درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2 (1 رای)

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

داشتن یک اندام زیبا و ایده آل جزو اولویت های زنان و مردان در عصر حاضر می باشد. از آنجایی که برخی از افراد از رژیم های غذایی گوناگون جوابی نمی گیرند و چربی های اضافی اندام های مختلف بدن آن ها را بسیار رنجوده خاطر می سازد، لذا روی آوردن به شیوه های نوین لاغری موضعی مانند عمل لیپوماتیک تنها راه چاره است.

در این میان انتخاب کردن بهترین زمان عمل لیپوماتیک بسیار مهم است و نقش مهمی را در حفظ سلامتی  ایفا خواهد کرد.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل لیپوماتیک شیوه ایست که در آن جراح با تزریق مواد بی حس کننده و با استفاده از لوله ای به نام کانولا که ابزار دستگاه لیپوماتیک نام دارد، برش ها و شکاف هایی بسیار ریز در پوست ایجاد می کند.

این لوله با چرخش و استفاده از حرکات سه بعدی که دارد موجب جدا شدن بافت های چربی از بدن خواهد شد و سپس با مکشی که دستگاه دارد، سلول های چربی ریز شده را به خارج از اندام بدن انتقال می دهد.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

بهترین زمان عمل لیپوماتیک چه زمانی است؟

بهتر است بیماران این موضوع را بدانند که بهترین زمان عمل لیپوماتیک وقتی است که فرد این حقیقت را فهمیده است که دیگر رعایت رژیم های غذایی لاغری و ورزش نمی تواند از شر چربی های مازاد اندام های چاق بدن خود رهایی یابد.

زمان عمل لیپوماتیک برای هر فردی با توجه به شرایط جسمی که دارد مشخص خواهد شد و این یک موضوع ثابت در همه افراد نیست. بدین ترتیب انجام این جراحی زیبایی در افراد با سنین مختلف ممکن است کاملا متفاوت باشد.

به این دلیل که عمل زیبایی لیپوماتیک کم تهاجمی و بی خطر است لذا بیشتر افرادی که از لاغر کردن اندام های چاق بدن خود بخصوص نواحی شکم و پهلو ناامید می شوند، آن را انتخاب می کنند و برای ” لیپوماتیک شکم و پهلو ” با یک جراحی زیبایی ایمن اقدام می کنند.

مشاهده مطلب
تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در چیست؟

در بهترین زمان عمل لیپوماتیک، تناسب اندام را تجربه کنید

لیپوماتیک که شیوه ای جدید جهت لاغر کردن و تناسب اندام می باشد، با استفاده از امواج اینفراسونیک سلول های چربی را از هم جدا خواهد کرد. بهترین زمان عمل لیپوماتیک هنگامی است که فرد آمادگی کامل را برای لاغری با جراحی داشته باشد و دیگر امیدی به اینکه با رژیم و ورزش بتواند به هدف و مقصود خود برسد نداشته باشد.

انگیزه زیبای داشتن اندامی با فرم مناسب و یک استایل جذاب سبب می شود که افراد جهت انجام لیپوماتیک و دستیابی به فرمی ایده آل به مراکز زیبایی و کلینیک های تخصصی رجوع کنند.

بهترین زمان عمل لیپوماتیک و تزریق چربی

در عمل لیپوماتیک چربی هایی که از اندام خارج می شود، کاملا سالم است. لذا می تواند مجددا آن را پس از تصفیه و پاکسازی به اندام های کم حجم بدن تزریق کرد تا زیباتر و خوش فرم تر شوند. حتی برای رفع چروک های برخی از نواحی بدن نیز می توان آن ها را بکار برد. بسیاری از بانوان جهت خوش فرم سازی سینه و باسن مجددا از چربی های تخلیه شده استفاده خواهند کرد.

هنگامی که زمان عمل لیپوماتیک تشخیص داده می شود و جراحی صورت می گیرد بیماران می توانند در صورت تمایل به پزشک اعلام کنند که چربی ها برای تزریق نگهداری شوند. بدین ترتیب چربی های مازاد پس از اینکه مراحل پاکسازی را پشت سر می گذارند برای تزریق به نواحی کم حجم آماده خواهند شد.

از آنجایی که طی فرآیند تزریق چربی به اندام های مورد نیاز بدن، از چربی های اضافی خود اندام استفاده خواهد شد، لذا بیمار در مورد هر مشکل احتمالی و یا سالم بودن چربی ها نگرانی نخواهد داشت. معمولا نواحی شکم و پهلو و ران ها دارای چربی های مازاد می باشند و سینه، باسن، گونه، لب و نواحی چین و چروک دار مانند گردن، دست ها و … کاندید مناسب تزریق چربی هستند.

مزایای انتخاب بهترین زمان عمل لیپوماتیک چیست؟

  1. خوشبختانه پس از جراحی زیبایی لیپوماتیک، چربی ها بسیار یکنواخت و همسان در زیر پوست قرار می گیرند.
  2. انتخاب زمان مناسب از اینکه فرد بخواهد تلاش بیهوده ای برای لاغر تر شدن کند، جلوگیری خواهد کرد.
  3. این امر سبب می شود فرد تناسب اندام را سریع تر تجربه کند.
  4. دستیابی به نتایج بهتر با انتخاب یک زمان مناسب بسیار راحت تر است چرا که توانایی پوست برای جمع شدن و انعطاف پذیری بیشتر می باشد.
مشاهده مطلب
آیا بیماران به انجام لیپوماتیک مجدد نیاز پیدا خواهند کرد؟

 کاندیدای انجام لیپوماتیک چه افرادی می باشند؟

  1. افرادی که وجود چربی های مازاد آن ها را بسیار خسته کرده است.
  2. افرادی که چربی های مازاد اندام های بدنشان اجازه پوشیدن خیلی از لباس ها را به آن ها نمی دهد و یا اجازه برخی از فعالیت های ورزشی یا فیزیکی را از آن ها خواهد گرفت.
  3. افرادی که با وجود انتخاب راهکار های متفاوت باز هم در لاغر کردن اندام های چاق بدن خود به نتیجه ای نرسیده اند.
  4. افرادی که یک بینش صحیح و یک دید واقع گرایانه نسبت به انجام این عمل زیبایی دارند.
  5. افرادی که تجمع چربی را تنها در یک ناحیه خاص از اندام های بدن حس می کنند نه در کل بدن.

چگونه بهترین زمان عمل لیپوماتیک را تشخیص دهیم؟

ابتدا افرادی که در نواحی مختلف بدن حضور چربی های مازاد را حس می کنند باید سعی کنند با راهکار های طبیعی مانند رعایت یک رژیم غذایی سالم تا جایی که ممکن است، کاهش وزن داشته باشند.

سپس در کنار آن ورزش های لازم را برای اندام هایی که دارای چربی های بیشتری می باشند، امتحان کنند. آن ها باید تلاش کنند تا این چربی ها را کاملا از بین ببرند.

در صورتی که فرد به نتایج دلخواه نمی رسد و امتحان هر راهی برای او بسیار دشوار است بهتر است به سراغ شیوه های نوین پزشکی روز دنیا باشد تا در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود نائل شود.

با مراجعه به یک کلینیک تخصصی و مشاوره با یک جراح لیپوماتیک تمامی اطلاعات لازم در اختیار بیماران گذاشته می شود و بهترین زمان عمل لیپوماتیک تعیین خواهد شد.

در پایان فرد مشاهده می کنند که به سهولت و با بهره مندی از یک تکنیک عالی، تمامی چربی های مزاد اندام مورد نظر حذف شده و وی حتی این امکان را دارد که از تزریق چربی در نواحی کم حجم بدن نیز بهره مند شود.

لاغری با لیپوماتیک شانسی برای خوش اندام بودن

خوشبختانه با داشتن فرصت های مختلف برای داشتن یک اندام زیبا، افراد می توانند با تعیین مناسب ترین زمان عمل لیپوماتیک همیشه شانس خوش اندام بودن را در اختیار داشته باشند.

در حقیقت با استفاده از لیپوماتیک می توان در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در دست داشت. لیپوماتیک با برخورداری از یک متد نوین و آزمون شده، امید لاغر شدن را دوباره به بیماران باز خواهد گرداند و نوید تجربه زندگی با اندامی زیبا و تراشیده را به آن ها خواهد داد.

مشاهده مطلب
احتمال فیبروز بعد از لیپوماتیک چقدر است؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2 (1 رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع