لیپوماتیک

لیپوماتیک زنان و کاربرد های آن

لیپوماتیک زنان و کاربرد های آن

لیپوماتیک زنان و کاربرد های آن

بانوان به نسبت بیشتری در مقایسه با آقایان تمایل دارند تا اندام هایی زیبا و جذاب داشته باشند. چاق بودن بعضی از اندام ها مانند شکم، پهلو و ران ها موجب می شود تا زیبایی اندام برهم بخورد و فرد آرزوی خلاصی از شر چربی های اضافی را داشته باشد.

عمل لیپوماتیک از جمله روش های پیشرفته ای است که با ساکشن چربی های مازاد لاغری را برای بانوان راحت کرده است. لیپوماتیک زنان از تکنولوژی دقیقی بهره مند می باشد که آن را نسبت به سایر روش های قدیمی تر متمایز و متفاوت کرده است.

لیپوماتیک زنان

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

لیپوماتیک زنان چیست؟

لیپوماتیک زنان روشی نوین و جدید جهت تخلیه کردن چربی های بدن است که بسیاری از بانوان به دلیل نتایج شگرف آن سطح رضایت قابل توجهی را اعلام کرده اند. خوشبختانه عمل لیپوماتیک در بانوان در مقایسه با شیوه های لاغری دیگر مانند لیپوساکشن از عملکرد بهتری برخوردار است.

این متد در یک جلسه سبب خروج میزان زیادی از چربی های اندام می شود.

لیپوماتیک زنان

در نتیجه بانوانی که با رژیم نمی توانند به لاغری مورد نظر در اندام خود برسند نیازی نیست که روش های سخت یا طاقت فرسا را امتحان کنند. لیپوماتیک می تواند از بهترین راهکار هایی باشد که کمک شایانی به آن ها خواهد کرد.

این روش با استفاده از یک ابزار فلزی به نام کانولا انجام می شود. کانولا با وارد شدن به بافت چربی های اندام، سبب ایجاد ارتعاشات و لرزش هایی می شود که در ریز و خرد شدن سلول های چربی نقش اساسی دارد. در نتیجه سلول ها شل می شوند و توسط مکش این دستگاه از ناحیه خارج خواهند شد.

جالب اینجاست که یکی از بهترین مزایای لیپوماتیک زنان عدم آسیب رسانی به سلول های چربی است.

بخصوص در زنان به علت اینکه تخلیه چربی ها دارای کاربرد های بیشتری در مقایسه با مردان می باشد آن ها می توانند با خارج کردن چربی های بدنشان به سایر نقاط بدن مانند سینه و باسن که دارای متقاضیان زیادی برای انجام پروتز می باشد نیز کمک کنند.

سالم بودن و قابل استفاده بودن چربی های اضافی امکان تزریق آن ها را به سایر اندام ها می دهد و شانس اینکه شما بتوانید هم با لیپوماتیک و هم با تزریق چربی زیبایی چند برابری را بدست آورید را میسر می کند.

لاغری با لیپوماتیک زنان

شاید برای شما نیز جای سوال باشد که چگونه می توان چاقی اضافی یک اندام را بدون بازگشت تجربه کرد.

بیشتر متقاضیان این درمان زنان می باشند زیرا بانوان نسبت به آقایان بیشتر روی اندام و زیبایی خود حساس بوده و خواستار رفع تمامی نواقص بدن خود می باشند.

این دغدغه که برای زنان جامعه به یک معضل تبدیل شده است با انجام عمل لیپوماتیک برطرف خواهد شد. لیپوماتیک شامل چیزی حدود 600 ارتعاش در یک دقیقه می باشد که با تاثیر قابل توجهی که در خرد کردن سلول های چربی دارد، آن ها را کاملا ریز کرده و سپس به بیرون هدایت می کند.

در روش لاغری لیپوماتیک، لاغری اندام تنها گزینه ای نیست که افراد به آن دست پیدا می کنند، بلکه لاغری به همراه یک پوست صاف و بدون تحمل هیچگونه عارضه جانبی از مهم ترین تاثیرات این روش است.

لیپوماتیک زنان اندام آن ها را بسیار خوش فرم کرده و اندامی زیبا و تراشیده را در اختیارشان می گذارد. از آنجایی که زنان به زیبایی و یک داشتن یک هیکل بی عیب و نقص و جذاب تمایل زیادی از خود نشان می دهند، روش های مدرن لاغری اندام های بدن برایشان بسیار کاربردی خواهد بود.

کاربرد های لیپوماتیک زنان

در جوامع امروزی که بسیاری از افراد به سمت انجام درمان های زیبایی سوق پیدا می کنند، وقتی نام لیپوماتیک آورده می شود، اکثرا به یاد ساختن هیکل دلخواه خود و نابودی چربی های انباشته شده در تمامی اندام های بدن می افتند.

با توجه به اینکه برخی از اندام های بدن بیشتر دچار چاقی موضعی می شوند اما این روش برای نواحی مختلف به طور معمول کاربرد دارد. حتی ساق پا و نواحی اطراف زانو و در ناحیه صورت و غبغب نیز می توان از فواید عمل لیپوماتیک بهره مند شد.

از دیگر کاربردهای پیکرتراشی می توان به استفاده پزشکی از این روش اشاره نمود. از بین بردن تومورهای خوش خیم کوچک چربی در زیر پوست، رفع بزرگی بیش از حد سینه زنان، جلوگیری از تعریق بیش از حد ناحیه زیر بغل از دیگر کاربردهای این روش درمانی محبوب می باشد.

ویژگی های لیپوماتیک زنان

لیپوماتیک نوعی درمان زیبایی و محبوب مخصوصا در بین زنان بوده که هدف نهایی آن کانتور و فرم دهی بدن با توجه به سلیقه مراجعه کننده می باشد. پیکرتراشی نیز همانند سایر درمان های زیبایی دارای ویژگی، مزایا و معایب مختص به خود بوده که در این قسمت از مقاله به بررسی مزایا و ویژگی های این روش از درمان پرداخته شده است.

 1. متدی نوین و جدید که بسیاری از عوارض سیستم ها و روش های قبلی لاغری موضعی را به همراه ندارد.
 2. استفاده از انرژی مافوق صوت در روش لیپوماتیک آن را به یک متد منحصربفرد تبدیل کرده است.
 3. زمان عمل لیپوماتیک بسیار کوتاه است و نیاز به صرف وقتی طولانی ندارد.
 4. عوارض جانبی حاصل از این روش بسیار کم و محدود می باشد.
 5. با حذف بیهوشی کامل از این روش لاغری طرفداران زیادی به سمت انجام آن جذب شده اند.
 6. کوتاه بودن دوران نقاهت لیپوماتیک زنان یک نکته مثبت و مفید برای آن هاست.
 7. پس از لیپوماتیک، بانوان دیگر نیازی به لیفت پوست ناحیه ندارند و با مکانیزمی که این روش داراست پوست بخودی خود کشیده و صاف خواهد شد.
 8. خطر ایجاد آمبولی در این روش بسیار پایین است و به ندرت رخ می دهد.
 9. روشی کاملا کم خطر بوده که موجب بهبود کانتور و فرم بدن شما خواهد شد.
 10. برخی از افراد برای از بین بردن لیپوم ها که نوعی تومورهای خوش خیم چربی می باشند، از لیپوماتیک استفاده می کنند.
 11. اگر مراجعه کننده نسبت به مقدار کالری دریافتی روزانه و دنبال کردن سبک زندگی سالم آگاه باشد، این روش می تواند اثرات و نتایج طولانی مدت و حتی دائمی داشته باشد.
 12. از دیگر مزایای حاصل از پیکرتراشی می توان به ظهور فوری نتایج اشاره نمود. در واقع پس از درمان، نتایج قابل مشاهده خواهند بود اما به دلیل وجود تورم به خوبی دیده نشده و واضح نیستند.
 13. این درمان برای افرادی مناسب است که اضافه وزن نداشته، دارای بدنی با سلامت عمومی بوده و داروهای خاصی مصرف نمی کنند.
 14. این درمان با بهبود ظاهر اندام مورد نظر بانوان موجب افزایش اعتماد به نفس افراد شده و بسیاری از افراد پس از اینکه به فرم دلخواه خود دست یافتند، احساس ناراحتی و شرمساری در آنها فروکش کرده است.

این درمان دارای ویژگی ها و مزیت های فراوان دیگری نیز می باشد که با انجام آن و با گذشت روزهای متوالی شاهد آن ها خواهید بود.

لیپوماتیک زنان در ناحیه شکم

زنان برای اینکه یک شکم صاف و تخت داشته باشند معمولا از رژیم های لاغری استفاده می کنند. متاسفانه این رژیم ها در برخی از موارد پاسخگوی نیاز فرد نیست و با اینکه میزان حجم چربی های کل بدن را کمتر می کند اما در برخی از اندام ها هنوز هم چاقی موضعی دیده می شود.

انجام لیپوماتیک شکم نیز همانند سایر اندام های بدن با استفاده از تزریق بی حسی و بیرون کشیدن چربی های اضافی از شکم توسط کانولا انجام می شود.

برخی از افراد به دلیل تجمع بیش از حد چربی ها در این ناحیه، دارای مقدار زیادی چربی می باشند که در این صورت پزشک برای نتیجه دهی هرچه بهتر، تعداد جلسات درمان را افزایش داده و در جلسات مختلف به رفع ناهمواری های شکم خواهد پرداخت تا نتایجی یک دستی حاصل شود.

با توجه به افزایش تعداد جلسات، موضوع ریکاوری و دوران نقاهت به میان کشیده خواهد شد. در واقع روند بهبودی و بازیابی بدن به تعداد جلسات درمان، تعداد و حجم ناحیه درمان شده بستگی خواهد داشت.

بطور مثال اگر فردی علاوه بر پیکرتراشی شکم، خواستار حذف چربی های ناحیه گردن، ران، باسن و یا هر اندام دیگری باشد، باید زمان بیشتری برای بهبودی صرف نماید.

بعد از درمان ممکن است کمی احساس درد، تورم و خونریزی داشته باشید که هر یک از این علائم از مراحل درمان و بهبودی بوده و جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

برای بهبودی سریعتر می توانید از گن و یا لباس هایی استفاده نمایید که کمی فشار بر منطقه درمان شده وارد می کنند. این لباس ها با کنترل تورم ناشی از درمان، موجب کاهش درد، تورم و در نتیجه آن بازیابی سریع تر خواهند شد.

از آنجایی که در پیکرتراشی از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد و از آن به عنوان روشی سرپایی یاد می شود، باید انتظار داشت تا مراجعه کننده تا 48 ساعت پس از درمان توانایی کامل انجام فعالیت های عادی و روزانه خود را داشته باشد.

با این حال 48 ساعت برای بهبودی کامل و پرداختن به فعالیت های سنگین کافی نخواهد بود.

شکم یکی از این اندام هاست که بیشترین تقاضا را برای لیپوماتیک دارا می باشد. زنان پس از ” لیپوماتیک شکم ” با یک شکم تخت و زیبا روبرو می شوند که هیچگونه سلول چربی اضافی ندارد.

بدین ترتیب پوشیدن لباس هایی جذب که بیرون زدن شکم تیپ و هیکل را برهم نریزد برای آن ها بسیار لذت بخش می شود.

ناهمواری ها و چاقی موضعی شکم در برخی از مواقع نوع نشستن و انجام تمرینات ورزشی را نیز سخت می کند.

لازم به ذکر است که تنها پزشک متخصص اجازه انجام لیپوماتیک را داشته و از انجام این درمان زیر نظر افرادی که دارای صلاحیت نمی باشند، خودداری نمایید.

همچنین به یاد داشته باشید که لیپوماتیک روشی برای کاهش وزن نیست و اگر به فکر کاهش وزن توسط پیکرتراشی می باشید، باید در تصمیم خود تجدید نظر نمایید.

لیپوماتیک تنها توانایی از بین بردن چربی هایی را دارد که پس از گذشت چندین سال سفت و سخت شده و از بین بردن و نابودی آنها برای مراجعه کننده توسط روش های عادی مانند ورزش و رعایت رژیم های غذایی مقدور نمی باشد.

به همین دلیل است که پزشکان تنها افرادی را تحت درمان لیپوماتیک قرار می دهند که از لحاظ پزشکی دارای سلامت عمومی بوده و وزن کنونی آنها به وزن ایده آل بدنشان نزدیک است یعنی افرادی که دارای مقدار زیادی اضافه وزن نباشند.

زیرا اگر فردی دارای سلامت کافی نبوده و از داروهای خاصی مصرف نماید، ممکن است به تداخلات دارویی برخورده و عوارض و خطراتی گریبان گیر مراجعه کننده شود.

لیپوماتیک برترین متدی است که در حال حاضر در سراسر نقاط جهان و در ” بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران ” به کار می رود تا افراد بتوانند مشکلات چاقی موضعی آن را برطرف نمایند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *