تزریق ژل

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران کیست و کجاست ؟

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران کیست و کجاست ؟

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران کیست؟

تزریق ژل یک راه حل ساده و بی دردسر برای رفع چین و چروک های پوست، افزودن حجم به بافت های صورت و بدن و به طور کلی جوان سازی پوست است. با وجود این که این روش نسبت به انجام عمل های جراحی زیبایی بسیار راحت تر و سریع تر انجام می شود و نیازی به ایجاد شکاف در پوست ندارد، اما نباید برای انجام آن به سالن های آرایشی و افراد فاقد تخصص مراجعه کنید.

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران کیست و کجاست ؟تزریق ژل و فیلر های پرکننده، نیاز به دانش تخصصی پزشکی دارد و تنها توسط دکتر معتبر باید انجام شود. دلیل این امر این است در زیر پوست صورت ما ساختار های پیچیده و حساس بسیاری مانند رگ های خونی، رشته های عصبی و چشم ها وجود دارند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

اگر فردی غیر از پزشک معتبر تزریق فیلر را انجام دهد، ریسک ابتلا به عفونت، انسداد شریان و مردن بافت و یا آسیب دیدن بافت و به جا گذاشتن جای زخم افزایش پیدا می کند. بنا بر این بسیار مهم است که ژل پر کننده را پزشکی تزریق کند که با آناتومی صورت به طور کامل آشنا باشد و بداند از تزریق در کدام نواحی از صورت پرهیز کند.

علاوه بر این، مهارت و تجربه ی پزشک باعث می شود تا ژل به بهترین شکل ممکن در پوست جا بگیرد و هم نتیجه ی کار طبیعی تر به نظر برسد و هم ماندگاری آن افزایش یابد. در ادامه راجع به فرایند تزریق ژل و نقش دکتر در نتیجه ی آن اطلاعاتی را در اختیار شما می گذاریم.

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران کیست و کجاست ؟آیا تزریق ژل در آرایشگاه و سالن زیبایی خطرناک است؟

تزریق فیلر یا همان ژل بای تحت نظر دکتر معتبر که مجوز های لازم برای این کار را دارد انجام شود. دلیل این امر این است که تزریق ژل در صورت یا دیگر نواحی بدن اگرچه اغلب با هدف زیبایی انجام می شود،‌ اما انجام درست آن نیاز به دانش پزشکی دارد تا عوارض پیش بینی نشده ای رخ ندهد.

خطراتی که تزریق فیلر در مراکز متفرقه مانند آرایشگاه ها و سالن های زیبایی دارد این ها هستند:

 1. بروز حساسیت های پوستی مانند آکنه و جوش
 2. ایجاد ناهماهنگی و عدم تقارن در صورت و ناحیه ی تزریق شده
 3. کبودی، خونریزی و تورم بر اثر تزریق غیر اصولی
 4. آسیب دیدن پوست که نتیجه ی آن زخم و باقی ماندن جای زخم است
 5. بروز عفونت در ناحیه ی تزریق
 6. گلوله شدن و سفت شدن پوست در ناحیه ی تزریق
 7. برجسته شدن ژل زیر پوست به طوری که قابل لمس باشد
 8. قرمز شدن پوست با حس خارش
 9. پاک نکردن خطوط و چین و چروک صورت
 10. ایجاد بی حسی و آسیب دیدن تار های عصبی
 11. آسیب دیدن رگ های خونی و تخریب بافت های پوستی

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه تضمینی وجود دارد که با تزریق ژل نزد بهترین دکتر های تهران دچار این عوارض نشویم؟‌ پاسخ این است که تقریبا همه ی این عوارض به دلیل مهارت و تجربه ی پایین فرد تزریق کننده و یا استفاده از مواد و ژل های نامرغوب یا تاریخ گذشته به وجود می آیند.

در کلینیک های معتبر به دلیل تعداد بالای متقاضیان تزریق فیلر،‌ ژل ها و پرکننده ها فاسد نمی شوند و همچنین دکتری که تزریق را انجام می دهد، تمام مجوز های رسمی و آگاهی و دانش لازم برای این کار را دارد. بنابراین ریسک بروز عوارض نامطلوب در کلینیک های معتبر بسیار ناچیز و نزدیک به صفر است.

آیا می شود بدون این که کسی متوجه شود تزریق ژل انجام داد؟

درست است که هدف از تزریق ژل این است که چهره ی خود را در جهت مطلوب تغییر دهیم و شاداب تر و جوان تر به نظر برسیم، اما این هدف وقتی محقق می شود که تغییر ایجاد شده کاملا طبیعی به نظر برسد و بیش از حد به چشم نیاید.

برای آن که ژل طوری تزریق شود و در پوست بنشیند که نتیجه ی کار کاملا طبیعی به نظر برسد، همه چیز به هنز دکتر شما بستگی دارد. ژل های پرکننده انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها در یک ناحیه از صورت یا بدن بهتر از دیگر نواحی جواب می دهند. دکتری که ژل را تزریق می کند باید با تمام انواع ژل ها آشنا باشد و بداند با توجه به نیاز شما،‌ از کدام ژل استفاده کند.

همچنین تکنیک تزریق ژل نیز در رسیدن به نتیجه ی ایده آل حائز اهمیت است. بسته به این که کدام ژل در کدام ناحیه تزریق می شود،‌ باید عمقی که برای کاشتن ژل در نظر گرفته می شود مناسب باشد تا طبیعی ترین شکل ممکن را به خود بگیرد.

آیا می شود ژل تزریق شده را اصلاح کرد؟

اگر شما به تازگی ژل تزریق کرده اید و بنا به دلایل گوناگون تزریق ژل با شکست مواجه شده است و یا حتی اگر ژل به خوبی تزریق شده اما نتیجه مطابق انتظار شما نشده است،‌ هنوز فرصت جبران دارید و جای نگرانی نیست.

اکثر ژل هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند مانند ژوویدرم و رستیلن، حاوی هیالورونیک اسید هستند. این ماده به طور طبیعی در بدن انسان ها قرار دارد و این یعنی وارد کردن آن به بدن خطرناک نیست و بدن واکنش منفی به آن نشان نمی دهد.

نکته ی مثبت ژل هایی که از هیالورونیک اسید تشکیل شده اند این است که به راحتی پس از چند ماه توسط بدن جذب می شوند. اما اگر نتیجه ی تزریق ژل شما آنقدر بد شده که نمی توانید چند ماه صبر کنید تا توسط بدن جذب شود، می توانید به یک دکتر متخصص و کلینیک تزریق ژل معتبر مراجعه کنید تا با تزریق آنزیم حل کننده ی هیالورونیک اسید به کلی آثار ژل را از بین ببرد. البته توجه داشته باشید برای این کار حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید تا توسط پزشک متخصص معاینه شوید.

آیا تزریق ژل پر کننده درد دارد؟

به طور کلی تزریق ژل پر کننده بسیار راحت و بدون درد و خونریزی است. اما برای بعضی از افراد ممکن است با کمی احساس ناخوشایند همراه باشد. به خصوص اگر تزریق در اطراف دهان و بینی انجام شود. البته این حس ناخوشایند کاملا قابل تحمل است چرا که از پماد های بی حسی نیز استفاده خواهد شد.

چه کار کنیم تا ماندگاری ژل پرکننده ( فیلر‌) بیشتر باشد؟

ژل های تزریقی که از مواد طبیعی و مفید ساخته می شوند،‌ اثر دائمی ندارند و پس از مدتی توسط بدن جذب می شوند. ماندگاری ژل ها بسته به نوع آن ها و ناحیه ای که در آن تزریق شده اند، متفاوت است و می تواند از ۶ ماه تا ۱۸ ماه باشد. البته در مواردی حتی می تواند چند هفته بیشتر از این زمان اثر خود روی پوست را حفظ کند.

از آن جایی که جذب ژل توسط بدن واکنش طبیعی بدن است، ‌شما کار خاصی نمی توانید بکنید که جلوی این روند طبیعی را بگیرید. اما مهارت دکتر شما و تکنیک تزریق او می تواند در ماندگاری ژل تا حدی تاثیرگذار باشد. در واقع یکی از مزیت های مراجعه به بهترین دکتر تزریق ژل تهران این است که ماندگاری ژل شما افزایش خواهد یافت.

در انتها لازم به ذکر است که بعد از چند بار انجام تزریق ژل، پوست شما به طور طبیعی تحریک می شود تا کلاژن بیشتری تولید کند. با افزایش سطح کلاژن پوست،‌ حتی بدون تزریق ژل نیز پوست شما وضعیت بهتری نسبت به قبل خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *