تزریق ژل

ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل یکی از جدید ترین و اثر بخش ترین فیلر های پوستی موجود است. این ژل برای مبارزه با آثار پیری و رفع چین و چروک های پوستی به کار برده می شود. در طی پنج سال گذشته روش ها و فیلر های بسیار متنوعی برای درمان آثار پیری روی کار آمده اند.

ژل رووفیل چیست ؟

این فیلر ها تجربه متفاوتی را برای فرد به ارمغان آورده اند. در گذشته فرد با صرف زمان و هزینه بسیار قابل توجهی نیز قادر به رسیدن به چنین نتایج خیره کننده ای نبوده است. در آن زمان، افراد اندکی با صرف هزینه های هنگفت تحت عمل های جراحی زیبایی قرار گرفته تا آثار کهولت سن را از چهره خود بزدایند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

در این راستا، بشر که همواره در جستجوی راهکاری برای تحقق آرزو های خود بوده است به تولید فیلرها دست پیدا کرد. امروزه فیلر ها به سادگی می توانند آثار پیری را از چهره فرد بزدایند. به این ترتیب بازار رقابت در بین تولیدکنندگان  فیلر ها هر روز داغ تر از روز گذشته می شود.

فیلرها با توجه به ترکیب های متفاوتی که دارند، می توانند کارهای زیادی برای بهبود وضعیت ظاهری افراد انجام بدهند. تنوع و تعدد این فیلرها موجب شده است که دست افراد برای انتخاب بهترین، مناسب ترین و کارآمدترین فیلر کاملا باز باشد. اگر این انتخاب به درستی صورت بگیرد، فرد به خواسته های ظاهری مطلوب و شرایط ایده آل مدنظرش دست پیدا می کند و در نتیجه صاحب اعتماد به نفس به مراتب بیشتری نسبت به گذشته می شود. رووفیل یکی از فیلرهای موثر و کارآمد در دنیای زیبایی به شمار می رود.

معرفی فیلر های متفاوت، گزینه های بسیاری را در اختیار افراد و پزشکان قرار داده است. این افراد می توانند با توجه به نوع پوست و نیاز ها خود از فیلر مناسب بهره ببرند. ژل رووفیل یکی از تازه ترین تولیدات در زمینه فیلر ها به شمار می رود.

این ژل با گذشت اندک زمانی از ورودش به بازار، توانست محبوبیت فراوان را برای خود به دست آورد.

امروزه افراد زیادی در دنیا از این فیلر برای جوانسازی چهره خود استفاده می کنند و از تزریق این ژل، کاملا راضی هستند. نتایج حاصل از تزریق رووفیل البته دائمی نیست و افراد پس از مدتی، باید دوباره این تزریق را برای خودشان تکرار کنند تا نتایج آن را دوباره برای خودشان به وجود بیاورند. رووفیل در زمانی بسیار کوتاه تزریق می شود و با عوارض جانبی بسیار کم، تغییری دلچسب برای افراد رقم می زند.

ژل رووفیل چه نوع ژلی است ؟

ژل رووفیل با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و با استفاده از دانش روز بشری تولید شده است. تجربه بشر در زمینه درمان های جوانسازی و زیبایی در تولید این ژل به خوبی خودنمایی می کند. این ژل از پیوندهای پپتیدی برخوردار است. این پیوند ها میان آمینو اسید ها برقرار می شود.

برخورداری از پیوندهای پپتیدی و همینطور اسید هیالورونیک توانسته به تولید ژل با کیفیتی بی نظیر بیانجامد. این ژل خاصیت کشسانی پوست را بهبود بخشیده و از این گذشته دوام بسیار طولانی نیز دارد.

ژل رووفیل چیست ؟

کارشناسان و متخصصان از رووفیل به عنوان یک تحول بزرگ در زمینه پر کننده های پوستی نام می برند. آن ها اعتقاد دارند که این ژل، توانسته دروازه های جدیدی را به روی زیبایی و شادابی چهره افراد باز کند و تزریق های مربوط به ظاهر افراد را تا حدود زیادی ارتقا بدهد.

در واقع نسخه ساخت این فیلر، کاملا به روز و جدید است و همین موضوع موجب شده که تاثیر آن به روی چهره افراد نیز شگفت انگیز باشد. تراکم هیالورونیک اسید در این فیلر نسبت به سایر فیلرها بالاتر است و همین موضوع موجب افزایش پایداری آن می شود.

این ژل از اسید هیالورونیک با خلوص بسیار بالایی که با پپتید ها پیوندهای مناسبی را ایجاد کرده اند، تشکیل شده است. محتویات این ژل هیچگونه خطری برای فرد مصرف کننده نخواهد داشت. تاثیرات ناشی از تزریق این ژل تا 12 ماه ماندگار خواهد بود.

این در حالی است که بسیاری از فیلرها، نهایتا حدود 6 ماه ماندگاری خواهند داشت. در واقع میزان ماندگاری ژل رووفیل دو برابر بسیاری از فیلرهای موجود در بازار است و این یکی از مزیت های بزرگ آن به شمار می رود.

ترکیبات به کار رفته در این ژل، میزان ماندگاری آن را در پوست افراد افزایش می دهد. با استفاده از این فیلر، پوست کیفیت و شرایط به مراتب بهتری نسبت به گذشته پیدا می کند. خاصیت ارتجاعی پوست نیز دوباره با استفاده از رووفیل تقویت خواهد شد.

از این فیلر چند فرمولاسیون مختلف در بازار موجود است که بسته به میزان قدرت و ترکیبی که دارند، می توانند خطوط معمولی تا عمیق چهره را از بین ببرند.

اثرات تزریق ژل رووفیل در مقایسه با دیگر درمان های زیبایی بسیار مشهود تر خواهد بود. این ژل می تواند به زیبایی چروک ها و آثار کهولت سن را از چهره فرد بزداید. از این گذشته این ژل بر میزان تولید کلاژن نیز تاثیر گذار خواهد بود.

در واقع نکته کلیدی در مورد رووفیل، استفاده همزمان از هیالورونیک اسید و کلاژن است. بعضی از فیلرها از جنس هیالورونیک اسید هستند و با اضافه کردن این ماده به پوست، طراوات و شادابی را در چهره به وجود می آورند.

بعضی از فیلرها نیز با افزودن کلاژن به پوست، حجم آن را افزایش می دهند و خط و خطوط را از بین می برند. ژل رووفیل اما هر دو کار را انجام می دهند و به همین خاطر، یک فیلر کاملا مدرن و موثر محسوب می شود.

مزایا ژل رووفیل چیست ؟

تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در این ژل می تواند آثار خیره کننده ای را به دنبال داشته باشد. ژل رووفیل در دو نوع دو فاز و تک فاز ارائه شده است. این ژل با برخورداری از پیوند های پپتیدی در کنار اسید هیالورونیک توانسته است، اثرات خیره کننده ای را برای افراد به ارمغان آورد.

ژل رووفیل حاوی اسید هیالورونیک های آزاد است. به این ترتیب تاثیرات حاصل از تزریق این ژل به مراتب ماندگار تر خواهند بود. به نوعی که اثرات جوان کننده ناشی از تزریق ژل رووفیل تا 10 یا 12 ماه پس از تزریق در چهره فرد نمایان است.

از آن جایی که هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بدن وجود دارد، این فیلر توسط بدن پس زده نمی شود.

همچنین با استفاده از رووفیل، احتمال بروز واکنش های آلرژیک از سوی بدن وجود ندارد و احتمال ابتلا به انواع عفونت ها بسیار پایین است. البته این به شرطی است که تزریق در شرایط کاملا استاندارد صورت بگیرد.

ژل رووفیل با تحریک میزان کلاژن سازی، پوستی سفت و صاف را برای فرد به ارمغان خواهد آورد. این ژل می تواند نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن در چهره فرد به وجود آورد. ژل رووفیل ظاهری فریبنده را برای فرد به ارمغان می آورد.

با این وجود نتایج حاصل از انجام این تزریق، کاملا طبیعی هستند. با استفاده از رووفیل، ظاهر فرد به هیچ عنوان مصنوعی نیست و شبیه یک چهره دستکاری شده به نظر نمی رسد. طبیعی بودن نتایج یکی دیگر از امتیازهای بزرگ رووفیل به حساب می آید.

فرد متقاضی با استفاده از ژل رووفیل می تواند تاثیرات شگفت انگیز این ژل در سفت شدن پوست خود را احساس کند و از این گذشته خطوط ناشی از پیری نیز پس از تزریق از چهره فرد رخت می بندند.

تزریق این ژل، زخم بسیار کوچکی را از خود برجای می گذارد. این ژل یکی از ایمن ترین فیلرهای دارای اسید هیالورونیک است. به همین دلیل تاکنون گزارشاتی مبنی بر عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل رووفیل ارسال نشده است.

با استفاده از این فیلر، هیچ اثری از آن روی چهره شما باقی نخواهد ماند. این تزریق نه نیازی به بخیه و پانسمان دارد و نه ردی از خود روی چهره فرد باقی می گذارد. آثار جانبی بسیار محدود این فیلر، خیلی زود از بین می روند و نتایج نهایی آن نیز به سرعت بروز و ظهور پیدا می کنند. پس از تزریق رووفیل، دوران بهبودی برای فرد به سرعت طی می شود و هیچ نیازی به بستری شدن و استراحت طولانی وجود نخواهد داشت.

فرد پس از انجام این تزریق می تواند به فعالیت های عادی زندگی خود برگردد. البته به شرطی که تا چند روز قید انجام فعالیت های سنگین را بزند.

یکی دیگر از مزایای این روش اثر گذاری سریع این ژل است. فرد پس از تزریق ژل رووفیل بلافاصله اثرات این روش درمانی را مشاهده خواهد کرد. به این ترتیب می توان ژل رووفیل را فیلری برای برآورده ساختن آرزوی دیرینه بشر به شمار آورد.

معایب ژل رووفیل چیست ؟

ژل رووفیل یکی از بی خطر ترین فیلر های موجود در بازار است؛ اما زمانی که پای فیلرها و تزریق این مواد در پوست به میان می آید، همواره عوارض جانبی برای این روش نیز وجود خواهند داشت. عوارضی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، نه به دلیل استفاده از ژل رووفیل بلکه به دلیل روش استفاده از این فیلر ها به وجود می آیند.

عموما ژل های فیلر با استفاده از تزریق به بافت پوست منتقل می شوند. این روش می تواند عوارض جانبی را در پی داشته باشد؛ اما همواره فرد می تواند با انجام مراقبت های ضروری از بروز این عارضه ها اجتناب کند.

  1.     قرمزی پس از تزریق ژل رووفیل
  2.     درد و حساس شدن موضع تزریق
  3.     سفت شدگی موضع تزریق
  4.     بروز گره ها و برجستگی هایی در محل تزریق
  5.     کبودی
  6.     خارش
  7.     تغییر رنگ موضع تزریق

چرا از ژل رووفیل استفاده کنیم ؟

ژل رووفیل در مقایسه با دیگر فیلر های موجود، قیمت بالاتری دارد؛ اما این را به خاطر داشته باشید که شما می توانید با استفاده از ژل رووفیل خود را برای مدت طولانی از شر چین و چروک های چهرهتان خلاص کنید.

در واقع قیمت این محصول نسبت به میزان تاثیرگذاری فوق العاده آن، اصلا گران به نظر نمی رسد. چرا که شما به محض استفاده از رووفیل، صاحب پوستی صاف و یکدست خواهید شد و این تغییر دلچسب، می تواند احساس رضایت شما را نسبت به خودتان به اوج برساند.

ماندگاری بالای این محصول می تواند قیمت بالای این ژل را به خوبی توجیه کند. شما با یکبار استفاده از ژل رووفیل، به مدت یکسال دیگر نیازی به تزریق فیلر نخواهید داشت. به این ترتیب، شما می توانید از هزینه خود نهایت استفاده را ببرید.

این ژل اثرات دراز مدتی را در چهره فرد باقی می گذارد؛ بنابراین برای تزریق در زیر چشم، گونه، لب و زاویه سازی صورت به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. فرد با تزریق در این نواحی نه تنها می تواند نتایج را برای مدتی طولانی در چهره خود مشاهده کند، بلکه طراوت بینظیری را نیز در چهره خود تجربه می کند.

تاثیرات حاصل از تزریق ژل (gel injection) رووفیل بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده خواهند بود. علاوه بر این ژل رووفیل با برخورداری از اسید هیالورونیک می تواند روند ساخت کلاژن را در پوست فرد سرعت ببخشد. این خود دلیلی بر دوام نتایج ناشی از تزریق این ژل است.

انتخاب پزشک مناسب

یکی از مهمترین قسمت ها در تزریق ژل رووفیل انتخاب پزشک مناسب است. پزشک باید از تجربه و تبحر کافی برای انجام این تزریق ها برخوردار باشد. چرا که اگر پزشک از تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، ممکن است مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.

پزشک باید میزان درستی از رووفیل را برای تزریق به چهره شما انتخاب کنید، این تزریق را در نقطه درستی از صورت شما انجام بدهد و همچنین عمق مناسبی را برای تزریق در نظر بگیرد. اگر هر کدام از این موارد به درستی انجام نشود، سلامتی شما به خطر می افتد و نتیجه تزریق نیز به هیچ وجه ایده آل نخواهد بود.

برای مثال در صورتی که پزشک تزریق ژل رووفیل را به اشتباه درون یکی از عروق خونی موجود در پوست به انجام برساند، موجب بروز گرفتگی در این عروق شده و باعث مرگ بافت موضعی که تحت تزریق قرار گرفته است خواهد شد.

یک پزشک با تجربه بهترین استفاده را از ژل رووفیل خواهد برد و نتایج دلخواه فرد را برای او به ارمغان خواهد آورد. در انتخاب پزشک متخصص زیبایی خود نهایت دقت را به عمل آورید. از این گذشته، شما باید تمام راهنمایی ها و توصیه های پزشک را با دقت به انجام برسانید تا نتیجه دلخواه خود را بدست آورید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *