پوست و مو

چه کسانی کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی هستند؟

چه کسانی کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی هستند؟

چه کسانی کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی هستند؟

امروزه جوانسازی و زیبا سازی پوست به یکی از اصلی ترین مسائل برای بسیاری از خانم ها و آقایان تبدیل شده است و همه به دنبال راهی به منظور جوانسازی پوست خود هستند. از این رو روش های بسیار زیادی از جمله هایفوتراپی در این زمینه به وجود آمده است.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی هستند؟بسیاری از محققان و پزشکان سعی کرده اند تا روش های درمانی را ارائه دهند که با داشتن کمترین میزان خطر و عوارض برای بیمار، بیشترین میزان تاثیر گذاری را به همراه داشته باشد. همچنین از هزینه مناسبی نیز برخوردار باشد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

هایفوتراپی یکی از این روش های درمانی است؛ که امروزه طرفداران بسیار زیادی در زمینه جوانسازی پوست پیدا کرده است. این روش، روشی است که جوانسازی پوست و جلوگیری از افتادگی را بدون عمل جراحی انجام می دهد.

در نتیجه باعث شده است تا بسیاری از افراد که تمایلی برای انجام عمل جراحی و یا سایر روش های تهاجمی تر را ندارند از هایفوتراپی به عنوان یک روش موثر در جوانسازی پوست خود استفاده کنند. از آنجایی که هایفوتراپی روشی غیر تهاجمی و بدون درد برای لیفت است، میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایر روش ها باشد.

هایفوتراپی یکی از روش هایی است که در درمان و از  بین بردن مواردی همچون افتادگی و شل شدن پوست به کار می رود؛ اما باید به این نکته توجه داشت که این روش درمانی بیشتر در مواردی کاربرد دارد که این افتادگی در حد کم و یا متوسط باشد.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی هستند؟به این ترتیب افراد می توانند برای پیشگیری از افتادگی و شل شدگی پوست خود از سن سی سالگی به بعد شروع به درمان از طریق هایفوتراپی کنند. چرا که در این افراد هنوز افتادگی صورت به میزان بالا رخ نداده است. در نتیجه کاندیدای مناسبی برای استفاده از این روش هستند.

همچنین افرادی که در اثر گرفتن رژیم های لاغری و یا ورزش کردن دچار لاغری و افتادگی در صورت میشوند نیز می توانند کاندیدای بسیار مناسبی برای هایفوتراپی باشند. دیگر نیاز نیست تا این افراد نگران شل شدن پوست خود ناشی از لاغر شدن باشند.

به این ترتیب می توانند به راحتی  به رژیم لاغری خود ادامه دهند و از هایفوتراپی نیز به عنوان روشی برای جلوگیری و یا از بین بردن افتادگی پوست خود نیز استفاده کنند. چرا که در بسیاری از موارد به خصوص در هنگامی که شما به صورت ناگهانی وزن زیادی را از دست میدهید، پوست شما دچار شل شدگی و افتادگی میشود.

همچنین کسانی که دچار افتادگی کم و یا متوسط در ناحیه پا و یا ابرو شده اند نیز می توانند از هایفوتراپی به عنوان یک گزینه بسیار مناسب استفاده کنند. در این موارد نیازی نیست تا فرد به منظور از بین بردن افتادگی خود بخواهد دست به جراحی و روش های تهاجمی تر بزند.

یکی دیگر از موارد کاربرد هایفوتراپی استفاده از این روش برای افرادی است که دارای جوش های صورت هستند. تحقیقات و آزمایشاتی در این زمینه نشان داده است که هایفوتراپی برای درمان جوش ها می توانند بسیار موثر باشد.

بنابراین افرادی که جوش های صورت آن ها از طریق برخی دیگر از روش ها درمان نشده است می توانند این روش را نیز امتحان کنند و کاندیدای مناسبی برای استفاده از این شیوه درمانی برای از بین بردن جوش های صورت خود باشند. چرا که هایفوتراپی کلاژن سازی را تحریک میکند و می تواند درمان مناسبی باشد.

همچنین افرادی که میخواهند از طریق روشی غیر از جراحی و کم تهاجمی تر تغییراتی را در صورت خود و یا ناحیه فک خود ایجاد کنند نیز می توانند کاندیدای مناسب برای استفاده از این روش درمانی باشند. چرا که هایفو می تواند در زاویه سازی فک نیز قابل استفاده باشد.

افرادی که در ناحیه گونه و پلک نیز دارای افتادگی خفیف و کمی هستند نیز کاندیدای بسیار مناسبی برای استفاده از این روش به جای استفاده از سایر روش های جوانسازی و برطرف کردن افتادگی و شل شدگی پوست صورت هستند.

عکس هایفوتراپی

از دیگر مواردی که میتوان در آن هایفوتراپی را به عنوان روشی مناسب دانست در درمان و از بین بردن شل شدگی و افتادگی کم تا متوسط در ناحیه گردن است. افرادی که در این ناحیه دارای افتادگی خفیف هستند کاندیدای مناسبی برای درمان با این روش هستند.

هایفوتراپی یکی از ایمن ترین و موثر ترین روش های درمانی است که بر خلاف جراحی و به صورت کاملا غیر تهاجمی برای سفت کردن پوست شما می تواند به کار رود. به همین دلیل از آنجایی که این روش بسیاری از مشکلات و عوارض مربوط به جراحی را ندارد می تواند جایگزین بسیار  مناسبی باشد.

بنابراین یکی از مزایای این روش این است که بسیاری از افراد جوان که نمی خواهند در این سن زیر تیغ جراحی بروند می توانند از این روش درمانی به منظور جلوگیری و یا از بین بردن افتادگی و شل شدگی استفاده کنند.

همچنین از دیگر مزایای این روش این است که چون بسیاری از عوارض ناشی از عمل جراحی را ندارد، افرادی که به دلیل داشتن مشکلاتی نمی توانند جراحی کنند، به راحتی میتوانند روش هایفوتراپی را جایگزین عمل جراحی کنند.

با وجود اینکه هایفوتراپی یکی از درمان های کاربردی به منظور جوانسازی و جلوگیری از افتادگی و شل شدگی پوست است و بسیاری از افراد به دلیل غیر تهاجمی بودن و کم خطر بودن این روش استفاده از آن را به سایر روش ها ترجیح می دهند.

بسیاری افراد در سنین میانسالی قرار دارند که از افتادگی پوست و شل شدگی پوست در نواحی مختلف صورت و گردن ناراحت و ناراضی هستند؛ اما این را باید بدانید که این روش درمانی برای افتادگی های شدید کاربرد ندارد. چرا که امواج فرستاده شده به لایه های عمیق پوست قدرت از بین بردن افتادگی های شدید را ندارند.

هر چند که شاید این افراد هایفوتراپی را به دلیل مزایای زیاد آن به برخی دیگر از روش ها ترجیح دهند، اما افرادی که در سنین بالاتری هستند و شل شدگی و افتادگی شدیدتری در نواحی مختلف بدن آنها از جمله صورت وجود دارد، هایفوتراپی نمی تواند گزینه خیلی مناسبی باشد؛ و می بایست از سایر درمان های جایگزین استفاده کنند.

همچنین از آنجایی که در درمان از طریق هایفوتراپی امواجی به نواحی زیرین و عمیق پوست فرستاده میشود، افرادی که بنا به دلایلی مختلفی مجبور به قرار دادن فلز در داخل بدن خود شده اند نمی توانند از این شیوه درمانی استفاده کنند.

چرا که فلز موجود در ناحیه تحت درمان، می تواند با امواج فرستاده شده توسط دستگاه هایفوتراپی تداخل پیدا کند و اجازه ندهد که درمان به خوبی و درستی انجام شود. حتی ممکن است برای خود فرد نیز مشکلاتی را به همراه داشته باشد؛ بنابراین در صورت داشتن هر نوع فلز در بدن خود پیش از انجام عمل هایفوتراپی پزشک خود را از وجود آن مطلع سازید.

همچنین یکی از عوارض ناشی از استفاده از هایفو قرمزی و تورم و تا حدودی احساس سوزش در ناحیه ای است که تحت درمان قرار گرفته است و در بسیاری از موارد این موضوع موقت بوده و بعد از مدتی این علائم از بین خواهند رفت.

اما در افرادی که دارای پوست های بسیار حساس هستند که در اثر کوچکترین تماس و یا برخوردی دچار زخم و یا کبودی می شود و از آنجایی که در درمان از طریق هایفوتراپی گاهی دمای نواحی تحت درمان به 75 درجه نیز می رسد. از این جهت به چنین افرادی توصیه نمی شود که از چنین شیوه درمانی استفاده کنند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *