لیپوماتیک

مراجعه به بهترین متخصص لیپوماتیک

مراجعه به بهترین متخصص لیپوماتیک

بهترین متخصص لیپوماتیک

بی شک هرگاه افراد چاق نام کلینیک های زیبایی را می شنوند به فکر حذف چربی های مازاد اندام های بدن خود می افتند.

همه زیبایی و خوش استیل بودن را دوست دارند اما نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد اینست که چه کسی قرار است این فرآیند را روی بدن انجام دهد؟ مراجعه به بهترین متخصص لیپوماتیک یکی از مسائل مهمی است که بیماران برای دستیابی به نتایجی مطلوب و ماندگار به آن اهمیت ویژه ای می دهند.

بهترین متخصص لیپوماتیک

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

پس از مدتی رسیدن به این مهم برای افراد تبدیل به یک چالش می شود. افرادی که چربی های کم و یا زیادی در ناحیه های مختلف بدن خود دارند معمولا دچار ناراحتی و شرمساری می شوند. این دسته از افراد معمولا به دلایلی چون تمسخره دیگران و یا به دلیل عدم وجود سایز مناسب در هنگام خرید لباس دچار تضعیف اعتماد به نفس می شوند.

برای از بین بردن این مشکل افراد راه های مختلفی را امتحان می کنند. این راه ها از ورزش کردن و پیروی از رژیم های غذایی تا مصرف قرص ها و مکمل های لاغری برای افراد در دسترس می باشند و افراد از این روش ها برای از بین بردن چربی های ضافی خود استفاده می کنند که برخی از آن ها نتایج لازم و دلخواه را از انجام این روش ها گرفته و از انجام آن ها احساس رضایت می کنند.

اما روش دیگری که می توان گفت جزء آسان ترین روش ها و از بهترین روش های موجود در بین روش های لاغری برای از بین بردن چربی های اضافی است، روش لیپوماتیک می باشد. افراد می توانند با بکارگیری این درمان از مزایای آن بهره مند شده و به هدف خود یعنی تناسب اندام دلخواه دست یابند. این روش در سراسر دنیا متقاضیان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

افراد برای انجام لیپوماتیک نیاز به آشنایی با برخی نکات دارند. یکی از نکات مهم درباره ی انجام این درمان آشنایی با نحوه انجام عمل بوده و پس از آن آشنایی با مراقبت های قبل و پس از درمان است. همچنین متقاضیان باید درباره تمامی مزایا و معایب احتمالی این روش مطلع باشند. اما یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با انجام lipomatic، اهمیت انجام آن توسط یک پزشک متخصص، با تجربه و دارای مهارت بالا می باشد.

در واقع زمانی که به یک متخصص ماهر برای خوش فرم کردن و تراشیدن اندام خود مراجعه می کنید، از نتایج حاصل از درمان خود راضی بوده و اعتماد به نفستان روز به روز افزایش خواهد یافت.

بهترین متخصص لیپوماتیک چه توانایی هایی دارد؟

انتخاب یک جراح ماهر و باتجربه کار آسانی نیست، بخصوص اینکه اگر فرد بخواهد در زمینه زیباسازی اندام های بدن که فرآیندی بسیار حساس است، اقدام کند. جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک که برای لاغری موضعی اندام های بدن بکار می روند بسیار حساس می باشد و باید دقت زیادی برای درست انجام دادن آن ها صورت گیرد.

بهترین متخصص لیپوماتیک

بدین ترتیب مراجعه کنندگان باید حتما دقت کنند تا با انتخاب یک کلینیک تخصصی که بهترین متخصص لیپوماتیک در آن حضور دارد و مهارتش در زمینه های مختلف به اثبات رسیده است، این عمل زیبایی را انجام دهد.

فراموش نکنید که پزشکان زیادی در تبلیغات هایی که انجام می دهند مدعی انجام لیپوماتیک می باشند، اما تنها انجام این عمل زیبایی به معنای داشتن مهارت و تجربه در اجرای آن نمی باشد. لذا ضروریست که قبل از مراجعه به یک متخصص لیپوماتیک  حتما قبلا در مورد او پرس و جو کنید و اطمینان حاصل نمایید که شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری خواهد کرد.

به طور معمول در کلینیک های های تخصصی زیبایی معتبر پزشکانی مشغول به کار هستند که دارای مهارت بالا می باشند و بیماران زیادی را تحت جراحی قرار داده اند. لذا این پزشکان دارای تجارب بالاتری بوده و با یک ارزیابی و بررسی ساده خواهند توانست نیاز درمانی فرد را به طور دقیق درک کنند.

متخصصان لیپوماتیک که مهارت بالایی دارند عمل ها را با ظرافت بسیاری انجام داده و دقت زیادی به خرج می دهند.

در صورتی که پزشک متخصص در حین انجام لیپوماتیک دقت و حساسیت لازم را به خرج دهد، بدون شک مراجعه کننده یک عمل کاملا موفقیت آمیز و بدون درد سر را پشت سر خواهد گذاشت در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی برای مراجعه کننده پس از اتمام درمان به وجود آید.

پزشکانی که در انجام لیپوماتیک حاذق می باشند در ابتدا باید دارای مجوز بوده و تاییدیه داشته باشند. علاوه بر تجربه و مهارت در انجام پیکرتراشی باید تشخیص درستی در انتخاب شیوه درمان داشته باشند.

انتخاب پزشک برای انجام عمل لیپوماتیک می تواند برای افراد حکم موفقیت و یا عدم موفقیت در انجام درمان را داشته باشد. چرا که اگر پزشک متخصص توانایی و مهارت لازم برای انجام این درمان را داشته باشند می تواند نتایج خوبی برای مراجعه کنندگان به وجود آورد و برعکس در صورتی که پزشک از این ویژگی ها برخوردار نباشد برای افراد مشکلاتی را به وجود می آورد که ممکن است برای آنها گران تمام شود.

همانطور که میدانید لیپوماتیک برای افرادی مناسب می باشد که دارای چربی های سخت و سفت بوده که با روش های عادی و مورد استفاده عموم مانند انجام فعالیت های ورزشی و رژیم های سخت غذایی، قادر به از بین رفتن نباشند.

اگر فردی به غیر از لیپوماتیک توانایی از بین بردن چربی در اندام مورد نظر را داراست، پزشک باید فرد را از انجام این درمان منع کرده و راهکار دیگری پیش روی وی قرار دهد.

از دیگر نشانه های یک پزشک ماهر می توان به شناخت کاندید مناسب لیپوماتیک اشاره نمود. همه ی افراد خواستار بدنی خوش فرم می باشند اما همه نامزد ایده آلی برای این درمان نخواهند بود.

پزشک باید کاندید مناسب را شناسایی کرده و در صورت مساعد بودن شرایط، درمان را آغاز نماید. یکی از مهمترین موضوعات مربوط درمان های زیبایی از جمله لیپوماتیک، عوارض جانبی ناشی از درمان می باشد. پزشک ماهر و با تجربه، توانایی مهار عوارض جانبی را خواهد داشت.

وی باید نسبت به تداخلات دارویی یا هرگونه عاملی که موجب ایجاد رویدادی ناخوشایند در فرد می شود، آگاه بوده و برای رفع و درمان آن عارضه با دانش پزشکی خود، به خوبی عمل نماید.

مشاوره با بهترین متخصص لیپوماتیک

افرادی که از یک مشاوره درست و روشن بینانه بهره مند می شوند بدون شک از نتایج عمل خود رضایت بیشتری خواهند داشت. یک مشاوره تخصصی به بیماران کمک می کند تا درک بهتری از نیاز خود و از نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک داشته باشند.

بهترین جراحان لیپوماتیک  افرادی با وجدان کاری بالا بوده و تمام مهارت خود را در این موضوع که بتوانند اندام را زیباتر نمایند، بکار می برند. آنان طبق صلاحیت های پزشکی تمامی سوابق بیماری یک مراجعه کننده را می سنجند تا عارضه ای پس از عمل گریبان گیر آن ها نشود.

از طریق مشاوره با جراحان شما می توانید اطلاعات کاملی را در مورد جراحی لیپوماتیک و فرآیند انجام آن بدست آورید و با اطمینان خاطر در روز عمل برای انجام آن حاضر شوید.

موارد قابل ذکر در مشاوره لیپوماتیک:

1- هدف از جراحی لیپوماتیک: معمولا بزرگترین هدف افراد از انجام لیپوماتیک رسیدن به تناسب اندام می باشد. در صورتی که افراد بتوانند این مورد را برای پزشک متخصص به صورت کامل و بدون کم و کاست توضیح دهد، مطمئنا پس از انجام عمل به هدفی که از قبل داشتند خواهند رسید در غیر این صورت افراد از مشاهده نتایج کامل تر محروم خواهند شد.

2- بررسی تمامی سوابق پزشکی مراجعه کننده: قبل از شروع درمان پزشک به بررسی وضعیت سلامت عمومی مراجعه کننده، بررسی مصرف دارو ها و عدم ابتلا به آلرژی فرد متقاضی می پردازد. توجه داشته باشید که انجام عمل لیپوماتیک به دلیل حساسیت هایی که دارد نیاز به آمادگی قبلی دارد. در صورتی که افراد از سلامت کامل بدنی برخوردار نباشند و یا به طور کلی در حالت عادی قرار نداشته باشند و یا از دارو های خاص مصرف نمایند انجام این درمان برای آن ممکن نخواهد بود.

3- گوشزد کردن مراقبت های قبل و بعد از عمل به بیمار: در جلسه هایی که بین پزشک متخصص و فرد صورت می گیرد نکات بسیار زیادی به افراد گوشزد می شود. پس از انجام عمل و وارد شدن به دوره ی نقاهت نیاز است تا افراد به برخی مراقبت ها آشنایی پیدا کنند همچنین این مراقبت ها برای دوران قبل از انجام عمل نیز نیاز خواهند بود.

4- بررسی جراحی و درمان های انجام شده قبلی

5- گرفتن عکس از اندام جهت مقایسه کردن قبل و بعد از عمل: افراد برای اینکه بتوانند پس از انجام عمل به صورت کامل شاهد نتایج حاصل از درمان باشند، قبل و پس از انجام لیپوماتیک توسط پزشک از نواحی مورد نظر عکس هایی گرفته می شود تا تفاوت تناسب اندام فرد در این دو زمان به صورت کامل مشخص شود.

6- بررسی کردن عارضه های احتمالی بعد از عمل لیپوماتیک

زمان مشاوره برای آشنایی بیشتر پزشک از شرایط شما و آشنایی شما از مراحل درمان می باشد. ممکن است در ابتدای کار کمی استرس داشته باشید. این استرس برای رویارویی با ظاهر جدید عادی خواهد بود.

سعی کنید هر آنچه را که موجب مشغله ذهنی برایتان شده است، با پزشک در میان گذاشته و از پیش بینی های خود با وی صحبت کنید.

تایید تجربه متخصص لیپوماتیک

این امری بدیهی است که هر کدام از حوزه های جراحی های زیبایی نیازمند مهارت های خاص خود می باشد. برای مثال پزشکی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهد دارای مهارت هایی کاملا متفاوت از جراح زیبایی لیپوماتیک است و هر کدام از آن ها در زمینه های مربوط به خود دارای تخصص و تجربه می باشند.

برای اینکه اطمینان حاصل کنید به یک جراح باتجربه مراجعه کرده اید می توانید از او سوالاتی در زمینه های ذیل بپرسید:

چند سال است که جراحی لیپوماتیک را انجام می دهید؟

آیا می توانم عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی شما را مشاهده کنم؟

در روز چند عمل جراحی انجام می دهید؟

و …

با استفاده از پرسش های مطرح شده تا حدودی به تجربه پزشک مدنظر خود دست خواهید یافت.

مهارت جراح و مجهز بودن کلینیک دو امر مهم و قابل اهمیت

در دنیای امروزه، با توجه به پیشرفت تکنولوژی هرروزه درمان های زیبایی متفاوتی در حال گسترش بوده و در هر یک نیازمند به تکنیک و دستگاه های مختص به خود می باشند. بسیاری از افراد قبل از انجام درمان های زیبایی درباره نحوه انجام آن درمان به خوبی تحقیق کرده و خواستار درمانی با بهترین متد و روش می باشند.

به همین دلیل کلینیک ها برای پاسخگویی به نیاز مراجعه کننده باید تمامی دستگاه ها و تجهیزات را آماده کرده تا بیمار با خیالی آسوده به کلینیک مراجعه نماید.

حال با توجه به افزایش روز افزون تکنیک های مختلف درمانی، مراجعه کننده باید پزشکی را بر گزیند که با بروزترین تکنیک ها آشنا باشد تا پس از درمان بتواند به نتایج دلخواه خود دست یابد. اما گاهی بیمار شرایطی داشته که نمی تواند از تکنیک مدنظر خود استفاده نماید.

در این زمان پزشک بهترین مشاور برای انتخاب روش درمان خواهد بود. بطور مثال لیپوماتیک برای از بین بردن و نابودی چربی ها چندین روش دارد اما اینکه مراجعه کننده خواستار حذف چربی از کدام ناحیه بوده و مقدار چربی چقدر است، در انتخاب شیوه درمان تاثیرگذار خواهد بود.

بنابراین اگر زمانی پزشک با شیوه منتخب شما مخالفت کرده و راه حل دیگری پیشنهاد می دهد، به توصیه های وی گوش کنید تا به بهترین نتایج دست یابید زیرا پزشکان بهترین مشاور بوده و آنها بهتر به نتایج نهایی حاصل از هر روش مطلع می باشند.

جراحی یک امر مهم است که مستقیما با جان بیمار سروکار دارد. شاید خیلی به ندرت پیش آید اما ممکن است که در حین عمل هر مشکلی موجب شود تا دستگاه از کار بیفتد و یا مسیر عمل با پیچ و خم هایی روبرو شود.

اینجاست که یک متخصص لیپوماتیک باید آنقدر مسلط باشد و با توجه به تجهیزاتی که در کلینیک موجود است مشکل را به صورت حرفه ای و سریع برطرف نماید که هیچ مشکلی سلامتی بیمار را تهدید نکند.

مجهز بودن کلینیک تخصصی زیبایی به تجهیزاتی که در هنگام ضرورت در حین عمل لازم است نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها در اینصورت است که بیماران بدون هیچ ترس و واهمه ای می توانند برای انجام جراحی لیپوماتیک به یک کلینیک مراجعه نمایند.

آیا انتخاب بهترین متخصص لیپوماتیک در رسیدن به نتیجه دلخواه تاثیر دارد؟

همانطور که می دانید عمل زیبایی لیپوماتیک در ردیف جراحی هایی قرار دارد که برای تخلیه سازی سلول های چربی به کار می رود. از آنجایی که تعداد سلول های چربی کم می شود لذا در صورت چاقی مجدد فرد نیز حجم اولیه اندام قابل برگشت نمی باشد.

در نتیجه ثابت نگه داشتن وزن از جمله شرایط مهمی است که یک فرد باید بعد از عمل لیپوماتیک آن را ماندگار نگه دارد. افزایش وزن در آینده می تواند بسیار راحت با تناسب اندام یک بیمار در تضاد باشد و اندام های بدن را از حالت خوش فرمی و زیبایی خارج سازد.

حال اگر عمل زیبایی لیپوماتیک توسط یک متخصص و یک جراح حرفه ای در این زمینه انجام گیرد بدون شک نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک بسیار رضایت بخش خواهد بود. لیپوماتیک روشی است کاملا ایمن و بی خطر که لاغری موضعی اندام های بدن را در پی دارد.

متخصصان این عمل با مشاوره های اختصاصی و بکارگیری تمام مهارت خود در حین عمل سعی دارند تا بهترین نتایج را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

توجه داشته باشید که فرد با صلاحیتی را برای انجام لیپوماتیک انتخاب نمایید.

بیشتر افرادی که لیپوماتیک انجام می دهند، جراحان پوست، جراحان زیبایی، متخصصان زنان و زایمان و جراحان پلاستیک می باشند. این افراد از دانش کافی برای حذف حجم مناسب چربی برای افراد مختلف مطلع بوده و اطلاعات کافی در زمینه پیشگیری از عوارض جانبی احتمالی و درمان آنها را خواهند داشت.

این افراد دارای تاییدیه و مجوز بوده و مهارت آنها در زمینه های مختلف درمان های زیبایی آزموده شده است. همچنین دارای تجربه بالا بوده و تعداد زیادی از بیماران را با شرایط مختلف درمان نموده اند. بنابراین با برخورد با عوارض جانبی احتمالی توانایی درمان آنها را خواهند داشت.

استفاده از یک پزشک و کلینیک معتبر برای انجام درمان های زیبایی مانند پیکرتراشی باعث شده که علاوه بر از بین رفتن چربی های سفت و خلاصی از شر آن ها، اعتماد به نفستان افزایش یافته و به راحتی بتوانید در مجامع عمومی شرکت نمایید.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که انتخاب شما با درصد بالایی بر نتیجه نهایی تاثیرگذار است در نتیجه انتخاب بجا و آگاهانه ای انجام دهید تا سالیان سال از انتخاب خود خشنود باشید.

همچنین زمانی که از نتایج نهایی حاصل از درمان پزشک و یا کلینیک راضی بودید، می توانید سایر دوستان و آشنایانی را که همانند شما قصد انجام آن درمان را دارند، راهنمایی کرده تا آنها نیز به نتایج دلخواه خود دست یابند.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز و بهترین متخصص لیپوماتیک

بهترین کلینیک تخصصی پوست و مو در تهران ( رز ) جزو برترین مراکز زیبایی در سطح کشور است که با دارا بودن کادر حرفه ای و متخصص، عمل زیبایی لیپوماتیک را به بهترین نحو برای علاقه مندان به انجام می رساند.

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران با برگزار نمودن یک جلسه مشاوره اختصاصی برای بیمار و چک کردن تمامی جوانب کار و وضعیت جسمانی و سلامت بیمار او را از نحوه انجام عمل، نکاتی که باید حتما قبل از عمل و پس از آن مورد توجه قرار دهد و مسائل ضروری دیگر آگاه می کند.

طی کردن تمامی این مراحل تنها یک دلیل دارد و آن هم اینست که بیمار در پایان کار بتواند بهترین نتیجه عمل لیپوماتیک را مشاهده کند و هیچگونه عارضه جانبی احتمالی را متحمل نشود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *