درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

مراجعه به بهترین متخصص لیپوماتیک

بهترین متخصص لیپوماتیک

بی شک هرگاه افراد چاق نام کلینیک های زیبایی را می شنوند به فکر حذف چربی های مازاد اندام های بدن خود می افتند.

همه زیبایی و خوش استیل بودن را دوست دارند اما نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد اینست که چه کسی قرار است این فرآیند را روی بدن انجام دهد؟ مراجعه به بهترین متخصص لیپوماتیک یکی از مسائل مهمی است که بیماران برای دستیابی به نتایجی مطلوب و ماندگار به آن اهمیت ویژه ای می دهند.

بهترین متخصص لیپوماتیک

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

بهترین متخصص لیپوماتیک چه توانایی هایی دارد؟

انتخاب یک جراح ماهر و باتجربه کار آسانی نیست، بخصوص اینکه اگر فرد بخواهد در زمینه زیباسازی اندام های بدن که فرآیندی بسیار حساس است، اقدام کند. جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک که برای لاغری موضعی اندام های بدن بکار می روند بسیار حساس می باشند و باید دقت زیادی برای درست انجام دادن آن ها صورت گیرد.

بهترین متخصص لیپوماتیک

بدین ترتیب مراجعه کنندگان باید حتما دقت کنند تا با انتخاب یک کلینیک تخصصی که بهترین متخصص لیپوماتیک در آن حضور دارد و مهارتش در زمینه های مختلف به اثبات رسیده است، این عمل زیبایی را انجام دهد.

فراموش نکنید که پزشکان زیادی در تبلیغات هایی که انجام می دهند مدعی انجام لیپوماتیک می باشند، اما تنها انجام این عمل زیبایی به معنای داشتن مهارت و تجربه در اجرای آن نمی باشد. لذا ضروریست که قبل از مراجعه به یک متخصص لیپوماتیک  حتما قبلا در مورد او پرس و جو کنید و اطمینان حاصل نمایید که شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری خواهد کرد.

به طور معمول در کلینیک های های تخصصی زیبایی معتبر پزشکانی مشغول به کار هستند که دارای مهارت بالا می باشند و بیماران زیادی را تحت جراحی قرار داده اند. لذا این پزشکان دارای تجارب بالاتری بوده و با یک ارزیابی و بررسی ساده خواهند توانست نیاز درمانی فرد را به طور دقیق درک کنند.

مشاهده مطلب
سوالات رایج در لیپوماتیک

متخصصان لیپوماتیک که مهارت بالایی دارند عمل ها را با ظرافت بسیاری انجام داده و دقت زیادی به خرج می دهند.

مشاوره با بهترین متخصص لیپوماتیک

افرادی که از یک مشاوره درست و روشن بینانه بهره مند می شوند بدون شک از نتایج عمل خود رضایت بیشتری خواهند داشت. یک مشاوره تخصصی به بیماران کمک می کند تا درک بهتری از نیاز خود و از نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک داشته باشند.

بهترین جراحان لیپوماتیک  افرادی با وجدان کاری بالا بوده و تمام مهارت خود را در این موضوع که بتوانند اندام را زیباتر نمایند، بکار می برند. آنان طبق صلاحیت های پزشکی تمامی سوابق بیماری یک مراجعه کننده را می سنجند تا عارضه ای پس از عمل گریبان گیر آن ها نشود.

از طریق مشاوره با جراحان شما می توانید اطلاعات کاملی را در مورد جراحی لیپوماتیک و فرآیند انجام آن بدست آورید و با اطمینان خاطر در روز عمل برای انجام آن حاضر شوید.

موارد قابل ذکر در مشاوره لیپوماتیک:

  1. هدف از جراحی لیپوماتیک
  2. بررسی تمامی سوابق پزشکی مراجعه کننده، وضعیت سلامتی عمومی او، بررسی مصرف دارو ها و عدم ابتلا به آلرژی
  3. گوشزد کردن مراقبت های قبل و بعد از عمل به بیمار
  4. گرفتن عکس از اندام جهت مقایسه کردن قبل و بعد از عمل
  5. بررسی کردن عارضه های احتمالی بعد از عمل لیپوماتیک

تایید تجربه متخصص لیپوماتیک

این امری بدیهی است که هر کدام از حوزه های جراحی های زیبایی نیازمند مهارت های خاص خود می باشد. برای مثال پزشکی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهد دارای مهارت هایی کاملا متفاوت از جراح زیبایی لیپوماتیک است و هر کدام از آن ها در زمینه های مربوط به خود دارای تخصص و تجربه می باشند.

برای اینکه اطمینان حاصل کنید به یک جراح باتجربه مراجعه کرده اید می توانید از او سوالاتی در زمینه های ذیل بپرسید:

چند سال است که جراحی لیپوماتیک را انجام می دهید؟

آیا می توانم عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی شما را مشاهده کنم؟

در روز چند عمل جراحی انجام می دهید؟

و …

مهارت جراح و مجهز بودن کلینیک دو امر مهم و قابل اهمیت

جراحی یک امر مهم است که مستقیما با جان بیمار سروکار دارد. شاید خیلی به ندرت پیش آید اما ممکن است که در حین عمل هر مشکلی موجب شود تا دستگاه از کار بیفتد و یا مسیر عمل با پیچ و خم هایی روبرو شود.

اینجاست که یک متخصص لیپوماتیک باید آنقدر مسلط باشد و با توجه به تجهیزاتی که در کلینیک موجود است مشکل را به صورت حرفه ای و سریع برطرف نماید که هیچ مشکلی سلامتی بیمار را تهدید نکند.

مشاهده مطلب
لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژه

مجهز بودن کلینیک تخصصی زیبایی به تجهیزاتی که در هنگام ضرورت در حین عمل لازم است نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها در اینصورت است که بیماران بدون هیچ ترس و واهمه ای می توانند برای انجام جراحی لیپوماتیک به یک کلینیک مراجعه نمایند.

آیا انتخاب بهترین متخصص لیپوماتیک در رسیدن به نتیجه دلخواه تاثیر دارد؟

همانطور که می دانید عمل زیبایی لیپوماتیک در ردیف جراحی هایی قرار دارد که برای تخلیه سازی سلول های چربی به کار می رود. از آنجایی که تعداد سلول های چربی کم می شود لذا در صورت چاقی مجدد فرد نیز حجم اولیه اندام قابل برگشت نمی باشد.

در نتیجه ثابت نگه داشتن وزن از جمله شرایط مهمی است که یک فرد باید بعد از عمل لیپوماتیک آن را ماندگار نگه دارد. افزایش وزن در آینده می تواند بسیار راحت با تناسب اندام یک بیمار در تضاد باشد و اندام های بدن را از حالت خوش فرمی و زیبایی خارج سازد.

حال اگر عمل زیبایی لیپوماتیک توسط یک متخصص و یک جراح حرفه ای در این زمینه انجام گیرد بدون شک نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک بسیار رضایت بخش خواهد بود. لیپوماتیک روشی است کاملا ایمن و بی خطر که لاغری موضعی اندام های بدن را در پی دارد.

متخصصان این عمل با مشاوره های اختصاصی و بکارگیری تمام مهارت خود در حین عمل سعی دارند تا بهترین نتایج را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز و بهترین متخصص لیپوماتیک

بهترین کلینیک تخصصی پوست و مو در تهران ( رز ) جزو برترین مراکز زیبایی در سطح کشور است که با دارا بودن کادر حرفه ای و متخصص، عمل زیبایی لیپوماتیک را به بهترین نحو برای علاقه مندان به انجام می رساند.

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران با برگزار نمودن یک جلسه مشاوره اختصاصی برای بیمار و چک کردن تمامی جوانب کار و وضعیت جسمانی و سلامت بیمار او را از نحوه انجام عمل، نکاتی که باید حتما قبل از عمل و پس از آن مورد توجه قرار دهد و مسائل ضروری دیگر آگاه می کند.

طی کردن تمامی این مراحل تنها یک دلیل دارد و آن هم اینست که بیمار در پایان کار بتواند بهترین نتیجه عمل لیپوماتیک را مشاهده کند و هیچگونه عارضه جانبی احتمالی را متحمل نشود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
آیا لیپوماتیک کاملا بی خطر است ؟ عوارض احتمالی لیپوماتیک

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع