تزریق بوتاکس

جذابیت بیشتر با تزریق بوتاکس گونه

جذابیت بیشتر با تزریق بوتاکس گونه

جذابیت بیشتر با تزریق بوتاکس گونه

بوتاکس گونه یکی از راه حل های رفع نواقص صورت و یا جذاب تر کردن صورت می باشد. علاوه بر نقش زیبایی، بوتاکس یک روش درمانی و پیشگیری کننده نیز محسوب شده که در صورت مراجعه به پزشک متخصص و متبحر می تواند، مزیت هایی به دنبال داشته باشد.

بوتاکس در واقع پروتئینی خالصی می باشد که از سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم استخراج گشته است، و طی فرآیندهای مختلف تغییر شکل یافته است.

تزریق بوتاکس گونه

افراد مختلف برای هدف های مختلف به سراغ تزریق بوتاکس گونه می روند که از این اهداف می توان به برجسته تر کردن گونه، از بین بردن افتادگی گونه، از بین بردن شل شدگی پوست، از بین بردن افتادگی گونه، زاویه دار کردن صورت، کوچک تر کردن فک اشاره کرد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

تزریق بوتاکس امروزه توانسته است به بسیاری از مشکلاتی که افراد در زمینه های زیبایی و غیر زیبایی داشته است به عنوان یک نقطه ی پایان عمل کند بسیاری از افرادی که به دنبال استفاده از این روش هستند دارای مشکلاتی هستند که با استفاده از روش های دیگر یا نمی توانند نتایج مطلوبی دریافت کنند و یا ترس از استفاده از روش فوق به دلیل داشتن عوارض های زیاد آن را دارند.

اما به دلیل این که افراد مختلفی توانسته اند از این روش نتایج بسیار مطلوبی را دریافت کنند معمولا افرادی که سابقه ی انجام این تزریق را ندارند با مشاهده ی این دسته از افراد که از انجام تزریق فوق نتایج فوق العاده مطلوبی را گرفته اند با شوق کامل و همچنین پا فشاری برای انجام تزریق بوتاکس اقدام می کنند.

گفتنی هستیم که اکثر افرادی که روش فوق را امتحان کرده اند در صورت داشتن شرایط مطلوب نتایج بسیار خوبی را گرفته اند.

همچنین علاوه بر آن باید بگوییم که تزریق بوتاکس به هیچ عنوان عوارض سنگین و شدیدی را پس از انجام در پی نخواهد داشت. افراد پس از انجام تزریق خود شاهد این موضوع خواهند شد موضوعاتی مانند کم تر بودن مدت زمان دوره ی نقاهت و همچنین سهولت در سپری کردن آن. در نتیجه می توانیم بگوییم استرس و نگرانی برای انجام این تزریق بی معنی بوده و افراد می توانند با آرامش کامل مشکل خود را از بین ببرند.

امروزه تزریق بوتاکس در کشورمان توسط پزشکان دارای مهارت و فوق العاده کار بلد انجام می شود و افراد می توانند خیال خود را از این بابت نیز راحت کنند.

معمولا افرادی که برای انجام عمل های زیبایی و یا روش های زیبایی در جهت از بین بردن مشکلات خود اقدام می کنند ترس از این موضوع دارند که پزشک متخصص کمی کم تجربه بوده و سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای آن ها شود.

برای این که افراد بتوانند نسبت به این موضوع نیز اطمینان حاصل کنند می توانند در زمان اقدام به انتخاب پزشک متخصص تحقیقات بیش تری را به عمل بیاورند.

این تحقیقات می توانند از گذشته پزشک شروع شود. زمانی که سابقه ی یک پزشک متخصص مورد بررسی قرار گیر فرد می تواند با تکیه بر آن راجع به این موضوع که آیا پزشک متخصص می تواند این تزریق را بی عیب و نقص انجام دهد و یا خیر تصمیم گیری کند.

زاویه دار کردن صورت با تزریق بوتاکس گونه

از مهم ترین ویژگی های تزریق بوتاکس می توانیم به زاویه دار کردن صورت با استفاده از این روش اشاره کنیم. بسیاری از افراد ممکن است با استفاده از این موضوع و اصلاح زاویه صورت خود و یا زاویه دادن به آن تغییرات بسیار بزرگی را در زیبایی خود بدهند به گونه ای که زمان های قبل و بعد از زاویه دار کردن صورت تفاوت های خود را به خوبی نشان دهد.

زاویه دار کردن صورت یکی از اهداف بوتاکس گونه می باشد. برخی افراد دارای صورتی مربعی شکل بوده و اغلب آن ها دارای فک بزرگی در صورت خود می باشند.

تزریق بوتاکس گونه

صورت مربعی باعث نارضایتی بسیاری از خانم ها می باشد و احساس می کنند که ظرافت زنانه صورت آن ها کاهش پیدا می کند، با تزریق بوتاکس به گونه می توان صورت را زاویه دار کرد و با زاویه دار کردن صورت، فک و چانه را کوچکتر نشان داد.

یکی از حسن های صورت های زاویه دار مشخص بودن خطوط فک بوده و جدا بودن گردن از صورت به خوبی مشخص می باشد. خطوط فک صورت کشیده و باریک دیده شده و در حالت کلی صورت باریک تر و کشیده تر خواهد شد.

روش تزریق بوتاکس گونه از روش های سریع، بدون درد، بدون خونریزی بوده و در دسته ی روش های غیر جراحی قرار می گیرد.

همان طور که ذکر شد تزریق کردن بوتاکس جز آن دسته از عمل هایی است که به اصطلاح غیر تهاجمی گفته می شود. افرادی که نگرانند در زمان انجام تزریق درد و خون ریزی خاصی متوجه آنان  شوند می توانند از این روش به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود یاد کنند. تزریق کردن بوتاکس می تواند برای افراد با کم ترین درد انجام شود و افراد به راحتی می توانند آن را تحمل کنند.

در این روش پزشک معالج با بررسی آناتومی صورت ارتباط برجستگی گونه با اندازه و شکل فک را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده، و سپس با تزریق میزان مناسبی بوتاکس در محل مناسب باعث تغییر و کشیده تر شدن صورت خواهد شد.

رفع افتادگی پوست صورت با تزریق بوتاکس گونه

یکی از اصول زیبایی صورت داشتن گونه های خوش حالت و سفت می باشد؛ اما بر اثر بعضی از عوامل چربی های زیر پوست صورت فرد از بین رفته و سبب افتاگی و شل شدگی بافت پوست می شود.

یکی از بزرگ ترین دلیل هایی که سبب این اتفاق می شود بالاتر رفتن سن افراد می باشد. این اتفاق باعث ناراحتی افراد به خصوص زنان می گردد به گونه ای که آن ها را وادار به پیدا کردن کردن یک راه چاره برای از بین بردن مشکل به وجود آمده می کند.

افراد در این زمان ها ممکن است احساسی عمل کرده و نتوانند به درستی تصمیم گیری کنند. تنها توصیه ای که می توان به افراد کرد حفظ کردن آرامششان می باشد.

لاغری سریع، سوختگی، افزایش سن، رژیم های غذایی غلط و بیماری از عوامل ایجاد گونه های شل و افتاده می باشند.

یکی از راه حل های برطرف کردن این حالت و بهبود بخشیدن به آن ، تزریق بوتاکس به گونه می باشد.

بوتاکس به عضلات زیر پوست تزریق شده و باعث فلج شدن موقت عصب عضلات گونه می شود. فلج شدن این عصب ها سبب می شود تا عضلات حرکتی نداشته باشند و در نتیجه در حالت خوش فرم باقی بمانند.

از مزیت های مهم تزریق بوتاکس گونه می توان به شفاف تر شدن پوست، جوان سازی آن نیز اشاره کرد. همچنین بعضی از افراد که از باز بودن منافذ پوست خود ناراضی می باشند، تزریق بوتاکس می تواند تا حدود زیادی این منافذ را کاهش دهد. فقط دقت نمایید که بعد از تزریق بوتاکس گونه، گونه ها را تحت فشار زیاد قرار ندهید.

زمانی که فرد از این روش استفاده کرده و پس از سپری کردن دوره ی نقاهت به نتایج آن دست پیدا می کند می تواند شاهد این موضوع باشد که این روش چه مزیت هایی فوق العاده ای دارد. طبق گزارش هایی که ارائه شده است

بسیاری از افرادی که این روش را برای از بین بردن مشکل خود برگزیده اند از مزیت های آن به صورت کامل و بدون کم و کاست دست یافته اند.

اما باید بگوییم که در این میان هستند افرادی که با انجام این روش نتوانسته اند نتایج کامل تری را دریافت کنند. افرادی زمانی که شرایط مطلوبی را برای انجام این روش ندارند.

برای مثال زمانی که فرد از یک بیماری خاص مانند بیماری قلبی رنج می برد باید مراتب را به پزشک گزارش کرده و سپس اقدام به انجام تزریق کند در غیر این صورت علاوه بر این که نتیجه ی کاملی از این تزریق نخواهد گرفت بلکه مشکلاتی را به وجود می آورد.

مزیت های بوتاکس گونه نسبت به سایر روش های جراحی و غیر جراحی

صورت لاغر سن فرد را بیشتر نشان داده و به همین سبب خانم های زیادی در پی گونه گذاری هستند.

روش های زیادی برای گونه گذاری توسط پزشکان توصیه می شود که این روش ها در دو دسته ی روش های جراحی و غیر جراحی قرار می گیرند.

در روش جراحی استخوان گونه صورت، فرد بیهوش شده و همراه با درد و خونریزی می باشد. علاوه بر این موارد فرد باید زمان طولانی تری را برای بهبودی طی نماید، اما روش جراحی روشی دائمی تر می باشد.

تزریق بوتاکس گونه از روش های غیر جراحی می باشد که فرد در آن متحمل درد نشده و از طرفی نیازی به بیهوشی نمی باشد.

این روش بدون درد و خونریزی همراه بوده و در کمترین زمان ممکن نتیجه می دهد. اما ماندگاری این روش طولانی مدت نبوده و فرد پس از سه ماه باید مجددا به پزشک متخصص مراجعه نماید تا تزریق مجدد صورت بگیرد.

عوارض بوتاکس گونه

عوارض مختلفی توسط افراد مختلف برای تزریق بوتاکس گونه بر شمرده می شود. قبل از بیان عوارض بوتاکس گونه باید توجه داشت که برای تزریق باید نزد پزشک متخصص و با تجربه رفت و در عین حال از مواد استاندارد و معتبر که مورد تایید FDA باشد، استفاده نمود.

در صورت استفاده نکردن از مواد با استاندارد و در صورت عدم مراجعه به پزشک متخصص عوارض زیادی دامنگیر فرد مراجعه کننده می شود.

از این عوارض می توان به تورم و التهاب شدید در گونه، ایجاد ناهمواری های شدید در گونه، عدم تقارن دو طرف گونه، حساسیت های شدید که منجر به مرگ بیمار می شود، عدم تحرک صورت، چین خوردگی شدید در اطراف چشم در موقع خندیدن اشاره کرد.

تاثیرات بوتاکس عالی بر گونه و صورت

در صورتی که بوتاکس توسط پزشک متخصص و با تجربه صورت بگیرد و از بهترین و بااستانداردترین مواد اولیه مانند دیسپورت، مسپورت، نورونوکس استفاده شود، نه تنها عوارضی را برای مراجعه کننده در پی ندارد بلکه دارای تاثیرات خوبی می باشد.

از این تاثیرات می توان به حرکت راحت ماهیچه های صورت، حرکت طبیعی ماهیچه ها، تقارن دو طرف صورت، نداشتن چین و چروک، عدم وجود خط و خطوط در صورت، صاف و یکدست شدن پوست و کاهش چشمگیر منافذ باز اشاره کرد.

مراقبت های پس از بوتاکس گونه

پس از تزریق بوتاکس، بوتاکس به ماهیچه می چسبد و کم کم جذب بدن می شود. احتمال حرکت کردن بوتاکس در محل تزریق بسیار کم می باشد، اما برای جلوگیری از این پیش آمد با همین احتمال کم نیز باید مراقبت هایی انجام داد.

90 دقیقه ی اول بعد از تزریق بوتاکس بهتر است بنشینید و از تحرک به شدت جلوگیری کنید. چون زمانی که نیاز است تا بوتاکس جذب ماهیچه ی صورت شود، 90 دقیقه می باشد. از ماساژ دادن و فشار دادن محل تزریق به شدت اجتناب کنید.

حداقل تا 4 ساعت پس از تزریق بوتاکس به هیچ وجه دراز نکشید. برای جلوگیری از کبودی از داروهای رقیق کننده خون تا چند روز استفاده ننمایید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس  مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *