درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

کاشت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

کاشت ابرو می تواند در افرادی که دچار ریزش در ابرو می باشند و یا به دلایل مختلف ابروهای خود را از دست داده اند بسیار تاثیر گذار باشد.  Eyebrow Transplant می تواند به عنوان روشی دائمی برای ایجاد ابروها در افراد مورد استفاده واقع شود.

کاشت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

امروزه همه افراد به دنبال راهی می گردند که بتوانند به صورت دائمی ابروهای خود را پرپشت کنند. روش های دیگری برای ترمیم ابرو نیز وجود دارد که می تواند در ایجاد فرم مورد نظر افراد برای ابرو کاربرد داشته باشند. ولی در بین همه این روش ها پیوند ابرو از مزایای دائمی برخوردار است.

در صورتی که بعد از کاشت ابرو طبیعی مراقبت های بعد از عمل زیبایی پیوند ابرو را به درستی انجام دهید و سهل انگاری نکنید می توانید از مزیت های زیبایی شناسی کاشت ابرو برای همه عمر استفاده کنید.

کاشت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

کاشت ابرو می تواند به واسطه روش های نوینی انجام گیرد که دارای کمترین عوارض بعد از پیوند ابرو می باشد

روش FUE یکی از این روش های بسیار جدید در  Eyebrow Transplant است که بدون خونریزی و درد در نواحی مورد پیوند ابرو می تواند مورد استفاده واقع شود. در واقع کاشت ابرو طبیعی به این روش دارای مزایای بسیاری می باشد.

روش های دیگر در قسمت اهدا کننده برش داده می شود و فولیکول های مو از این طریق در نواحی از مو که نیاز به پیوند دارند کاشته می شود. در این نواحی برای جلوگیری از خونریزی بخیه زده می شود. ولی این بخیه ها می تواند منجر به ایجاد عفونت در بانک موی افراد شود.

در نتیجه ممکن است موهای برداشته شده دوباره رشد نکنند. البته امکان این امر بسیار پایین است زیرا بعد از   Eyebrow Transplant استفاده از آنتی بیوتیک ها توسط پزشک تجویز می شود. این آنتی بیوتیک ها می تواند خطر ایجاد عفونت بعد از کاشت ابرو طبیعی را در افراد کاهش دهند.

در واقع می توان گفت که پیوند ابرو می تواند زیبایی طبیعی و در عین حال منحصر به فردی را برای افراد به ویژه بانوان به وجود بیاورد.

نتایج کاشت ابرو بر زیبایی صورت

کاشت ابرو طبیعی امری بسیار تخصصی و در عین حال دقیق است. برای اینکه عمل  Eyebrow Transplant بتواند نتایج مثبتی را در بر داشته باشد، باید در کلینیک های تخصصی و زیر نظر پزشکان ماهر و متخصص در این زمینه صورت گیرد.

مشاهده مطلب
توضیحات جامع در رابطه با کاشت ابرو زنده

پیوند ابرو از آنجایی که دارای زاویه بندی و کاشت مخصوصی می باشد در صورت رعایت نکردن این موارد توسط پزشک نمی تواند نتایج مثبتی را داشته باشد.

پیوند ابرو از طریق سوراخ های بسیار ریزی که توسط سوزن های مخصوص به  Eyebrow Transplant وجود دارد انجام می شود.

موهای برداشته شده باید ویژگی های لازم برای کاشت ابرو طبیعی را در برداشته باشند. موهای ابرو دارای زاویه مشخص و خواب یک دست، به یک جهت می باشند. علاوه بر این نرمی و لطافت مورد نظر در ابرو ها باید در پیوند ابرو رعایت شود.

به همین منظور موهای موجود در پشت گوش افراد از نظر تشابه بسیار شبیه به موهای ابرو می باشد. به همین دلیل پزشک کاشت ابرو می تواند از موهای این قسمت از بانک مو برای پیوند ابرو استفاده نماید. بعد از  Eyebrow Transplant ممکن است دچار درد و یا تورم در قسمت هایی از ابرو شوید.

با رعایت توصیه های پزشک متخصص می توانید از ایجاد این گونه عوارض بعد از کاشت ابرو جلوگیری کنید. همه ما می دانیم که مراقبت های بعد از کاشت ابرو طبیعی تا چه اندازه می تواند در ایجاد نتیجه رضایت بخش نقش داشته باشد.

به همین دلیل بهبودی بعد از  Eyebrow Transplant می تواند تا حدود زیادی به رعایت این مراقبت ها بستگی داشته باشد..زیبایی صورت از طریق کاشت ابرو طبیعی می تواند در ایجاد اعتماد به نفس بیشتر در افراد نقش مهمی را ایفا کند.

آیا نتایج کاشت ابرو در صورت دائمی است؟

از آنجایی که کاشت ابرو راه حل بسیار مناسبی برای بازگرداندن ابروهای طبیعی در افرادی است که دچار ریزش در ابروهای خود شده اند، می تواند به عنوان راه حلی دائمی مورد استفاده واقع شود.

موهایی ابروی پیوند شده در ابتدا به سرعت رشد می کنند اما با گذشت زمان از رشد آنها کاسته می شود.

مخصوصا بعد از یکی دو سال اول بعد از  Eyebrow Transplant، رشد ابرو می تواند سرعت پایین تری را داشته باشد.

این امر به دلیل این است که سرعت طبیعی بیشتری از رشد موهای ابرو می تواند شروع شود. در این مدت ممکن است ابروهای پیوند شده دچار ریزش شوند.

این به دلیل آماده سازی فولیکول های طبیعی مو برای رشد است. از آنجایی که رشد ابرو به صورت طبیعی زمان می برد از 4 ماه تا یک سال ممکن است فرآیند رشد ابرو ها طول بکشد. بعد از این مدت شما می توانید نتایج دائمی کاشت ابرو طبیعی را در خود مشاهده کنید.

مشاهده مطلب
تقویت ابرو پس از کاشت ابرو

باید در این مدت از صبر کافی برخوردار باشید. می توان گفت که نتایجی که بعد از  Eyebrow Transplant در صورت خود مشاهده می کنید می تواند دائمی باشد و هیچگونه نگرانی از بابت ریزش دوباره آنها وجود ندارد.

طراحی چهره و زیبایی با کاشت ابرو

بسیاری از زنان به دلیل استفاده از مواد آرایشی ابروهای خود را از دست می دهند. مداد های ابرو می تواند در صورت استاندارد نبودن باعث ریزش ابروها شود.

دلایل بسیار دیگری نیز وجود دارد که در ریزش ابرو ها نقش دارد. افرادی که دچار تیروئید های وخیم می باشند می توانند ریزش ابرو را در خود مشاهده کنند.

افرادی که در اثر تروما و یا بیماری های پوستی دچار ریزش ابرو می شوند و بسیاری از دلایل دیگر که به دست دادن ابرو ها می انجامد.

روش های موقت برای برای  Eyebrow Transplant می تواند در مدت کوتاهی تاثیر خود را از دست بدهد.

علاوه بر آن این روش ها که شامل تاتو و هاشور هستند، به صورت غیر طبیعی در ظاهر افراد دیده می شوند. هر فردی می تواند غیر طبیعی بودن آنها را تشخیص دهد.

در بین همه این روش ها کاشت ابرو طبیعی با متد های جدید  تکنولوژی های پیشرفته توانسته دارای موفقیت چشمگیری در ایجاد زیبایی در افراد شود.

در کاشت ابرو می توان فرم های مختلف و مورد نظر برای پیوند ابرو را توسط پزشک مربوطه درخواست نمود. در ابتدا طراحی فرم ابرو بر روی صورت افراد انجام می شود و قرینه سازی های لازم صورت می گیرد. سپس با استفاده از مناسب ترین روش، کاشت ابرو استفاده می شود.

پزشک با استفاده از بانک موی مناسب هر فرد عمل کاشت ابرو را انجام می دهد. این امر می تواند تا چند ساعت به طول بیانجامد. زیرا  Eyebrow Transplant در واقع بسیار دقیق تر از کاشت مو می باشد. از این رو زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

پزشک بعد از  Eyebrow Transplant توصیه های مختلفی را برای ایجاد بهبودی سریع تر در افراد پیشنهاد می کند. رعایت نکات بهداشتی و این توصیه ها می تواند در کم نمودن عوارض و نتیجه بخش بودن پیوند ابرو تاثیر گذار باشد.

طراحی چهره با استفاده از کاشت ابرو طبیعی روشی بسیار پرطرفدار است که می تواند شما را برای همیشه از شر ابروهای موقت خلاص کند. ابروهای طبیعی شما بعد از یک سال رشد خود را شروع می کنند و مانند ابروهای قبل از ریزش شما می توانند دیده شوند.

مشاهده مطلب
ورزش سنگین بعد از کاشت ابرو

در واقع برای اینکه بتوانید از ابروهای طبیعی بعد از پیوند ابرو برخوردار شوید باید به کلیه نکات بهداشتی بعد از  Eyebrow Transplant عمل کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع