ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل یکی از جدید ترین و اثر بخش ترین فیلر های پوستی موجود است. این ژل برای مبارزه با آثار پیری و رفع چین و چروک های پوستی به کار برده می شود. در طی پنج سال گذشته روش ها و فیلر های بسیار متنوعی برای درمان آثار پیری روی کار آمده اند.

ژل رووفیل چیست ؟

این فیلر ها تجربه متفاوتی را برای فرد به ارمغان آورده اند. در گذشته فرد با صرف زمان و هزینه بسیار قابل توجهی نیز قادر به رسیدن به چنین نتایج خیره کننده ای نبوده است. در آن زمان، افراد اندکی با صرف هزینه های هنگفت تحت عمل های جراحی زیبایی قرار گرفته تا آثار کهولت سن را از چهره خود بزدایند.

در این راستا، بشر که همواره در جستجوی راهکاری برای تحقق آرزو های خود بوده است به تولید فیلرها دست پیدا کرد. امروزه فیلر ها به سادگی می توانند آثار پیری را از چهره فرد بزدایند. به این ترتیب بازار رقابت در بین تولیدکنندگان  فیلر ها هر روز داغ تر از روز گذشته می شود.

معرفی فیلر های متفاوت، گزینه های بسیاری را در اختیار افراد و پزشکان قرار داده است. این افراد می توانند با توجه به نوع پوست و نیاز ها خود از فیلر مناسب بهره ببرند. ژل رووفیل یکی از تازه ترین تولیدات در زمینه فیلر ها به شمار می رود.

این ژل با گذشت اندک زمانی از ورودش به بازار، توانست محبوبیت فراوان را برای خود به دست آورد.

ژل رووفیل چه نوع ژلی است ؟

ژل رووفیل با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و با استفاده از دانش روز بشری تولید شده است. تجربه بشر در زمینه درمان های جوانسازی و زیبایی در تولید این ژل به خوبی خودنمایی می کند. این ژل از پیوندهای پپتیدی برخوردار است. این پیوند ها میان آمینو اسید ها برقرار می شود.

برخورداری از پیوندهای پپتیدی و همینطور اسید هیالورونیک توانسته به تولید ژل با کیفیتی بی نظیر بیانجامد. این ژل خاصیت کشسانی پوست را بهبود بخشیده و از این گذشته دوام بسیار طولانی نیز دارد.

ژل رووفیل چیست ؟

این ژل از اسید هیالورونیک با خلوص بسیار بالایی که با پپتید ها پیوندهای مناسبی را ایجاد کرده اند، تشکیل شده است. محتویات این ژل هیچگونه خطری برای فرد مصرف کننده نخواهد داشت. تاثیرات ناشی از تزریق این ژل تا 12 ماه ماندگار خواهد بود.

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

اثرات تزریق ژل رووفیل در مقایسه با دیگر درمان های زیبایی بسیار مشهود تر خواهد بود. این ژل می تواند به زیبایی چروک ها و آثار کهولت سن را از چهره فرد بزداید. از این گذشته این ژل بر میزان تولید کلاژن نیز تاثیر گذار خواهد بود.

مزایا ژل رووفیل چیست ؟

تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در این ژل می تواند آثار خیره کننده ای را به دنبال داشته باشد. ژل رووفیل در دو نوع دو فاز و تک فاز ارائه شده است. این ژل با برخورداری از پیوند های پپتیدی در کنار اسید هیالورونیک توانسته است، اثرات خیره کننده ای را برای افراد به ارمغان آورد.

ژل رووفیل حاوی اسید هیالورونیک های آزاد است. به این ترتیب تاثیرات حاصل از تزریق این ژل به مراتب ماندگار تر خواهند بود. به نوعی که اثرات جوان کننده ناشی از تزریق ژل رووفیل تا 10 یا 12 ماه پس از تزریق در چهره فرد نمایان است.

ژل رووفیل با تحریک میزان کلاژن سازی، پوستی سفت و صاف را برای فرد به ارمغان خواهد آورد. این ژل می تواند نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن در چهره فرد به وجود آورد. ژل رووفیل ظاهری فریبنده را برای فرد به ارمغان می آورد.

فرد متقاضی با استفاده از ژل رووفیل می تواند تاثیرات شگفت انگیز این ژل در سفت شدن پوست خود را احساس کند و از این گذشته خطوط ناشی از پیری نیز پس از تزریق از چهره فرد رخت می بندند.

تزریق این ژل، زخم بسیار کوچکی را از خود برجای می گذارد. این ژل یکی از ایمن ترین فیلرهای دارای اسید هیالورونیک است. به همین دلیل تاکنون گزارشاتی مبنی بر عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل رووفیل ارسال نشده است.

یکی دیگر از مزایای این روش اثر گذاری سریع این ژل است. فرد پس از تزریق ژل رووفیل بلافاصله اثرات این روش درمانی را مشاهده خواهد کرد. به این ترتیب می توان ژل رووفیل را فیلری برای برآورده ساختن آرزوی دیرینه بشر به شمار آورد.

معایب ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل یکی از بی خطر ترین فیلر های موجود در بازار است؛ اما زمانی که پای فیلرها و تزریق این مواد در پوست به میان می آید، همواره عوارض جانبی برای این روش نیز وجود خواهند داشت. عوارضی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، نه به دلیل استفاده از ژل رووفیل بلکه به دلیل روش استفاده از این فیلر ها به وجود می آیند.

عموما ژل های فیلر با استفاده از تزریق به بافت پوست منتقل می شوند. این روش می تواند عوارض جانبی را در پی داشته باشد؛ اما همواره فرد می تواند با انجام مراقبت های ضروری از بروز این عارضه ها اجتناب کند.

  1.     قرمزی پس از تزریق ژل رووفیل
  2.     درد و حساس شدن موضع تزریق
  3.     سفت شدگی موضع تزریق
  4.     بروز گره ها و برجستگی هایی در محل تزریق
  5.     کبودی
  6.     خارش
  7.     تغییر رنگ موضع تزریق
تزریق ژل به باسن برای رفع ایرادات این ناحیه

چرا از ژل رووفیل استفاده کنیم ؟

ژل رووفیل در مقایسه با دیگر فیلر های موجود، قیمت بالاتری دارد؛ اما این را به خاطر داشته باشید که شما می توانید با استفاده از ژل رووفیل خود را برای مدت طولانی از شر چین و چروک های چهرهتان خلاص کنید.

ماندگاری بالای این محصول می تواند قیمت بالای این ژل را به خوبی توجیه کند. شما با یکبار استفاده از ژل رووفیل، به مدت یکسال دیگر نیازی به تزریق فیلر نخواهید داشت. به این ترتیب، شما می توانید از هزینه خود نهایت استفاده را ببرید.

این ژل اثرات دراز مدتی را در چهره فرد باقی می گذارد؛ بنابراین برای تزریق در زیر چشم، گونه، لب و زاویه سازی صورت به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. فرد با تزریق در این نواحی نه تنها می تواند نتایج را برای مدتی طولانی در چهره خود مشاهده کند، بلکه طراوت بینظیری را نیز در چهره خود تجربه می کند.

تاثیرات حاصل از تزریق ژل (gel injection) رووفیل بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده خواهند بود. علاوه بر این ژل رووفیل با برخورداری از اسید هیالورونیک می تواند روند ساخت کلاژن را در پوست فرد سرعت ببخشد. این خود دلیلی بر دوام نتایج ناشی از تزریق این ژل است.

انتخاب پزشک مناسب

یکی از مهمترین قسمت ها در تزریق ژل رووفیل انتخاب پزشک مناسب است. پزشک باید از تجربه و تبحر کافی برای انجام این تزریق ها برخوردار باشد. چرا که اگر پزشک از تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، ممکن است مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.

برای مثال در صورتی که پزشک تزریق ژل رووفیل را به اشتباه درون یکی از عروق خونی موجود در پوست به انجام برساند، موجب بروز گرفتگی در این عروق شده و باعث مرگ بافت موضعی که تحت تزریق قرار گرفته است خواهد شد.

یک پزشک با تجربه بهترین استفاده را از ژل رووفیل خواهد برد و نتایج دلخواه فرد را برای او به ارمغان خواهد آورد. در انتخاب پزشک متخصص زیبایی خود نهایت دقت را به عمل آورید. از این گذشته، شما باید تمام راهنمایی ها و توصیه های پزشک را با دقت به انجام برسانید تا نتیجه دلخواه خود را بدست آورید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب