لیپوماتیک

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است ؟

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است ؟

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است ؟

امروزه اضافه وزن و چاقی معضلی در بین افراد جامعه شده است و هرکس به دنبال راه های متفاوت برای مبارزه با آن می باشد. خیلی از راه ها و روش هایی وجود دارد که کمک به کاهش وزن خواهد کرد اما بسیاری دیگر از روش های متفاوت وجود دارد که این گونه نیست، لیپوماتیک یکی از این روش ها است.

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

معمولا کسانی که دچار وزن هستند به دنبال آسان ترین و موثرترین راه می گردند. یکی از این راه ها عمل تخلیه چربی است که با نام لیپوماتیک شناخته شده و تا حد زیادی کمک به کاهش وزن شما می کند. در صورت انجام دادن این عمل، این مسئله بسیار مهم است که بهترین و موثرترین دستگاه مربوطه را انتخاب کنیم تا به بهترین نتیجه دلخواه برسیم.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

ما در این مقاله قصد داریم آگاهی شما را نسبت به بهترین دستگاه لیپوماتیک تا حد زیادی بالا ببریم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

عملکرد بهترین دستگاه لیپوماتیک چگونه است ؟

کسانی که برای این عمل به کلینیک های مختلفی مراجعه می کنند. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی در مورد عمکرد دستگاه لیپوماتیک اطلاعات کافی داشته باشند.

در اندامی که عمل لیپوماتیک (lipomatic) انجام می شود، در ابتدا سوراخی با قطر 2 تا 5 میلی متر در بدن بیمار ایجاد می کنند. دستگاه را از این حفره وارد بدن کرده و تزریقات لازمه را انجام می دهند تا بی حسی صورت بگیرد و از خونریزی تا حد زیادی جلوگیری شود.

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

سپس این دستگاه امواج ماورا بنفش را بافت چربی می کند تا چربی ها را به طور کامل از بین ببرد. در نهایت مایع بی حسی و چربی های اضافه از طریق منافذ ایجاد شده خارج می شوند. این دستگاه دارای سیستم ایمنی فعال بوده و هنگام برخورد به بافت های غیر چربی متوقف می شوند. در نتیجه با این سیستم ایمنی خطر پارگی و سوختگی اندام ها به کمترین مقدار می رسد.

در بهترین دستگاه لیپوماتیک، با وجود این تخلیه چربی انجام شده، با هیچگونه شل شدن و ترک پوست همراه نیست. در هر جلسه مقدار زیادی از این چربی ها کشیده می شود. این عمل غالبا در نواحی ران، شکم، باسن، گردن و چانه صورت می گیرد.

نظر پزشکان در رابطه با بهترین دستگاه لیپوماتیک

در هرگونه عمل زیبایی نظر پزشکان بسیار مهم است و با کمک توصیه و نظر پزشکان می توان بهترین تصمیم و انتخاب ها را داشت. از نظر پزشکان دستگاه لیپوماتیک بهترین گزینه برای برای کم تر کردن چربی است که بهترین نتیجه و عملکرد را دارد.

بهترین دستگاه از نظر پزشکان این گونه است که با استفاده از تابش و گرما با کمک بدن تبدیل به امولسیون می شود ولی در دستگاه ها و روش های دیگر این گونه نیست و به روش های قدیمی صورت می گیرد.

سپس امولسیون به آرامی از بدن خارج شده و به تنظیمات بدن کمک زیادی می کند. ایمنی در این روش نسبت به روش های دیگر بسیار بالاتر است.

بهترین دستگاه لیپوماتیک دارای چه ویژگی هایی است ؟

 1. بهترین دستگاه لیپوماتیک به دلیل حرکات سه بعدی، با تخلیه چربی زیر پوستی باعث طبیعی تر به نظر رسیدن پوست بعد از این عمل می شود.
 2. حرکات سه بعدی این دستگاه، باعث تشکیل کلاژن در قسمتی که عمل در آن صورت گرفته می شود. در نتیجه باعث سفت شدن پوست در آن ناحیه می شود.
 3. امواج فراصوتی که از این دستگاه خارج می شود باعث ایجاد بی حسی موضعی در بیمار شده در نتیجه بیمار بعد از عمل شرایط بهتری را خواهد داشت.
 4. دستگاه لیپوماتیک دارای ویژگی هایی است که از سه بافت اصلی مهم در بدن محافظت می کند. این سه بافت شامل: عروق، ماهیچه و اعصاب است.
 5. لیپوماتیک با چرخاندن دستگاه 600 بار در هر دقیقه، امولسیون های موجود را تجزیه و سپس دستگاه آن را تخلیه می کند.

عملکرد ایواماتیک، بهترین دستگاه لیپوماتیک چیست ؟

 1. این دستگاه یک روش ایمن برای این عمل است که به بافت های دیگر آسیب نمی رساند.
 2. این دستگاه نسل جدیدی برای این نوع عمل است. نگهدارنده کانولا مستقیما با دست قابل کنترل است در نتیجه کشش بهتری را ارائه خواهد داد.
 3. این روش با تغذیه بهتر در بدن، نتیجه امولسیون عالی تر خواهد داشت.
 4. این روش دارای تکنیکی است که بدون آسیب به بافت های غیر از چربی، بیمار با حداقل ترین آسیب رو به رو خواهد شد در نتیجه احساس بهتری خواهد داشت.
 5. با تکنیک های پیشرفته ای که در این دستگاه گنجانده شده مدت زمانی که صرف این عمل می شود، نسبت به سایر روش ها کوتاه تر خواهد شد.

مزایای استفاده از ایواماتیک، بهترین دستگاه لیپوماتیک چیست ؟

 1. دارای سیستم ایمنی فعال
 2. کنترل دستگاه های حرارتی
 3. دارای سیستم میکرو پمپاژ این دستگاه باعث می شود سرعت از بین رفت چربی ها افزایش یابد.
 4. کاهش میزان افسردگی پس از عمل
 5. دارای جنبش تغذیه ای
 6. دارای فرکانس فراصوت (کمتر از 25 هرتز)
 7. وجود مارک EC

مزایای استفاده برای بیمار از دستگاه لیپوماتیک

 1. آسیب کم تری را به بیمار وارد می کند.
 2. حداقل ترین درد را برای بیمار دارد.
 3. پس از عمل، بیمار با بالا ترین انقباض پوست مواجه خواهد شد.
 4. دارای کمترین نقاهت پس از عمل است.

کار ساده تر جراحان با استفاده از بهترین دستگاه لیپوماتیک

این نوع عمل تخلیه چربی، به دلیل حساسیت بالا ساعت ها به طول می انجامد؛ اما به لطف پیشرفت فناوری، دستگاه های پیشرفته ای اختراع شده که مشکلات آن را به حداقل می رساند. جراحان با استفاده از این دستگاه کار ساده تر، کم تحرک تری را خواهند داشت.

جراحان با استفاده از این روش دسترسی راحت تری به مناطقی که دسترسی به آن ها دشوار است خواهند داشت و همچنین به مناطقی که با حساسیت بالایی مواجه هستند، به راحتی دسترسی پیدا خواهند کرد.

جراحان نیز می توانند در مناطقی که این عمل، در آن مناطق امکان پذیر نبوده، دست بیابند مانند زانو و باسن. با توجه به این مزایای ذکر در خصوص جراحان، زمان عمل کمتر خواهد بود. پس شما قطعا عمل خوب و موفقیت آمیزی خواهید داشت.

نقش فراصوت برعملکرد دستگاه لیپوماتیک چیست ؟

فراصوت کمتر از 20 هرتز، توسط ضربان ها ایجاد می شود. نقش اصلی فراصوت بی حسی در آن ناحیه از بدن که تحت عمل است، انجام می گیرد؛ و این روند باعث آسن تر شدن عمل و تسریع در بهبودی بیمار می شود.

اثر فراصوت موجود، در این دستگاه پیشرفته در تقابل با سایر تکنیک ها ی دیگر در سایر دستگاه ها، بسیار عملکرد بهتر ی از خود نشان داده است. به این صورت که در قسمت بالایی کانولا قرار گرفته با نفوذ سریع تر، گسترش آن بیشتر خواهد شد (نفوذ همگن).

بهترین دستگاه لیپوماتیک اجازه می دهد که :

در همه ی نقاط بدن توسط این دستگاه پیشرفته، این عمل به آسانی صورت گیرد. این نقاط شامل: شکم، پهلو، ران (در قسمت داخلی و خارجی)، زانو ها، مچ پا، باسن، چانه، گردن وسایر نقاط دیگر انجام می شود.

این دستگاه عملکرد خوبی برای سنین بالای 18 سال دارند و با هرنوع پوستی (آسیای، آفریقایی…) می توانند برای این عمل مراجعه کنند.

در پایان، بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که به دلیل حساسیت بالای این عمل نوع دستگاهی که انتخاب می کنید بسیار از اهمیت بالایی بر خوردار است و می تواند بر روند و نتیجه ی پس از عمل تاثیر بسزایی بگذارد. پیس باید قبل از انجام هرگونه اقدامی مطالعه و مشورت لازم را داشته تا بتوانید بهترین انتخاب را برگزینید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیپوماتیک مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *