کاشت ابرو

کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟

کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟

کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟

آیا شما هم می خواهید کاشت ابرو انجام دهید ولی مطمئن نیستید که گزینه ی مناسبی برای کاشت هستید یا نه؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا پاسخ سوال خود را بگیرید. ابرو ها به صورت ما فرم می دهند و باعث می شوند اجزای صورت ما با یکدیگر هماهنگ به نظر برسند.

کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟اما گاهی اوقات بنا به دلایل مختلف مو های ابرو دچار ریزش می شوند و یا به طور ناگهانی و بر اثر حادثه، بخشی از مو های ابرو می ریزد و به اصطلاح اسکار ابرو پیش می آید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و معرفی راه های جدید برای کاشت ابرو، فرقی ندارد که دلیل ریزش ابرو های شما استفاده از مواد آرایشی بی کیفیت، کندن مو های ابرو، اختلالات هورمونی، بارداری و زایمان، بیماری یا ژنتیک شما باشد؛

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در هر صورت می توانید با استفاده از کاشت و پیوند طبیعی ابرو ها صاحب ابرو های پهن و جذابی شوید که رشد آن ها کاملا طبیعی خواهد بود و دیگر هرگز دچار ریزش نمی شوند.

کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟آیا کاشت ابروی طبیعی در آقایان هم انجام می شود؟

بر خلاف تصور عموم، کاشت ابرو فقط مختص به زنان نیست بلکه مردان نیز می توانند از مزایای این روش جادویی بهره مند شوند. داشتن ابرو های یک دست و متراکم باعث می شود تا مردان جوان تر و سالم تر به نظر برسند. طبیعتا همه ی ما به طور طبیعی ابرو های پرپشت نداریم و بعضی از مردان و زنان هستند که به طور مادرزادی ابرو های کمرنگ و نازکی دارند.

همه ی این افراد می توانند از روش کاشت و پیوند طبیعی ابرو استفاده کنند تا به ظاهر مطلوب خود برسند. کاشت ابرو در مردان فرایندی مشابه به کاشت در زنان دارد و هدف آن یکی است: برداشتن فولیکول های سالم از نواحی دیگر بدن و کاشتن آن ها در ناحیه ی ابرو.

اما تفاوتی که وجود دارد این است که برای کاشت طبیعی ابرو در زنان، فولیکول های مو معمولا از ناحیه ی پشت گوش برداشته می شوند چرا که موهای آن قسمت از سر شباهت بیشتری به مو های ابرو دارند.

اما برای کاشت ابرو در مردان، مو ها از قسمت ریش صورت برداشت می شوند تا شباهت بیشتری به ابرو های ضخیم مردانه داشته باشد. موضوعی که باعث می شود بسیاری از مردان با این که ابرو های کم رنگی دارند اما اقدام به کاشت ابرو نکنند این است که می ترسند ظاهر ابرو های کاشته شده روی صورت آن ها بسیار پهن و به نوعی زنانه به نظر برسد.

اما خوب است بدانید که با تکنیک های جدید کاشت و پیوند ابرو، دقت کاشت به حدی بالا رفته است که شما می توانید دقیقا طبق سلیقه ی خود ابرو های جدید را بکارید. به عبارت دیگر می توانید ابرو هایی کاملا مردانه و طبیعی داشته باشید بدون این که کسی متوجه شود شما کاشت ابرو انجام داده اید.

کاشت ابرو برای چه کسانی ضرر دارد؟

چون در کاشت ابرو از مو های طبیعی خود شما استفاده می شود، احتمال این که فرایند کاشت به بدن شما آسیب وارد کند بسیار پایین است. چرا که بدن به طور طبیعی تشخیص می دهد که فولیکول های کاشته شده جسم خارجی نیستند و نسبت به آن واکنش آلرژیک و تدافعی نشان نمی دهد.

در واقع دلیل محبوبیت بالای کاشت و پیوند ابروی طبیعی همین است که عوارض نامطلوب و مشکلات پیش بینی نشده ای ندارد و برای اکثر افراد به راحتی انجام می شود.

اما در این بین هستند افرادی که کاشت ابرو برای آن ها گزینه ی ایده آلی نیست و ممکن است با مشکلاتی همراه باشد. افرادی که سیگار و مشروبات الکلی مصرف می کنند، به دلیل آن که جریان خون آن ها آلوده می شود، زخم های ناشی از کاشت روی پوست سر و ابروی آن ها به خوبی ترمیم نمی شود و ممکن است با عفونت همراه شود. همچنین در این افراد فولیکول های کاشته شده کار سخت تری برای مستحکم کردن جای خود در محیط جدید دارند.

همچنین افرادی که بیماری های پوستی دارند که باعث ایجاد تاخیر در بسته شدن زخم های آن ها می شود، بعد از کاشت با دشواری هایی همراه می شوند.

آیا می شود در دوران بارداری کاشت ابرو انجام داد؟

بسیاری از زنان در دوران بارداری خود به دلیل تغییرات هورمونی که اتفاق می افتد، دچار ریزش ابرو می شوند و ممکن است به کاشت ابرو حین بارداری فکر کنند. اما پزشکان و متخصصین درباره ی تاثیر کاشت ابرو در این دوران نظرات متفاوتی دارند.

در حالی که بعضی از پزشکان معتقدند با در نظر گرفتن جوانب احتیاطی، کاشت در دوران بارداری امکان پذیر است و خطری به همراه ندارد، اما عده ای دیگر از پزشکان بر این باور هستند که دارو های بی حسی موضعی که برای کاشت تزریق می شوند می توانند بر جنین تاثیر منفی بگذارند.

همچنین از آن جایی که در بعضی از زنان بعد از زایمان و برگشتن هورمون ها به حالت تعادل ریزش ابرو متوقف می شود و ابرو ها دوباره رشد می کنند، توصیه می شود تا برای کاشت و پیوند ابرو ها با عجله تصمیم نگیرید. چرا که ممکن است اصلا نیازی به کاشت نداشته باشید.

آیا کاشت ابرو از تاتو و میکروبلیدینگ بهتر است؟

اگر شما جزو افرادی هستید که برای جبران کم پشت بودن ابرو های خود از روش هایی مانند تتو و میکروبلیدینگ استفاده می کردید، خوب است بدانید که کاشت و پیوند ابرو دو مزیت بسیار مهم نسبت به روش هایی مانند تتو و میکروبلیدینگ دارد.

اول آن که کاشتن ابرو ها یک راه حل دائمی و همیشگی است. یعنی شما با یک بار انجام آن برای همیشه صاحب ابروهایی طبیعی و زیبا می شوید که می توانید هر کاری با آن ها بکنید. می توانید ابرو های کاشته شده را تمیز و مرتب کنید و حتی می توانید آن ها را  رنگ کنید.

در حالی که در تتو و میکروبلیدینگ،‌ شما برای مدت محدودی صاحب ابرو هایی خواهید شد که طبیعی نبود آن ها قابل تشخیص است و بعد از مدتی باید دوباره آن را تکرار کنید. ضمن این که استفاده ی بیش از حد از تتو و میکروبلیدینگ در دراز مدت می تواند به پوست شما آسیب برساند.

مزیت دوم این است که ابرو های کاشته شده کاملا طبیعی به نظر می رسند چرا که صد درصد طبیعی هستند! پیوند های مو از بدن خود شما برداشت شده اند و بعد از مدتی به شکل کاملا طبیعی رشد می کنند. شاید در ابتدا احساس کنید که مو های کاشته شده نسبت به مو های قدیمی ابرو کمی متفاوت هستند.

اما به تدریج و بعد از گذشت چند ماه، فولیکول ها هماهنگی بیشتری با محیط جدید پیدا می کنند و مو های ابرو به طور کاملا یک دست و طبیعی رشد خواهند کرد.

آیا می شود بعد از پنجاه سالگی کاشت ابرو انجام داد؟

برای کاشت و پیوند ابرو به شکل طبیعی، سن مشخصی وجود ندارد و شما می توانید در هر سنی برای کاشت اقدام کنید. چرا که برخلاف کاشت مو که به تعداد زیادی فولیکول برای پیوند نیاز دارد، کاشت ابرو به تعداد فولیکول های کمتری نیاز دارد و در هر سنی می شود به اندازه ی مورد نیاز از فولیکول های روی سر برای کاشت در ابرو استفاده کرد.

همچنین در سنین بالا از آن جایی که پوست نیز دچار پیری و افتادگی می شود، شما می توانید کاشت و پیوند ابرو را با روش هایی مانند لیفت ابرو ترکیب کنید تا بهترین نتیجه ی ممکن را کسب کنید و چهره ی خود را جوان تر از سن واقعی خود بسازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *