بهمن ۳, ۱۳۹۶ بدون دیدگاه roz کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی پر طرفدار ولی پر چالش میباشد ،اگر کاشت ابرو توسط یک متخصص خوب انجام شود یک اثر بسیار زیبا در چهره شما ایجاد میکند.

کاشت ابرو امروزه بیشتر از روش FUE  ، یعنی این کار با برداشتن یک نوار باریک از بانک موی پشت سر شما انجام میگیرد .اما آنچه که در این عمل اهمیت دارد، ایجاد واحد های گیرنده درست و با دقت است . ایجاد کردن این واحد های گیرنده است که جهت خواب و زاویه رشد موهای کاشته شده را تعیین میکند این نوع  طراحی است که در نهایت تاثیر مثبتی بر زیبایی چهره فرد میگذازد.

یک طراحی زیبا میتواند زیبایی فرد را چندین برابر کند و نتیجه طبیعی ایجاد کند.

  زمانی که شما ابرو های کامل و خوش حالتی دارید متوجه اثری که بر زیباییتان دارند ، نمیشوید .اما زمانی که ابرو ها نازک میشوند یا از بین میروند این حالت از چهره اعتماد بنفس فرد را از بین میبرد .

  در ۱۰ سال اخیر با توجه به پیشرفت هایی تکنیک های کاشت مو، کاشت ابرو نیز ممکن شده است و اگر بدرستی انجام شود اثر زیبایی را خلق میکند.

حال اگر شما جز افرادی هستید که تجربه نازک شدن ابروها یا از بین رفتن انها بطور کلی را دارید ، بسیار خوش شانس هستید چون کاشت ابرو به راحتی میتواند این مشکل شما را برطزف کند.

چرا کاشت ابرو

روش های دیگری هم وجود دارند که برای شما ابرو ایجاد میکنند مثل: تاتو یا میکاپ روزانه ، اما این روش ها دارای معایب خود هستند ، این روش ها چون طبیعی نیستند نه در ظاهر رضایت کافی بارای فرد ایجاد میکنند نه در باطن ، فرد همیشه نگران پاک شدن آنهاست اما با کاشت ابروی طبیعی که مستقیما از مو های سر شما گرفته میشود کاملا طبیعی هستند و می توانید مثل ابروی طبیعی با آنها رفتار کنید .

  مزیت دیگر کاشت ابرو این است که این عمل زیبایی کاملا بدون درد است و در حدود ۵ تا ۷ روز بعد کلیه علائم آن از بین می رود

گاهی بعضی از افراد فقط قسمتی از ابرو را کاشت انجام میدهند با این هدف که مثلا شکستکی ابرو را از بین ببرند یا تاج ابرو را پر کنند ، اما در اکثر موارد کاشت برای کل ابرو انجام میشود که فرد در کل ابرو به تراکم مورد نظر خود برسد . در هر حالت حدود ۹۰ درصد موهای کاشته شده رشد میکند و احتمال رشد نکردن مو ها بسیار پایین است .

فرایند کاشت ابرو

مهمترین مزیت کاشت ابرو این است که روش انجام آن برای بیمار بسیار ساده است و بیمار طی عمل هیچ گونه درد یا ناراحتی را متحمل نمیشود حتی حین عمل میتواند استراحت کند یابا تلفن همراه صحبت کند .

بسته به این که شما بخواهید یک قسمت کوچک از ابرو را کاشت کنید مثل یک شکستکی کوچک یا کل ابرو ، فرایند انتقال مو از ۵۰ گرافت تا ۴۰۰ گرافت خواهد بود ، که هر گرافت شمال یک یا دو تار مو می باشد .

  اولین مرحله کاشت ابرو با طراحی ابرو شروع میشود که با توجه به نظر خود بیمار میباشد .زمانی که بیمار و چزشک بر سر طرح ابرو به توافق برسند فرایند کاشت ادامه پیدا میکند.

  مرحه بعد تزریق بیحسی موضعی به ناحیه مورد نظر می باشد که با کمترین درد و حساسیتی انجام میپذیرد .

موهای اهدا شونده معمولا از پشت سر شما بصورت نواری یا بصورت دانه ای ، بسته به نظر پزشک معالج برداشته میشود .

موهای گرفته شده از پایین سر شکا توسط متخصصین مجرب ما زیر میکروسکوپ بصورت دانه ای جدا میشوند و برای انتقال در اختیار پزشک قرار میگیرند .

و پزشک مو هارا در محل های دریافت کننده که با دقت بالا مشخص شده اند قرار می گیرند ، این نحوه قرار گیری گرفت هاست که زاویه رویش مو ها را که مهمترین بخش عمل است را تعیین میکند.

کلیه مراحل کاشت زیر نظر پزشک می باشد ، و چند ساعت بعد که موها کاشته شد دوباره برسی میشود تا رضایت کامل بیمار حاصل شود. بسته به میزان کاشتی که انجام میدهید عمل کاشت ابرو معمولا ۴ ساعت طول میکشد .

پس از کاشت شما بدون هیچ ناراحتی می توانید کلینیک را ترک کنید . خط های طراحی که قرمزی مختصری ایجاد میکنند پس از ۵ روز از بین میرود . در بعضی مواقع کبودی مختصری ایجاد میشود که تا چند روز بکلی از بین میرود .

مو های کاشته شده طی ۲ یا سه هفته بعد از عمل شروع به ریزش میکند و دوباره پروسه رشد آنها در طی چهار ماه ادامه می یابد .

در هفته های اول و قبل از فاز ریزش ابرو ها بسیار زیبا به نظر میزسد و در طی ۶ ماه بعد از کاشت مو های ابرو ها رفته رفته پر تر میشود .

  به این دلیل که این مو ها از مو های سر شما گرفته شده است هر ۱۰ تا ۱۴ روز نیاز به اصلاح دارند

چه کسانی کاندیدای کاشت ابرو هستند؟

در حالت کلی اکثر افراد میتوانند کاشت انجام بدهند . و کسانی که موهای خود را در اثر بیماری یا به دلایل ژنتیکی از دست داده اند یا دچار تروما هستند معمولا بهترین کاندیداها برای کاشت ابروی طبیعی هستند .

کسانی که دچار عارضه آلوپسی هستند کاندیدای مناسبی برای کاشت نیستند زیرا خطر رشد نگردن دوباره مو برای این افراد وجود دارد .

سوالات متداول در مورد کاشت ابرو طبیعی:

کاشت ابرو چقدر طول میکشد؟

طول زمان کاشت به تعداد مو های کاشت شده بستگی دارد ، اگر دم ابرو یا تاج کاشت شود زمان کاشت حدود ۲ تا ۳ ساعت میباشد و اگر کاشت ابروی کامل انجام شود معمولا ۴ تا ۵ ساعت زمان می برد .

دلیل طولانی بودن زمان کاشت این است که هر تار مو بایستی با دقت جاگزاری شود .

بعد از عمل چه انتظاری باید داشته باشیم؟

زمان بازیابی یا نقاهت ۵ تا ۷ روز است که در طول هفته اول ممکن است زخم های خیلی ریزی در ناحیه کاشت شده پدید آید که به مرور به حالت عادی بر میگردد.

روز بعد از کاشت میتوانید به کار های روزانه بپردازید یا به سر کار بروید و هیچ عارضه خاصی ایجاد نمیشود اما این بسته به نظر شما دارد .