لیزر موهای زائد

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHR

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHR

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHR

دستگاه SHR یکی از جدید ترین دستگاه ها موجود برای لیزر موهای زائد است. می توان گفت که این دستگاه یکی از جدیدترین دستگاه ها برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه ها موهای بدن را به طور دائم از بین برده و در کمترین زمان ممکن تمام موهای زائد را از بین خواهد برد.

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHRاز این رو به عنوان یکی از ایرادات اساسی این دستگاه می توان به این موضوع اشاره کرد که در صورت استفاده از این دستگاه بسیار کمتر از گذشته روی ماه متخصصان زیبایی کلینیکتان را خواهید داد. می دانم که مراجعه پی در پی و انجام لیزر های بی فایده، اگر موجب زدودن موهای زائد شما نشود موجب آرامش و تمدد اعصاب شما خواهد شد.

شرکت در جشنواره لیزر موهای زائد کلینیک رز + دریافت کد تخفیف

اما زمانی که از دستگاه SHR برای از بین بردن موهای زائد خود بهره می برید بهتر است که از همان جلسات محدود خود برای آشنایی و حال و احوال پرسی با پزشک خود بهره ببرید، چرا که پس از اتمام دوره درمان دیگر نیازی به مراجعه به کلینیک نخواهید داشت.

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHRدستگاه SHR چه معایبی دارد ؟

این دستگاه بسیار جدید است. اگر بخواهیم به معایب این دستگاه اشاره کنیم باید بگوییم، از آنجایی که این دستگاه  جدید ترین تکنولوژی به کار رفته در لیزر موهای زائد را در خود دارد، در کمتر کلینیکی یافت می شود. از این رو یافتن مرکزی که از این دستگاه برای لیزر موهای زائد شما بهر ببرید کاری بس سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

از این گذشته در صورتی ک هیچگونه اطلاعی از عملکرد این دستگاه نداشته باشید پزشکان حاضر در مرکز زیبایی جلسات مشاوره رایگانی را برای شما ترتیب می دهند تا شما را امکانات و ویژگی های این دستگاه آشنا کنند. این نکته نیز می تواند ایراد دیگری باشد که بر این دستگاه وارد است.

همچنین با توجه به اینکه این دستگاه تازه به بازار های جهانی راه یافته است، ممکن است به آسانی در دسترس همه قرار نگیرد و فقط تعداد کمی از مراکز فوق تخصصی پوست و کلینیک های معتبر که در شهر های بزرگ تر و پیشرفته تر قرار دارند آن را داشته باشند.

همین عامل باعث می شود تا بسیاری از افراد که در شهر های کوچک تر زندگی می کنند نتوانند از مزایا و کارایی های دستگاه لیزر موهای زائد بهره مند شوند. دستیابی کمتر به این دستگاه برای عموم مردم را می توان به عنوان یکی از مزایای آن در نظر گرفت.

اما عدم دسترسی عموم مردم به این دستگاه تنها عیب وارد شده به آن از جهت مدرن بودن آن نیست؛ با توجه به اینکه به کارگیری دستگاه های لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد افراد مختلف احتیاج به کسب مهارت و تجربه کافی را دارد و بسیاری از پزشکان متخصص هنوز از دستگاه های قدیمی تر استفاده می کنند، زمان زیادی باید صرف آموزش پزشکان شود.

آموزش تکنیک های استفاده از هر دستگاه لیزر موهای زائد جدید که فناوری آن به تازگی مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد مانند دستگاه لیزر موهای زائد SHR، نیازمند صرف وقت و هزینه بسیاری است که همین عامل را فعلا می توان به عنوان یکی از معایب این دستگاه در نظر گرفت.

البته شما می توانید با مراجعه به کلینیک فوق تخصصی پوست موی رز واقع در تهران از مزایای شگفت انگیز دستگاه لیزر موهای زائد SHR بهره مند شوید و همچنین با مشورت کردن درباره روش ها و تجهیزات موجود لیزر موهای زائد با پزشکان متخصص ماهر در استفاده از این دستگاه، بهترین نتایج را دریافت کنید.

چرا که بیماران برای وقت خود ارزش زیادی قائل هستند و نباید برای آشنایی با ویژگی های بی نظیر دستگاه SHR از جلسات رایگان بهره ببرند. دستگاه SHR بر خلاف دیگر دستگاه های موجود در بازار از روش جارو کردن برای زدودن موهای زائد بهره می برد.

در این روش برخلاف دستگاه های دیگر که از شات های کوتاه بهره گرفته می شود از کشیدن لیزر روی پوست استفاده می شود. دستگاه SHR به صورت مدام از و بدون قطع جریان حرارت روی سطح پوست به حرکت درآمده و پوستی صاف و درخشان را بر جای می گذارد.

این دستگاه برخلاف دستگاههای دیگر تمام موهای زاید را زدوده و در نتیجه هیچ ردی از موهای زائد باقی نمی گذارد. همین موضوع را می توان به عنوان یکی دیگر از نقطه ضعف های این دستگاه به حساب آورد. فرد پس از اتمام دوره درمان هیچ تار مویی را به یادگار نگه نداشته و حالا دیگر هیچ اثری از موها ی زائد نیز نمی باشد.

آیا معایب دستگاه SHR بیشتر از سایر دستگاه ها است ؟

در صورت انتخاب سایر دستگاه های لیزر برای لیزر موهای زائد خود ابتدا باید با عوارض احتمالی که ممکن است برای شما ایجاد شود آشنا شوید. در صورتی که یک پزشک غیر متخصص و بی تجربه از دستگاه لیزر برای لیزر موهای زائد بدن شما استفاده کند ممکن است بعد از آن دچار سوختگی، تاول و یا زخم هایی روی سطح پوست خود شوید.

اما یکی از عیب هایی که از دستگاه لیزر موهای زائد SHR در برابر سایر دستگاه های لیزر موهای زائد وارد است، هزینه بسیار زیاد آن نسبت به سایر دستگاه ها و متد های پیشین است؛ همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد با وجود احتمال معایب بیشتر سایر دستگاه ها، به دلیل هزینه کمتر آنها را انتخاب کنند.

همچنین انتخاب یک دستگاه غیر از دستگاه لیزر موهای زائد SHR می تواند شما را مجبور کند تا برای دفعات متعددی به مرکز زیبایی لیزر موهای زائد مراجعه کنید؛ زیرا موهای زائد به کل حذف نمی شوند و آثاری از آنها پس از چندین هفته دوباره روی بدن شما دیده می شوند.

این دستگاه با استفاده از امواجی به فراخور ضخامت و نوع موهای فرد تنظیم شده است لیزر موهای زائد را انجام می دهد؛ اما دیگر دستگاه ها از طول موج های متفاوتی برای زدودن مو در یک منطقه استفاده می کنند.

سایر دستگاه ها ممکن است موجب سوختگی فرد شوند اما دستگاه SHR زدودن موهای زائد را با توجه به نوع و ضخامت موی هر فرد به انجام می رساند. از این رو متخصصان مرکز به دلیل فشردن دکمه تنظیم مجدد در خطر ابتلا به آرتروز قرار دارند!

یکی دیگر از ایرادات وارد بر آمده بر این دستگاه قیمت بالای جلسات است. زدودن موهای زائد با استفاده از سایر دستگاه ها با پرداخت هزینه کمتری به انجام می رسد. درست است که برخی از موها در نتیجه استفاده از آن دستگاه ها همچنان بر جای می ماند اما فرد از پرداخت هزینه کمتر احساس رضایت بیشتری خواهد داشت. تا جایی که حتی مجدد نیز برای لیزر نا کارآمد مراجعه کرده و هزینه خواهد کرد.

در حالی که کسانی که از دستگاه SHR بهره می برند با وجود اینکه به کسی و برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شده اند اما از پرداخت هزینه ای بالاتر گله مند هستند.

با توجه به میزان مراجعه افراد و استفاده از دیگر دستگاه ها این طور به نظر می رسد که عده کمی از افراد حقیقتا به دنبال زدودن موهای زاید خود به واسطه لیزر موهای زائد هستند.

سایر دستگاه های لیزر موهای زائد نیز نتایج بسیار چشمگیری در زدودن موهای تیره از روی پوست روشن برجای گذاشته اند. در حالی که دستگاه SHR با تمامی پوست ها  و برای موهایی روشن تر نیز نتایج درخشانی را به اثبات رسانده است. از این رو نژادپرستان سفید پوست علاقه ای به استفاده از این دستگاه از خود نشان نداده و به دنبال دستگاهی هستند که مختص پوست های روشن طراحی شده باشد.

اما دستگاه SHR موهای زاید تمام افراد فارغ از رنگ، نژاد و ضخامت موها را زدوده و پوستی شاداب، صاف و براق را بر جای می گذارد.

در جواب این سوال ابتدا باید با مزایایی که نسل جدید دستگاه لیزر موهای زائد SHR دارند آشنا شویم تا با مقایسه معایب آن ببینیم که آیا این دستگاه با وجود معایب اندکی که دارد توانسته جایگاه خود را در کلینیک های فوق تخصصی پوست و مو پیدا کند یا خیر.

یکی از مهم ترین مزیت های دستگاه لیزر موهای زائد SHR قابلیت استفاده از آن برای هر نوع پوستی با رنگ ها و ضخامت های متفاوت می باشد. سایر دستگاه های لیزر موهای زائد قادرند فقط موهای تیره که دارای ملانین زیادی هستند را از بین ببرند در حالی که این دستگاه برای موها و پوست های روشن نیز به همان اندازه کارآمد است.

این دستگاه را می توان به عنوان یک روش دائمی برای حذف موهای زائد دانست چرا که دستگاه لیزر موهای زائد SHR بر خلاف سایر دستگاه ها که روی ملانین مو تاثیر می گذاشتند، با تابش اشعه هایی مستقیما روی فولیکول های مو تاثیر گذاشته و با تضعیف فولیکول ها آن ها را از بین می برند.

استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد SHR با کمترین درد برای مراجعه کنندگان همراه است، از آن جهت که فقط 50 درصد گرمای تولید شده را به پوست منتقل می کند و فرد فقط احساس کمی گرما روی پوست خود می کند. این عامل باعث رسیدن کمترین آسیب به مراجعه کنندگان و در نتیجه کمترین میزان درد است.

تعداد جلسات مورد نیاز و طول دوره درمان دستگاه SHR از سایر دستگاه های لیزر موهای زائد بسیار کمتر است؛ حدود 6 الی 10 جلسه و با فاصله زمانی 6 الی 8 هفته ای زمان برای انجام لیزر موهای زائد با این دستگاه نیاز است که البته برای افراد مختلف، متفاوت است.

مزایای دستگاه لیزر مو های زائد SHR به اینجا ختم نمی شوند؛ در صورتی که مزایای آن را در یک کفه و معایب این دستگاه را در کفه دیگر ترازوی قضاوت خود قرار دهید، متوجه می شوید که مزایای آن آنقدر بیشتر از معایبش هستند که شما را برای انتخاب این روش برای لیزر مو های زائد مطمئن می کند.

معایب دستگاه SHR چه حد بر تصمیم گیری شما موثر خواهد بود ؟

اگر با مواد زاید خود ارتباط بسیار صمیمانه ای برقرار کرده و تصور اینکه دیگر قادر به دیدن هیچ کدام آنها نباشید، برایتان آزار دهنده است بهتر است به سراغ استفاده از دستگاه SHR نیایید.

اگر فردی متعصب هستید و ترجیح می دهید که دستگاه لیزر تنها برای پوست هایی نظیر شما مورد استفاده قرار گیرد به سراغ دستگاه SHR بیاید؛ چرا که این دستگاه تمامی موهای زائد را از تمامی پوست ها به کلی می زداید.

دستگاه SHR برای زدودن موهای زائد از روی تمامی پوست ها قابل استفاده بوده و از این گذشته این دستگاه می تواند موهایی نازک، ضخیم، بور یا تیره را ب خوبی از روی پوست پاک کند.

دستگاه SHR در مقایسه با دیگر دستگاههای به کار رفته در زمینه لیزر موهای زائد دوره درمان کوتاه تر و نتایج ماندگار تری را به اثبات رسانده است. از این رو اگر از مراجعه دوباره و دوباره به کلینیک های زیبایی لذت می برید هرگز به سراغ دستگاه SHR نیایید. این دستگاه موهای زائد شما را در کمترین تعداد جلسات ممکن و به سرعت از تمام بدن شما محو خواهد کرد.

دستگاه SHR اصولا در طی جلساتی محدود موهای زاید شما را به کلی از بین برده و آثار ماندگاری را از خود برجای می گذارد. در صورتی که به موهای زائد علاقه دارد و احتمال می دهید که پس از گذشت مدتی دلتان برای موهای زاید تان تنگ شود به هیچ وجه به سراغ این دستگاه نیایید.

از آنجایی که دستگاه SHR هیچ آثاری از سوختگی بر جای نخواهد گذاشت روشی بسیار امن بوده و در کمترین زمان تمام موها ی زائد را از بین خواهد برد. هر یک از جلسات لیزر با این دستگاه در حدود 5 تا 15 دقیقه برای نواحی کوچک و 20 تا 30 دقیقه برای بخش های وسیع تر بدن زمان خواهد برد.

قبل از هر گونه اقدامی تصمیم خود را بگیرید. لیزر موها توسط دستگاه SHR به معنای خداحافظی با موهای زائد است و این پروسه هیچ بازگشتی نخواهد داشت. از این رو با در نظر گرفتن تمام جوانب به کلینیک زیبایی مورد نظر خود مراجعه و با موهای زائد خود خداحافظی کنید.

لیزر موهای زاید (Laser Hair Removal) با استفاده از این دستگاه تجربه بسیار نوینی به حساب آمده و نتایج متفاوتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیزر موهای زائد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Call Now Button