پوست و مو

آیا کشیدن پوست گردن خطر دارد؟

آیا کشیدن پوست گردن خطر دارد؟

آیا کشیدن پوست گردن خطر دارد؟

کشیدن پوست گردن یکی از جدید ترین جراحی های زیبایی مورد استفاده در میان افراد است. پوست گردن یکی از قسمت های بدن است که تأثیر بسیار زیادی روی ظاهر فرد می گذارد و در واقع پوست دست ها، پوست ناحیه گردن و صورت از جمله نواحی هستند که سن فرد را به معرض نمایش می گذارند.

آیا کشیدن پوست گردن خطر دارد؟آثار پیری در این نواحی بیشتر از دیگر بخش های بدن آشکار می شود. از این رو، لیفت پوست گردن با استقبال بسیاری مواجه شده است. زنان و مردان بسیاری از این روش زیبایی برای از بین بردن پوست شل شده در این ناحیه از بدن استفاده کرده اند.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

علاوه بر پیری عواملی مانند غبغب نیز افراد مختلف را برای استفاده از این روش درمانی ترغیب کرده است. کشیدن پوست گردن ظاهر فرد را به کلی متحول خواهد کرد. با کشیدن پوست گردن، پوست این ناحیه از بدن چند سال جوان تر به نظر خواهد رسید.

در کنار مزایا و آثار بسیار دیدنی این جراحی ها، افراد بسیاری از نتایج این جراحی ابراز نگرانی کرده و به دلیل ترس از درد شدید انجام این روش درمانی از انجام این روش درمانی صرف نظر کرده اند. انجام این روش درمانی درد و عوارضی را به دنبال خواهد داشت که در ادامه به آن می پردازیم؛ اما این درد ها دلیلی برای عدم استفاده از این روش درمانی نخواهد بود.

آیا کشیدن پوست گردن خطر دارد؟خطرات ناشی از کشیدن پوست گردن

تصمیم گیری برای انجام عمل جراحی لیفت پوست گردن کاملاً بر عهده شخص مورد نظر است. فرد باید با توجه به نتایج احتمالی تصمیم خود را برای انجام این جراحی اتخاذ کند. شما برای انجام این روش درمانی برگه ای مبنی بر رضایت فرد متقاضی را امضا خواهید کرد.

امضای این رضایت نامه به منزله رضایت کامل شما است. شما باید تمام اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کرده و با توجه به  اطلاعات کامل تصمیم خود را در خصوص انجام این روش درمانی اتخاذ کنید؛ اما به طور معمول احتمال وقوع خطرات زیر برای فرد وجود خواهد داشت:

 1. خطرات ناشی از بیهوشی
 2. خونریزی
 3. ریزش موقت یا دائم موها در موضع برش
 4. عدم تقارن در دو سمت صورت
 5. در برخی موارد احتمال آسیب به عصب های لب پایینی نیز وجود دارد. در این صورت اعصاب لب پایینی ضعیف خواهد شد.
 6. آب آوردن یا جمع شدن مایعات زیر پوست
 7. بروز عفونت در منطقه مورد نظر
 8. بر جای ماندن زخم های ناخوشایند
 9. تورم شدید و طولانی مدت
 10. تغییر رنگ پوست موضع مورد نظر
 11. کاهش پوست مورد نیاز در گردن
 12. بی حسی یا تغییر در میزان احساس در پوست
 13. بهبودی زخم ها با روندی بسیار آهسته
 14. نتایج غیر قابل قبول که نیاز به جراحی مجدد را برای فرد به همراه خواهد داشت.
 15. باز شدن زخم ها
 16. بروز لخته های خونی

اقداماتی که از خطرات ناشی از کشیدن پوست گردن جلوگیری می کند.

پزشکان همواره قبل از انجام هر گونه جراحی فرد را در جریان روند انجام جراحی قرار خواهند داد. از این گذشته، پزشک با توجه به نوع جراحی و نحوه انجام جراحی راهنمایی ها را در اختیار فرد قرار خواهد داد. رضایت از نتایج حاصل از جراحی در گرو رعایت نکات و راهنمایی های پزشک است.

در جراحی لیفت پوست گردن نیز مانند هر جراحی دیگری به انجام اقدامات خاصی نیاز خواهد بود. با توجه به حساسیت های این روش جراحی و با توجه به محل جراحی باید تمام نکاتی که از طرف پزشک در اختیار شما قرار می گیرد را به خوبی در نظر داشته باشید.

به همین منظور پزشک از شما درخواست می کند:

۱. مصرف داروهایی مانند آسپرین ها، ادویل، ایبوپروفن و دیگر رقیق کننده های خون را به مدت یک تا دو هفته قبل از جراحی متوقف کنید.

۲. از آنجایی که استعمال سیگار خود دلیلی برای ایجاد چین و چروک های پوستی به شمار می رود، پزشک از شما تقاضا خواهد کرد که از یک هفته قبل از انجام جراحی کشیدن پوست گردن، مصرف سیگار را کنار بگذارید

۳. همراهی برای مراجعه به بیمارستان در نظر بگیرید. از این گذشته در شب اول پس از جراحی نیاز به همراه خواهید داشت. به این ترتیب، باید قبل از انجام جراحی این اقدامات را در نظر بگیرید.

به خاطر داشته باشید که شما به عنوان فردی که متقاضی انجام جراحی کشیدن پوست گردن شده است، بخش عمده ای از جراحی را بر دوش دارید. با انجام اقدامات ذکر شده تا حد زیادی از خطرات ناشی از کشیدن پوست گردن خواهید کاست. به این ترتیب می توانید ضمن انجام جراحی لیفت پوست گردن از نتایج حاصل از جراحی نیز رضایت داشته باشید.

نقش پزشک در کاهش خطرات کشیدن پوست گردن

پزشک در این جراحی ها نقش بسیار مهمی را برعهده خواهد داشت. در واقع مهم ترین فرد در تمامی جراحی ها، پزشک معالج خواهد بود. چرا که تبحر و تخصص او ضامن سلامت و رضایت شما از لیفت پوست گردن است. در نتیجه قبل از هر اقدامی بهتر است صلاحیت پزشک خود را به خوبی بررسی کنید.

شما پس از تصمیم گیری برای انجام جراحی کشیدن پوست گردن، باید در انتخاب پزشک مورد نظر خود دقت لازم را به کار ببرید. فراموش نکنید که این روش جراحی برخلاف بسیاری از روش های درمانی زیبایی با استفاده از بیهوشی کامل به انجام می رسد. از این رو عوارض جانبی حاصل از استفاده از دارو های بیهوشی نیز فرد را تهدید خواهد کرد.

شما با انتخاب یک پزشک متخصص و متبحر می توانید سلامت عمومی و جسمانی خود را تضمین کرده و با خیالی آسوده برای انجام جراحی کشیدن پوست گردن وارد عمل شوید. به این ترتیب شما می توانید با اطمینان بیشتر برای انجام این روش درمانی اقدام کنید.

در صورتی که برای کشیدن پوست گردن خود از پزشک متخصص و مجرب بهره ببرید، به نتایج دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد. پزشک مهمترین عامل تعیین کننده در خصوص نتایج حاصل از عمل جراحی و خطرات کشیدن پوست گردن است.

 قبل از اینکه خطرات کشیدن پوست گردن را به جان بخرید، بخوانید

قبل از هر اقدامی برای کاهش خطرات ناشی از جراحی خطرات کشیدن پوست گردن باید مسائل بسیاری را با پزشک خود در میان بگذارید. برای مثال ممکن است شما در آینده نه چندان دور قصد انجام جراحی های زیبایی دیگری را نیز در سر داشته باشید.

شما باید پزشک خود را از این تصمیم آگاه کنید. این اطلاعات در انجام عمل جراحی کشیدن پوست گردن و کاهش خطرات ناشی از این جراحی به یاری پزشک شما می آید.

پزشک با انجام معاینات دقیق و تصویرسازی از چهره شما، نقاط مشخصی را در چهره شما مشخص خواهد کرد که با انجام برخی جراحی های کوچک، جلوه و زیبایی بیشتری را به چهره شما می بخشد. برای مثال، پزشک شما ممکن است به شما توصیه کند که بالا کشیدن ابرو ها را نیز در برنامه جراحی های زیبایی آتی خود قرار دهید.

از این گذشته ممکن است، شما به جراحی پلک و جوانسازی چهره نیز نیاز داشته باشید. پزشک تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از او جویا شوید و با آمادگی کامل برای جراحی کشیدن پوست گردن آماده شوید.

پاسخ ها و نیازهای شما اطلاعات مفیدی را در اختیار پزشک قرار خواهد داد. پزشک با توجه به این اطلاعات در خصوص شیوه جراحی، خطرات کشیدن پوست گردن و تکنیک های مورد استفاده در جراحی تصمیم گیری خواهد کرد.

همین امر از خطرات ناشی از جراحی کشیدن پوست گردن می کاهد. از این گذشته در صورت ابتلا به بیماری یا حساسیت های ویژه، مسئله را با پزشک خود قرار دهید. پزشک با استفاده از این اطلاعات از خطرات ناشی از انجام جراحی کشیدن پوست گردن خواهد کاست.

علاوه بر این در صورت داشتن حساسیت های دارویی آن را با پزشک در میان بگذارید، خطرات ناشی از بیهوشی در حین جراحی کشیدن پوست گردن را به حداقل رسانده اید. چرا که پزشک حساسیت های شما را به مسئول بیهوشی اطلاع خواهد داد و او در هنگام انتخاب داروی بیهوشی، حساسیت های شما را در نظر خواهد گرفت.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *