که کاشته می شوند، فرآیند کاشت ابرو بین 4 الی 5 ساعت طول می کشد. بعد از تکمیل فرآیند کاشت گرافت ها، بیمار احساس ناراحتی و درد کمی در سر خود دارد و در 5 هفته اول هم پوسته های کوچکی در اطراف هر یک از گرافت های کاشته شده بوجود می آیند و قرمز شدن سطح ابروها هم دور از انتظار نیست.

بعد از 5 هفته قرمزی پوست کمتر می شود و اگر باز هم سختتان است، می توانید با کرم آرایشی آن را بپوشانید. تعداد کمی از بیماران شاهد تورم و کبودی در اطراف چشمان خود هستند.

اگر متخصص بخش های اهدا کننده را بخیه زده باشد، بعد از چند هفته پوست ترمیم می شود و اسکاری هم به جا می ماند؛ البته اگر تکنیک کاشت ابرو FUE باشد، هیچ اسکاری در سر به وجود نمی آید زیرا نیازی به بخیه ندارد.

اگر بعد از یک سال بیمار خواهان تراکم بیشتری برای ابروهای خود باشد، می تواند برای بار دوم از تکنیک کاشت ابرو استفاده کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

     

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *