کاشت مو

کدام یک از افراد مشهور کاشت مو انجام داده‌اند؟

کدام یک از افراد مشهور کاشت مو انجام داده‌اند؟

کدام یک از افراد مشهور کاشت مو انجام داده‌اند؟

آیا در مورد کاشت موی افراد مشهور شنیده‌اید؟ آیا می‌دانید که بسیاری از افراد مشهوری که شما آنها را تحسین می‌کنید جراحی کاشت مو انجام داده‌اند؟ شاید برایتان جالب باشد بدانید که چه کسانی در این لیست طولانی قرار دارند.

کدام یک از افراد مشهور کاشت مو انجام داده‌اند؟مشکل شایع ریزش موی دائمی، دیگر یک خواب ترسناک نیست. به لطف اقدامات موفقیت‌آمیز انجام شده توسط پزشکان متخصص در مراکز درمانی، می‌توانید از اثرات منفی ریزش مو خلاص شوید و ظاهر سابق خود را بدست آورید. با انتخاب پزشک و کلینیک کاشت مو مناسب شما می‌توانید برای همیشه این مشکل را رفع کنید.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

متخصصینی که پیوند مو انجام می‌دهند کار خود را با انجام آنالیز مو شروع می‌کنند. بعد از آزمایش تعداد گرافت‌هایی که شما نیاز دارید تعیین می‌شود. سپس موی بین دو گوش و پشت سر آزمایش می‌شود. بعد از آزمایش، اگر فرد مانعی برای عمل نداشته باشد، جراحی بر اساس تاریخ تعیین شده انجام می‌شود.

افراد مشهور زیادی وجود دارند که در این زمینه می‌توانند برای شما یک الگو باشند. شگفت زده خواهید شد وقتی عکس‌های قبل و بعد از جراحی این ستاره‌ها را ببینید.

کدام یک از افراد مشهور کاشت مو انجام داده‌اند؟در ادامه لیستی از اسامی این افراد آمده است که مطالعه‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود:

متیو مک کانهی

متیو مک کانهی بازیگر 49 ساله‌ی تگزاسی در لیست مشهورترین افرادی که جراحی کاشت مو انجام داده‌اند قرار دارد. این بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی اسکار همیشه این موهای بلند و پرپشت امروزش را نداشته است. او در سال 1999 دچار ریزش مو شد و عکس‌های او در مراسم اسکار بعد از این سال نشان دهنده‌ی این اتفاق است.

ریزش موی متیو بیشتر در ناحیه‌ی پیشانی و خط مو بود و سپس قبل از اینکه در سال 2005 لقب جذاب‌ترین مرد زنده‌ی سال را نصیب خود کند، جراحی کاشت مو انجام داد و تا امروز موهای او همچنان زیبا و پرپشت باقی مانده‌اند.

ظاهر خوب موها و نتیجه‌ی ماندگار کاشت نشان از این دارد که این بازیگر کاشت موهای خود را زیر نظر یک متخصص زبده انجام داده است؛ نکته‌ای که اگر شما هم قصد انجام این جراحی را دارید باید در نظر داشته باشید.

جان تراولتا

زندگی این بازیگر 65 ساله‌ی اهل نیوجرسی که در فیلم‌هایی نظیر پالپ فیکشن، گریس، و تب شنبه شب بازی درخشانی از خود در خاطره‌ها ثبت کرده است، همیشه محرمانه بوده است و این موضوع در مورد موهای او نیز صدق می‌کند.

با این حال پرپشت شدن یکباره‌ی موهای این بازیگر نشان از انجام جراحی کاشت مو توسط وی را دارد. ریزش مو در این بازیگر بیشتر در قسمت پیشانی و پشت سر رخ داده بود که به نظر می‌رسد به میزان قابل توجهی پرپشتی خود را بدست آورده است.

مل گیبسون

مل گیبسون بازیگر، کارگردان و تهیه کننده‌ی 63 ساله‌ی اهل نیویورک به خاطر ظاهر موهایش بسیار مشهور است. شما حتماً آن موهای بلند و پرپشت را در نقش‌های اولیه‌ی او در فیلم‌های مدمکس و شجاع دل را به خاطر می‌آورید. در طول زمان که فعالیت او در سینما رو به کاهش رفت، موهای او نیز دچار همین روند نزولی و ریزش شد. او این مشکل خود را با انجام یک جراحی کاشت مو برای همیشه برطرف کرد.

بونو

پل دیوید هویزون که با نام هنری بونو مشهور شده است خواننده، ترانه سرا، موسیقیدان، سرمایه‌گذار، تاجر و نیکوکار ایرلندی است. او هم مانند بسیاری از افراد مشهور دچار ریزش مو شد و مشکل خود را با جراحی کاشت مو برطرف کرد. اکنون او موهای بسیار جذابی دارد که در بین هوادارانش بسیار مشهور است.

شان پن

بازی شان پن در فیلم Fast Times At Ridgemont High نسل جوانان آن دوران را به تقلید از موهای او وا داشت. وقتی شان پن پا به سن گذاشت موهایش دچار ریزش شد و او اعلام کرد که دست به جراحی کاشت مو زده است. امروز موهای او به صورت پیوسته و پرپشت در حال رشد است. ریزش مو در شان پن در قسمت پیشانی، راست و چپ سر اتفاق افتاده بود که اکنون به طور کامل برطرف شده است.

جرمی پیون

جرمی پیون همانطور که در دهه‌ی 90 در سریال معروف مدرسه ایفای نقش می‌کرد دچار طاسی شد. با این حال وقتی چند سال بعد در فیلم دوستان بازی کرد، موهای پرپشتی داشت. به نظر شما راز او چه بود؟ بله درست است، جراحی کاشت مو.

سر التون جان

سر التون جان فوق ستاره‌ی معروف پیانو یکی از اولین افراد مشهوری است که دست به جراحی کاشت مو زده است. ریزش موی او در دهه‌ی 70 آغاز شد. در این دوره او دچار افزایش وزن شدید شد و اخباری در مورد گرایشات جنسی او برملا شد که باعث ایجاد شرایط تنش زایی برای او شد.

به خاطر این چالش‌ها، مشکل ریزش مو در اثر استرس برایش رخ داد. جان التون که همیشه استایل متفاوت و غیرمعمولی دارد همواره توجهات زیادی را به خود جلب می‌کند و این ظاهر محبوب را مدیون جراحی کاشت موی موفق است.

جودلا

جودلا بازیگر انگلیسی، درمان ریزش موی خود را در جراحی کاشت مو دید. او که دچار ریزش مو در سمت چپ و راست سرش شده بود توانست با انجام یک جراحی موفق دوباره جذابیت چهره‌ی خود را بدست آورد.

سیلوستر استالونه

این بازیگر 70 ساله‌ی آمریکایی که با فیلم راکی بر سر زبان‌ها افتاده در لیست افراد مشهوری قرار دارد که جراحی کاشت مو انجام داده‌اند. اگرچه پیری به کندی سراغ این بازیگر ورزشکار آمد با این حال او نیز مانند بسیاری از افراد از شر طاسی در امان نماند لذا اقدام به انجام این جراحی نمود.

کوین کاستنر

بازیگر و کارگردان مشهور آمریکایی کوین کاستنر که به خاطر فیلم‌هایی همچون سنگ زرد، با گرگ‌ها می‌رقصد، مرد بزرگراه، غیرقابل لمس‌ها و دنیای آب مشهور است؛ یکی از افرادی است که از طاسی در قسمت پیشانی رنج می‌برد. اکنون شما می‌توانید با مقایسه‌ی عکس‌های قبل و بعد از جراحی کاشت موی او شگفت‌زده شوید.

جیمی فاکس

جیمی فاکس بازیگر مشهور آمریکایی که با فیلم‌های جانگو، رابین هود، ری، شهروندان مطیع قانون و راننده‌ی کودک شناخته شده است در ناحیه‌ی پیشانی دچار ریزش مو شد و اکنون او به لطف جراحی کاشت مو ظاهر سابق خود را بدست آورده است.

بن افلک

بن افلک بازیگر آمریکایی که در فیلم‌هایی همچون حسابدار، دختر بربادرفته، دونده-دونده، تا شگفتی، مرد شهری، آرگو و شهر ایفای نقش کرده است نیز یکی دیگر از افراد مشهوری است که دچار مشکل ریزش مو شده بود. ریزش مو در این بازیگر بیشتر در جلوی پیشانی رخ داده بود که اکنون توسط جراحی کاشت مو به طور کامل برطرف شده است.

تام هنکس

تام هنکس یکی از مشهورترین افرادی است که دست به جراحی کاشت مو زده است. شما حتما بازی‌های ماندگار او در فیلم‌هایی مانند کمپ جنگلی، دور افتاده، مسیر سبز و کاری که تو انجام می‌دهی را به خاطر دارید. او برای این نقش‌ها دو بار برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شد.

وین رونی

خب بد نیست که سری هم به دنیای ورزش بزنیم. وین رونی ستاره‌ی جوان منچستر یونایتد در سال 2011 تحت عمل جراحی کاشت مو قرار گرفته است. او خبر جراحی کاشت مویش را در توییتر اعلام کرد و از انجام آن اظهار خرسندی نمود.

جو سواش

بازیگر سابق سریال Eastenders به تازگی اعتراف کرده است که جراحی کاشت مو انجام داده است زیرا به خاطر ظاهرش تحت فشار زیادی قرار داشته است. ریزش موی این بازیگر در قسمت پیشانی رخ داده بود که به نظر می‌رسد با انجام جراحی به طور کامل برطرف شده است.

سلمان خان

صحبت کردن از بالیوود بدون آنکه نامی از سلمان خان برده شود تقریباً کار غیر ممکنی است. اگر چه او به خاطر نقش‌های متعدد و بازی در فیلم‌های ماندگار بالیوودی شناخته شده است با این حال موضوع جراحی کاشت موی او نیز برای مدتی به یک خبر داغ تبدیل شده بود. او در سال 2007 در دبی جراحی کاشت مو انجام داد. در آن دوران این جراحی به اندازه‌ی الان مشهور نبود و بیشتر افراد مرفه اقدام به انجام آن می‌کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *