لیفت نخ

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است

لیفت بینی به عنوان یکی از نوین ترین روش ها به جهت اصلاح فرم بینی امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. شناخت این روش به صورت واضح به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا لیفت با نخ برای شما مناسب است یا خیر؟

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است

روش هایی همانند nose lift بر اساس عملکرد برای برخی از افراد مناسب هستند و برای برخی دیگر جواب نخواهند داد. به همین جهت لازم است که شما لیفت بینی با نخ را به صورت کامل بشناسید سپس با پزشک معالج مشورت کنید تا مطمئن شوید که nose lift با نخ برای شما مناسب است.

لیفت بینی با نخ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لیفت با نخ روشی است که در آن از نخ های به خصوصی که قابل جذب هستند به جهت فرم دهی بینی استفاده می شود. در لیفت با نخ بینی از نخ های بسیار کوتاه که بین 5 تا 7 سانتی متر هستند استفاده شده و به بینی فرم دلخواه داده می شود.

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است

nose lift ازجمله روش های بسیار سریعی است که نتایج آن به سرعت قابل مشاهده است. البته روش لیفت بینی با نخ ماندگار نیست و نهایتا پس از 12 ماه مجددا باید تکرار شود.

اما به صورت کلی نسبت به عوارض محدودی که روش لیفت با نخ دارد، برای بسیاری از افراد پیشنهاد می شود که به عنوان جایگزین عمل بینی به آن نگاه کنند.

البته عمل جراحی بینی نیز مزیت ها و معایب مختص خود می باشد و بهتر است قبل تصمیم گیری در رابطه با انتخاب این روش ها آگاهی و اطلاعات کاملی از مراحل و جوانب این دو روش بدست آورید.

کاربرد nose lift با نخ به جهت فرم دهی و شکل دهی برخی از انواع مدل های بینی است. در نتیجه این روش برای برخی از فرم های بینی کاربرد نخواهد داشت.لذا به افرادی که قصد ایجاد تغییرات عمده و بسیاری در بینی خود هستند توصیه می شود که از این اقدام جهت دست یابی به انتظارات و خواسته های خود اقدام نکنند.

توصیه می شود علاوه بر موارد ذکر شده در زیر حتما با یک پزشک متخصص و بادانش در این زمینه مشورت کرده تا به خوبی شما را از بابت مزیت ها و همچنین معایب انجام این اقدام مشاوره دهد تا در تصمیم گیری بهتر عمل کنید.

بیشترین کاربرد لیفت با نخ در افرادی است که نوک بینی آنها افتاده است و می خواهند بینی شان سربالا شود.این دسته از افراد می توانند با استفاده از این اقدام به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست یابند.

nose lift با نخ مزیت های متنوعی را به شما ارائه می کند که دانستن این مزایا سبب می شود تا شما در تصمیم گیری به جهت انجام لیفت بینی بتوانید واضح تر تصمیم گیری کنید.

 1. بهبود ظاهر بینی به واسطه کوتاه کردن ارتفاع بینی
 2. از بین بردن انحنای بینی و ایجاد بینی صاف
 3. عدم نیاز به مدت زمان طولانی به جهت بهبود ، در واقع شما می توانید پس از انجام nose lift با نخ به فعالیت روزمره خود بپردازید.
 4. نتیجه طبیعی و پایدار تا 1 سال
 5. ظاهری طبیعی اما متفاوت، در واقع هیچ کسی نمی تواند تغییر شما را تشخیص دهد و این موضوع در صورتی که ساختار بینی شما اصلاح یافته است.
 6. سفت تر کردن پوست
 7. عدم استفاده از بیهوشی کامل
 8. زمان کوتاه به جهت انجام nose lift
 9. عدم دردناک بودن لیفت بینی
 10. عدم عوارض بسیار زیاد
 11. امکان استفاده از مواد آرایشی پس از انجام nose lift به واسطه نخ
 12. عدم حرکت نخ ها به مناطق متفاوت
 13.  میزان رضایتمندی بالا در کسانی که از روش لیفت نخ بینی استفاده کرده اند.
 14. کم هزینه بودن این روش نسبت به سایر روش های مشابه جهت تغییر در فرم بینی
 15. نیاز به آمادگی های قبل از عمل خاصی نمی باشد و به سادگی برای هرکسی قابل انجام است

مزایای لیفت بینی با نخ بسیار بیشتر از مواردی است که در قسمت بالا ذکر شده است. در واقع مزیت های بی شمار لیفت با نخ سبب شده است که این روش به عنوان یکی از پرطرفدار ترین روش های بهبود فرم بینی مطرح شود.

در رابطه با عوارض لیفت بینی با نخ نیز باید به این مورد اشاره کنیم که اگر شما پزشک متبحری را به جهت انجام nose lift با نخ در کلینیکی که تمام اصول بهداشتی در آن رعایت می شود انتخاب کنید، عوارض خاصی شما را تهدید نخواهد کرد.

اما به صورت کلی ممکن است شما برای مدت محدودی تورم و کبودی را در ناحیه لیفت با نخ مشاهده کنید که کاملا موقتی بوده و پس از مدت زمان بسیار کوتاهی کبودی ها و تورم از بین خواهد رفت.

تنها مشکلی که در رابطه لیفت با نخ می‌توان به آن اشاره کرد، این مشکل است که پس از انجام لیفت با نخ، حذف نخ ها به سختی امکان پذیر خواهد بود و شما باید صبر کنید تا نخ ها جذب شوند. به همین جهت در رابطه با انتخاب پزشک حساسیت زیادی به خرج دهید تا در آینده دچار مشکلی نشوید.

مناسب ترین کاندید برای لیفت بینی با نخ

طبیعتا انجام دادن لیفت نخ برای بینی نیز همانند بسیاری از عمل های زیبایی و همچنین درمانی دارای برخی شرایط و معیار های خاصی می باشند که دارا بودن آن ها توسط فرد متقاضی تا حدودی لازم و ضروری می باشد.

لذا افرادی که از تمامی شرایط و معیار های انجام لیفت نخ بینی برخوردار هستند می توانند نسبت به سایر افراد نتایج مطلوب تر و دلخواهی را از این اقدام به دست آورند.

مناسب ترین کاندید به جهت انجام لیفت بینی با نخ فردی است که از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار داشته باشد و سیگاری نباشد. علاوه بر این پوست فردی که می خواهد nose lift را انجام دهد باید نسبتا ملایم باشد و پوست های ضخیم کمی در این روش با مشکل روبرو خواهند شد.

داشتن سلامتی جسمانی و همچنین روحی در شخص می تواند تاثیرات بسیار زیادی در روند بهبود و نقاهت شخص پس از عمل داشته باشد. لذا افرادی که دارای بیماری های مختلف هستند باید شرایط بیماری خود را حتما با پزشک متخصص خود در میان بگذارند تا اقدامات لازم و ضروری جهت دست یابی به نتایج مطلوب توسط پزشک متخصص در نظر گرفته شود.

علاوه بر این پوست فرد متقاضی انجام لیفت با نخ نباید دارای افتادگی شدید باشد. فردی با افتادگی شدید پوست لازم است که از عمل جراحی بینی استفاده کند.

به صورت کلی بهترین کاندیدا ها به جهت انجام لیفت بینی با نخ کسانی هستند که می خواهند بدون عمل جراحی به فرم بینی دلخواه خود دسترسی پیدا کنند.

این دسته از افراد کسانی هستند که از انجام عمل جراحی و یا برش و بخیه زدن هراس دارند یا دوست ندارند که متحمل عوارض جانبی متعدد جراحی بینی شوند، به همین علت استفاده از این اقدام برای آن ها گزینه بسیار مناسبی می باشد.

بهترین سن به جهت انجام لیفت با نخ بینی سن 25 تا 45 سال است، البته هیچ مانعی به جهت انجام لیفت با نخ برای سن های بالای 18 یا بالای 50 سال وجود ندارد. اما بهترین نتیجه در افرادی در رنج سنی 25 تا 45 سال قابل مشاهده خواهد بود.

افرادی که دارای صورت و همچنین بینی استخوانی می باشند، به دلیل داشتن حالت ارتجاعی بالای پوست صورت آن ها ، استفاده از لیفت نخ برای بینی آن ها گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود. لذا در حالت کلی این دسته از افراد جزء کاندید های مناسب انجام این عمل زیبایی به شمار می روند.

برخی از افراد قادر به پرداخت هزینه های بالا برای ایجاد تغییرات در بینی خود نیستند و یا حاضر به پرداخت هزینه بالا نمی باشند، لذا این دسته از افراد می توانند به جای استفاده از عمل های جراحی بینی، از لیفت نخ برای ایجاد تغییرات دلخواه در بینی استفاده نمایند.

کاندید مناسب دیگر برای انجام لیفت با نخ افرادی هستند که نیاز به ایجاد تغییرات عمده در بینی خود ندارند و تنها ایجاد تغییرات جزئی در بینی می تواند انتظارات شخص را به طور کامل رفع نماید.

در انجام عمل زیبایی لیفت با نخ برای بینی از داروهای بیهوش کننده استفاده نمی شود و با توجه به این که داروهای بیهوشی دارای عوارض جانبی متعددی هستند، لذا افرادی که دوست ندارند این عوارض را متحمل شوند کاندید مناسبی جهت انجام لیفت نخ به شمار می روند.

افرادی که پس از انجام جراحی بینی از نتایج بدست آمده از این عمل جراحی رضایت ندارند می توانند جهت انجام برخی تغییرات کوچک در فرم و شکل بینی خود از لیفت نخ استفاده نمایند.

کاندید مناسب دیگر برای انجام این اقدام کسانی هستند که دارای نوک بینی افتاده یا پشت بینی فرورفته هستند. این افراد می توانند بدون استفاده از جراحی های سنگین، مدل و شکل ایده آل و دلخواهی را به بینی خود بدهند.

چه کسانی نباید لیفت بینی با نخ را انجام دهند؟

محدودیت قابل توجهی به جهت انجام لیفت بینی با نخ وجود ندارد. اما برخی از افراد بهتر است که  لیفت بینی را انجام ندهند. در ادامه به بررسی برخی از افرادی که nose lift با نخ به آنها پیشنهاد نمی شود، خواهیم پرداخت.

 1. کسانی که پوست ضخیمی دارند و پوست آن ها از لطافت برخوردار نیست.
 2. کسانی که دارای افتادگی پوست شدید هستند.
 3. کسانی که مصرف مداوم الکل دارند. زیرا این دسته از افراد ممکن است در حین عمل دچار مشکل عدم انعقاد خون شوند و همین موضوع سبب بروز برخی مشکلات در حین عمل شود.
 4. کسانی که به شدت سیگار می کشند و نمی توانند 3 روز پیش از nose lift  از سیگار کشیدن خودداری کنند. سیگار تاثیرات منفی به سزایی در روند بهبودی و نقاهت شخص پس از عمل دارد و به همین علت نباید در طی این مدت استعمال شود.
 5. خانم هایی که در دوران بارداری و یا شیر دهی می باشند نیز از جمله کاندید های نامناسب برای انجام این عمل زیبایی به حساب می آیند و توصیه می شود که انجام این اقدام را به پس از اتمام دوران شیر دهی خود موکول کنند.

تغییرات ناشی از لیفت بینی با نخ در چهره و زیبایی

به واسطه لیفت بینی با نخ شما بینی مجمن تر، سربالاتر و واضح تر برخوردار خواهید شد. علاوه بر این اگر بینی شما دچار افتادگی باشد، لیفت بینی با نخ این افتادگی را برطرف خواهد کرد.

در نتیجه پس از انجام لیفت با نخ بینی شما می توانید دارای بینی سربالا شوید. علاوه بر این موضوع جمع شدن بینی به واسطه لیفت بینی با نخ امکان پذیر خواهد بود.

 1.     ساختار محکم تر و صاف تر
 2.     طبیعی بودن بینی در کنار اصلاح مشکلات
 3.     ایجاد بینی سر بالا و تیز
 4.     ایجاد بینی باریک تر و ظریف تر
 5.     کوتاه کردن قد بینی

انتخاب روش لیفت بینی با نخ بر اساس شرایط سنی، پوست و غیره توسط پزشک متخصص باید تایید شود. این روش برای برخی از افراد به خوبی جواب می دهد، اما در برخی افراد هیچ اثری نخواهد داشت، به همین جهت باید به توصیه های پزشک معالج با دقت گوش دهید، تا متوجه شدید که آیا لیفت با نخ برای شما مناسب است یا خیر.

علاوه بر این موضوع پیش از انجام لیفت بینی با نخ باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ گاه تغییراتی که در عمل جراحی زیبایی بینی قابل مشاهده است، در لیفت با بینی نباید انتظار رود. روش لیفت بینی با نخ تنها اثرات محدودی را بر بینی شما می تواند بگذارد و ساختار بینی شما هیچ تغییری نخواهد کرد.

توصیه می شود افرادی که قصد انجام لیفت نخ برای بینی خود را دارند حتما اولویت ابتدایی خود را میزان کیفیت و تخصص کلینیک زیبایی و یا پزشک متخصص قرار دهند و مواردی همچون هزینه ناشی از لیفت در کلینیک های مختلف را در اولویت های آخر خود قرار می دهند.

در انتخاب کلینیک انجام لیفت بینی با نخ توجه لازم را داشته باشید که کلینیک انتخابی از استانداردهای مورد نیاز بهره مند باشد، تا انجام لیفت بینی با نخ با کمترین ریسک و خطر انجام گیرد.

علاوه بر این مشاهده نمونه های انجام شده لیفت بینی با نخ پزشک متخصص می تواند به شما در اعتماد به پزشک کمک کننده باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ صورت خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن