درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین و پیشرفته ترین عمل های زیبایی می باشد که این روزها در میان افراد زیادی به خصوص بانوان مورد استقبال قرار گرفته است.

برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

عمل زیبایی لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های زائد در کلینیک های معتبر زیبایی توسط پزشکان متخصص انجام می شود.

توصیه می شود برای اثربخشی بهتر و جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی لیپوماتیک به افرادی که صلاحیت طبابت و پزشکی ندارند مراجعه نکنید زیرا عمل زیبایی لیپوماتیک نیاز به مهارت و تکنیک پزشک متخصص دارد.

برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

آیا می توان از شر چربی های زائد بدن خلاص شد؟

عمل زیبایی لیپوماتیک برای افرادی که پوست آن ها دارای خاصیت ارتجاعی خوبی دارد، بهتر عمل می کند. افرادی که پوستشان فاقد خاصیت ارتجاعی است ممکن است در مناطقی که عمل زیبایی lipomatic انجام شده است، پوستشان شل و افتاده شود.

افرادی که تحت عمل زیبایی لیپوماتیک قرار می گیرند معمولاً از وزن بدن پایدار برخوردار هستند اما دوست دارند رسوبات نامطلوب و چربی های زائد بدن را در قسمت های خاصی از بدن از بین ببرند. لیپوماتیک یک روش کلی کاهش وزن نیست و یک راه درمان برای چاقی محسوب نمی شود.

عمل زیبایی لیپوماتیک سلولیت را از بین نمی برد. هدف زیبایی شناختی است. عمل زیبایی lipomatic مناسب کسانی است که مایل به تغییر و تقویت کانتور بدن خود هستند.

لیپوماتیک سلول های چربی را به طور دائمی از بین می برد و باعث تغییر شکل بدن می شود؛ اما اگر بیمار بعد از عمل شیوه زندگی سالم نداشته باشد، این خطر وجود دارد که سلول های چربی باقی مانده بزرگتر شوند و به روال سابق برگردند.

مقدار چربی که با خیال راحت از بین می رود محدود است. برخی از خطرات از جمله عفونت، بی حسی و جای زخم وجود دارد.

اگر چربی بیش از حد از بین برود، ممکن است خطراتی برای فرد به وجود آید و طبق تحقیقات پزشکان متخصص به نظر می رسد خطرات جراحی لیپوماتیک با مقدار چربی برداشته شده مرتبط است.

مشاهده مطلب
بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

لیپوماتیک بیشتر از آنکه فواید سلامتی جسمی داشته باشد برای بهبود ظاهر استفاده می شود. بیشتر افراد پس از عمل زیبایی لیپوماتیک احتمالاً با اتخاذ یک سبک زندگی سالم، با یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و یک برنامه خواب سالم نتایج پایداری را مشاهده خواهند کرد.

خطرات ناشی از چربی های زائد و چاقی در بدن!

اضافه وزن و چربی های زائد ممکن است خطرات بسیاری از جمله دیابت، بیماری های قلبی و برخی سرطان ها را افزایش دهد. اگر باردار هستید، چربی های زائد بیش از حد ممکن است منجر به مشکلات سلامتی کوتاه مدت و طولانی مدت برای شما و فرزند شما شود.

اضافه وزن و چربی های زائد بیش از حد ممکن است خطر بسیاری از مشکلات بهداشتی از جمله موارد ذکر شده را افزایش دهد:

  1. دیابت نوع 2
  2. فشار خون بالا
  3. بیماری قلبی و سکته مغزی
  4. انواع خاصی از سرطان
  5. آرتروز
  6. بیماری کبد چرب
  7. بیماری کلیوی

همچنین خطرات ناشی از چربی های زائد و چاقی در بدن شامل مشکلات حاملگی مانند قند خون بالا در دوران بارداری، فشار خون بالا و افزایش خطر سزارین نیز می باشد.

چربی های زائد به خصوص در اطراف کمر خطر ابتلا به بیماری های جدی را افزایش می دهند.

در صورتی که برای از بین بردن چربی های زائد انگیزه ندارید این موارد را در نظر داشته باشید که حمله قلبی در انتظار شما می باشد، اگر سابقه خانوادگی بیماری های قلبی، فشار خون بالا یا تری گلیسیرید زیاد داشته باشید کاهش وزن و از بین بردن چربی های زائد می تواند شما را از خطر ابتلا به این بیماری ها در امان نگه دارد.

با کاهش وزن و از بین بردن چربی های زائد می توانید خطر ابتلا به مشکلات جدی در سلامتی را کاهش دهید.

تجمع چربی های زائد می تواند خطر ابتلا به بیماری های همه گیر مانند فشار خون بالا، آترواسکلروز، بیماری قلبی، مرگ و میر ناشی از سکته قلبی به علاوه سکته های مغزی و دیابت را افزایش دهد. همچنین، بسیاری از انواع سرطان با چاقی مرتبط می باشند.

هر زمان که دچار اضافه وزن و تجمع چربی های زائد می شوید قلب آشکارترین قربانی است زیرا با ایجاد کلسترول، فشار خون بالا می رود و شریان های قلب گرفتگی پیدا می کند.

همچنین خون توانایی لخته شدن خود را از دست می دهد که خطر سکته مغزی را نیز افزایش می دهد.

کاهش چربی های زائد بدن با لیپوماتیک

Lipomatic نوعی جراحی زیبایی است که با از بین بردن چربی های زائد غالباً در شکم، ران، باسن، گردن، چانه، قسمت فوقانی و پشت بازوها استفاده می شود.

مشاهده مطلب
بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است ؟

چربی های زائد از طریق یک ابزار توخالی که به عنوان یک کانول شناخته می شود از بین می رود.

عمل زیبایی lipomatic معمولاً فقط در صورتی توصیه می شود که تغییرات سبک زندگی مانند گرفتن رژیم های طولانی و سخت و همچنین تمرینات فشرده و سنگین ورزشی آن ها را به نتایج مطلوب نرسانده باشد.

عمل زیبایی لیپوماتیک می تواند مناطقی از چربی را که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند، درمان کند.

هنگامی که یک فرد دچار اضافه وزن می شود، هر سلول چربی در اندازه و حجم افزایش می یابد. عمل زیبایی ” پیکرتراشی ” تعداد سلول های چربی را در مناطق جدا شده کاهش می دهد.

افرادی که متقاضی انجام عمل زیبایی لیپوماتیک می باشند باید قبل از تصمیم گیری در مورد لیپوماتیک در مورد جوانب و مزایای لیپوماتیک با پزشک خود صحبت کنند. عمل زیبایی لیپوماتیک فقط پس از بررسی دقیق باید انجام شود.

آیا کاهش چربی های زائد با لیپوماتیک خطرناک است؟

عمل زیبایی لیپوماتیک به طور معمول تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام می شود. خطرات احتمالی عمل زیبایی لیپوماتیک شامل عفونت و زخم می باشد.

افرادی که متقاضی عمل زیبایی lipomatic می باشند باید بیش از 18 سال سن داشته و از سلامتی خوبی برخوردار باشد.

کسانی که مشکل گردش خون یا جریان خون دارند، مانند بیماری عروق کرونر، دیابت یا سیستم ایمنی ضعیف شده نباید تحت عمل زیبایی لیپوماتیک قرار بگیرند.

اثرات جانبی طولانی مدت لیپوماتیک می تواند متفاوت باشد. Lipomatic به طور دائم سلول های چربی زائد را از مناطق هدفمند بدن خارج می کند؛ بنابراین، در صورت افزایش وزن، چربی ها هنوز در قسمت های مختلف بدن ذخیره می شوند. چربی جدید می تواند در زیر پوست عمیق تر ظاهر شود و اگر در اطراف کبد یا قلب رشد کند، می تواند خطرناک باشد.

برخی از افراد آسیب عصبی دائمی و تغییر در احساس پوست را تجربه می کنند. برخی دیگر ممکن است در مناطقی که ساکشن شده اند دچار تورفتگی شوند یا ممکن است پوستی متورم یا موجی داشته باشند که از بین نرود.

کنترل و مدیریت چربی های زائد و خطرناک در بدن با لیپوماتیک

Lipomatic یک عمل زیبایی سرپایی می باشد که معمولاً نیازی به بیهوشی ندارد. عمل زیبایی لیپوماتیک با کمترین عوارض موقت همراه است و از این روش برای تخلیه چربی های موضعی و کاهش سایز استفاده می کنند.

در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی بدون درد و خونریزی از بدن خارج می شود.

مشاهده مطلب
لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز

افرادی که برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بیهوشی عمومی دارند معمولاً شب را در بیمارستان می گذرانند و کسانی که دچار بی حسی موضعی بودند ممکن است در همان روز بتوانند بیمارستان را ترک کنند.

تا زمانی که التهاب کم نشود، نتایج lipomatic مشخص نخواهد بود. در برخی موارد، این ممکن است چندین ماه طول بکشد. بیشتر تورم ها پس از حدود 4 هفته برطرف می شوند. افرادی که وزن خود را حفظ می کنند معمولاً می توانند انتظار نتایج دائمی داشته باشند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع