لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

افراد زیادی با معضل چاقی دست و پنجه نرم می کنند و خواهان انجام عمل لیپوماتیک که برترین تکنیک لاغری موضعی در عصر حاضر شناخته می شود، می باشند.

عمل لیپوماتیک در اکثر کلینیک های تخصصی انجام می شود اما برای اینکه نتیجه دلخواه از این روش بدست آید باید به پزشکی با تجربه کافی مراجعه کرد. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران تخصصی ترین مشاوره و مطلوب ترین نتایج را در اختیار بیماران قرار می دهد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

چاقی یکی از مشکلات بزرگ این عصر به شمار می رود و با توجه به سبک زندگی امروزه، فاصله گرفتن از آن برای آدم هایی که بدن آن ها سوخت و ساز نسبتا کمی دارد، بسیار سخت به نظر می ‌رسد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

در سبک زندگی امروزی، از یک طرف تحرک بسیار کم تر از گذشته است و نوجوان ها به جای انجام بازی های فیزیکی، با بازی های رایانه ای محاصره شده اند و بزرگ ترها نیز به جای انجام فعالیت های جسمی، هر روز ساعت های زیادی را با تلفن های همراه می گذرانند.

از طرف دیگر نیز مصرف غذاهای ناسالم به شدت بیشتر از گذشته شده و هر روز افراد بی شماری در دنیا برای خوردن غذا به فست فود ها مراجعه می کنند. البته حتی در چنین شرایطی هم، می توان از چاقی جلوگیری کرد اما به هر حال همیشه افرادی هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن در معرض خطر چاقی قرار می گیرند.

اگر این افراد نتوانند با ورزش و رژیم به شرایط جسمی دلخواه برسند، لیپوماتیک یکی از مناسب ترین روش ها برای نزدیک کردن آن ها به حالت مطلوب خودشان محسوب می شود.

عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک جزو جراحی های زیبایی پرطرفدار در ایران می باشد که افراد دارای اضافه وزن آن را راهی برای دستیابی به اندام ایده آل می دانند.

البته هدف از لیپوماتیک به طور کلی، مقابله با اضافه وزن نیست. این عمل می تواند منجر به کاهش وزن شود اما در درجه اول، از بین بردن چربی های انباشته شده در یک بخش از بدن، هدف اصلی این عمل است که به تغییر سایز فرد می انجامد.

در واقع فردی که لیپوماتیک انجام می دهد، تغییر سایز آشکاری خواهد داشت و ممکن است این موضوع به این شدت برای وزن او صدق نکند.

این شیوه کاملا مطمئن است و مکانیزم آن بگونه ای است که با حرکات فیزیکی ابزار آن که کانولا نام دارد، بدون ایجاد هیچگونه حرارت و لطمه به بافت ها، میزان چربی های مازاد از بدن تخلیه خواهد شد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

اولین فایده مهم لیپوماتیک این است که استفاده از این شیوه، جای زخم عمیقی روی بدن فرد باقی نمی گذارد. از آن مهم تر اینکه نتایج حاصل از این کار، کاملا طبیعی به نظر می رسند و ظاهری نرمال برای فرد به وجود می آورد.

لیپوماتیک به بی‌هوشی نیاز ندارد و از طریق بی حسی موضعی انجام می شود. همین موضوع به تنهایی نگرانی های بسیاری از افراد در مورد خطرات احتمالی بیهوشی کامل را برطرف می کند. لیپوماتیک بسیار امن و ساده به نظر می رسد و زمان عمل در آن نسبت به روش های سنتی تر از بین بردن چربی ها، به مراتب کوتاه تر است.

علاوه بر این فردی که لیپوماتیک انجام می دهد نسبت به افرادی که به سراغ روش های سنتی تر مثل لیپوساکشن می روند، دوران درمان کاملا کوتاه تری را پشت سر می گذارد و خیلی زود با سپری کردن ریکاوری، به شرایط عادی برمی گردد.

با توجه به اینکه عمل لیپوماتیک ایمن بوده و بهترین روش لاغری موضعی اندام های بدن شناخته می شود اما انتخاب یک مرکز تخصصی و همچنین بهترین دکتر لیپوماتیک را نباید از یاد برد. مهارت و تخصص یک پزشک همیشه حرف اول را می زند و موجب می شود بیمار بهترین نتایج را از جراحی زیبایی بدست آورد.

لیپوماتیک یک روش مدرن است که در آن چربی ها بدون استفاده از حرارت زیاد یا امواج، به صورت فیزیکی خارج می شوند. این کار عوارض جراحی را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد و لیپوماتیک را به امن ترین روش برای از میان بردن چربی ها در بدن تبدیل می کند.

این روش به آرامی صورت می گیرد تا روی پیکر بندی بدن، تاثیر مخربی نداشته باشد. در این روش، خبری از احتمال انسداد جریان خون نیست. لیپوماتیک به طور کلی از سه بافت در بدن محافظت خواهد کرد. رگ، اعصاب و ماهیچه ها در این روش در معرض خطر قرار نمی گیرند و کاملا شرایط پایداری خواهند داشت.

لوله های کانولا در این عمل، در هر دقیقه با حرکات خاص خودشان 600 بار چربی ها را می شکنند و آن را به ذرات ریزتر تبدیل می کنند. در پایان عمل نیز همه چیز به آرامی متوقف می شود و بیمار نیز در زمانی بسیار کوتاه، به خانه برمیگردد.

انتظارات از  بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

در دنیای کنونی هر مرد و زنی آرزو دارند که اندام و هیکلی تراشیده و زیبا داشته باشند. متاسفانه بسیاری از مردم به دلایل زیادی مانند مصرف بی رویه فست فود ها، بیماری و مشکلات بهداشتی فراوانی که در جامعه مشاهده می شود، نمی توانند وزن خود را در حالت نرمال و طبیعی، ثابت نگه دارند.

در نتیجه با چاقی اندام های مختلف بدن مواجه می شوند و باید به روش های مداخله گر پزشکی روی آورند.

لیپوماتیک نمونه ای از این روش هاست که بیماران با توجه به مزایای گسترده ای که در مورد آن شنیده اند، انتظارات زیادی از نتایج قابل مشاهده دارند.

البته پیش از انجام عمل، توجه به این نکته ضروری است که فرد باید انتظاری واقعی و منطقی از نتیجه کار داشته باشد و همه احتمالات و ریسک ها را نیز در نظر بگیرد. گاهی عمل در بهترین شرایط ممکن انجام می شود و نتایج نیز کاملا طبیعی و امیدوارکننده هستند اما از آن جایی که فرد انتظارات غیراصولی از نتیجه کار داشته، راضی به نظر نمی رسد.

آگاهی کامل در مورد شرایط عمل، نکات مثبت و منفی آن و همچنین زمان دقیق بروز نتایج و مرور بدبینانه ترین و خوشبینانه ترین حالت های ممکن پس از عمل، از مواردی است که در گفتگو با پزشک انجام خواهد شد. همه افرادی که قصد دارند لیپوماتیک انجام بدهند باید آزمایش های اولیه ای را نیز پشت سر بگذارند تا ثابت شود که برای چنین کاری به اندازه کافی آماده هستند. حفظ سلامتی یکی از اصول اولیه همه عمل های زیبایی به شمار می رود.

در حقیقت نباید این واقعیت را کتمان کرد که ملاقات با با یک پزشک حاذق در حوزه جراحی های زیبایی سبب می شود تا نتایجی عالی از درمان حاصل شود و سطح رضایت بیماران افزایش یابد. در ادامه به بیان انتظارات بیماران از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران خواهیم پرداخت :

 مشاوره پربار در حضور بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

به طور معمول بیماران انتظار دارند تا مشاوره ای عالی و همه جانبه از دکتر خود دریافت کنند.

تنها یک دکتر لیپوماتیک این توانایی را دارد که با توجه مهارت هایی که طی سال ها بدست آورده است، مشاوره ای اختصاصی را در مورد لاغری موضعی اندام های بدن در اختیار بیماران بگذارد و وی را از نتایج واقعی حاصل از این روش مطلع سازد.

در اولین جلسه مشاوره و صحبت با بیمار، جراح اندام مورد نظر و تمام سوابق پزشکی بیمار را به دقت مورد بررسی قرار می دهد. گاهی اوقات بیماران با توجه به شرایطی که دارند کاندید های مناسبی برای عمل لیپوماتیک به شمار نمی روند.

در نتیجه برگزاری جلسه مشاوره برای تصمیم گیری در مورد بسیاری از مسائل مهم در رابطه با اجرای این جراحی از ضروریات است.

برای مثال در لیپوماتیک شکم، افرادی که دارای شکمی بیش از حد بزرگ می باشند بطوریکه این اندام حالتی افتاده و آویزان پیدا کرده است، هیچگاه یک گزینه مناسب برای انجام جراحی لیپوماتیک به شمار نمی روند.

برای چنین بیمارانی باید از روش هایی مانند آبدومینوپلاستی که در ردیف روش های تهاجمی تر قرار می گیرد استفاده کرد تا بتوان پوست اضافی ناحیه شکم را نیز برداشت. تشخیص اینکه کدام جراحی زیبایی بیشترین کارایی را برای بیمار دارد تنها توسط بهترین دکتر لیپوماتیک صورت خواهد گرفت.

اجرای برترین تکنیک توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

برترین تکنیک ها معمولا در بهترین کلینیک های تخصصی بکار برده می شوند و حاذق ترین جراحان آن ها را مورد استفاده قرار خواهند داد. این امر موجب می شود تا موفقیت های قابل ملاحظه ای از انجام جراحی لیپوماتیک مشاهده شود.

به طور معمول پزشکان ماهر سعی دارند تا به طور دائم علم روز دنیا را در کلینیک های تخصصی خود بکار برده و برترین روش ها و تکنیک ها را مورد استفاده قرار دهند. در واقع پزشکان در این رابطه احساس مسئولیت دارند و آن را جزو اصلی ترین وظایف خود می دانند.

انتخاب درست پزشک، مهم ترین قدم در راه سپری کردن یک عمل لیپوماتیک موفق است. کلینیک هایی که غیرمجاز هستند و از پزشکان با تجربه و ماهر استفاده نمی کنند، شاید قیمت ارزان تری نسبت به کلینیک های مجاز داشته باشند اما ممکن است در نهایت سلامتی فرد را با مخاطره جدی روبرو کنند.

عمل های زیبایی حساسیت قابل توجهی دارند و مستقیما با سلامتی در ارتباط هستند. اگر پزشک در این مورد دقت و ظرافت کافی را به خرج ندهد، نتیجه نهایی کار هرگز برای فرد رضایتبخش نخواهد بود.

حصول نتایج مورد انتظار

برای اینکه بیماران به بهترین نتایج حاصل از لیپوماتیک دست پیدا کنند باید مراقبت های بعد از عمل را نیز جدی بگیرند. تنها انجام جراحی توسط یک ” متخصص لیپوماتیک شناخته شده است، نمی تواند به تنهایی منجر به حصول بهترین نتایج شود بلکه نقش خود بیمار نیز مهم است.

گرچه نباید فراموش کرد که لیپوماتیک در همان جلسه اول جراحی سایز و وزن بیمار را به طرز چشمگیری تغییر می دهد و این موجب رضایت و خرسندی وی می باشد، اما بیمارانی که حصول نتایج مورد انتظار را بدون رعایت هیچ آداب و مقرراتی تنها از جراح می خواهند سخت در اشتباهند.

ماندگاری تاثیرات دائمی حاصل از متد بکار گرفته شده

ماندگاری تاثیرات دائمی حاصل از لیپوماتیک به طور قابل توجهی به نکاتی مانند رعایت یک رژیم غذایی سالم و سبک و داشتن تحرک کافی پس از گذراندن دوران نقاهت بستگی دارد که به بیماران کمک می کند تا به وزن اولیه خود بازنگردند.

اگر چه بیمارانی که تحت جراحی زیبایی لیپوماتیک قرار گرفته اند هرگز در ناحیه حضور مجدد چربی ها را حتی اگر چاق شوند، همانند روز اول مشاهده نخواهند کرد. با این حال باید دقت زیادی در رعایت یک سبک زندگی اصولی داشته باشند.

تجربه و توانایی بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

با انجام عمل لیپوماتیک زیبایی ظاهری اندام فرد چند برابر خواهد شد و او یک استایل جذاب و خواستنی را بدست خواهد آورد. جالب است بدانید که حتی چربی های تخلیه شده برای تزریق سایر اندام های بدن بیمار نیز به کار برده خواهند شد.

نکته مهم اینجاست که تمام زیبایی های حاصله زمانی برای افراد حاصل می شوند که یک پزشک متخصص با توانمندی ها، سرعت و دقت عملی که دارا می باشد، آن را انجام دهد.

با توجه به اینکه دستگاه لیپوماتیک از بهترین و بروز ترین فناوری های پزشکی برخوردار است اما سرعت عمل و مهارت پزشک را نباید در این امر بی اهمیت تلقی کرد. انجام جراحی های زیبایی بخصوص توسط دستگاه های پیشرفته نیازمند تخصص پزشک است تا بتواند نتایجی فوق العاده را در پایان کار در اختیار بیماران قرار دهد.

مشاهده عکس از نمونه کار های بهترین دکتر لیپوماتیک

برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران بهتر است که به نمونه کار های آن ها نیز دقت کرد. لیپوماتیک از جمله جراحی های حساس و دقیقی است که باید با مهارت بالایی انجام شود تا بتوان زیبایی اندام را بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود، انجام داد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *