درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

گونه یکی از مهم ترین اعضای چهره می باشد که با افزایش سن ممکن است برجستگی و زیبایی خود را از دست بدهد. کم شدن حجم گونه ها تاثیر مستقیمی بر زیبایی و جذابیت صورت دارد. علاقه مندان می توانند به سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس کمک کنند و در کمتر شدن آثار پیری نقش قابل توجهی داشته باشند.

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

سفت شدن پوست گونه

با استفاده از تزریق بوتاکس می توان به راحتی موجب سفت شدن پوست گونه شد. این امر سبب خواهد شد که گونه ها جذاب و زیبا به نظر برسند و دارای حجم مناسب و زیبایی باشند. بد نیست بدانید که سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس یک راهکار موقتی است و برای ماندگار بودن نتایج آن باید از شیوه تزریق مجدد استفاده نمود.

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به گونه

با بهره مندی از روش ” تزریق بوتاکس به گونه ” می توان به رفع شلی و افتادگی پوست آن کمک کرد. بوتاکس به تزریق نوعی سم به عضلات بدن گفته می شود که در فلج شدن آن ها نقش مهمی دارد و بدین طریق در رفع افتادگی ها و ایجاد یک حجم مناسب برای گونه اثرگذار است.

تزریق بوتاکس یک راه حل آسان است که در آن هیچ گونه جراحی انجام نمی شود و به عنوان یک شیوه بدون عارضه شناخته شده است. این فرآیند بدون نیاز به بیهوشی بوده و می تواند چروک ها و نازیبایی های پوست را محو کند. اثرات تزریق بوتاکس به گونه فوری نمایان خواهد شد.

با توجه به اینکه حرکات عضلات صورت به مرور سبب پیدایش چروک هایی در ناحیه گونه و صورت خواهد شد و پوست آن را شل می کند این تزریق با مسدود نمودن سیگنال های عصبی ناحیه از ایجاد تحریکات عضلانی جلوگیری خواهد کرد.

مشاهده مطلب
خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس

نوروکسین موجود در این تزریق در دوز هایی بسیار کم و تحت نظر و تشخیص پزشک متخصص به عضلات وارد خواهند شد تا در نهایت اثر زیبایی آن مشاهده شود. این نتایج تنها تا چندین ماه ماندگاری دارد و اگر فرد تمایل داشته باشد می تواند مجددا آن را تکرار نماید.

با تزریق بوتاکس به گونه می توان به راحتی به زاویه دار شدن و سفت شدن پوست گونه ها کمک کرد و از مزایای این روش غیرجراحی لذت برد.

 مراقبت های پس از تزریق بوتاکس به گونه

  1. استفاده کردن از کمپرس سرد بر روی گونه ها
  2. استفاده کردن از یک بالشت بلندتر
  3. خم نکردن سر و بلند نکردن اجسام سنگین وزن

این موارد باید حداقل تا یک روز پس از تزریق بوتاکس رعایت شوند.

زاویه دار شدن صورت و سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

افراد زیادی تزریق بوتاکس را به علت زاویه دار شدن صورت و سفت شدن پوست گونه ها انجام می دهند که در قبال آن نتایج بسیار خوبی را نیز به دست می آورند. برای مثال با استفاده از این روش می توان گونه ها را برجسته کرد و چانه را کوچک تر جلوه داد. بدین ترتیب بستر زاویه دار شدن صورت به آسانی فراهم خواهد شد.

هنگامی که گونه ها برجسته می شوند تناسبی میان عضلات بالایی صورت ایجاد می شود که از مربع شکل بودن فک می کاهد و چهره به طور کلی تغییر خواهد کرد. یکی از مزایای این امر مشخص بودن تمامی اندام های صورت به طور متناسب و زیبا می باشد که باعث افزایش جذابیت چهره خواهد شد.

طی این شیوه پزشک متخصص به طور کامل آناتومی صورت فرد را بررسی می کند و با توجه به ارتباط بین برجستگی گونه با اندازه فک جهت تزریق بوتاکس تصمیم گیری خواهد کرد.

تشخیص پزشک در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد نباید به طور خودسرانه و یا توسط افراد تجربی جهت تزریق بوتاکس اقدام کنند. این تزریق به سفت شدن پوست گونه و کشیده شدن آن کمک می کند.

رفع افتادگی و سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

برای اینکه صورتی زیبا و جذاب داشته باشیم بدون شک باید پوستمان سفت و بدون چروک باشد. همانطور که می دانید چربی های زیر پوست به علل مختلفی از بین می روند و این امر سبب افتادگی آن خواهد شد.

لاغری، بالا رفتن سن، رژیم غذایی نامتعادل و خیلی از عوامل دیگر سبب این موضوع خواهند شد و تزریق بوتاکس بهترین روش برای رهایی از این شرایط می باشد.

مشاهده مطلب
چه کسانی نباید تزریق بوتاکس انجام دهند

بوتاکس به خوش فرم شدن عضلات صورت و سفت شدن پوست گونه کمک می کند و سبب می شود تا عضلات حرکت زیاد و آنچنانی نداشته باشند. در حقیقت هر چقدر که عضلات صورت سفت تر بوده و از استحکام بیشتری برخوردار باشند زیبایی بیشتری به چهره می بخشند.

مزیت های تزریق بوتاکس به گونه نسبت به سایر روش ها

با توجه به اینکه صورت های لاغر موجب مسن تر نشان داده شدن سن فرد خواهند شد لذا برجسته کردن گونه ها و تزریق بوتاکس راهی برای جوان ماندن محسوب خواهد شد.

بوتاکس یک راهکار علمی و ایمن و بدون ضرر می باشد که توسط پزشک متخصص انجام می گیرد و هیچ گونه عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت.

  1. در این روش فرد نیازی به بیهوشی ندارد.
  2. عدم درد یا خونریزی
  3. بازگشت سریع به فعالیت های روزانه
  4. بدست آوردن نتایجی عالی
  5. سفت شدن پوست گونه و رفع شلی و افتادگی پوست
  6. تاثیراتی ماندگار حداقل تا چند ماه

تاثیرات بوتاکس بر گونه و صورت

تزریق بوتاکس بهترین تاثیرات را بر سفت شدن پوست گونه دارد. دارا بودن گونه هایی برجسته و سفت شما را بسیار جوان تر و با نشاط تر از قبل نشان خواهد داد. باید توجه داشت که این تزریق حتما توسط پزشک متخصص انجام شود تا تزریق های ناشیانه موجب نشود که عوارضی غیرقابل جبران به بار آید.

تاثیرات بوتاکس بر گونه و صورت با اینکه ممکن است برای بار اول تنها تا چند ماه موثر باشد اما فرد می تواند با تزریق مجدد آن را به یک امر دائمی تبدیل نماید.

تزریق بوتاکس موجب خواهد شد که تقارن زیبایی در دو طرف صورت بسیار واضح و مشخص باشد و هنگامی که فرد لبخند می زند جذابیت خاصی داشته باشد.

رفع تمامی چروک های گونه با تزریق بوتاکس اولین پدیده ای است که فرد می تواند آن را مشاهده کند. به علاوه اینکه خطوط صورت کاملا از بین رفته و فرد یک صورت صاف و بدون چروک خواهد داشت.

این امر برای بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و به جوان تر نشان داده شدن سن آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

اگر شما هم علاقه مندید تا موجبات سفت شدن پوست گونه هایتان را فراهم کنید و پوستی صاف و یکدست داشته باشید تزریق بوتاکس یک راهکار پزشکی نوین و جدید می باشد که در این زمینه شما را یاری خواهد کرد. همچنین باز شدن منافذ پوستی توسط تزریق بوتاکس از دیگر نتایج بدست آمده در این روش می باشد.

مشاهده مطلب
هر فرد در سال چند بار می تواند تزریق بوتاکس انجام دهد ؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع