پوست و مو

چه پرکننده هایی برای لب مناسب هستند؟

چه پرکننده هایی برای لب مناسب هستند؟

چه پرکننده هایی برای لب مناسب هستند؟

امروزه روش های زیادی جایگزین جراحی برای فرم بخشیدن و حجم دهی به اجزای صورت و بدن می باشند. به عنوان مثال برای حجم دهی به لب ها از پرکننده های پوستی استفاده می شود؛ اما زمانی که به انتظارات و دلایل متقاضیان درمان های زیبایی دقت کنیم در می یابیم که هر یک از افراد به دنبال هدفی برای انجام درمان می باشند که این اهداف در اشخاص مختلف متفاوت است.

چه پرکننده هایی برای لب مناسب هستند؟متخصصان زیبایی از پرکننده های پوستی برای انجام درمان های زیبایی بهره می برند اما به راستی بهترین پرکننده پوستی لب کدام است؟ در این مقاله درباره انواع برندهای موجود در بازار و بهترین آنها برای پر کردن و حجم دهی به لب ها صحبت می شود.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

انجمن جراحان پلاستیک آمریکا طبق ارائه گزارشی اعلام کرد که استفاده از پرکننده های لب با افزایش 50 درصدی در 5 سال گذشته، در رده دومین درمان زیبایی صورت در حال انجام قرار گرفته است.

چه پرکننده هایی برای لب مناسب هستند؟انواع برند از پرکننده لب

اما با توجه به اینکه تعداد زیادی برند همه روزه در رقابت برای ساخت بهترین پرکننده پوستی می باشند، هنوز باید در انتخاب نوع برند کمی حساسیت به خرج داد زیرا در شرایطی ممکن است بدن فرد در مقابل پرکننده لب واکنش نشان داده و به جای ظاهر طبیعی و زیبا، ظاهری غیر طبیعی برای فرد ایجاد شود.

  • Juvederm

زمانی که صحبت از امنیت و پرکننده مرغوب می شود، نام ژوویدرم در بین برندهای موجود می درخشد. این برند دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا بوده و ماده موثر در این برند اسید هیالورونیک است. این اسید نوعی ماده طبیعی بوده که در بدن نیز تولید می شود در نتیجه احتمال بروز واکنش های آلرژیک بدن نسبت به این ماده و هر نوع عارضه جانبی کاهش می یابد.

Juvederm تا حجم مورد نظر شما به لب ها حجم داده و باعث می شود تا زیبایی لب ها افزایش یابد. این برند دارای مزایای دیگری نیز می باشد. متخصصان پوست از این پرکننده لب علاوه بر افزایش حجم لب ها، برای کاهش چین و چروک و علائم پیری نیز استفاده می کنند.

از بین بردن محل انواع زخم و آکنه و افزایش حجم گونه ها از دیگر مزایای بهره مندی از این پرکننده لب می باشد. برخی از پزشکان برای تغییر فرم بینی ها و درمان بیماری هایی نظیر لیپودیستروفی مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج حاصل از Juvederm کاملا طبیعی بوده و باعث براقیت لب ها نیز خواهد شد.

به دلیل دارا بودن مزایای فراوان، این برند مورد توجه بسیاری از بازیگران و مدل های معروف قرار گرفته است.

  • Restylane

Restylane نیز همانند ژل ژوویدرم از اسید هیالورونیک ساخته شده و مورد تایید FDA نیز قرار گرفته است. متخصصان پوست و زیبایی از این پرکننده لب علاوه بر فرم دهی به لب ها برای از بین بردن چین و چروک نیز بهره می برند.

Restylane دارای نتایج طولانی مدت از 6 ماه تا چند سال است بنابراین پس از استفاده از این محصول اطمینان خواهید داشت که نتایج تا چندین ماه دوام خواهند داشت. یکی از بهترین نکات درباره این پرکننده پوستی این است که اگر از نتایج نهایی به وجود آمده رضایت کامل نداشتید می توانید با تزریق نوعی آنزیم مواد تزریق شده را تجزیه کرده و با این کار باعث از بین رفتن نتایج به دست آمده شود.

پس از استفاده از این آنزیم پس از گذشت 1 یا 2 روز نتایج از بین رفته و به روزهای قبل از درمان باز خواهید گشت.

  • Teosyal Kiss

Teosyal Kiss از دیگر پرکننده های لب می باشد که از اسید هیالورونیک برای کاهش چین و چروک و تغییر شکل لب ها استفاده می شود. تزریق مواد پرکننده لب توسط این برند در مقایسه با سایر برندها راحت تر بوده و مواد به خوبی پخش می شوند.

اگر بخواهیم تا اینجا این 3 برند را با یکدیگر مقایسه کنیم، در می یابیم که Teosyal Kiss دارای چسبندگی بیشتری نسبت به دو برند دیگر می باشد. به همین خاطر مراجعه کنندگانی که از این برند برای فرم دادن به لب های خود استفاده می کنند، لب های نرمی را پس از درمان تجربه خواهند کرد.

بعلاوه فرمول Teosyal Kiss به گونه ای است که برای کاهش بروز خطر انواع حساسیت ها، در آن از اندو توکسین های باکتریایی و کاهش سطح پروتئین استفاده شده است.

  • Volbella

این برند نیز مورد تایید سازمان غذا و دارو بوده و و بیشتر برای کاهش و از بین بردن خطوط ایجاد شدن لبخند طی سالین زیاد به کار گرفته می شود؛ اما علاوه بر کاهش خطوط اطراف دهان برای پر کردن لب ها و از بین بردن علائم پیری مانند چین و چروک استفاده می شود.

همچنین یکی از راه های کاهش جای زخم ها و آکنه استفاده از Volbella می باشد.

آنچه که موجب تفاوت این برند با سایر برندها می شود، توانایی این محصول در ترکیب اسید هیالورونیک با وزن مولکولی است. این تفاوت باعث می شود تا حجم ملایم و ظریفی نصیب لب ها شده که نتایج آن تا حدود یک سال دوام پیدا می کند.

مزایای استفاده از پرکننده های دارای اسید هیالورونیک

همانطور که مشاهده کردید، بیشتر پرکننده های لب دارای اسید هیالورونیک می باشند زیرا وجود این ماده در ژل ها باعث می شود تا ژل به خوبی در لب شکل بگیرد؛ اما این اسید دارای مزایا و فواید دیگری نیز می باشد.

  1. کنترل حجم لب ها یکی از بهترین فواید این اسید بوده و موجب می شود تا پزشک در میزان تزریق ژل و حجم دهی به لب ها با دقت بیشتری عمل نماید.
  2. استفاده از پرکننده لب حاوی اسید هیالورونیک موجب می شود تا بتوان طی دفعات مختلف تزریق را انجام داد تا به نتایج دلخواه رسید.
  3. پس از تزریق ژل ممکن است کمی برآمدگی و برجستگی وجود داشته باشد؛ اما جای نگرانی وجود نخواهد داشت زیرا این برجستگی ها توسط حرکت لب ها برطرف خواهند شد. تنها کافی است کمی صبر کرده تا خود به خود برطرف شوند.
  4. کبودی و تورم نیز پس از هر بار تزریق پرکننده پوستی عادی خواهد بود؛ اما در این نوع پرکننده ها، تورم و کبودی کمتر از سایر پرکننده ها خواهد بود.
  5. پرکننده های مبتنی بر اسید هیالورونیک دارای نتایج طولانی مدت خواهند بود اما این به این معنی نیست که نتایج حاصله دائمی می باشند. پس از بین رفتن نتایج تزریق باید مجددا تکرار شود تا بتوانید از داشتن لب هایی خوش فرم لذت ببرید.
  6. از آنجایی که اسید هیالورونیک نوعی ماده طبیعی بوده و در بدن نیز وجود دارد، در نتایج احتمال بروز واکنش های آلرژیک نیز می باشد اما در صورت داشتن حساسیت به پزشک خود اطلاع دهید.

بهترین برند پرکننده لب کدام است؟

پاسخ به این سوال کمی مشکل است زیرا اینکه از کدام پرکننده لب استفاده کنید بسته به شرایط فردی و اهداف شما از انجام این درمان متفاوت است. همچنین باید مسائل مالی را نیز در انتخاب برند در نظر گرفت؛ اما همواره توصیه شده است که در مسائل درمانی، قیمت و هزینه را ملاک قرار نداده و بر اساس بهترین درمان و نتایج، نوع برند خود را انتخاب نمایید.

تمامی برندهای نام برده شده مورد تایید FDA بوده و استفاده از آنها برای متقاضی مشکلی به وجود نخواهد آورد. بهره گیری از اسید هیالورونیک باعث شده که در صورت بروز نتایج غیرقابل پیش بینی به راحتی قابل اصلاح و درمان باشند.

بهترین استراتژی برای جلوگیری از این رخدادها بهتر است تزریق را از مقادیر کم شروع کرده و تا زمان رسیدن به حجم دلخواه ادامه دهید. به این ترتیب می توانید از حجم لب ها اطمینان حاصل کرده و به مقدار دلخواه ژل تزریق نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *