تزریق ژل

تزریق ژل مدل روسی و نکات مهم بعد از آن چیست؟

تزریق ژل مدل روسی و نکات مهم بعد از آن چیست؟

تزریق ژل مدل روسی

قرن هاست که لب سمبل زیبایی و جوانی به حساب می آید. لب های پر و مرطوب، همواره نمادی از زن جوان و زیبارو بوده و زیبایی چهره را برجسته می کرده است. از آنجا که هر زن به اندازه کافی خوش شانس نیست که لب های مادرزادی بی نقص داشته باشد، تزریق ژل به عنوان راهکاری برای رسیدن به این آرزوی دیرینه مطرح شده است.

تزریق ژل مدل روسیدر قدیم با استفاده از فلفل و دارچین و ماساژ به بزرگی لب فکر می کردند اما امروزه به لطف داروها و مواد باکیفیت پرکننده، راهکارهای زیادی برای پر کردن لب وجود دارد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

چرا تزریق ژل ؟

تزریق ژل به لب معمولا برای افرادی که از شکل لب هایشان راضی نیستند، یک روش محبوب و عالی است. ترجیحا کسانی است با گذر عمر لب هایشان کم حجم تر شده و یا کلا مشکلات خاصی دارند، به تزریق ژل روی می آورند که این موضوع طی سالیان اخیر در ایران هم زیاد شده است.

ماده ای که از آن برای پر کردن لب استفاده می کنند، اسید هیالورونیک نام دارد. اسید هیالورونیک موجود در ژل در واقع یک پلی ساکارید است که در بدن یافت می شود و به طور طبیعی در بدن تولید می شود. اسید هیالورونیک رطوبت به بافت لب ها می دهد و از آنجایی که به طور طبیعی در بدن تولید می شود، خطر آلرژی را به کمترین مقدار تقلیل می دهد و مورد اعتماد است.

وقتی از پرکننده اسید هیالورونیک در لب استفاده می شود که با افزایش سن، حجم لب ها کاهش یابد. بسته به میزان اسید هیالورونیک موجود در پرکننده مورد استفاده، اثر آن تا 1 تا 5 سال ادامه می یابد. با این حال از آنجا که باعث تولید کلاژن می شود، افزایش حجم ایجاد شده روی لب ها همچنان ادامه خواهد داشت.

در روش تزریق ژل مدل روسی، معمولا هدف اصلی بزرگتر نشان دادن لب ها با استفاده از تزریق پرکننده به گوشه ها و بالای خطوط لب است. در واقع حاشیه های لب باید حجیم تر شوند تا مدل روسی به دست بیاید. با انجام این روش، لب از چیزی که هست، بسیار بزرگتر، حجیم تر و جذاب تر به نظر می رسد که خوشبختانه در ایران هم پزشکان باتجربه، این روش را به خوبی انجام می دهند.

تزریق ژل مدل روسیتزریق ژل مدل روسی چقدر طول می کشد؟

معمولا این فرآیند بسته به نوع تزریق ممکن است متفاوت باشد اما پس جلسه ای که به طور متوسط ​​30 دقیقه طول می کشد، فرد می تواند در همان روز به خانه برگردد و حتی کارهای روزمره اش را انجام بدهد. در شرایطی که برخی افراد مشکلاتی داشته باشند، ممکن است تعداد جلسات به 2 یا 3 هم برسد که اصلا موضوع عجیبی نیست.

نکات مهم در مورد تزریق فیلر

  1. اول از همه مهم ترین چیز اعتماد به پزشک است. پزشک باید مهارت زیادی داشته باشد.
  2. حجم و خطوط لب باید به خوبی مشخص شود.
  3. مراجعه کنندگان سیگاری حداقل 1 هفته قبل از تزریق باید سیگار را ترک کنند.
  4. انتخاب لباس باید به گونه ای باشد که بعد از تزریق باعث مزاحمت نشود.
  5. هماهنگی بین لب و خطوط لب ها باید ایجاد شود
  6. قبل از عمل نباید از داروی رقیق کننده خون استفاده کنید.
  7. به هیچ وجه نباید پیش از تزریق از نوشیدنی های الکلی استفاده کنید
  8. پس از تزریق نباید در مقابل نور خورشید قرار بگیرید
  9.   بدون مشورت با متخصص هیچ اقدامی نکنید

2-3 روز بعد از تزریق، ممکن است ورم و حالت باد کردن روی لب و اطراف لب ظاهر شود که می توانید با اعمال کمپرس یخ، بر خوابیدن آن کمک کنید. به هیچ وجه به محل تزریق دست نزنید و مواظب باشید فرم ژل خراب نشود.

ژل یا فیلر موقت لب می تواند با گذشت زمان توسط بدن جذب شود، بنابراین باید در فواصل معین تکرار شود تا ظاهر طبیعی لب ها خراب نشود. تزریق ژل مدل روسی، روشی دائمی است که توسط بسیاری از جراحان توصیه می شود و خب، شکلی خاص و منحصر به فرد به ظاهر مراجعه کننده می بخشد.

به محض انجام تزریق، نتایج قابل مشاهده هستند. همچنین هرگونه خوردن و آشامیدن تا حداقل 2 ساعت پس از تزریق ژل مدل روسی به لب ممنوع است. نباید از رژ لب هم استفاده کنید.

چه کسی می تواند تزریق ژل انجام دهد؟

تمام کسانی که دارای لب هایی نازک و ظریف هستند، می توانند برای رسیدن به ظاهر مورد نظرشان از تزریق ژل استفاده کنند. رسیدن به زیبایی و جوانی و داشتن لبهای با طراوت و کامل، برای تمام افراد جوان، میانسال ممکن است و همه می توانند از مزایای پزشکی زیبایی استفاده کنند.

آیا لب پس از تزریق ژل مدل روسی مصنوعی به نظر می رسد؟

اول از همه هیچکس صاحب لب هایی بی نقص نیست، ثانیا یک مورد عالی که در مورد تزریق فیلر یا ژل وجود دارد، طبیعی بودن آن است. چون اسید هیالورونیک موجود در ژل، در بدن وجود دارد، اصلا مصنوعی به نظر نمی رسد و برعکس با گذشت زمان تبدیل به هویت شما می شود.

اصلا می توانید سلبریتی ها معروف خارجی و ایرانی را هم مد نظر قرار دهید. وقتی شما دو موقعیت قبل و بعد را با هم مقایسه می کنید، می بینید که بسیاری از افراد مشهور ظاهر شده در رسانه ها، حتی اگر تزریق لب هم انجام داده باشند، باز هم ظاهری جذاب دارند.

به طور کلی در چنین شرایطی حتی پر کردن قابل فهم و تشخیص نیست. شاید روزانه افراد زیادی را ببینید که لب های بین نقصی دارند و غبطه بخورید اما همان افراد ممکن است از تزریق ژل استفاده کرده باشند.

تزریق ژل مدل روسی در ایران

تزریق ژل به لب در کلینیک های معتبر تهران، با مواد پر کننده با کیفیت و ایمن مورد تأیید FDA انجام می گیرد. قبل از انجام تزریق، مراجعه کننده باید به دقت مورد معاینه قرار بگیرد و سپس یک ماده با کیفیت بسته به نیاز فرد انتخاب شود.

در روز تزریق هم لب ها به مدت 30 دقیقه با یک کرم بی حسی موضعی، بی حس نگه داشته می شوند و بی حسی ایجاد می شود. سپس با سوزن های بسیار ریز، به دقت و با ظرافت تزریق انجام می گیرد تا آن ظاهر مورد نظر به دست بیاید.

بعد از انجام تزریق، ممکن است لب به مدت 3 روز ورم کند که طبعی است. کلینیک های ایران و تهران این امکان را ارائه می دهند که در فواصل 10 روزه یا دو هفته ای، افراد را دوباره معاینه کنند تا از موفقیت تزریق اطمینان حاصل شود.

دقت کنید این روش باید در کلینیک تزریق ژل یا بیمارستان انجام بگیرد و انجام آن در جاهایی که مجاز به انجامش نیستند، منجر به عفونت و سایر مشکلات جدی می شود. به همین خاطر در انتخاب مراکز زیبایی مورد نظر، به شدت دقت کنید.

لب های زیبا تاثیر مهمی در بیان حالات چهره و حالات عاطفی دارند. لبهای نازک و صاف باعث می شود فرد عصبی یا مضطرب به نظر برسد. با توجه به اینکه کوچکترین اشتباه در فرم دادن به لب می تواند باعث خراب شدن کل فرآیند شود، تزریق ژل به لب حتما باید توسط جراحان پلاستیک انجام گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button