تزریق ژل

کدام ژل هیالورونیک اسید بهتر است؟

کدام ژل هیالورونیک اسید بهتر است؟

کدام ژل هیالورونیک اسید بهتر است؟

وقتی صحبت از محصولات حجم دهنده و مرطوب کننده پوست می شود، سخت می توان رقیبی برای محصولات ساخته شده از ژل هیالورونیک اسید پیدا کرد. گول نام اسید را نخورید زیرا این ماده در بدن ما تولید می شود و بهترین راه برای دادن حالتی حجیم و شاداب به پوست بدن و صورت است.

کدام ژل هیالورونیک اسید بهتر است؟به هرحال با گذشت زمان سطح اسید هیالورونیک موجود در پوست کم می شود و این نیاز در ما پیدا می شود که برای پوشاندن نواقص، به ماده های پرکننده روی بیاوریم، به همین خاطر اگر به دنبال به دست آوردن ظاهری تازه و حجیم شدن پوست تان هستید، قطعا باید با محصولات ساخته شده از هیالورونیک اسید و ژل های هیالورونیک اسید بیشتر آشنا شوید.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

چرا ژل هیالورونیک اسید تزریق می کنند؟

امروزه کسی نمی تواند منکر شود که جراحی های زیبایی به بخش بزرگی از زندگی مان تبدیل شده است. به کمک این جراحی ها می توانیم به ظاهر مورد نظرمان برسیم. اصولا دو دسته تزریق در میان افراد مشهور است: تزریق ژل هیالورونیک اسید و تزریق چربی.

تزریق چربی حالتی شبیه عمل جراحی دارد و باید چربی های اضافی بدنتان گرفته شوند تا به ناحیه جدید تزریق شوند اما در ژل هیالورونیک اسید، می توان به صورت آماده این محصول را پیدا کرد و فقط نیاز به تزریق دارد.

با این حال هیالورونیک اسید هم به صورت طبیعی در بدن تولید می شود و هیچ ضرری برای بدن ندارد. برجستگی گونه ها، حجیم کردن لب ها، رفع چین و چروک، برجسته کردن خطوط خنده، لیفت ابرو، ترمیم بینی و بسیاری شرایط دیگر، از دلایلی هستند که افراد ژل هیالورونیک اسید تزریق می کنند.

کدام ژل هیالورونیک اسید بهتر است؟برخی دلایل دیگر تزریق فیلر، این موارد هستند:

 1. درمان جای جوش
 2. حجیم کردن گونه بد فرم
 3. تزریق به خطوط پنجه کلاغی
 4. تزریق به خطوط لبخند
 5. خطوط اخم بین ابرو
 6. خطوط ماریونت در گوشه های دهان
 7. فرم دهی به لب
 8. زخم هایی از جمله سوختگی، جوش و آکنه ناشی از زخم ها
 9. برخی زخم های صورت

کدام ژل هیالورونیک اسید بهتر است؟

برای تزریق ژل هیالورونیک اسید به صورت یا پوست، گزینه های متعددی داریم. برندهایی مانند:

 1. Belotero Balance (بلوترو بالانس)
 2. Juvederm Ultra (یوودرم اولترا)
 3. Juvederm Ultra Plus (یوودرم اولترا پلاس)
 4. Restylane (رستالین)
 5. Restylane Silk (رستالیت سیلک)
 6. Restylane Lyft (رستالین لیفت)
 7. Voluma (ولوما)

این لیست به عنوان برترین برندهای ژل هیالورونیک اسید شناخته می شوند که معمولا بر اساس انتخاب افراد، یک مورد به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. انتخاب هرکدام از این ژل های تزریق بسته به نیاز انتخاب می شود. برای مثال برای لب ها و حجیم کردن لب ها، یک برند می تواند بهترین جواب را بدهد و برای یک ناحیه دیگر، برند دیگری از ژل هیالورونیک اسید، بهتر جوابگو است.

به عنوان مثال Belotero و Restylane Silk اغلب برای تصحیح خطوط کم عمق و باریک استفاده می شوند. برای بهبود خطوط ریز اطراف لب و یا حجیم کردن لب از Restylane Silk، Restylane، Juvederm Ultra و Belotero استفاده می کنند.

برای کم کردن چین و چروک ناحیه بینی Juvederm Ultra، Juvederm Ultra Plus، Restylane، Restylane Lyft و Balotero Balance بهترین نتیجه را ارائه می دهد و برای برجستگی گونه، پزشکان معمولا با Voluma یا Restylane Lyft کار می کنند تا ساختار و شکل ظاهری جدید گونه جوان تر به نظر برسد.

نتایج و ماندگاری ژل هیالورونیک اسید از یک فرد به فرد دیگر فرق می کند. سن و ویژگی های فردی پوست مراجعه کننده در ماندگاری ژل تعیین کننده است؛ مثلا ماندگاری ژل در لب ممکن است 6 ماه به طول بینجامد اما ژلی که برای چین و چروک های بینی تزریق شده، ممکن است 9-12 ماه طول بکشد. ژل وولوما می تواند در صورت تزریق به گونه ها تا 24 ماه دوام داشته باشد. پس از این مدت برای حفظ ظاهر نیاز به یک تزریق دوباره احساس می شود.

پزشک برای اتخاذ یک تصمیم درست، تمام ارگان های صورت و حالتشان را بررسی خواهد کرد و سپس تصمیم خواهد گرفت از کدام ژل تزریقی استفاده کند. پیش از تزریق، پزشک از داروهای بی حسی موضعی برای راحتی بیشتر استفاده می کند.

نحوه کارکرد این ژل ها اینگونه است که پس از تزریق، یک لایه نازک از کلاژن به آرامی در طی حدود یک ماه در اطراف ناحیه تزریق شده شکل می گیرد. سرانجام ژل کاملا آن ناحیه را احاطه می کند و همه این ها در عرض یک جلسه انجام می گیرند. تمامی این محصولات صد درصد طبیعی، بدون عارضه و با کیفیت هستند.

مشاوره با پزشک برای استفاده از بهترین ژل هیالورونیک اسید

برای آغاز درمان یک کلینیک را انتخاب و مراجعه می کنید. پزشک پوستتان را معاینه می کند. مناطقی که باید قرار است تزریق صورت بگیرد، استریل نگه داشته می شود. اگر یک عفونت پوستی وجود داشته باشد، باید تا زمان برطرف شدن درمان به تعویق بیفتد. افراد باید دو هفته قبل از تزریق ژل از مصرف آسپرین، ایبوپروفن، برخی داروهای گیاهی، الکل و سیگار خودداری کنند.

تزریق ژل هیالورونیک اسید بهتر است یا تزریق چربی؟

همواره مقایسه های زیادی میان این دو صورت گرفته است اما بزرگترین تفاوتی که میان آن ها بوده، سلیقه افراد و بودجه اختصاص یافته بوده است. در واقع تزریق چربی، طوری است که پرکننده از بدن گرفته می شود و به همین دلیل هزینه کمتری دارد اما در تزریق ژل هیالورونیک اسید، معمولا از اسیدهایی که در بهترین شرایط آزمایشگاهی به عنوان راهی برای حجیم کردن و درمان مشکلات پوستی ساخته شده اند، استفاده می کنند.

هر دو روش به عنوان گزینه ایده آلی مطرح هستند اما بهتر است پیش از انجام هرگونه اقدامی، با پزشکتان در این مورد مشورت کنید تا تصمیمی صحیح اتخاذ کنید.

آیا تزریق ژل اسید هیالورونیک تزریقی خطرناک است؟

لیدوکائین در اکثر ژل های تزریق وجود دارد که خودش یک بی حسی به حساب می آید اما پزشک معمولا از بی حسی موضعی استفاده می کند که احتمال درد و خطر را به صفر می رساند. همچنین پس از تزریق ممکن است کبودی و ورم ایجاد شود که یخ درمانی برای کاهش ناراحتی و تورم اکثرا توصیه می شود.

هزینه تزریق ژل هیالورونیک اسید چقدر است؟

معمولا هزینه تزریق ژل به بدن، به کمیت و کیفیت های متفاوتی بستگی دارد. ژل هیالورونیک اسیدی که قرار است تزریق شود، تعرفه های خود کلینیک، میزان مهارت و اعتبار پزشک، در دسترس بودن کلینیک، مراقبت های پس از تزریق، ناحیه ای که قرار است تزریق انجام گیرد و سایر موارد، در تعیین هزینه های نهایی عاملی مهم به حساب می آید.

برای اینکه از بابت هزینه خیالتان مطمئن شود، باید با پزشک معالج مشاوره کنید. مشاوره آنلاین و ترجیحا مشاوره حضوری می تواند به تمام شک و شبهات شما در رابطه با تزریق بهترین ژل هیالورونیک اسید به صورت یا بدن مناسب باشد.

آیا بهترین ژل هیالورونیک اسید در ایران پیدا می شود؟

احتمالا این سوال برای بسیاری پیش آمده که آیا بهترین برندهای تزریق ژل در ایران پیدا می شوند یا نه. از آنجا که کشور عزیزمان ایران نه تنها در زمینه جراحی های زیبایی بلکه در زمینه ترمیم پوست، مو و صورت شهرتی جهانی دارد، تمام برندهای برتر ژل هیالورونیک اسید را دارد و می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک تزریق ژل تهران، از امکانات موجود در این کلینیک ها استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *