تزریق بوتاکس

مزایای بوتاکس دیسپورت

مزایای بوتاکس دیسپورت

مزایای بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس امروزه به عنوان راهی برای رفع چین چروک شناخته شده است؛ اما برای موارد دیگری هم استفاده می شود.

مزایای بوتاکس دیسپورت

ممکن است در کنار Botox injection، تزریق بوتاکس دیسپورت هم شنیده باشید و برای شما این سوال ایجاد شده باشد که آیا تفاوتی باهم دارند یا کاربرد آن ها متفاوت است؟

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

در هر دو نوع تزریق بوتاکس و تزریق بوتاکس dysport از سم بوتولینوم برای تزریق استفاده می شود و کاربرد شناخته شده ی هر دو آن ها رفع چین و چروک است؛ اما برای شناخت تفاوت های تزریق بوتاکس و Dysport Botox injection لازم است آگاهی خود را درباره تزریق دیسپورت افزایش دهید.

مزایای بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس معمولا با هدف از بین بردن چین و چروک هایی که به صورت اتفاقی و یا مادرزادی ایجاد شده برای افراد به کار می رود. این روش نو ظهور توانسته است که در سراسر جهان طرفدارن بسیاری برای خود دست و پا کند.

انجام این روش می تواند برای افراد مفید بوده و برای مشکلات آن ها کارساز باشد. فرد می تواند در صورت داشتن شرایط مطلوب از این روش برای از بین بردن مشکل خود استفاده کند.

تزریق کردن بوتاکس در ابتدا فقط برای از بین بردن چین و چروک های موجود بر روی صورت و تا حدودی دیگر نقاط بدن استفاده می شد اما با گذشت زمان و همچنین آشکا شدن کاربرد این تزریق معلوم شد که این ماده علاوه بر از بین بردن چین و چروک افراد کاربرد های دیگری مانند درمان میگرن نیز دارد و افراد می توانند از این روش برای از بین بردن این مشکل نیز استفاده کنند.

تزریق کردن بوتاکس در کشورمان و توسط پزشکان متخصص و ماهر انجام می شود. افراد باید بتوانند برای انجام این تزریق یک پزشک ماهر و با سابقه را انتخاب کنند تا بتوانند یک تزریق موفقیت آمیز داشته باشند. معمولا پزشک متخصص تاثیر فراوانی بر روی موفقیت تزریق افراد و رساندن آن ها به هدف شان دارد بنابراین باید در انتخاب آن دقت کافی را به جای آورید.

همچنین علاوه بر موضوع انتخاب پزشک مسئله ی انتخاب کلینیک نیز بسیار تاثیر گذار بوده و افراد باید این موضوع را نیز برای انجام موفقیت آمیز تزریق کردن بوتاکس خود در نظر داشته باشند و سپس اقدام به انجام آن کنند. یک کلینیک معتبر و پیشرفته که دارای سابقه ی خوبی در انجام تزریق کردن بوتاکس به روش های مختلف است می تواند یک انتخاب مناسب برای این کار باشد.

تزریق بوتاکس دیسپورت چیست؟

کاربرد های درمان زیبایی Dysport Botox injection همانند کاربرد های درمان زیبایی تزریق بوتاکس معمولی است. در پایین برخی از این کاربرد های درمان زیبایی تزریق دیسپورت برای شما نام برده شده است.

 1. رفع اسپاسم های عضلانی و ماهیچه ای ناشی از اختلالات عصبی، افراد به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکلاتی مانند اسپاسم های عضلانی و همچنین ماهیچه های شوند که منشا آن مشکلات عصبی می باشد. برای از بین بردن این مشکل می توان از روش تزریق کردن بوتاکس دیسپورت استفاده کرد. روش فوق مزیت های قابل توجهی برای این مشکل دارد و افراد می توانند از این تزریق استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند گردند.
 2. رفع چین و چروک، همان طور که ذکر گردید بزرگ ترین کاربرد و همچنین بیش ترین استفاده از بوتاکس از بین بردن چین و چروک هایی است که برای افراد در طول زندگی آن ها به دلیل های مختلفی ایجاد شده است. چین و چروک ها معمولا سبب کاهش اعتماد به نفس افراد می شوند و راه های زیادی برای از بین بردن آن وجود دارد که یکی از بهترین گزینه ها به کار گیری بوتاکس می باشد
 3. میگرن، این مشکل برای افراد جز مشکلاتی است که سبب کلافگی آن ها می شود. میگرن سبب درد های مرتب برای افراد فارغ از مرد و زن بودن آنان در ناحیه سر می گردد که افراد با امتحان کردن راه های مختلف سعی در از بین بردن آن دارند. راه کار های موجود معمولا تا زمانی از درد های این میگرن جلوگیری می کند اما پس از مدتی دوباره این درد ها به سراغ افراد می آید. حل مشکل نیز به دست بوتاکس امکان پذیر است.
 4. مثانه بیش فعال
 5. اختلالات مفصل گیجگاهی

برای تزریق بوتاکس دیسپورت پزشک متخصص زیبایی قبل از انجام درمان زیبایی Dysport Botox injection، ماده بیهوشی را با توجه به نواحی که قرار است تحت درمان زیبایی تزریق قرار بگیرد به بدن شما تزریق می کند.

تزریق ماده بی حسی قبل از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس کمک می کند تا شما در حین انجام درمان زیبایی Dysport Botox injection احساس درد نداشته باشید.

سپس پزشک متخصص زیبایی درمان زیبایی تزریق بوتاکس دیسپورت در نواحی مورد نیاز انجام می دهد. درمان زیبایی Dysport Botox injection غیر تهاجمی است و با شل کردن عضلات زیرین زیر پوست باعث کاهش ظاهر چین و چروک می شود.

در واقع درمان زیبایی تزریق بوتاکس با باز کردن عضلات منقبض و ثابت ماندن عضلات، باعث می شود پوست بالای چین و چروک صاف تر شود.

اما هیچ کدام از درمان های زیبایی تزریق بوتاکس و Dysport Botox injection نمی توانند باعث رفع کامل چین و چروک های شما شود و فقط تا حد زیادی آثار چین و چروک های شما را کاهش می دهند.

اما قبل از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس لازم است بدانید که آیا فرد مناسبی برای انجام درمان زیبایی Dysport Botox injection هستید و سپس به انجام درمان زیبایی تزریق اقدام کنید.

معمولا هر دو تزریق بوتاکس و بوتاکس دیسپورت برای بزرگسالان در نظر گرفته می شود و اگر شما هر یک از موارد گفته شده در پایین را دارا نمی باشید نمی توانید فرد مناسبی برای تزریق باشید.

 1. باردار هستند. زنانی که در دوران بارداری به سر می برند معمولا از حساسیت ها دوری کرده و همچنین مراقبت های بیش اندازه ای برای محافظت از جنین خود به عمل می آورند. افراد به هیچ عنوان نباید از دستور پزشک در این مورد سر پیچی کنند زیرا ممکن است مشکلات بزرگی برای آن ها به وجود بیاید.
 2. سابقه حساسیت به سم بوتولینوم را دارید.
 3. حساسیت به شیر داشته باشید. حساسیت های افراد باید قبل از هر گونه اقدام به انجام دادن بوتاکس بررسی شده و سپس بوتاکس انجام شود.
 4. بالای 65 سال سن دارند. سن افراد برای انجام این تزریق یکی از مهم ترین فاکتورها می باشد و افراد باید آن را در نظر گرفته و سپس اقدام به انجام دادن تزریق بوتاکس کنند. زمانی که افراد بیش از اندازه جوان هستند و یا بیش از اندازه پا به سن گذاشته، برای انجام دادن تزریق باید اجازه ی پزشک متخصص را داشته باشند چرا که در غیر این صورت انجام بوتاکس برای آن ها ممنوع خواهد شد.
 5. و اگر از رقیق کننده خون، شل کننده های عضلانی و داروهای دیگری که ممکن است با تزریقات در تعامل باشند استفاده می کنید بهتر است با پزشک متخصص زیبایی خود مشورت کنید.

تزریق بوتاکس دیسپورت چه مزیتی دارد؟

از دلایلی که باعث محبوبیت درمان زیبایی تزریق بوتاکس دیسپورت در بین مردم شده است این است که درمان زیبایی Dysport Botox injection نسبت به روش های دیگر از عوارض احتمالی کمتری برخوردار است.

مزیت های دیگری هم وجود دارد که باعث محبوبیت بیشتر درمان زیبایی تزریق بوتاکس دیسپورت شده است که در پایین به برخی از این مزیت ها اشاره شده است.

 1. درمان زیبایی تزریق در زمان بسیار کمی برخلاف روش های دیگر انجام می شود.
 2. درمان زیبایی تزریق دوره بهبودی یا نقاهت طولانی ندارد. در واقع شما بعد از انجام درمان زیبایی بوتاکس می توانید به کار های روزمره خود رسیدگی کنید.
 3. نتایج بعد از انجام درمان زیبایی تزریق در صورت مواجه نشدن با تورم یا کبودی قابل مشاهده است؛ اما در صورت بروز تورم و کبودی بعد از یک هفته که به طور کامل تورم و کبودی فروکش کرد می توانید نتیجه آن را ببینید.

افراد در صورتی که می خواهند با انجام تزریق کردن بوتاکس دیسپورت به همه ی مزایای ذکر شده به صورت تمام و کمال دست پیدا کنند باید به همه ی توصیه های ارائه شده توسط پزشک توجه کامل داشته باشند. همچنین علاوه بر آن باید مراقبت هایی که در زمان دوره ی نقاهت و همچنین قبل از عمل نیاز است را به طور کامل و درست انجام شود.

عوارض و خطرات ناشی از تزریق بوتاکس دیسپورت

طبق تحقیقات انجام شده بر روی افراد تحت درمان زیبایی تزریق بوتاکس مشخص شده است که درمان زیبایی تزریق به اندازه روش های دیگر عوارض جانبی و خطراتی به دنبال ندارد.

اما در پایین برخی از عوارضی که افراد تحت درمان زیبایی تزریق بوتاکس دیسپورت با آن مواجه شده اند برای شما نام برده شده است.

 1. در صورتی که به ماده بوتاکس دیسپورت آلرژی داشته باشد ممکن است با کهیر و تنفس دشوار مواجه شوید.
 2. تورم صورت، لب ها، زبان و یا گلو
 3. کلفت شدن صدا
 4. افتادگی پلک
 5. مشکلات بینایی
 6. ضعف عضلانی غیرمعمول یا شدید خصوصاً در ناحیه بدن که به تزریقی انجام نشده است.
 7. افزایش ضربان قلب سریع
 8. درد در ناحیه قفسه سینه
 9. در صورتی که فرد مناسبی را برای انجام درمان زیبایی تزریق انتخاب نکرده باشید، می تواند با تزریق بوتاکس دیسپورت به مقدار اشتباه باعث شود که سم بوتولینوم موجود در بوتاکس به مناطق دیگر بدن فراتر از محلی که تزریق انجام شده است گسترش یابد.

که گسترش پیدا کردن سم بوتولینوم در مناطق دیگر باعث ایجاد عوارض جانبی و خطرات جدی مانند نابینایی در تزریق بوتاکس پیشانی شود.

اما در صورتی که پزشک متخصص زیبایی را برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس دیسپورت انتخاب کرده باشید با مشکل خاصی مواجه نمی شوید.

هزینه های ناشی از تزریق بوتاکس دیسپورت

هزینه تزریق بوتاکس دیسپورت شما بستگی به سطح پوست شما که قرار است تزریق بوتاکس بر آن انجام شود دارد. به این دلیل که ممکن است نیاز به تزریقات متعدد داشته باشید.

هزینه به پزشک متخصص شما و کلینیک تزریق بوتاکس بستگی دارد. برای مثال اگر کلینیکی یا پزشکی را انتخاب کنید که معروف تر از بقیه باشد ممکن است هزینه بیشتری هم از شما دریافت کند.

معمولا هزینه درمان زیبایی تزریق بوتاکس تحت پوشش بیمه حتی برای استفاده از بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت قرار نمی گیرد؛ اما در مواردی خاص ممکن است بتوانید تحت پوشش بیمه برای انجام بوتاکس قرار بگیرید.

می توانید برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت بیمه خود مراجعه کنید و شرایط خاص را مطالعه کنید.

اما هزینه های مصرفی تزریق بوتاکس دیسپورت نباید باعث شود که شنا فقط به هزینه های درمان زیبایی فکر کنید و بدون در نظر گرفتن موارد دیگر کم هزینه ترین کلینیک و پزشک را برای انجام تزریق انتخاب کنید.

به این دلیل که ممکن است پزشک انتخابی شما به همان نسبت که هزینه کمی دریافت می کند درمان زیبایی Dysport Botox injection را با دقت کمتری انجام دهد و بعد از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس شما با عوارض جانبی و خطرات احتمالی تزریق بوتاکس مواجه شوید.

در این صورت برای رفع عوارض Dysport Botox injection هم باید هزینه دیگری بکنید که تا عوارض و خطرات درمان زیبایی تزریق بوتاکس کاهش یابد. البته ممکن است با عوارضی مواجه شوید که جبران ناپذیر و غیر قابل درمان باشند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *