تزریق چربی

مدلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت با تزریق چربی

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که گزینه های موجود را برای جوانسازی در نظر گرفته باشید. به احتمال زیاد انجام عمل های جراحی را در نظر گرفته، اما از انجام این کار واهمه دارید. تزریق چربی برای افرادی که علاقه ای به انجام دیگر روش های درمان زیبایی ندارند، در نظر گرفته شده است.

مدلینگ صورت با تزریق چربی

روش های درمان زیبایی از قبیل کشیدن پوست، عمل های جراحی و دیگر روش های درمانی که در مقایسه با تزریق چربی بسیار تهاجمی تر هستند برای بسیاری از افراد مناسب نمی باشند. افراد زیادی به دلیل واهمه ای که از انجام این روش ها داشته اند، از انجام روش های جوانسازی صرف نظر کرده اند.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

به همین دلیل، تزریق چربی برای برآورده ساختن نیاز های این افراد روی کار آمده است. یه این ترتیب گزینه های پیش روی افراد در مقایسه با گذشته افزایش پیدا کرده است. مدلینگ صورت با استفاده از تزریق چربی به گونه ها، چانه، گودی زیر چشم و برای افزایش حجم لب های فرد مورد استفاده قرار می گیرد.

به این ترتیب درمان با استفاده از انتقال چربی می تواند جوانسازی را برای فرد به ارمغان آورد.

آیا با تزریق چربی می‌توان مدلینگ صورت را انجام داد ؟

تزریق چربی به بخش های متفاوت صورت می تواند فرم دلخواه را برای فرد به ارمغان آورد. این روش بدون اینکه چهره فرد را تحت فشار قرار دهد، فرم دلخواه را برای وی به ارمغان می آورد. انتقال چربی در مقایسه با دیگر روش های درمانی در زمان کوتاه تری به انجام رسیده و آثار ناچیزی را از خود برجای می گذارد.

به همین دلیل می توان گفت افراد زیادی برای انجام مدلینگ چهره خود از این روش بهره برده اند. تزریق چربی در سال های اخیر با استقبال فراوان روبرو شده است. چربی مورد استفاده بریا تزریق در چهره فرد از بدن خود شخص استخراج می شود.

مدلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت طی سه مرجله به انجام می رسد. مرحله نخست استخراج چربی از بدن فرد متقاضی است. چربی مورد نیاز از ران، شکم، غبغب فرد استخراج شده و برای فرم دهی به چهر ه او مورد استفاده قرار می گیرد.

در مرحله بعدی، چربی استخراج شده تصویه شده و برای تزریق آماده می شود. در مرحله سوم، چربی استخراج شده به محل های تعیین شده تزریق می شود. تزریق در محل های مورد نظر فرم دلخواه را برای فرد به وجود می آورد.

انجام این مراحل و فرایند ها نیاز به تخصص در زمینه های پزشکی و زیبایی دارد و بسیار حساس می باشد. زیرا هر گونه اشتباه و خطا در مراحل انجام این عمل زیبایی می تواند آثار بد و نامطلوبی را برای شخص به وجود آورد.

جه کسانی می توانند ازتزریق چربی استفاده کنند ؟

تزریق چربی می تواند برای تمام کسانی که شاهد آثار پیری بر چهره خود هستند، انجام شود. با افزایش سن خطوطی بر چهره فرد نقش می بندد که برای بسیاری از افراد خوشایند نیست. از جمله این خطوط که خبر از افزایش سن می دهند می توان به خط خنده، خط اخم، خطوط افراد دهان و چین و چروک ها و خطوطی که برچهره می نشیند، اشاره کرد.

علاوه بر این افراد مختلف ممکن است در سنین مختلف شاهد فرورفتگی هایی در چهره خود باشند. برای مثال گودی زیر چشم یا فرو رفتگی گونه برای بسیاری از افراد قابل تحمل نیست. در این موارد تزریق چربی می تواند نتایج فوق العاده ای را برای فرد به ارمغان آورد.

تزریق چربی در هنگام مدلینگ چهره و رفع آثار پیری و پر کردن نقایص صورت فرد، فرم لب های فرد را نیز با انتقال چربی اصلاح خواهد کرد. تمام کسانی که یک یا چند مورد از موارد گفته شده را در چهره خود مشاهده می کنند، می تواند از این روش استفاده کند.

البته امروزه بیشتر افراد متقاضی انجام عمل های زیبایی از جمله تزریق چربی، خانم ها می باشند. انجام این عمل زیبایی علاوه بر موارد ذکر شده در فوق می تواند در فرم دهی به سایر اندام های بدن نیز کارایی داشته باشد.

از جمله مواردی که می تواند برای بانوان دارای اهمیت زیادی باشد، ایجاد تغییرات در فرم و شکل ظاهری باسن است. خانم های بسیاری در دنیا دوست دارند تا باسن برجسته و توپری را داشته باشند و به همین منظور عمل های زیبایی متعددی وجود دارد، اما مهم ترین و بی خطر ترین آن ها تزریق کردن چربی محسوب می شود که دارای نتایج طبیعی و عادی می باشد.

لذا استفاده از این اقدام برای این دسته از خانم ها گزینه مناسبی محسوب می شود.

همچنین از کاربرد های دیگر این روش برای فرم دهی و تغییر در شکل ظاهری اندام ها می توان به تزریق آن به سینه های اشاره نمود. با استفاده از این روش می توان تغییرات دلخواه و مطلوبی را بر سایز سینه های هر شخصی ایجاد کرد. لذا استفاده از این روش برای خانم هایی که قصد دارند تا سایز سینه های خود را افزایش دهند بسیار مناسب می باشد.

دیگر افرادی که برای استفاده از این اقدام گزینه های مناسبی هستند، افرادی می باشند که در برخی اندام های جفت خود مانند دست ها دچار عدم تقارن در قطر و حجم هستند. با استفاده از این روش می توان تا حدود زیادی باعث افزایش حجم در ناحیه مورد نظر شده و تقارن مناسبی را در اندام مورد نظر ایجاد کرد.

بهترین افراد برای استفاده از تزریق چربی چه کسانی هستند ؟

عموما، بزرگسالان برای انجام این روش گزینه های بسیار مناسبی هستند. این افراد می تواند با استفاده از تزریق چربی تمام آثار افزایش سن و خطوط ظاهر شده را از چهره خود بزدایند و با فرم دلخواه خود به به زندگی ادامه دهند.

این افراد می توانند حجم از دست رفته لب های خود را بازگردانده و ظاهری جوان را بریا بار دیگر تجربه کنند. از این گذشته کسانی که تحت لیپوآتروفی قرار گرفته اند نیز می توانند از تزریق چربی بهره مند شوند. انجام لیپوآتروفی می تواند حفره هایی را در چهره فرد به وجود می اورد که با استفاده از تزریق چربی به خوبی پر خواهند شد. تزریق چربی می تواند فرم دلخواه را برای فرد به ارمغان آورد.

کسانی که با مشکلات دیگری در چهره خود مواجه هستند که در اینجا به آن اشاره نشده است باید با متخصص پوست و زیبایی مشورت کنند و در خصوص درمان های مناسب از او راهنمایی بخواهند.

به طور کلی انجام این عمل زیبایی دارای شرایط سنی خاص و مهمی نمی باشد اما افرادی که دارای سن بیشتر از 40 سال می باشند و به نوعی دوره میانسالی خود را در حال سپری کردن هستند، نسبت به سایر افراد شرایط بهتری برای انجام آن دارند و معمولا به افراد جوان در صورتی که انجام عمل ضروری نباشد توصیه می شود که چند سالی صبر داشته باشند و انجام عمل را به تعویق بیاندازند.

افرادی که در نواحی مختلف بدن خود از جمله شکم، پهلو ها و ران ها دارای چربی های زائد زیادی هستند، جزء بهترین افراد برای تزریق چربی به شمار می روند. زیرا منبع چربی مناسب و کافی را برای انجام این اقدام دارا هستند و برداشت چربی از آن ها بسیار راحت تر از سایر افراد محسوب می شوند.

آیا تاثیر تزریق چربی بر مدلینگ صورت ماندگار است ؟

قطعا میزان ماندگار بودن نتایج عمل تاثیر مهمی بر انجام دادن و یا انجام ندادن عمل زیبایی مورد نظر دارد و دارای نقشی تعیین کننده می باشد.

در واقع نمی توان مدت زمان مشخصی را برای ماندگاری چربی تزریق شده اعلام کرد. ماندگاری تزریق چربی برای افراد متفاوت خواهد بود. قسمتی از چربی تزریق شده ظرف مدت چند ماه تا یک سال جذب شده و در سراسر بدن پراکنده می شود.

البته میزان باقی ماندن نتایج و تاثیرات حاصل از این عمل زیبایی به عواملی متعددی بستگی دارد و علت عمده این که نمی توان زمان دقیقی را برای آن تعیین نمود همین موضوع می باشد.

به عنوان مثال از جمله مواردی که در میزان ماندگاری نتایج حاصل تاثیر گذار است، میزان توانایی و مهارت های پزشک متخصص می باشد. زیرا تزریق چربی نیازمند مهارت و استفاده از تکنیک ها و اصول صحیح است و در صورت بروز خطا می تواند در نتایج و کیفیت آن تاثیر بگذارد.

همچنین انجام برخی اقدامات و کارهایی از جمله توصیه هایی که پزشک متخصص در مورد مراقبت های بعد از عمل ذکر می کند بسیار مهم است و شخص باید تمامی آن ها را به طور منظم و دقیق انجام دهد.

البته لازم به ذکر است که تمامی چربی های تزریق شده در ناحیه مورد نظر به طور کامل باقی نخواهند ماند و مقداری از آن توسط بدن جذب خواهد شد.

درواقع چیزی در حدود یک سوم میزان چربی تزریق شده در هنگام مدلینگ صورت، درمحل تزریق باقی خواهد ماند. متخصصان همواره در تلاش برای یافتن راهی هستند تا این مدت را افزایش داده و نتایج ماندگار تری را برای افراد به ارمغان بیاورند.

چربی مورد نیاز برای مدلینگ صورت از کجا تامین می شود ؟

یکی از مزایای تزریق چربی (Fat Injection) این است که فرد متقاضی می تواند با انجام این روش دو کار را در یک زمان انجام دهد. این بدان معناست که فردی که در بخش هایی از بدن خود مانند غبغب، شکم، پهلو ها و ران چربی زیادی دارد اما چربی صورت خود را از دست داده است، با مراجعه به پزشک می تواند به دو هدف دست پیدا کند.

نخست اینکه فرد چربی نا خوشایند در قسمت های گفته شده را از دست خواهد داد. از این گذشته فرد با استفاده از چربی استخراج شده از بدن خود جوانی را در چهره خود مشاهده خواهد کرد. به این ترتیب پزشک و بیمار با همکاری یکدیگر کار تزریق چربی را به انجام می رسانند.

به همین دلیل، افراد زیادی برای استفاده از این روش به پزشک مراجعه می کنند. از این رو می توان این روش را روشی مقرون به صرفه قلمداد کرد. چرا که پزشک بابت استخراج چربی مورد نیاز از قسمت های مورد نظر شما، هزینه ای از شما نخواهد گرفت.

این گزنه برای کسانی که از مشاهده غبغب خود رنج می برند به شدت مناسب می باشد. فرد پس از تزریق چربی، با تغییراتی بسیرای مواجه خواهد شد. چراکه در عین حال که فرم دلخواه برای چهره خود را بدست اورده است، غبغب کوچکتر نیز خواهد داشت و زیبایی های چهره او به مراتب بیشتر از گذشته به نمایش گذاشته می شود. از این تزریق چهره می تواند اعتماد به نفس فرد را به شدت افزایش دهد.

در حالت کلی انتخاب این که چربی ها برای تزریق از کدام ناحیه برداشت شوند می تواند با نظر و تصمیم فرد متقاضی تعیین شود، البته این مورد در برخی موارد عملی نمی شود زیرا عامل مهم دیگر برای برداشت چربی، با کیفیت بودن و مناسب بودن چربی های زائد برای تزریق می باشد، لذا در صورتی که پزشک چربی های آن ناحیه را برای تزریق کردن به ناحیه دیگر مناسب نداند، باید از ناحیه دیگری از بدن چربی برداشت شود.

توصیه می شود که به نظر پزشک در این مورد توجه داشته باشید و طبق نظر او از ناحیه مورد نیاز چربی برداشت نمایید، زیرا قطعا تخصص و تجربه پزشک در این زمینه بسیار بیشتر از فرد می باشد.

 تزریق چربی در چه نواحی از چهره انجام می شود ؟

این روش برای پر کردن حفره های دو طرف پیشانی یا برای پر کردن خطوط میان ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، تزریق چربی برای بهبود فرم بینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای این منظور تزریق های مورد نیاز در اطراف بینی انجام می شود.

چربی می تواند در قسمت بالای لب و در فضای لب و بینی نیز تزریق شود. از این گذشته از تزریق چربی برای فرم دهی به خط غبغب نیز بهره گرفته می شود. تزریق چربی موجب اصلاح اثار زخم نیز می شود.

روی هم رفته تزریق چربی برای استفاده در تمام قسمت هایی که چربی خود را از دست داده اند، قابل استقاده است.زیرا چربی های تزریق شده به دلیل این که ماده بیگانه و مصنوعی یا شیمیایی محسوب نمی شود، نمی تواند خطراتی را برای شخص به وجود آورد و استفاده از این روش در این مناطق می تواند نتایج خیره کننده ای را برای فرد به ارمغان آورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک برای هزینه تزریق چربی خود مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *