تزریق بوتاکس

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

گونه یکی از مهم ترین اعضای چهره می باشد که با افزایش سن ممکن است برجستگی و زیبایی خود را از دست بدهد. کم شدن حجم گونه ها تاثیر مستقیمی بر زیبایی و جذابیت صورت دارد. علاقه مندان می توانند به سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس کمک کنند و در کمتر شدن آثار پیری نقش قابل توجهی داشته باشند.

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

سفت شدن پوست گونه

با استفاده از تزریق بوتاکس می توان به راحتی موجب سفت شدن پوست گونه شد. این امر سبب خواهد شد که گونه ها جذاب و زیبا به نظر برسند و دارای حجم مناسب و زیبایی باشند. بد نیست بدانید که سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس یک راهکار موقتی است و برای ماندگار بودن نتایج آن باید از شیوه تزریق مجدد استفاده نمود.

سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

به طور معمول نتایج حاصل از تزریق بوتاکس بین 4 تا 6 ماه، ماندگار هستند. این نتایج در برخی از افراد زودتر از بین می روند و در برخی دیگر، دوام بیشتری خواهند داشت. این موضوع به نحوه انجام تزریق، نوع بوتاکس انتخاب شده و سوخت و ساز بدن خود افراد بستگی خواهد داشت.

پس از پایان اثرات بوتاکس، افراد می توانند با انجام تزریق دوم، دوباره نشانه های آن را روی صورت خود ظاهر کنند. البته باید بین دو تزریق، حتما به اندازه حداقل 4 ماه فاصله وجود داشته باشد.

تزریق بوتاکس به گونه

با بهره مندی از روش ” تزریق بوتاکس به گونه ” می توان به رفع شلی و افتادگی پوست آن کمک کرد. بوتاکس به تزریق نوعی سم به عضلات بدن گفته می شود که در فلج شدن آن ها نقش مهمی دارد و بدین طریق در رفع افتادگی ها و ایجاد یک حجم مناسب برای گونه اثرگذار است.

بوتاکس به صورت مستقیم به ماهیچه ها تزریق می شود و با جلوگیری از رسیدن پیام مغز به آن ها، حرکت این ماهیچه ها را متوقف می کند.

در واقع ساز و کار بوتاکس، به فلج کردن ماهیچه ها و جلوگیری از تحرک آن ها مربوط می شود. بوتاکس با همین شیوه، می تواند بسیاری از چین و چروک ها و خط  و خطوط صورت را برای مدتی محو کند و همچنین در سمت سفت پوست گونه ها، نقش داشته باشد.

تزریق بوتاکس یک راه حل آسان است که در آن هیچ گونه جراحی انجام نمی شود و به عنوان یک شیوه بدون عارضه شناخته شده است. این فرآیند بدون نیاز به بیهوشی بوده و می تواند چروک ها و نازیبایی های پوست را محو کند. اثرات تزریق بوتاکس به گونه فوری نمایان خواهد شد.

عدم انجام جراحی در بوتاکس از یک سو امنیت استفاده از این فرآیند را بالا می برد و ریسک های آن را کاهش می دهد و از سوی دیگر، موجب می شود که فرد هیچ زمانی را برای سپری کردن دوران بهبودی از دست ندهد.

فرد بلافاصله پس از تزریق بوتاکس، آماده انجام فعالیت های روزمره خواهد بود و تنها باید چند دستورالعمل خاص از سوی پزشک را رعایت کند. دستورالعمل هایی که عمل به آن ها اصلا دشوار نخواهد بود.

با توجه به اینکه حرکات عضلات صورت به مرور سبب پیدایش چروک هایی در ناحیه گونه و صورت خواهد شد و پوست آن را شل می کند این تزریق با مسدود نمودن سیگنال های عصبی ناحیه از ایجاد تحریکات عضلانی جلوگیری خواهد کرد.

نوروکسین موجود در این تزریق در دوز هایی بسیار کم و تحت نظر و تشخیص پزشک متخصص به عضلات وارد خواهند شد تا در نهایت اثر زیبایی آن مشاهده شود. این نتایج تنها تا چندین ماه ماندگاری دارد و اگر فرد تمایل داشته باشد می تواند مجددا آن را تکرار نماید.

با تزریق بوتاکس به گونه می توان به راحتی به زاویه دار شدن و سفت شدن پوست گونه ها کمک کرد و از مزایای این روش غیرجراحی لذت برد.

 مراقبت های پس از تزریق بوتاکس به گونه

1- استفاده کردن از کمپرس سرد بر روی گونه ها پس از تزریق بوتاکس مفید خواهد بود. البته فرد باید از قرار دادن خود یخ به روی گونه ها خودداری کند و تنها از کمپرس سرد برای گونه های خود بهره ببرد.

2- استفاده کردن از یک بالشت بلندتر موجب خواهد شد که سر فرد در هنگام خواب، بالاتر از سایر نقاط بدن قرار بگیرد. این موضوع برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن از تزریق بوتاکس، حیاتی خواهد بود.

همچنین اهمیت بسیار زیادی دارد که فرد در اولین روزهای بعد از تزریق بوتاکس به گونه ها، حتما از خوابیدن به روی شکم و حتی پهلوها پرهیز کند. این کار موجب فشار آمدن به ناحیه تزریق بوتاکس در فرد خواهد شد.

3- خم نکردن سر و بلند نکردن اجسام سنگین وزن و همچنین پرهیز از انجام فعالیت های سنگین ورزشی در اولین روزهای پس از تزریق بوتاکس، توصیه بسیار مهمی به شمار می رود.

بدن شما پس از تزریق بوتاکس، به زمان نیاز دارد تا با شرایط جدید خو بگیرد و بوتاکس نیز باید روی گونه ها به ثبات کافی برسد. اگر  این توصیه جدی گرفته نشود، امکان حرکت کردن و جابجا شدن بوتاکس در صورت شما وجود خواهد داشت.

 

4- پرهیز از مصرف سیگار و الکل در اولین روزهای پس از تزریق بوتاکس، یکی دیگر از توصیه های مراقبتی مهم به شمار می رود. چرا که الکل خاصیت رقیق کنندگی خون دارد و دخانیات و سیگار نیز سلامتی فرد را به خطر می اندازد.

فراموش نکنید که نتایج تزریق بوتاکس تنها در صورتی به بهترین سطح ممکن خواهد رسید که بدن نیز از سلامتی مطلوبی برخوردار باشد و سیگار و الکل، تهدیدی برای این سلامتی هستند. پس از تزریق بوتاکس، همه داروها باید بدون هیچ قید و شرطی، حتما با مشورت پزشک مصرف شوند و فرد باید از مصرف خودسرانه دارو شدیدا بپرهیزد.

5- دست زدن به ناحیه تزریق بوتاکس و ماساژ دادن آن، یکی دیگر از عواملی است که نتایج نهایی تزریق بوتاکس را تهدید می کند و ممکن است جابجایی بوتاکس روی صورت را به همراه داشته باشد.

علاوه بر این فرد باید مراقب دمای هوا نیز باشد و از قرار دادن گونه های خود در معرض حرارت بسیار زیاد و دمای بالا پرهیز کند. همچنین توصیه می شود که فرد پس از تزریق بوتاکس، خودش را در معرض تابش اشعه مستقیم خورشید قرار ندهد.

این موارد باید حداقل تا یک روز پس از تزریق بوتاکس رعایت شوند.

زاویه دار شدن صورت و سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

افراد زیادی تزریق بوتاکس را به علت زاویه دار شدن صورت و سفت شدن پوست گونه ها انجام می دهند که در قبال آن نتایج بسیار خوبی را نیز به دست می آورند. برای مثال با استفاده از این روش می توان گونه ها را برجسته کرد و چانه را کوچک تر جلوه داد. بدین ترتیب بستر زاویه دار شدن صورت به آسانی فراهم خواهد شد.

هنگامی که گونه ها برجسته می شوند تناسبی میان عضلات بالایی صورت ایجاد می شود که از مربع شکل بودن فک می کاهد و چهره به طور کلی تغییر خواهد کرد. یکی از مزایای این امر مشخص بودن تمامی اندام های صورت به طور متناسب و زیبا می باشد که باعث افزایش جذابیت چهره خواهد شد.

گاهی چهره فرد از همان بدو تولد، با مشکل عدم تناسب اجزای صورت مواجه است و گاهی نیز با بالا رفتن سن و یا برخی از حادثه ها، تناسب میزان اجزای صورت فرد به مرور زمان از دست می رود.

افرادی که با این مشکل روبرو می شوند، می توانند از تزریق بوتاکس به گونه ها، برای بازگرداندن تعادل و تناسب به صورت خود استفاده کنند. پیش از انجام تزریق، پزشک همه مشورت های لازم را در این خصوص به فرد خواهد داد.

طی این شیوه پزشک متخصص به طور کامل آناتومی صورت فرد را بررسی می کند و با توجه به ارتباط بین برجستگی گونه با اندازه فک جهت تزریق بوتاکس تصمیم گیری خواهد کرد.

تشخیص پزشک در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد نباید به طور خودسرانه و یا توسط افراد تجربی جهت تزریق بوتاکس اقدام کنند. این تزریق به سفت شدن پوست گونه و کشیده شدن آن کمک می کند.

فردی که بدون مشورت کامل با پزشک، اصرار دارد تا نظر خاص خودش را برای تزریق بوتاکس پیاده کند، به نتیجه خوبی از این فرآیند نخواهد رسید. طبیعتا پزشک تجربه زیادی در این خصوص دارد و شرایط فیزیکی فرد را نیز به خوبی می شناسد.

پزشک متخصص، می تواند بهترین انتخاب را برای فرد انجام بدهد اما گاهی افرادی که انتظاراتی غیرمعقول از نتیجه تزریق بوتاکس دارند، به توصیه پزشک توجه چندانی نشان نمی دهند و از این کار، لطمه می خورند.

رفع افتادگی و سفت شدن پوست گونه با تزریق بوتاکس

برای اینکه صورتی زیبا و جذاب داشته باشیم بدون شک باید پوستمان سفت و بدون چروک باشد. همانطور که می دانید چربی های زیر پوست به علل مختلفی از بین می روند و این امر سبب افتادگی آن خواهد شد.

لاغری، بالا رفتن سن، رژیم غذایی نامتعادل و خیلی از عوامل دیگر سبب این موضوع خواهند شد و تزریق بوتاکس بهترین روش برای رهایی از این شرایط می باشد.

بوتاکس به خوش فرم شدن عضلات صورت و سفت شدن پوست گونه کمک می کند و سبب می شود تا عضلات حرکت زیاد و آنچنانی نداشته باشند. در حقیقت هر چقدر که عضلات صورت سفت تر بوده و از استحکام بیشتری برخوردار باشند زیبایی بیشتری به چهره می بخشند.

مزیت های تزریق بوتاکس به گونه نسبت به سایر روش ها

با توجه به اینکه صورت های لاغر موجب مسن تر نشان داده شدن سن فرد خواهند شد لذا برجسته کردن گونه ها و تزریق بوتاکس راهی برای جوان ماندن محسوب خواهد شد.

بوتاکس یک راهکار علمی و ایمن و بدون ضرر می باشد که توسط پزشک متخصص انجام می گیرد و هیچ گونه عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت.

  1. در این روش فرد نیازی به بیهوشی ندارد. تزریق بوتاکس با بی حسی موضعی صورت می گیرد و در بسیاری از موارد، افراد حتی نیاز به بی حسی موضعی نیز ندارند. چرا که این تزریق، با سرنگ هایی بسیار کوچک انجام می شود که درد چندانی را برای فرد به وجود نمی آورند.
  2. عدم درد یا خونریزی
  3. بازگشت سریع به فعالیت های روزانه
  4. بدست آوردن نتایجی عالی و طبیعی از تزریق بوتاکس.
  5. سفت شدن پوست گونه و رفع شلی و افتادگی پوست
  6. تاثیراتی ماندگار حداقل تا چند ماه

تاثیرات بوتاکس بر گونه و صورت

تزریق بوتاکس بهترین تاثیرات را بر سفت شدن پوست گونه دارد. دارا بودن گونه هایی برجسته و سفت شما را بسیار جوان تر و با نشاط تر از قبل نشان خواهد داد. باید توجه داشت که این تزریق حتما توسط پزشک متخصص انجام شود تا تزریق های ناشیانه موجب نشود که عوارضی غیرقابل جبران به بار آید.

تاثیرات بوتاکس بر گونه و صورت با اینکه ممکن است برای بار اول تنها تا چند ماه موثر باشد اما فرد می تواند با تزریق مجدد آن را به یک امر دائمی تبدیل نماید.

تزریق بوتاکس موجب خواهد شد که تقارن زیبایی در دو طرف صورت بسیار واضح و مشخص باشد و هنگامی که فرد لبخند می زند جذابیت خاصی داشته باشد.

رفع تمامی چروک های گونه با تزریق بوتاکس اولین پدیده ای است که فرد می تواند آن را مشاهده کند. به علاوه اینکه خطوط صورت کاملا از بین رفته و فرد یک صورت صاف و بدون چروک خواهد داشت.

این امر برای بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و به جوان تر نشان داده شدن سن آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

اگر شما هم علاقه مندید تا موجبات سفت شدن پوست گونه هایتان را فراهم کنید و پوستی صاف و یکدست داشته باشید تزریق بوتاکس یک راهکار پزشکی نوین و جدید می باشد که در این زمینه شما را یاری خواهد کرد. همچنین باز شدن منافذ پوستی توسط تزریق بوتاکس از دیگر نتایج بدست آمده در این روش می باشد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *