کاشت مو

روش های مورد استفاده کاشت مو در افراد مشهور خارجی

روش های مورد استفاده کاشت مو در افراد مشهور خارجی

روش های کاشت مو در افراد مشهور خارجی

کاشت مو یکی از مفیدترین و محبوب ترین عمل های زیبایی در جهان محسوب می شود. در کاشت مو، پزشک با استفاده از یک روشی که معین می کند، فولیکول های مو در ناحیه پشت گردن را برداشته و آن ها را در به نواحی بدون مو منتقل می کند. این موها پس از گذشت شش ماه تازه کم کم رشد می کنند و در عرض 12 تا 18 ماه، کاملا به نتیجه می رسند.

روش های مورد استفاده کاشت مو در افراد مشهور خارجیاز آنجا که عواملی مانند استرس و اضطراب هم می تواند باعث ریزش مو شود، سلبریتی ها هم مانند شهروندان عادی، به کاشت مو نیاز پیدا می کنند و در واقع می توان گفت در این مورد، هیچ فرقی میان مردم عادی و سلبریتی ها وجود ندارد و حتی شهرت، محبوبیت و ثروت هم نمی تواند مانع از ریزش مو شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

سلبریتی ها از کدام روش کاشت مو استفاده می کنند؟

معمولا چون بهترین روش های کاشت مو در خدمت اکثر جامعه قرار می گیرد، تفاوت چندانی میان روش های کاشت موی سلبریتی ها و بقیه وجود ندارد و این نکته مهم ترین بخش این مقاله است اما شاید برخی علاقه مند باشند تا بدانند سلبریتی ها از چه روش کاشت مویی برای خود استفاده می کنند!

از روش های پیوند مو می توان به موارد ذیل اشاره کرد که هر کدام بنا بر وضعیت عمومی مراجعه کننده، قابل انجام گیری هستند.

 1. کاشت مو به روش FUE
 2. کاشت مو به روش FIT
 3. کاشت مو به روش FUT
 4. کاشت مو به روش SUT
 5. کاشت مو به روش DHI
 6. کاشت مو به روش BHT

دو روش FUE و SUT معمولا در میان سلبریتی ها محبوبیت بیشتری دارد و بیشتر ترجیح داده می شود زیرا با توجه به کیفیت و تراکم بالای گرافت های کاشته شده در این روش قطعا می توان از آن ها به عنوان روش های محبوب کاشت مو نام برد.

روش های مورد استفاده کاشت مو در افراد مشهور خارجیروش کار در متد FUE اینگونه است که تمام واحدهای فولیکولی را به صورت جداگانه برداشت می کنند و سپس با بالاترین کیفیت، در ناحیه جدید می کارند. این روش هیچگونه زخمی باقی نمی گذارد و زمان ریکاوری فوق العاده سریعتر است.

کاشت مو روش SUT هم که کم و بیش به روش FIT شباهت دارد اما شکل پیشرفته تر آن محسوب خواهد شد، با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته، فولیکول های مو و گرافت ها را برداشت می کنند که در این متد، میزان آسیب به بافت ها و گرافت ها بسیار پایین خواهد بود و فرد هیچگونه احساس دردی نمی کند و جای زخمی هم پس از جراحی وجود نخواهد داشت.

همچنین باید گفت تراکم مو در این روش، نسبت به سایر روش ها سه برابر بیشتر است که بسیار فوق العاده به حساب می آید.

کدام سلبریتی ها کاشت مو را انجام داده اند؟

شاید این سوالی باشد که شما تنها برای سرگرمی و دانستن این موضوع از خود پرسیده باشید اما با کمی تفکر خواهید یافت که این سوال ارزش های بسیار زیادی دارد. شما اگر بدانید که یک سلبریتی یا فرد مشهور چگونه و چرا کاشت مو انجام داده و از چه روش هایی برای کاشت موی خود استفاده کرده است می توانید انتخاب های درست تری را داشته باشید.

چرا که چنین فردی در چنین جایگاهی هیچگاه به دنبال روش های غیر مطمئن نخواهد رفت و سعی خواهد کرد تا با کاهش ریسک بهترین نتایج را از کاشت مو دریافت کند و ظاهری بی نظیر را برای خود رقم بزند! پس حتما به نوع کاشت مو و روش و تکنیک استفاده شده برای این دسته از افراد دقت کنید.

 1. دیوید بکهام

جالب است بدانید دیوید بکهام فوتبالیست افسانه ای با خوشتیپی و چهره زیبای همیشگیش که معمولا در صدر اخبار مد و فشن روز دنیا قرار دارد کاشت مو انجام داده، کاشت موی دیوید بکهام اما به دلیل طاسی سر و یا ریزش شدید نبود، بلکه دیوید بکهام تنها برای پرپشت شدن مو از عمل زیبایی پیوند مو بهره برد.

پرپشت کردن مو با استفاده از ترمیم مو و پیوند مو نیز یکی از روش ها و متد های متداولی است که حتی پیش از طاسی سر می توان انجام داد. کاشت مو دیوید بکهام به روش SUT و با استفاده از بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا انجام شده است.

 1. وین رونی

وین رونی، یکی از مشهورترین بازیکنان دنیای فوتبال و کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، همواره به خاطر کم پشت بودن موهایش معروف بود. این وضعیت تا جایی پیش رفت که هم تیمی هایش به او لقب بابی چارلتون داده بودند زیرا رفته رفته این شباهت بیشتر می شد.

رونی در سال 2011 تصمیم گرفت کاشت مو را انجام دهد و در کلینیک هارلی استریت با روش و متد های FUE به هدف خود رسید. او سپس در توییتر با انتشار عکس هایی از خود، با افتخار اعلام کرد پیوند مو و ترمیم مو انجام داده و از این پس منتظر موهایی پرپشت است.

 1. سسک فابرگاس

فوتبالیست و ستاره ملی پوش تیم ملی اسپانیا از محبوب ترین بازیکنان جهان فوتبال است. او که بارها در تیم هایی مانند بارسلونا و آرسنال و اسپانیا به قهرمانی های بزرگی رسیده، طی سال های اخیر از یکی از افرادی بوده که به کاشت مو روی آورده است.

او از روش FUE برای به دست آوردن موهایی پر تراکم و پرپشت استفاده کرد که جواب بسیار خوبی هم گرفت و الان یکی از بازیکنان اسپانیایی خوش تیپ به حساب می آید. این روش درمانی بسیار جوابگو و موثر است.

 1. التون جان

کسی وجود دارد که التون جان را نشناسد؟ او در دهه 70 با موسیقی راک به شهرت رسید. او که تاکنون بیش از 250 میلیون نسخه از آلبوم هایش را فروخته است و همین امر، التون جان را به یکی از بزرگترین نوازندگان تاریخ موسیقی تبدیل کرده است.

التون جان که بعدها اعتراف کرد در دهه 80 کاشت مو انجام داده، 73 سال دارد اما چنان ظاهر جوان و سرحالی دارد که همه در مورد سنش تردید دارند. التون جان مجبور بود به خاطر تجهیزات کم در آن سال ها از روش های سنتی تری استفاده نماید، وی از روش FUT استفاده کرد اما این روش هم تاثیرات فوق العاده ای دارد که در تصاویر مربوط به التون جان کامل مشهود است.

 1. داوید سیلوا

داوید سیلوا، ستاره اسپانیایی منچسترسیتی، از دیگر بازیکنانی است که موهایی فوق العاده پرپشت دارد. مشخصا داوید سیلوا از روش FUE برای کاشت مو استفاده کرد. او این روش را در بریتانیا انجام داد و یک شروع تازه را آغاز کرد.

این روش کاشت مو برای خانم ها نیز انجام پذیر بوده و راحت تر است زیرا می توان از ناحیه پشت گردن، فولیکول های مو را به راحتی برداشت کرد اما در مردان، احتمالا نیاز به تراشیدن مو خواهد بود.

 1. رافائل نادال

یکی از بزرگترین و محبوب ترین تنیسورهای تاریخ جهان مردی که به قهرمانی های بسیاری دست یافته، در سال 2016 کاشت مو انجام داد تا نواقص ظاهرش را بپوشاند. گفته می شود نادال در یک مرکز تخصصی در شهر مادرید، ده ساعت تحت جراحی قرار گرفته و ظاهر جدیدش را در رقابت های تنیس آزاد استرالیا رونمایی کرده است.

این بازیکن مشهور از روش کاشت مو SUT در کنار متد های بروز FUE برای کاشت موی خود استفاده کرد.

 1. آنتونیو کونته

این سرمربی ایتالیایی که در کشورهای ایتالیا و انگلیس به قهرمانی رسیده و سرمربیگری تیم های بزرگ اروپایی را برعهده داشته، یکی از افرادی است که کاشت مو انجام داده است. ظاهر کنونی او با ظاهر وی در زمان فوتبال بازی کردن، کاملا متفاوت است.

اکنون موهای او کاملا لخت و بلند شده و یکی از افراد مشهور و خوشتیپ ایتالیا محسوب می شود. همین موضوع باعث می شود که مطمئن باشید پس از کاشت مو رشد موها تا چه حدی کیفیت و سرعت خواهند داشت و حتی می توانید موهایی بلند و زیبا داشته باشید. کونته برای کاشت مو روش SUT را انتخاب کرده بود.

 1. گوردون رمزی

سرآشپز معروف برنامه های تلویزیونی که 45 سال دارد و از چهره های خوش نام تلویزیون محسوب می شود. این مرد 45 ساله که در محله بورلی هیلز، یکی از لوکس ترین محله های لس آنجلس زندگی می کند، با استفاده از روش FUE و در یک جراحی 12 ساعته، توانسته توسط دکتر آرمانی به ظاهر مورد نظرش دست پیدا کند.

این نکته به سادگی مشخص خواهد کرد که همواره پزشکان ایرانی می توانند مورد اعتماد ترین فرد برای کاشت مو و کسب نتایج طبیعی باشند.

 1. مل گیبسون

ستاره هالیوود که او را با فیلم هایی مانند شجاع دل می شناسیم، از افراد معروفی است که به کاشت مو روی آورده است. مل گیبسون اخیرا از روش FUE استفاده کرده تا با داشتن موهایی پرپشت و متراکم، به سال های جوانی و درخشش‌اش در هالیوود برگردد. او در فیلم شجاع‌دل، موهایی بلند داشت اما به مرور زمان دچار ریزش مو شد که تکنولوژی و علم پزشکی به کمک او آمد و حال دوباره به همان موهای بلند رسیده است.

 1. متیو مک کانهی

شاید نیازی به معرفی این ستاره بزرگ نباشد. متیو مک کانهی، بازیگر بزرگ دنیای هالیوود که در فیلم های فوق العاده ای ایفای نقش کرده و حتی موفق به کسب اسکار نیز شده است، کاشت مو انجام داده است!

شاید باور این موضوع سخت باشد اما او هم با ریزش مو روبرو بوده که توانسته با استفاده از روش ها و تکنیک های ترمیم مو، الگویی برای کاشت موی سلبریتی های جهانی باشد. مک کانهی نشان داد برای پیوند مو نیازی نیست شرایط حاد باشد و کوچکترین نقص کافی است تا از موهبت بزرگی به نام کاشت مو استفاده کرد.

شما پیش از حاد شدن وضعیت ریزش مو و طاسی خود می توانید با تکنیک های ترمیم مو به راحتی پرپشتی موهای زیبای خود را بازگردانید.

 1. کریستیانو رونالدو

همه او را می شناسند. یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال که بارها و بارها به قهرمانی های بزرگی در فوتبال رسیده و از مشهورترین افراد جهان محسوب می شود. کریستیانو رونالدو در شهر مادرید یک مرکز کاشت مو دارد که به گفته خودش، به یکی از تفریحات مورد علاقه‌اش تبدیل شده است.

او نه تنها مدیریت این مرکز و کلینیک را برعهده دارد، بلکه خودش نیز این ترمیم مو را انجام داده است. کریستیانو رونالدو مصداق بارز این موضوع است که نیازی نیست دچار ریزش موی شدید شوید تا به این مراکز مراجعه کنید. اگر شما هم به ظاهرتان اهمیت می دهید، همین الان برای مشاوره اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *