درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

سوالات متداول کاشت ابرو

سوالات متداول کاشت ابرو

ابرو ها عضو مهمی از اعضای صورت به حساب می آیند که نقش به سزایی در ظاهر و زیبایی صورت و افزایش اعتماد به نفس دارند و بدون آن ها صورت و چشم ها قالبی نخواهند داشت و زیبایی صورت به شدت کاهش خواهد یافت.

سوالات متداول کاشت ابرو

زمانی که شما از داشتن این نعمت محروم شوید قطعا نیاز به انجام روش هایی مانند کاشت ابرو خواهید داشت که سوالات زیادی را در ذهن شما ایجاد خواهد کرد.

با وجود مشکلاتی همچون ریزش مو و افزایش تدریجی سن رشد موهای ابرو کاهش یافته و به دنبال آن ابرو ها کم پشت به نظر خواهند رسید؛ که نتیجه آن کاهش زیبایی و اعتماد به نفس خواهد بود.

سوالات متداول کاشت ابرو

به همین جهت امروزه عمل زیبایی کاشت ابرو بیش از پیش محبوبیت و طرفدار پیدا کرده و راه حل مناسبی برای افرادی که ابروان کم پشت دارند و می خواهند ابرو های خود را تراکم بخشند خواهد بود.

کاشت ابرو چیست و چگونه انجام می شود؟

در عمل زیبایی کاشت ابرو، از موهایی که در سر وجود دارند برای کاشتن استفاده می کنند؛ که این مو ها به دلیل این که طبیعی هستند می‌توانند به طور طبیعی و به صورت دائم رشد کنند؛ و زیبایی و جذابیت از دست رفته را دوباره برگردانند.

مزیت عمل زیبایی Eyebrow transplant نسبت به روش های پر هزینه و پر دردسر دیگر این است که هیچ گونه دردی نداشته و پس از گذشت مدت کم و به طور تقریبی 5-7 روز به طور کامل ترمیم یابد.

اما مدت زمان عمل زیبایی کاشت ابرو بسته به تعداد موهایی که قرار است کاشته شوند می تواند متغیر باشد؛

اما به طور معمول عمل زیبایی Eyebrow transplant به حداقل 2-3 ساعت زمان نیاز خواهد داشت و در مواردی دیده شده که به دلیل کاشت تعداد زیادی مو در ناحیه ابرو عمل زیبایی کاشت ابرو تا 5 ساعت هم طول کشیده است.

همچنین مدت زمانی که طول خواهد کشید تا بیمار بعد از انجام عمل زیبایی Eyebrow transplant به فعالیت های روزانه خود بپردازد بسته به شرایط بیمار بین 3-5 روز خواهد بود.

به عبارتی بیمار می تواند پس از گذشت 3-5 روز بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به سر کار خود بازگردد و فعالیت های سابق خود را از سر گیرد. در این مدت کوتاه بیشتر علائم جراحی از بین خواهد رفت.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو مناسب چه کسانی بوده و مزایای آن چیست؟

عمل زیبایی کاشت ابرو به دلیل اینکه عوارض جانبی بسیار محدودی را دارا است. همه بیمارانی از کمبود موهای واقع در ابرو های خود ناراضی بوده و قصد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو را دارند می توانند بدون هیچگونه نگرانی از بابت عوارض جانبی ناشی از عمل زیبایی Eyebrow transplant به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بپردازند؛ و نتیجه ایده آل و مورد انتظار خود را دریافت کنند.

اما عمل زیبایی کاشت ابرو برای افرادی مناسب تر خواهد بود که میزان بسیار زیادی از موهای ابرو های خود را به طور کامل از دست داده اند و به دنبال بهترین راه حل برای افزایش تراکم در ابرو های خود هستند.

همچنین ذکر این نکته بسیار مهم است که Eyebrow transplant برای افرادی که دچار بیماری های خونی هستند مناسب نبوده و این افراد باید از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو پرهیز کنند.

اما جدای از این بحث همانند هر عمل، عمل زیبایی کاشت ابرو هم مزایای فراوانی دارد که خود را از سایر روش های پیچیده و دردناک و پر هزینه متمایز می کند و نسبت به آن ها برتری کامل دارد. از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عمل زیبایی کاشت ابرو موجب بهبود هرچه بیشتر زیبایی بیمار خواهد شد.
 2. راحت شدن در نحوه آرایش ابرو ها (به سبب خوش فرم شدن ابرو ها)
 3. خلاص شدن از شر اصلاح ابروها
 4. صرفه جویی در هزینه ها

مراقبت های بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو چیست؟

بیمار بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو برای اینکه عوارض جانبی ناشی از عمل زیبایی Eyebrow transplant تا حد امکان کاهش یابد و از عمل زیبایی کاشت ابرو نتایجی که خواهان آن هستند را به دست آورند باید به یک سری نکات که تعدادی از آن ها هم در پایین ذکر شده است توجه لازم را داشته باشند:

 1. هنگام شستشوی صورت، به ابرو ها دست زده نشود
 2. سر بیمار به سمت بالا باشد.
 3. هنگام خوابیدن از بالش بلند استفاده شود تا سر از بدن بالاتر باشد.
 4. برای مدتی از انجام فعالیتهای ورزشی اجتناب کند
 5. از کرم ها و دارو های تجویز شده پزشک متخصص خود استفاده کند
 6. برای مدتی در معرض نور آفتاب قرار نگیرد.
 7. هنگام حمام کردن و شستشوی بدن نباید آب بر روی ابرو ها بریزد
 8. در هفته دو الی سه بار از کرم جنتامایسین برای ابرو های خود استفاده کند.
 9. از مصرف مواد مخدر همچون سیگار خودداری شود.
 10. در صورت تجویز پزشک از آنتی بیوتیک استفاده شود.
 11. به مدت 15 ماه از برداشتن ابرو ها پرهیز شود.
مشاهده مطلب
کاشت ابرو طبیعی یا میکروبلیدینگ کدام بهتر است؟

سوالات رایج در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو و پاسخ به آن ها

علاوه بر نکاتی که در بالا به آن ها اشاره شد باز هم در این بین سوالاتی در ذهن بیماران ایجاد می شود که تا یافتن پاسخ از ذهن بیمار بیرون نمی روند.

در اینجا قصد بر این است تا به یک سری از سوالات مهم و رایجی که امکان دارد اکثر بیماران در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو داشته باشند به طور کلی پاسخ داد و تا حدودی از دغدغه این بیماران کاسته شود.

در ادامه برخی از این سوالات پاسخ داده شده اند تا در مواقع ضروری بتوانید مشکلات خود را رفع کرده و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

 1. در هنگام عمل زیبایی کاشت ابرو بیمار را به صورت کامل بیهوش می کنند؟

در جواب به این سوال باید گفت خیر عمل زیبایی Eyebrow transplant با بی حسی موضعی انجام می گیرد که در طی این مدت شخص بیکار به صورت کامل هوشیار بوده و تنها درد ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو را حس نمی کند.

 1. از چه روش هایی برای کاشت ابرو استفاده می شود؟ برای انجام دادن عمل زیبایی Eyebrow transplant از روش های FIT و FUT استفاده می شود.
 2. اصلی ترین دلیل ریزش موی ابرو چه می تواند باشد؟

اصلاح بیش از حد مو های ابرو باعث کاهش شدید مو های ابرو می شود. همچنین ابتلا به بیماری های خاص هم به ریزش مو های ابرو تاثیر می گذارند. علاوه بر این پیری نیز یکی از عوامل ریزش مو محسوب می شود.

 1. مدت زمان استراحت بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو چقدر خواهد بود؟ به طور میانگین اکثر بیمارانی که عمل زیبایی Eyebrow transplant را داشته اند بعد از گذشت تنها 48 ساعت می توانند به فعالیت های عادی و کم تحرک تر بپردازند.
 2. نتایج نهایی از عمل زیبایی کاشت ابرو چه زمانی مشخص خواهد شد؟

به احتمال زیاد پس از گذشت یک هفته از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مو های ابرو ریخته می شود و شاید با مشاهده این اتفاق بیمار از این بابت دچار استرس و نگرانی شود ولی با گذشت 4-6 ماه بعد از انجام عمل زیبایی رشد مو ها به تدریج افزایش خواهد یافت؛ بنابراین جای هیچگونه نگرانی نیست.

 1. عمل زیبایی کاشت ابرو در چند جلسه انجام می گیرد؟

با توجه به اینکه اندازه ناحیه ای تحت عمل زیبایی کاشت ابرو کم بوده در یک جلسه قابل حل خواهد بود.

 1. پس از انجام موفقیت آمیز عمل زیبایی Eyebrow transplant می توان به استخر یا سونا رفت؟
مشاهده مطلب
نقش زینک پلاس بعد از کاشت ابرو

بیمار باید دقت داشته باشد تا زمانی که جراحت ها کاملا بهبود نیافته نمی تواند به چنین مکان هایی برود زیرا احتمال به وجود آمدن عفونت در ناحیه بیشتر خواهد شد.

 1. چه تعداد مو برای عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده می شود؟

بسته به نیاز فرد بین 50-100 عدد فولیکول مو برای Eyebrow transplant مورد نیاز خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع