تزریق چربی

پس از تزریق چربی چه زمان میتوان به کار خود بازگشت!

پس از تزریق چربی چه زمان میتوان به کار خود بازگشت !

پس از تزریق چربی چه زمان میتوان به کار خود بازگشت !

همواره یکی از متداول ترین سوالاتی که در مورد عمل زیبایی تزریق چربی مطرح می شود این است که دوران بازیابی و نقاهت این عمل چقدر طول خواهد کشید و بیمار پس از چه مدتی می تواند به انجام فعالیت های عادی و روزمره خود نظیر کار کردن و یا ورزش کردن بپردازد.

پس از تزریق چربی چه زمان میتوان به کار خود بازگشت!

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که در مورد تمامی عمل های زیبایی یا درمانی وجود دارد این است که بیمار پس از چه مدتی می تواند به زندگی عادی خود و محل کار خود بازگردد؟

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

این موضوع در مورد عمل زیبایی تزریق چربی نیز صدق می کند و همواره سوالات زیادی مطرح خواهد شد که نشان می دهد بیماران به دنبال راه هایی هستند تا پس از عمل زیبایی تزریق چربی زودتر به زندگی عادی خود و محل کار برگردند!

پس از تزریق چربی چه زمان میتوان به کار خود بازگشت!

فعالیت های عادی و روزمره پس از عمل زیبایی تزریق چربی

متخصصان و پزشکان عمل های زیبایی و جراحی پلاستیک برای دستیابی به نتایجی ایده آل و مناسب، در هر جلسه تنها یک ناحیه از بدن را مورد تزریق چربی قرار خواهند داد و از fat injection به نواحی دیگر در یک جلسه خودداری می نمایند، این موضوع به این دلیل است که شما اینگونه دوران نقاهت بهتری را سپری خواهید کرد و بدون هیچ مشکلی می توانید تنها پس از دو هفته به زندگی عادی خود بازگردید.

هم چنین توجه داشته باشید که برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی در ناحیه ی دیگر تنها پس از گذشت 2 ماه می توانید اقدام کنید، دست یابی به نتایج نهایی حاصل از fat injection نهایتا 2 ماه زمان نیاز دارد در نتیجه پس از دو ماه از گذشت اولین جلسه عمل زیبایی تزریق چربی می توانید دومین روند تزریق چربی را آغاز نمایید.

در روز ها و ساعت های نخست پس از عمل زیبایی fat injection شاید انجام برخی امور سنگین و فعالیت های شدید ممنوع باشد اما به راحتی می توانید مرخص شوید و به زندگی عادی خود بازگردید.

البته در چند هفته ابتدایی تاکید می شود تا از وارد کردن فشار به بافتی که تزریق چربی بر روی آن انجام شده پرهیز نمایید، اما انجام امور معمولی و سبک روزمره ایرادی ندارد.

دوران نقاهت عمل زیبایی تزریق چربی

دوران نقاهت یا دوران بازیابی یکی از مهم ترین بازه های زمانی هر عمل زیبایی به خصوص عمل هایی زیبایی محسوب می شود.

یکی از مهمترین زمان ها و چارت زمانی عمل زیبایی تزریق چربی نیز مربوط به دوران نقاهت و بازیابی می باشد که مشخص خواهد کرد فرد بیمار پس از چه مدت زمانی می تواند به زندگی عادی خود بازگردد و همچنین در طول دوران بازیابی عمل زیبایی تزریق چربی چه وضعیتی را خواهد داشت.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه شاهد این موضوع هستیم که دوران نقاهت و بازیابی عمل زیبایی fat injection آن چنان هم سخت و دشوار نیست.

با توجه به اینکه عمل زیبایی تزریق چربی تحت بی حسی موضعی انجام می شود و یک عمل سرپایی محسوب می شود در نتیجه بیمار نیازی به بستری شدن در کلینیک ندارد و پند ساعت پس از عمل زیبایی fat injection می تواند به خانه خود باز گردد و استراحت کند.

در برخی مواقع در ناحیه تزریق مقدار خفیفی تورم مشاهده خواهد شد که باعث می گردد فرد دچار نگرانی هایی شود، اما این موضوع طبیعی است و دلیل آن تزریق چربی فراتر از حد مورد نیاز است، تا در صورت جذب برخی سلول های چربی نتایج ماندگاری بهتری داشته باشند.

یکی از مهمترین نکاتی که باعث می شود دوران نقاهت زودتر سپری شده و فرد بتواند به زندگی عادی خود بازگردد این است که باید توجه داشته باشید در دو هفته ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق چربی از وارد کردن هر گونه فشار زیاد به بافت ناحیه fat injection خودداری نمایید.

استفاده و پیروی از یک رژیم غذایی که کربوهیدرات زیادی را در خود جای داده است می تواند در روند بهبودی نقش مهمی را ایفا کند تا شما زودتر بتوانید به محل کار خود و زندگی عادی خود بازگردید.

البته توجه داشته باشید که در دو ماه ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق چربی انجام هرگونه ورزش ها و فعالیت های چربی سوز و سخت ممنوع می باشد زیرا نتایج به دست آمده از عمل زیبایی fat injection را از بین خواهد برد.

تورم، کبودی و کمی سفتی در بافت تنها در 10 تا 14 روز ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق چربی مشاهده خواهد شد و بعد از آن این علائم به کلی از بین رفته و روند بهبودی به گونه ای خواهد بود که دیگر می توانید امور ابتدایی و عادی زندگی خود را بدون هیچ نگرانی و ترسی انجام دهید.

زمان بازگشت به کار و زندگی عادی پس از تزریق چربی

پس از اینکه روند عمل زیبایی تزریق چربی به اتمام رسید بدن شما در ساعات ابتدایی سعی خواهد کرد تا با سلول های جدید سازگاری پیدا کند، همچنین سلول های چربی جدید در محل کنونی خود به دنبال راهی برای تغذیه و خون رسانی خواهند بود تا بتوانند به حیات خود ادامه دهند.

پس از اینکه خونرسانی به سلول های چربی انجام شد، این سلول ها زنده خواهند ماند و اینگونه تثبیت می گردند، برای اینکه این رند پس از عمل زیبایی تزریق چربی به درستی انجام شود معمولا پیشنهاد می شود تا از بلند کردن اجسام سنگین، فعالیت های شدید و ورزش حرفه ای پرهیز نمایید.

برای اطمینان از اینکه نتایج به دست آمده از عمل زیبایی fat injection و سلول های چربی تزریق شده از بین نخواهند رفت بهتر است از انجام امور چربی سوز اجتناب نمایید زیرا باعث خواهد شد تا نتایج به دست آمده بی فایده گردد.

اما نکته ای که وجود دارد این است که شما برای بازگشت به کار و فعالیت عادی روزانه خود پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی باید نکات دقیقی را رعایت نمایید تا به بهبود شما کمک نماید.

این زمان بسته به وسعت تزریق چربی و میزان سلول های چربی استخراج شده برای عمل زیبایی fat injection متغیر خواهد بود.

اگر شما مشغول به فعالیت های ستگینی مانند رانندگی هستید باید دقت داشته باشید که برای چند هفته باید از بازگشت به کار خود خودداری نمایید اما اگر در روند کاری شما فعالیت های سخت، طاقت فرسا، چربی سوز و فشار های مستقیم وجود ندارد شما پس از گذراندن دوره نقاهت اولیه یعنی در یک تا دو هفته ابتدای پس از عمل زیبایی تزریق چربی می توانید به محل کار خود بازگردید.

  1. در مورد زمان بازگشت به کار و فعالیت های عادی با ” دکتر تزریق چربی ” خود بسته به شرایط عمل زیبایی تزریق چربی انجام شده مشورت نمایید زیرا پزشک متخصص اطلاعات دقیق تری نسبت به fat injection انجام شده داشته و می تواند بازه ی درست تری را برای بازگشت به کار پیش بینی کند.
  2. در طول دوران نقاهت و بازیابی بر روی سلامتی خود تمرکز داشته و از انجام امور حاشیه ای و وارد کردن فشار به محل تزریق چربی خودداری نمایید.
  3. به طور معمول روند بازگشت به زندگی عادی و محل کار بین 2 تا 4 هفته خواهد بود که این انتخاب به پزشک متخصص شما و عمل زیبایی fat injection انجام شده بستگی خواهد داشت.
  4. باید به بدن خود اجازه دهید تا سلول های چربی جدید را در جای درست خود تثبیت نماید و بهبود یابد.

 

“ کلینیک تخصصی پوست و مو رز“ با پزشکانی مجرب و دستگاه های پیشرفته، خدمات انتقال چربی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

در این کلینیک تخصصی پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق چربی، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *