درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مدلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت با تزریق چربی

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که گزینه های موجود را برای جوانسازی در نظر گرفته باشید. به احتمال زیاد انجام عمل های جراحی را در نظر گرفته، اما از انجام این کار واهمه دارید. تزریق چربی برای افرادی که علاقه ای به انجام دیگر روش های درمان زیبایی ندارند، در نظر گرفته شده است.

مدلینگ صورت با تزریق چربی

روش های درمان زیبایی از قبیل کشیدن پوست، عمل های جراحی و دیگر روش های درمانی که در مقایسه با تزریق چربی بسیار تهاجمی تر هستند برای بسیاری از افراد مناسب نمی باشند. افرد زیادی به دلیل واهمه ای که از انجام این روش ها داشته اند، از انجام روش های جوانسازی صرف نظر کرده اند.

به همین دلیل، تزریق چربی برای برآورده ساختن نیاز های این افراد روی کار آمده است. یه این ترتیب گزینه های پیش روی افراد در مقایسه با گذشته افزایش پیدا کرده است. مدلینگ صورت با استفاده از ترریق چربی به گونه ها، چانه، گودی زیر چشم و برای افزایش حجم لب های فرد مورد استفاده قرار می گیرد.

به این ترتیب درمان با استفاده از انتقال چربی می تواند جوانسازی را برای فرد به ارمغان آورد.

آیا با تزریق چربی می‌توان مدلینگ صورت را انجام داد ؟

تزریق چربی به بخش های متفاوت صورت می تواند فرم دلخواه را برای فرد به ارمغان آورد. این روش بدون اینکه چهره فرد را تحت فشار قرار دهد، فرم دلخواه را برای وی به ارمغان می آورد. انتقال چربی در مقایسه با دیگر روش های درمانی در زمان کوتاه تری به انجام رسیده و آثار ناچیزی را از خود برجای می گذارد.

به همین دلیل می توان گفت افراد زیادی برای انجام مدلینگ چهره خود از این روش بهره برده اند. تزریق چربی در سال های اخیر با استقبال فراوان یروبرو شده است. چربی مورد استفاده بریا تزریق در چهره فرد از بدن خود شخص استخراج می شود.

مدلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت طی سه مرجله به انجام می رسد. مرحله نخست استخراج چربی از بدن فرد متقاضی است. چربی مورد نیاز از ران، شکم، غلبغب فرد استخراج شده و برای فرم دهی به چهر ه او مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده مطلب
بررسی کامل تزریق چربی و زاویه سازی

در مرحله بعدی، چربی استخراج شده تصویه شده و برای تزریق آماده می شود. در مرحله سوم، چربی استخراج شده به محل های تاییین شده تزریق می شود. تزریق در محل های مورد نظر فرم دلخواه را برای فرد به وجود می آورد.

جه کسانی می توانند ازتزریق چربی استفاده کنند ؟

تزریق چربی می تواند برای تمام کسانی که شاهد آثار پیری بر چهره خود هستند، انجام شود. با افزایش سن خطوطی بر چهره فرد نقش می بندد که برای بسیاری از افراد خوشایند نیست. از جمله این خطوط که خبر از افزایش سن می دهند می توان به خط خنده، خط اخم، خطوط افراد دهان و چین و چروک ها و خطوطی که برچره می نشیند، اشاره کرد.

علاوه بر این افراد مختلف ممکن است در سنین مختلف شاهد فرورفتگی هایی در چهره خود باشند. برای مثال گودی زیر چشم یا فرو رفتگی گونه برای بسیاری از افراد قابل تحمل نیست. در این موارد تزریق چربی می تواند نتایج فوق العاده ای را برای فرد به ارمغان آورد.

تزریق چربی در هنگام مدلینگ چهره و رفع آثار پیری و پر کردن نقایص صورت فرد، فرم لب های فرد را نیز با انتقال چربی اصلاح خواهد کرد. تمام کسانی که یک یا چند مورد از موارد گفته شده را در چهره خود مشاهده می کنند، می تواند از این روش استفاده کند.

بهترین افراد برای استفاده از تزریق چربی چه کسانی هستند ؟

عموما، بزرگسالان برای انجام این روش گزینه های بسیار مناسبی هستند. این افراد می تواند با استفاده از تزریق چربی تمام آثار افزایش سن و خطوط ظاهر شده را از چهره خود بزدایند و با فرم دلخواه خود به به زندگی ادامه دهند.

این افراد می توانند حجم از دست رفته لب های خود را بازگردانده و ظاهری جوان را بریا بار دیگر تجربه کنند. از این گذشته کسانی که تحت لیپوآتروفی قرار گرفته اند نیز می توانند از تزریق چربی بهره مند شوند. انجام لیپوآتروفی می تواند حفره هایی را در چهره فرد به وجود می اورد که با استفاده از تزریق چربی به خوبی پر خواهند شد. تزریق چربی می تواند فرم دلخواه را برای فرد به ارمغان آورد.

کسانی که با مشکلات دیگری در چهره خود مواجه هستند که در اینجا به آن اشاره نشده است باید با متخصص پوست و زیبایی مشورت کنند و در خصوص درمان های مناسب از او راهنمایی بخواهند.

آیا تاثیر تزریق چربی بر مدلینگ صورت ماندگار است ؟

در واقع نمی توان مدت زمان مشخصی را برای ماندگاری چربی تزریق شده اعلام کرد. ماندکاری تزریق چربی برای افراد متفاوت متفاوت خواهد بود. قسمتی از چربی تزریق شده ظرف مدت چند ماه تا یک سال جذب شده و در سراسر بدن پراکنده می شود.

مشاهده مطلب
تزریق چربی در افراد لاغر و شرایط لازم آن

درواقع چیزی در حدود یک سوم میزان چربی تزریق شده در هنگام مدلینگ صورت، درمحل تزریق باقی خواهد ماند. متخصصان همواره در تلاش براییافتن راهی هستند تا این مدت را افزایش داده و نتایج ماندکگار تری را برای افراد به ارمغان بیاورند.

چربی مورد نیاز برای مدلینگ صورت از کجا تامینن می شود ؟

یکی از مزایای تزریق چربی (Fat Injection) این است که فرد متقاضی می تواند با انجام این روش دو کار را در یک زمان انجام دهد. این بدان معناست که فردی که در بخش هایی از بدن خود مانند غبغب، شکم، پهلو ها و ران چربی زیادی دارد اما چربی صورت خود را از دست داده است، با مراجعه به پزشک می تواند به دو هدف دست پیدا کند.

نخست اینکه فرد چربی نا خوشایند در قسمت های گفته شده را از دست خواهد داد. از این گذشته فرد با استفاده از چربی استخراج شده از بدن خود جوانی را در چهره خود مشاهده خواهد کرد. به این ترتیب پزشک و بیمار با همکاری یکدیگر کار تزریق چربی را به انچام می رسانند.

به همین دلیل، افراد زیادی برای استفاده از این روش به پزشک مراجعه می کنند. از این رو می توان این روش را روشی مقرون به صرفه قلمداد کرد. چرا که پزشک بابت استخراج چربی مورد نیاز از قسمت های مورد نظر شما، هزینه ای از شما نخواهد گرفت.

این گزنه برای کسانی که از مشاهده غبغب خود رنج می برند به شدت مناسب می باشد. فرد پس از تزریق چربی، با تغییراتی بسیرای مواجه خواهد شد. چراکه در عین حال که فرم دلخواه برای چهره خود را بدست اورده است، غبغب کوچکتر نیز خواهد داشت و زیبایی های چهره او به مراتب بیشتر از گذشته به نمایش گذاشته می شود. از این تزریق چهره می تواند اعتماد به نفس فرد را به شدت افزایش دهد.

 تزریق چربی در چه قسمت هایی از چهره انجام می شود ؟

این روش برای پر کردن حفره های دو طرف پیشانی یا برای پر کردن خطوط میان ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، تزریق چربی برای بهبود فرم بینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای این منظور تزریق های مورد نیاز در اطراف بینی انجام می شود.

چربی می تواند در قسمت بالای لب و در فضای لب و بینی نیز تزریق شود. از این گذشته از تزریق چربی برای فرم دهی به خط غبغب نیز بهره گرفته می شود. تزریق چربی موجب اصلاح اثار زخم نیز می شود.

مشاهده مطلب
آیا قبل از تزریق چربی باید وزن خود را کاهش دهید

روی هم رفته تزریق چربی برای استفاده در تمام قسمت هایی که چربی خود را از دست داده اند، قابل استقاده است. استفاده از این روش در این مناطق می تواند نتایج خیره کننده ای را برای فرد به ارمغان آورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک برای هزینه تزریق چربی خود مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع