لیپوماتیک

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

داشتن یک اندام زیبا و ایده آل جزو اولویت های زنان و مردان در عصر حاضر می باشد. از آنجایی که برخی از افراد از رژیم های غذایی گوناگون جوابی نمی گیرند و چربی های اضافی اندام های مختلف بدن آن ها را بسیار رنجوده خاطر می سازد، لذا روی آوردن به شیوه های نوین لاغری موضعی مانند عمل لیپوماتیک تنها راه چاره است.

در این میان انتخاب کردن بهترین زمان عمل لیپوماتیک بسیار مهم است و نقش مهمی را در حفظ سلامتی  ایفا خواهد کرد.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

برای بعضی از افراد، از بین بردن چربی‌های اضافه با ورزش ممکن می شود اما به طور کلی میزان سوخت و ساز در بدن های مختلف، متفاوت به نظر می رسد. از طرفی ممکن است بدن به رژیم و ورزش واکنش محسوسی نداشته باشد و از طرف دیگر، توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که همه افراد در زندگی های امروزی، زمان کافی را برای انجام ورزش های منظم در اختیار ندارند.

به همین خاطر است که لیپوماتیک حالا محبوبیت زیادی در بین بسیاری از افراد به دست آورده است. این روش، در واقع نسخه به روز شده از روش سنتی لیپوساکشن است. عملی که با درد کم تر، ایمنی بیشتر و البته نتایج بهتر نست به لیپوساکشن انجام می شود. لیپوماتیک، سایز و شکل ظاهری بدن را تغییر می دهد و شرایط جسمی ایده آلی برای فرد به وجود می آورد.

عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل لیپوماتیک شیوه ایست که در آن جراح با تزریق مواد بی حس کننده و با استفاده از لوله ای به نام کانولا که ابزار دستگاه لیپوماتیک نام دارد، برش ها و شکاف هایی بسیار ریز در پوست ایجاد می کند.

این لوله با چرخش و استفاده از حرکات سه بعدی که دارد موجب جدا شدن بافت های چربی از بدن خواهد شد و سپس با مکشی که دستگاه دارد، سلول های چربی ریز شده را به خارج از اندام بدن انتقال می دهد.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

برای بعضی از افراد، از بین بردن چربی‌های اضافه با ورزش ممکن می شود اما به طور کلی میزان سوخت و ساز در بدن های مختلف، متفاوت به نظر می رسد. از طرفی ممکن است بدن به رژیم و ورزش واکنش محسوسی نداشته باشد و از طرف دیگر، توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که همه افراد در زندگی های امروزی، زمان کافی را برای انجام ورزش های منظم در اختیار ندارند.

به همین خاطر است که لیپوماتیک حالا محبوبیت زیادی در بین بسیاری از افراد به دست آورده است. این روش، در واقع نسخه به روز شده از روش سنتی لیپوساکشن است. عملی که با درد کم تر، ایمنی بیشتر و البته نتایج بهتر نست به لیپوساکشن انجام می شود. لیپوماتیک، سایز و شکل ظاهری بدن را تغییر می دهد و شرایط جسمی ایده آلی برای فرد به وجود می آورد.

کش نیامدن پوست و از دست نرفتن حالت یکدست آن، یکی از مزیت های مهم لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر به شمار می رود. علاوه بر آن، در این مکانیسم برای از بین بردن چربی ها، دوران استفاده از گن شکل دهنده چندان طولانی نیست و فرد نهایتا تا دو هفته باید از این گن ها استفاده کند.

در لیپوماتیک به جای بیهوشی کامل، از بی حسی موضعی استفاده می شود و همین موضوع، بسیاری از نگرانی ها را در مورد این عمل برطرف می کند. فرد پس از انجام عمل معمولا نیازی به بستری شدن ندارد و به سرعت مرخص می شود تا دوران استراحت را در خانه سپری کند.

در این روش، احتمال ابتلا به عفونت نیز بسیار پایین است. پیکرتراشی در جهت از بین بردن چربی ها صورت می گیرد و ارتباط مستقیمی با کاهش وزن ندارد. برای کاهش وزن، باید به سراغ انواع دیگری از عمل های زیبایی رفت.

به طور کلی در لیپوساکشن بخش های بزرگی از چربی ها هدف گرفته می شوند اما لیپوماتیک، به سراغ بسته های کوچک تر چربی می رود. زمان انجام عمل لیپوماتیک نیز کوتاه تر از زمان انجام لیپوساکشن است.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک چه زمانی است؟

بهتر است بیماران این موضوع را بدانند که بهترین زمان عمل لیپوماتیک وقتی است که فرد این حقیقت را فهمیده است که دیگر رعایت رژیم های غذایی لاغری و ورزش نمی تواند از شر چربی های مازاد اندام های چاق بدن خود رهایی یابد.

وقتی که بدن فرد هنوز بسیار جوان است، او می تواند به جای رفتن به سراغ آخرین گزینه که انجام عمل است، روش های ساده تر و ابتدایی تری را برای از بین بردن چربی ها در نظر بگیرد اما پس از عبور از اولین سال های دوران جوانی، شاید این اتفاق دیگر به سادگی ممکن نباشد.

به طور کلی بیشتر افرادی که عمل لیپوماتیک انجام می دهند، نزدیک به 30 سال و یا کمی بیشتر سن دارند. در واقع این افراد در سنی هستند که شکل ظاهری بدن، اهمیت بسیار زیادی برای آن ها دارد و امتحان کردن راه های دیگر نیز نتوانسته آن ها را به فرم مطلوب برساند.

وقتی بدن به مرور زمان این پیام را به فرد می رساند که روش های عادی دیگر چربی ها را از بین نمی برند، زمان مناسبی برای انجام عمل لیپوماتیک از راه خواهد رسید.

زمان عمل لیپوماتیک برای هر فردی با توجه به شرایط جسمی که دارد مشخص خواهد شد و این یک موضوع ثابت در همه افراد نیست. بدین ترتیب انجام این جراحی زیبایی در افراد با سنین مختلف ممکن است کاملا متفاوت باشد.

به این دلیل که عمل زیبایی لیپوماتیک کم تهاجمی و بی خطر است لذا بیشتر افرادی که از لاغر کردن اندام های چاق بدن خود بخصوص نواحی شکم و پهلو ناامید می شوند، آن را انتخاب می کنند و برای ” لیپوماتیک شکم و پهلو ” با یک جراحی زیبایی ایمن اقدام می کنند.

در بهترین زمان عمل لیپوماتیک، تناسب اندام را تجربه کنید

لیپوماتیک که شیوه ای جدید جهت لاغر کردن و تناسب اندام می باشد، با استفاده از امواج اینفراسونیک سلول های چربی را از هم جدا خواهد کرد. بهترین زمان عمل لیپوماتیک هنگامی است که فرد آمادگی کامل را برای لاغری با جراحی داشته باشد و دیگر امیدی به اینکه با رژیم و ورزش بتواند به هدف و مقصود خود برسد نداشته باشد.

مهم است که خود فرد نیز از وضعیت سلامتی مطلوبی برخوردار باشد و سابقه بیماری های خود را نیز به طور کامل با پزشک در میان بگذارد. بهتر است فرد در هفته های منتهی به عمل، مصرف نمک را در رژیم غذایی خودش به شکل قابل توجهی کاهش بدهد و حداقل برای دو هفته پیش از انجام عمل، مصرف آسپرین، ایبوپروفن و داروهایی از این دست را کنار بگذارد.

انگیزه زیبای داشتن اندامی با فرم مناسب و یک استایل جذاب سبب می شود که افراد جهت انجام لیپوماتیک و دستیابی به فرمی ایده آل به مراکز زیبایی و کلینیک های تخصصی رجوع کنند.

لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن و لیپولیز، یک روش کاملا مدرن و امروزی به نظر می رسد. نتایجی که در لیپوماتیک به دست می آید، تا حدود زیادی در روش های دیگر غیرممکن خواهد بود. در این متد، چربی ها به آرامی از بدن خارج می شوند و نتایج کار نیز به مراتب طبیعی تر از روش های دیگر هستند.

البته این طور نیست که بدن یک شبه به حالت دلخواه فرد برسد. مراقبت های قبل از انجام عمل، انتخاب یک پزشک ماهر و همچنین دقت و رعایت دستورالعمل ها در روزهای بعد از عمل، نتایج کار را در وضعیت مطلوبی قرار خواهد داد.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک و تزریق چربی

در عمل لیپوماتیک چربی هایی که از اندام خارج می شود، کاملا سالم است. لذا می تواند مجددا آن را پس از تصفیه و پاکسازی به اندام های کم حجم بدن تزریق کرد تا زیباتر و خوش فرم تر شوند. حتی برای رفع چروک های برخی از نواحی بدن نیز می توان آن ها را بکار برد. بسیاری از بانوان جهت خوش فرم سازی سینه و باسن مجددا از چربی های تخلیه شده استفاده خواهند کرد.

هنگامی که زمان عمل لیپوماتیک تشخیص داده می شود و جراحی صورت می گیرد بیماران می توانند در صورت تمایل به پزشک اعلام کنند که چربی ها برای تزریق نگهداری شوند. بدین ترتیب چربی های مازاد پس از اینکه مراحل پاکسازی را پشت سر می گذارند برای تزریق به نواحی کم حجم آماده خواهند شد.

در واقع این کار می تواند چند فعالیت زیبایی را به صورت همزمان روی بدن پیاده کند. برای مثل فردی که در ناحیه شکم چربی مازاد زیادی دارد اما از کوچک بودن سینه ها رنج می برد، می تواند بخشی از چربی های مازاد را به سینه ها انتقال بدهد.

این چربی ها از بدن خود او گرفته می شوند و به همین خاطر این روش، کاملا امن و بی خطر به نظر می رسد. ترکیب دو فعالیت لیپوماتیک و تزریق چربی، به فرد کمک می کند تا با استفاده از چربی های اضافه، به فرم دلخواه برسد و شکل ظاهری بدن خودش را به سبکی که می خواهد، تغییر بدهد.

از آنجایی که طی فرآیند تزریق چربی به اندام های مورد نیاز بدن، از چربی های اضافی خود اندام استفاده خواهد شد، لذا بیمار در مورد هر مشکل احتمالی و یا سالم بودن چربی ها نگرانی نخواهد داشت. معمولا نواحی شکم و پهلو و ران ها دارای چربی های مازاد می باشند و سینه، باسن، گونه، لب و نواحی چین و چروک دار مانند گردن، دست ها و … کاندید مناسب تزریق چربی هستند.

مزایای انتخاب بهترین زمان عمل لیپوماتیک چیست؟

  1. خوشبختانه پس از جراحی زیبایی لیپوماتیک، چربی ها بسیار یکنواخت و همسان در زیر پوست قرار می گیرند.
  2. انتخاب زمان مناسب از اینکه فرد بخواهد تلاش بیهوده ای برای لاغر تر شدن کند، جلوگیری خواهد کرد.
  3. این امر سبب می شود فرد تناسب اندام را سریع تر تجربه کند.
  4. دستیابی به نتایج بهتر با انتخاب یک زمان مناسب بسیار راحت تر است چرا که توانایی پوست برای جمع شدن و انعطاف پذیری بیشتر می باشد.

 کاندیدای انجام لیپوماتیک چه افرادی می باشند؟

  1. افرادی که وجود چربی های مازاد آن ها را بسیار خسته کرده است.
  2. افرادی که چربی های مازاد اندام های بدنشان اجازه پوشیدن خیلی از لباس ها را به آن ها نمی دهد و یا اجازه برخی از فعالیت های ورزشی یا فیزیکی را از آن ها خواهد گرفت.
  3. افرادی که با وجود انتخاب راهکار های متفاوت باز هم در لاغر کردن اندام های چاق بدن خود به نتیجه ای نرسیده اند.
  4. افرادی که یک بینش صحیح و یک دید واقع گرایانه نسبت به انجام این عمل زیبایی دارند.
  5. افرادی که تجمع چربی را تنها در یک ناحیه خاص از اندام های بدن حس می کنند نه در کل بدن.

چگونه بهترین زمان عمل لیپوماتیک را تشخیص دهیم؟

ابتدا افرادی که در نواحی مختلف بدن حضور چربی های مازاد را حس می کنند باید سعی کنند با راهکار های طبیعی مانند رعایت یک رژیم غذایی سالم تا جایی که ممکن است، کاهش وزن داشته باشند.

سپس در کنار آن ورزش های لازم را برای اندام هایی که دارای چربی های بیشتری می باشند، امتحان کنند. آن ها باید تلاش کنند تا این چربی ها را کاملا از بین ببرند.

در صورتی که فرد به نتایج دلخواه نمی رسد و امتحان هر راهی برای او بسیار دشوار است بهتر است به سراغ شیوه های نوین پزشکی روز دنیا باشد تا در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود نائل شود.

با مراجعه به یک کلینیک تخصصی و مشاوره با یک جراح لیپوماتیک تمامی اطلاعات لازم در اختیار بیماران گذاشته می شود و بهترین زمان عمل لیپوماتیک تعیین خواهد شد.

در پایان فرد مشاهده می کنند که به سهولت و با بهره مندی از یک تکنیک عالی، تمامی چربی های مزاد اندام مورد نظر حذف شده و وی حتی این امکان را دارد که از تزریق چربی در نواحی کم حجم بدن نیز بهره مند شود.

لاغری با لیپوماتیک شانسی برای خوش اندام بودن

خوشبختانه با داشتن فرصت های مختلف برای داشتن یک اندام زیبا، افراد می توانند با تعیین مناسب ترین زمان عمل لیپوماتیک همیشه شانس خوش اندام بودن را در اختیار داشته باشند.

در حقیقت با استفاده از لیپوماتیک می توان در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در دست داشت. لیپوماتیک با برخورداری از یک متد نوین و آزمون شده، امید لاغر شدن را دوباره به بیماران باز خواهد گرداند و نوید تجربه زندگی با اندامی زیبا و تراشیده را به آن ها خواهد داد.

توجه به این نکته نیز مهم است که فرد بعد از انجام لیپوماتیک، باید سبک و شرایط زندگی خودش را عوض کند و برای جلوگیری از بازگشت چربی ها، زندگی سالم تری نسبت به گذشته داشته باشد.

هزینه لیپوماتیک

هزینه انجام لیپوماتیک، به فاکتورهای متعددی بستگی دارد.

انتخاب پزشک، کلینیک و متدهای انجام این کار، هر کدام می تواند در هزینه های نهایی این عمل موثر باشند. فراموش نکنید که این هزینه تنها یک بار صورت می گیرد اما نتایج آن همواره همراه فرد است و می تواند شادی و اعتماد به نفس را به او برگرداند.

بهتر است که فرد متقاضی لیپوماتیک با سنجیدن همه جوانب و انجام مشورت های اولیه، بهترین تصمیم را برای خودش بگیرد و یک کلینیک تخصصی را برای انجام این عمل انتخاب کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *