درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHR

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHR

دستگاه SHR یکی از جدید ترین دستگاه ها موجود برای لیزر موهای زائد است. می توان گفت که این دستگاه یکی از جدیدترین دستگاه ها برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه ها موهای بدن را به طور دائم از بین برده و در کمترین زمان ممکن تمام موهای زائد را از بین خواهد برد.

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHRاز این رو به عنوان یکی از ایرادات اساسی این دستگاه می توان به این موضوع اشاره کرد که در صورت استفاده از این دستگاه بسیار کمتر از گذشته روی ماه متخصصان زیبایی کلینیکتان را خواهید داد. می دانم که مراجعه پی در پی و انجام لیزر های بی فایده، اگر موجب زدودن موهای زائد شما نشود موجب آرامش و تمدد اعصاب شما خواهد شد.

اما زمانی که از دستگاه SHR برای از بین بردن موهای زائد خود بهره می برید بهتر است که از همان جلسات محدود خود برای آشنایی و حال و احوال پرسی با پزشک خود بهره ببرید، چرا که پس از اتمام دوره درمان دیگر نیازی به مراجعه به کلینیک نخواهید داشت.

معایب دستگاه لیزر موهای زائد SHRدستگاه SHR چه معایبی دارد ؟

این دستگاه بسیار جدید است. اگر بخواهیم به معایب این دستگاه اشاره کنیم باید بگوییم، از آنجایی که این دستگاه  جدید ترین تکنولوژی به کار رفته در لیزر موهای زائد را در خود دارد، در کمتر کلینیکی یافت می شود. از این رو یافتن مرکزی که از این دستگاه برای لیزر موهای زائد شما بهر ببرید کاری بس سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

از این گذشته در صورتی ک هیچگونه اطلاعی از عملکرد این دستگاه نداشته باشید پزشکان حاضر در مرکز زیبایی جلسات مشاوره رایگانی را برای شما ترتیب می دهند تا شما را امکانات و ویژگی های این دستگاه آشنا کنند. این نکته نیز می تواند ایراد دیگری باشد که بر این دستگاه وارد است.

چرا که بیماران برای وقت خود ارزش زیادی قائل هستند و نباید برای آشنایی با ویژگی های بی نظیر دستگاه SHR از جلسات رایگان بهره ببرند. دستگاه SHR بر خلاف دیگر دستگاه های موجود در بازار از روش جارو کردن برای زدودن موهای زائد بهره می برد.

در این روش برخلاف دستگاه های دیگر که از شات های کوتاه بهره گرفته می شود از کشیدن لیزر روی پوست استفاده می شود. دستگاه SHR به صورت مدام از و بدون قطع جریان حرارت روی سطح پوست به حرکت درآمده و پوستی صاف و درخشان را بر جای می گذارد.

مشاهده مطلب
10 مسئله که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید

این دستگاه برخلاف دستگاههای دیگر تمام موهای زاید را زدوده و در نتیجه هیچ ردی از موهای زائد باقی نمی گذارد. همین موضوع را می توان به عنوان یکی دیگر از نقطه ضعف های این دستگاه به حساب آورد. فرد پس از اتمام دوره درمان هیچ تار مویی را به یادگار نگه نداشته و حالا دیگر هیچ اثری از موها ی زائد نیز نمی باشد.

آیا معایب دستگاه SHR بیشتر از سایر دستگاه ها است ؟

این دستگاه با استفاده از امواجی به فراخور ضخامت و نوع موهای فرد تنظیم شده است لیزر موهای زائد را انجام می دهد؛ اما دیگر دستگاه ها از طول موج های متفاوتی برای زدودن مو در یک منطقه استفاده می کنند.

سایر دستگاه ها ممکن است موجب سوختگی فرد شوند اما دستگاه SHR زدودن موهای زائد را با توجه به نوع و ضخامت موی هر فرد به انجام می رساند. از این رو متخصصان مرکز به دلیل فشردن دکمه تنظیم مجدد در خطر ابتلا به آرتروز قرار دارند!

یکی دیگر از ایرادات وارد بر آمده بر این دستگاه قیمت بالای جلسات است. زدودن موهای زائد با استفاده از سایر دستگاه ها با پرداخت هزینه کمتری به انجام می رسد. درست است که برخی از موها در نتیجه استفاده از آن دستگاه ها همچنان بر جای می ماند اما فرد از پرداخت هزینه کمتر احساس رضایت بیشتری خواهد داشت. تا جایی که حتی مجدد نیز برای لیزر نا کارآمد مراجعه کرده و هزینه خواهد کرد.

در حالی که کسانی که از دستگاه SHR بهره می برند با وجود اینکه به کسی و برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شده اند اما از پرداخت هزینه ای بالاتر گله مند هستند.

با توجه به میزان مراجعه افراد و استفاده از دیگر دستگاه ها این طور به نظر می رسد که عده کمی از افراد حقیقتا به دنبال زدودن موهای زاید خود به واسطه لیزر موهای زائد هستند.

سایر دستگاه های لیزر موهای زائد نیز نتایج بسیار چشمگیری در زدودن موهای تیره از روی پوست روشن برجای گذاشته اند. در حالی که دستگاه SHR با تمامی پوست ها  و برای موهایی روشن تر نیز نتایج درخشانی را به اثبات رسانده است. از این رو نژادپرستان سفید پوست علاقه ای به استفاده از این دستگاه از خود نشان نداده و به دنبال دستگاهی هستند که مختص پوست های روشن طراحی شده باشد.

اما دستگاه SHR موهای زاید تمام افراد فارغ از رنگ، نژاد و ضخامت موها را زدوده و پوستی شاداب، صاف و براق را بر جای می گذارد.

مشاهده مطلب
چه قسمت هایی از بدن تحت درمان لیزر موهای زائد قرار می‌گیرد؟

معایب دستگاه SHR چه حد بر تصمیم گیری شما موثر خواهد بود ؟

اگر با مواد زاید خود ارتباط بسیار صمیمانه ای برقرار کرده و تصور اینکه دیگر قادر به دیدن هیچ کدام آنها نباشید، برایتان آزار دهنده است بهتر است به سراغ استفاده از دستگاه SHR نیایید.

اگر فردی متعصب هستید و ترجیح می دهید که دستگاه لیزر تنها برای پوست هایی نظیر شما مورد استفاده قرار گیرد به سراغ دستگاه SHR بیاید؛ چرا که این دستگاه تمامی موهای زائد را از تمامی پوست ها به کلی می زداید.

دستگاه SHR برای زدودن موهای زائد از روی تمامی پوست ها قابل استفاده بوده و از این گذشته این دستگاه می تواند موهایی نازک، ضخیم، بور یا تیره را ب خوبی از روی پوست پاک کند.

دستگاه SHR در مقایسه با دیگر دستگاههای به کار رفته در زمینه لیزر موهای زائد دوره درمان کوتاه تر و نتایج ماندگار تری را به اثبات رسانده است. از این رو اگر از مراجعه دوباره و دوباره به کلینیک های زیبایی لذت می برید هرگز به سراغ دستگاه SHR نیایید. این دستگاه موهای زائد شما را در کمترین تعداد جلسات ممکن و به سرعت از تمام بدن شما محو خواهد کرد.

دستگاه SHR اصولا در طی جلساتی محدود موهای زاید شما را به کلی از بین برده و آثار ماندگاری را از خود برجای می گذارد. در صورتی که به موهای زائد علاقه دارد و احتمال می دهید که پس از گذشت مدتی دلتان برای موهای زاید تان تنگ شود به هیچ وجه به سراغ این دستگاه نیایید.

از آنجایی که دستگاه SHR هیچ آثاری از سوختگی بر جای نخواهد گذاشت روشی بسیار امن بوده و در کمترین زمان تمام موها ی زائد را از بین خواهد برد. هر یک از جلسات لیزر با این دستگاه در حدود 5 تا 15 دقیقه برای نواحی کوچک و 20 تا 30 دقیقه برای بخش های وسیع تر بدن زمان خواهد برد.

قبل از هر گونه اقدامی تصمیم خود را بگیرید. لیزر موها توسط دستگاه SHR به معنای خداحافظی با موهای زائد است و این پروسه هیچ بازگشتی نخواهد داشت. از این رو با در نظر گرفتن تمام جوانب به کلینیک زیبایی مورد نظر خود مراجعه و با موهای زائد خود خداحافظی کنید.

لیزر موهای زاید (Laser Hair Removal) با استفاده از این دستگاه تجربه بسیار نوینی به حساب آمده و نتایج متفاوتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیزر موهای زائد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیزر موهای زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع