لیفت نخ

لیفت نخ گونه و هزینه آن

لیفت نخ گونه

لیفت نخ گونه

لیفت گونه روشی بسیار مناسب و ایده آل برای داشتن پوستی شاداب و بازگرداندن جوانی بر پوستتان به شمار می رود.

در سال های اخیر افراد بیشماری علاقه مندان لیفت گونه و به دست آوردن جوانانی و پوستی جوان و صاف می باشند که در این مقاله سعی بر آن خواهیم داشت اطلاعاتی در خصوص لیفت گونه و مزایا و معایب آن با شما علاقه مندان در میان بگذاریم.

لیفت گونه با استفاده از نخ

لیفت نخ، یک متد مدرن به شمار می رود که جایگزین متد های سنتی تر لیفت صورت شده است. این، یک روش مطمئن و بسیار موثر برای جانشینی روش های قدیمی جوانسازی چهره به شمار می رود. به ویژه افرادی که تمایلی به انجام جراحی ندارند، با کمک لیفت نخ، با تجربه عوارض جانبی بسیار کم، به نتایجی مطلوب و ایده آل دست پیدا خواهند کرد. لیفت نخ، اساسا ریسک پایینی دارد و در عین حال، تاثیرات مطلوبی برای فرد به وجود می آورد.

با توجه به پیشرفت دانش پزشکی، متخصصان با یافتن روش های نو و جدید بهترین راه حل ها را برای درمان اختلالات ارائه می دهند که در این میان زیبایی از موضوعاتی می باشد که در شاخه پزشکی از پراهمیت ترین و پرطرفداران ترین مواردی می باشد که به آن توجه نشان می دهند.

با گذشت عمر و سال های پی در پی شاهد افتادگی و چروکی در پوست صورت خود می باشیم که با استفاده از لیفت گونه روشی بسیار مناسب و بدون نیاز به عمل جراحی می توان به پوست صاف و بدون شل و افتادگی دست یافت.

لیفت نخ گونه در درجه اول، مشکل افتادگی پوست در گونه ها و اطراف گونه ها را برطرف می کند. این فعالیت، ظاهر جذابی به پوست فرد می بخشد و چهره او را بسیار جوان تر از گذشته نشان می دهد. لیفت نخ به صورت طبیعی، کیفیت پوست را اتقا می دهد و به واسطه این فرآیند، افراد می توانند شاهد یک تغییر با ماندگاری بالا در چهره خود باشند.

لیفت گونه با استفاده از نخ روشی می باشد که مورد انتخاب بسیاری از متخصصان و افراد قرار می گیرد.

در ادامه مقاله در خصوص لیفت گونه با نخ صحبت خواهیم کرد لطفا با ما همراه بوده و مطالب مفیدی در این زمینه به دست آورید.

لیفت گونه با استفاده از نخ

استفاده از انواع نخ های مختلف و قرار دادن در پوست مانع افتادگی و ایجاد چین و چروک در پوست صورت می شود.

بدون شک می توان گفت استفاده از انواع نخ های مخصوص لیفت صورت و گونه بدون نیاز به مداخله جراحی می توان شاهد تغییرات معجزه انگیزی باشیم.

لیفت گونه با استفاده از نخ

برخی از افراد بر این باور هستند که برای زیبایی مجدد به دست آوردن پوستی شاداب و بدون افتادگی نیاز به جراحی برای بازسازی می باشد که با معرفی لیفت گونه می توان به وضوح برای این دسته افراد روشن کنیم که شما بدون نیاز به بستری در بیمارستان و بدون بیهوشی و جراحی در مدت زمان بسیار کوتاه به مدت 10 سال جوان تر به نظر خواهید رسید که برای این امر با انتخاب لیفت صورت و گونه به صورت کاملا طبیعی و با کمترین درد و هزینه به هدف خود خواهید رسید.

جلسه انجام لیفت نخ اساسا زمان زیادی از شما نمی گیرد و نهایتا یک ساعت به طول می انجامد. در واقع شما زمان بسیار کمی را در اتاق انجام لیفت نخ سپری می کنید و این یک مزیت بزرگ به شمار می رود. در جریان این فرآیند، شما بیهوشی را تجربه نمی کنید و در نتیجه از ریسک های احتمالی بیهوشی مصون هستید. درد در لیفت نخ، به هیچ وجه از حد تحمل شما خارج نخواهد بود و همچنین دوران بهبودی پس از انجام این فعالیت زیبایی، خیلی زود به پایان می رسد.

گاهی میزان آسیب دیدن گونه ها به خاطر افزایش سن، برخورد و یا هر عامل دیگری آنقدر شدید است که نمی توان کاری برای اصلاح آن انجام داد اما اگر میزان این آسیب وحشتناک نباشد، لیفت نخ گونه می تواند آسیب را کاهش بدهد و ظاهری ایده آل و مطلوب برای گونه ها ایجاد کند. در این فرآیند، از نخ های استریلیزه شده استفاده می شود که کاملا بهداشتی و بی خطر هستند. این یکی از دلایل دیگری است که از لیفت نخ، یک فرآیند کاملا امن می سازد.

لیفت گونه با استفاده از نخ شایع ترین و سریع ترین روشی می باشد که برای زیبایی پوست انتخاب می شود چرا که در این روش زیبایی با بی حسی موضعی در کمتر از 50 دقیقه می توان به نتیجه مثبت و معجزه انگیزی دست یافت.

هم چنین پس از لیفت صورت و گونه تنها با گذشت دو روز می توان دوباره فعالیت های روزمره خود را بدون داشتن هیچ گونه نگرانی انجام داد.

نحوه لیفت گونه

در لیفت گونه با نخ معمولا نخ های خاردار را در زیر پوست قرار داده و پس از آن نوبت به سفت کردن آنها برای بالا کشیدن بافت های صورت اجرا شده و با تکمیل جراحی لیفت صورت به پایان می رسد.

افراد در سنین مختلف، می توانند این فرآیند را پشت سر بگذارند. البته به طور کلی بهتر است برای انجام این فرآیند، حداقل در سومین دهه از زندگی خود باشید. لیفت گونه، آثار ناشی از شل شدن پوست و همچنین ضعف در ماهیچه های صورت را برای یک مدت بسیار طولانی، برطرف می کند. در این روش خراش های کوچکی ایجاد خواهد شد که قرار است شما را به یک تغییر بزرگ و جذاب برسانند.

توجه داشته باشید که نخ های انتخاب و مورد استفاده شده برای سفت کردن صورت در طول جراحی در یک جهت یکنواخت قرار داده می شوند و هنگامی که زمان کشیدن نخ ها فرا می رسد چربی ها و بافت ها موجود در زیر پوست به همراه نخ ها کشیده می شوند.

در حالت کلی می توان گفت لیفت گونه در 5 مرحله اجرا می شود که شامل وارد کردن، استقرار، مهار، تعلیق و تثبیت می باشند.

از دیگر مواردی که در این خصوص می توان به آن اشاره نمود بررسی انواع نخ های استفاده شده در لیفت صورت و گونه می باشد از جمله انواع مختلف آن می توان به نخ های سیلوئیت و نخ جوانسازی pdo اشاره نمود که هر یک از این نخ ها دارای مزایا و ویژگی هایی هستند.

استفاد های از نخ های قابل جذب، یکی از امتیاز های مهم این فرآیند به شمار می رود. در واقع دیگر احتیاجی به جدا کردن این نخ ها وجود نخواهد داشت اما در مواردی فرد باید برای برداشتن بخیه ها، دوباره به پزشک مراجعه کند.

این نخ ها به تولید کلاژن در پوست کمک می کنند و تولید کلاژن، موجب می شوند که پوست حجم و بافت بسیار مناسب تری داشته باشد. علاوه بر این لیفت نخ در سنتز پروتئین های مورد نیاز پوست نیز موثر خواهد بود.

هیچ فرآیندی وجود ندارد که روند پیری را به طور کامل متوقف کند. حتی در صورت استفاده از لیفت نخ گونه ها، بدن روند پیری را طی خواهد کرد اما سرعت رسیدن به این مرحله، به شدت کند خواهد شد. در واقع تاثیرات این تغییر مطلوب، برای مدت بسیار زیادی همراه فرد است و موجب می شود که او همواره از چهره ای جوان و شاداب بهره ببرد. این تاثیر بالاخره پس از چندین سال از بین می رود اما قبل از آن، یک تغییر بسیار ایده آل به وجود می آورد.

هزینه لیفت گونه

هزینه لیفت گونه از جمله موضوعاتی می باشد که برای هر فردی که علاقه مند انجام این روش زیبایی است جای سوال و کنجکاوی می باشد.

در این خصوص می توان گفت ارزان و مناسب بودن هزینه لیفتینگ گونه از جمله مزیت های اصلی این روش به شمار می رود.

البته در نظر داشته باشید که هزینه لیفتینگ به علل مختلفی بستگی دارد از عبارتند از:

 1. تعداد جلسات مورد نیاز برای اجرای این روش
 2. تعداد دفعات مراجعه به پزشک پس از عمل
 3. افتادگی و چین و چروک پوست صورت
 4. در برخی موارد لیفتینگ با نخ در 2 یا 3 مرتبه اجرا می شود تا نتیجه دلخواه و مناسبی کسب شود
 5. لیفتینگ صورت و گونه عمل زیبایی و جوانسازی می باشد که تحت پوشش بیمه نیست

مزایای لیفت گونه

لیفت گونه دارای مزیت های بسیار بوده که هزینه مناسب آن همان طور که در بخش قبلی به اشاره کردیم از مهم ترین و اصلی ترین مزیت های لیفت گونه به شمار می رود.

هم چنین استفاده از این روش زیبایی می توان تا 1 الی 2 سال نتیجه آن را مشاهده نمود و این روش بدون نیاز به عمل جراحی و ایجاد زخم های عمیق و بزرگ اجرا می شود و برای دسته افرادی که از عمل جراحی گریزانند بهترین گزینه به شمار می رود.

هم چنین این روش جایگزین مناسبی برای بوتاکس بوده و در لیفت صورت با نخ به هیچ عنوان ماهیچه ها فلج نمی شود. از دیگر مزیت های انتخاب و اجرای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ایمنی بودن و تنها نیاز به چندین دقایق بی حسی موضعی یکی از مزیت های بسیار مهمی است که از یک سو موجب می شود افراد بدون اضطراب و استرس به سراغ انجام این فرآیند بروند و از سوی دیگر، سلامتی آن ها در معرض هیچ خطری قرار نگیرد.
 2. زمان بهبودی بسیار کوتاه که موجب می شود افراد پس از انجام این فرآیند، به سرعت به فعالیت های روزمره زندگی خود برگردند و این فعالیت ها را از سر بگیرند.
 3. بدون برش و نیاز به گره بخیه
 4. تاثیر نیمه دائمی
 5. بدون کبودی، ورم و جای زخم
 6. وضعیت ظاهری مطلوب گونه ها پس از انجام این فرآیند، تاثیر زیادی در رسیدن شما به زیبایی مطلوب دارد و در نتیجه، اعتماد به نفس شما را کاملا افزایش خواهد داد.

لیفتینگ صورت و گونه به صورت معجزه انگیز آرامشی را در پوست افراد به وجود می آورد و با مشاهده نتیجه ای مثبت و باور نکردنی از پوست افتاده خود این حس آرامش و شادابی دوبرابر خواهد شد.

معایب لیفت گونه

با توجه به تمامی مزیت های استفاده از لیفتینگ گونه با نخ می توان معایب و عوارضی را نیز در آن مشاهده نمود.

با وجود این که لیفتینگ گونه با نخ در مقایسه با دیگر جراحی های زیبایی از عوارض بسیار کمی برخوردار می باشد اما این روش وجود چندین عوارض در آن می توان برای سلامتی افراد غیر قابل جبران باشد.

اهمیت بسیار زیادی دارد که لیفت نخ را حتما در یک کلینیک معتبر و زیر نظر یک پزشک متخصص و باتجربه انجام بدهید. از آن جایی که این فعالیت کاملا مدرن است، ممکن است بعضی از کلینیک ها تسلط کافی را به روی اجرای آن نداشته باشند. در این صورت، نتایج بسیار ناخوشایندی برای شما رقم خواهد خورد.

از این رو پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب و اجرای این روش زیبایی با پزشک متخصص خود در میان گذاشته و توصیه های وی را در اولویت قرار دهید. معایب لیفت گونه عبارتند از:

 1. اکستروژن یا پس زدن: در مواردی بدن انسان نسبت به چیز جدید و غیر متعلق به خود به سرعت واکنش نشان می دهد.
 2. واکنش های آلرژِی به مواد بی حس کننده: این مورد در بسیاری از عمل های جراحی نیز مشاهده می شود که در برخی خفیف و برخی از افراد شدید ظاهر می شود.
 3. دندانه های صورت: در مواقعی ممکن است پس از انجام این روش دندانه هایی در پوست افراد مشاهده گردد.
 4. عفونت: این مشکل از جمله معایب و مشکلات بالقوه در ارتباط با هرچیزی که بر پوست وارد و آن را در مقابل باکتری ها آسیب پذیر می کند.
 5. آسیب عصبی: بدترین و جبران ناپذیر ترین معایب لیفتینگ صورت به شمار می رود.
 6. عدم لیفت صورت و گونه: در صورتی که نخ ها نتوانند پوست را در موقعیت مناسب قرار دهند در این صورت لیفت صورت موفقیت آمیز نمی باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ گونه خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *