درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

نسل جدید لیزر موهای زائد با shr

نسل جدید لیزر موهای زائد با shr

نسل جدید لیزر موهای زائد را می توانیم لیزر shr بنامیم. دستگاه لیزر shr یکی از جدیدترین و  در عین حال پیشرفته ترین دستگاه های لیزر در بین دیگر دستگاه ها به شمار می رود. برای اینکه موهای زائد خود را از بین ببرید نیاز دارید که از پیشرفته ترین دستگاه برای این منظور استفاده کنید.

نسل جدید لیزر موهای زائد با shrفناوری که در دستگاه لیزر shr مورد استفاده قرار گرفته است ترکیبی پیشرفته از فناوری لیزر و سیستم نور پلاس است که برای از بین بردن موهای زائد بدون هیچ گونه ایجاد دردی استفاده می شود. دستگاه لیزر shr بر روی انواع پوست ها در هر رنگی و با هر نوع مویی می تواند نتایج بی نظیری را ارائه کند.

دستگاه لیزر shr به پوست شما آسیبی نمی رساند و بدون هیچ گونه تغییر رنگ در پوست های شما می تواند موهای زائد را در کمترین زمان ممکن و با سریع ترین فناوری که در تولید این دستگاه استفاده شده است از بین ببرد. برای این منظور نسل جدید دستگاه لیزر shr را می توان یکی از مهمترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد دانست.

نسل جدید لیزر موهای زائد با shrنسل جدید لیزر موهای زائد با SHR چیست ؟

دستگاه لیزر shr از آنجایی که در سری جدید و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تری نسبت به دستگاه های لیزر دیگر ساخته شده است می توان نتایج موثرتری را در از بین بردن فولیکول های مو باقی بگذارد.

به طور کلی دستگاه لیزر shr نوعی از دستگاه لیزر است که می تواند با ایجاد طول موج مناسب و انرژی گرمایی که توسط پرتوهای نوری خود ساطع می کند، به از بین بردن ریشه موها بیانجامد. برای این منظور دستگاه لیزر shr از تکنیک پیشرفته کشویی برای این منظور استفاده می کند.

در ابتدا پرتوهای نوری در سطح گرمای کم و با تمرکز بر روی پوست به تدریج گرم می شود. طی گرم شدن مقدار انرژی مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد به زیر پوست نفوذ می کند و در مدت طولانی تر و آهسته تری گرما از این طریق در سطوح زیرین پوست می رود و از این طریق به صورت اصولی و ریشه ای موهای زائد را از بین می برد.

مشاهده مطلب
مقایسه لیزر موهای زائد و الکترولیز در کلینیک پوست و مو رز

با تکرار تابش های کم انرژی که به تدریج دمای پوست را بالا میبرد و مدت زمان طولانی تر، در واقع فولیکول های موهای زائد آسیب می بینند و از رشد متوقف می شوند.

این روش در دستگاه لیزر shr در واقع یکی از جدیدترین متد ها عنوان می شود که نتیجه موثر و قابل قبولی نیز از این طریق برای مراجعه کنندگان قابل مشاهده خواهد بود.

تفاوت نسل جدید لیزر موهای زائد با نسل قدیم چیست ؟

از آنجایی که تکنولوژی در حال پیشرفت است و روز به روز دستگاه های لیزر جدید روانه بازار می شود، شاید برای شما انتخاب بهترین نوع دستگاه لیزر تا حدودی دشوار باشد. ما به شما استفاده از دستگاه لیزر shr را پیشنهاد می دهم.

برای اینکه بتوانید از فواید این دستگاه بهره مند شوید، باید از دستگاه لیزر shr نسل جدید استفاده کنید تا نتیجه شگفت انگیز آن را در رفع موهای زائد ببینید. دستگاه لیزر shr نسل قدیم بسیار متفاوت از نسل جدید است.

در دستگاه لیزر نسل جدید پرتوهای نوری که از لیزر ساطع می شود می تواند به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند و سلول های رشد و خونرسانی به مو را از بین ببرد. دستگاه لیزر نسل قدیم فقط برای از بین بردن رنگ دانه های مو کاربرد دارد و نمی توانست به صورت ریشه ای مشکلات موهای زائد را از بین ببرد.

برای این منظور طبق تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته است لیزری میتواند نتایج موثری در از بین بردن و کاهش موهای زائد داشته باشد که سطح گرمایش کندتر ولی طولانی تری را نسبت به سطح بالای گرما و اثر کوتاه مدت آن داشته باشد.

این ویژگی در دستگاه لیزر shr به راحتی قابل مشاهده است و از این بابت این دستگاه لیزر را در رده های بالای جدول از نظر کارایی و کیفیت قرار داده است. برای درمان و کاهش موهای زائد همه دستگاه های لیزر از طول موج 640 تا 1200 نانومتر استفاده می کنند.

برای از بین بردن فولیکول های موهای زائد نیاز به طول موجی از 640 تا 950 نانومتر است. این مقدار طول موج برای از بین بردن ریشه مو کافی است. دستگاهی که دارای طول موج مناسبی است می تواند به صورت اصولی و بدون ایجاد هیچ گونه دردی موهای زائد را از بین ببرد.

لیزر نسل قدیم تنها می توانست یک پرتو نوری پرانرژی را در مدت زمان کوتاه به پوست بتاباند و در درمان ریشه ای کاربرد بالایی نداشت.

مشاهده مطلب
لیزر موهای زائد با دستگاه IPL

اما در دستگاه لیزر shr پرتوهای نوری در پالس های متفاوت و در انرژی و گرمای کم به سطح پوست تابانده می شود تا به طور آهسته و تدریجی لایه های زیرین پوست را گرم کند و اثرات طولانی تری را در ایجاد گرما بر موهای زائد بگذارد.

مزایای نسل جدید لیزر موهای زائد با SHR چیست ؟

دستگاه لیزر shr برای رفع موهای زائد می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. از آنجایی که رفع موهای زائد توسط این دستگاه دارای مزایای بسیاری است با انتخاب آن می توانید با خیال راحت موهای زائد خود را از بین ببرید. در واقع مزایای دستگاه لیزر shr به صورت خلاصه به این صورت مورد بررسی قرار می گیرد.

  1.   دستگاه لیزر shr دارای فناوری های به روز و پیشرفته ای است که آن را از سایر دستگاه های نسل قدیم مانند IPL متمایز می کند.
  2.   نتایجی که بعد از لیزر توسط دستگاه لیزر shr مشاهده می کنید بسیار سریعتر از دستگاه های لیزر نسل قدیم است.
  3.   هیچ گونه دردی را در لیزر موهای زائد توسط دستگاه لیزر shr حس نخواهید کرد.
  4.   گرما شدید در دستگاه لیزر shr وجود ندارد و از این بابت نیازی به نگرانی در مورد سوختگی پوست خود نداشته باشید.
  5.   برای استفاده بر روی انواع پوست ها و موها حتی پوست های برنزه با هر رنگ و ضخامتی مناسب است و کاربرد دارد.
  6. تعداد جلساتی که برای درمان توسط دستگاه لیزر shr نیاز دارید بسیار کمتر از دستگاه های نسل قدیم است و این مدت در 4 تا 8 جلسه نتایج بی نظیری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

آیا از بین بردن موهای زائد توسط دستگاه نسل جدید لیزر موهای زائد با SHR امن است ؟

لیزر موهای زائد (laser hair removal) را می توان روشی بسیار راحت و کم دردسر برای از بین بردن موهای زائد در نظر گرفت. این روش امروزه در بین مخاطبان از جایگاه بالایی برخوردار است و از این طریق می توانند با از بین بردن موهای زائد خود به مدت طولانی تری از زیبایی ایجاد شده توسط دستگاه لیزر shr لذت ببرند.

از آنجایی که دستگاه لیزر shr از فناوری های به روز و متد های درمانی جدیدی استفاده می کند، توانسته از FDA مجوز های لازم و تایید شده ای را دریافت کند.

این امر نشان می دهد که استفاده از دستگاه لیزر shr هیچ گونه آسیبی به پوست شما نمی رساند و ایجاد درد و یا سوختگی در پوست توسط این دستگاه لیزر وجود ندارد.

مشاهده مطلب
مزایای لیزر موهای زائد چیست ؟

این دستگاه از بین برنده موهای زائد توسط پزشکان متخصص مو و زیبایی به وفور استفاده می شود و همه این افراد استفاده از آن را بی خطر و بسیار پرکاربرد می دانند. بنابراین نیازی به نگرانی از این بابت نیست و شما می توانید از این طریق به رفع موهای زائد خود بپردازید و نتایج ماندگار آن را در تمام عمر خود حس کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیزر موهای زائد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیزر موهای زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع