کاشت مو

کاشت مو ارزان قیمت – چرا نباید کاشت مو ارزان را انجام دهیم ؟

کاشت مو ارزان وجود دارد ؟

کاشت مو ارزان وجود دارد ؟

مبحث مورد توجه ای که در کاشت مو وجود دارد را می توان هزینه های پیوند مو عنوان کرد. از آنجایی که کاشت به روش های متفاوتی صورت می گیرد هزینه های ایجاد شده برای افراد نیز می تواند متفاوت باشد.

کاشت مو ارزان وجود دارد

کاشت با توجه به اینکه دارای ظرافت و دقت بالایی است می تواند هزینه های گزافی را برای شما در بر داشته باشد. یکی از مهمترین کارهایی که باید قبل از کاشت ارزان انجام دهید را می توان پیدا کردن مرکز و یا کلینیکی دانست که عمل زیبایی مو را با هزینه های مقرون به صرفه تری برای شما انجام می دهند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

در واقع با کاشت مو با قیمت پایین می توانید از هزینه های اضافی برای کاهش مو بکاهید و مویی متناسب با بودجه مورد نظر خود مشاهده کنید. هزینه کاشت برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. معمولا هزینه های کاشت به صورت هر تار موی کاشته شده محاسبه می شود.

بنابراین هر چقدر که تراکم موهای کاشته شده شما بیشتر باشد هزینه ها نیز می تواند برای شما بیش از پیش محاسبه شود. کاشت ارزان ممکن است در شرایطی که کلینیک ها و یا پزشکان تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته اند نیز انجام شود.

با این حال در مورد نحوه هزینه های کاشت باید دقت بیشتری داشته باشید؛ زیرا کاشت مو طبیعی نوعی عمل زیبایی است و هزینه ها باید به صورت شخصی پرداخت شود و در اکثر موقع بیمه به این عمل زیبایی تعلق نخواهد گرفت.

کاشت مو ارزان چه ویژگی هایی دارد ؟

کاشت مو با قیمت کم می تواند به مولفه های متفاوتی بستگی داشته باشد. در واقع پزشک مربوطه می تواند کاشت مو طبیعی و ارزان را برای مراجعه کننده خود انجام دهد. این بستگی به تعرفه هایی دارد که پزشکان متخصص پیوند مو برای بیماران خود در نظر می گیرند.

کاشت مو ارزان وجود دارد

کاشت ارزان می تواند افراد را ترغیب کند تا بیشتر به عمل زیبایی مو روی آورند و از این طریق زیبایی خود را افزایش دهند. با توجه به هزینه های بالای کاشت همه افرادی که دچار الگوی طاسی هستند و یا به دلایل مختلف موهای خود را از دست داده اند قادر به انجام آن نیستند.

برای این منظور وجود کلینیک هایی که بتواند ارزان تر از سایر کلینیک ها کاشت را انجام دهد، مراجعه کنندگان بیشتری را به این مکان ها می کشاند.

اما توجه داشته باشید که هیچ گرانی بی دلیل نیست و اگر مراکزی با قیمت بسیار پایین تر خدمات کاشت مو را ارائه می دهند، حتما از امکانات و مزایایی که دیگر کلینیک های گران تر در اختیار مشتری قرار می دهند بی بهره هستند.

در واقع خدماتی که باید توسط مراکز پیوند مو ارزان ارائه شود باید دارای ویژگی های بسیاری باشد تا افراد بتوانند به این کلینیک ها اعتماد کنند و بدون هیچ گونه نگرانی عمل زیبایی موی خود را به این مراکز بسپارند. می توانید کاشت ارزان را با ویژگی های زیر انجام دهید.

  1. کاشت مو با هزینه های مقرون به صرفه تر باید توسط پزشک ماهر و متخصص انجام شود تا نتیجه مطلوبی را در بر داشته باشد.
  2. موهای مورد پیوند در کاشت مو ارزان باید از بانک موی مناسبی برداشته شوند.
  3. روش های کاشت ارزان باید با جدیدترین تکنولوژی ها و متدهای درمانی انجام شود.مزیت روش های جدید این است که هم عوارض و خستگی ناشی از عمل کمتری دارند و هم نتیجه ی عمل ظریف تر و طبیعی تر به نظر می رسد.
  4. کاشت به روش ارزان باید با شرایط بهداشتی و در کلینیک های مجاز پیوند مو انجام شود.
  5. برداشت موها برای پیوند باید با روش های کم عوارض انجام شود.
  6. ممکن است کاشت به روش ارزان نتایج مورد نظر را برای مراجعه کنندگان در بر نداشته باشد.
  7. کاشت ارزان دارای ریسک پذیری بالاتری است.

از کاشت مو با قیمت کم چه انتظاری داشته باشیم ؟

نمی توان گفت که کاشت مو (Hair transplant) ارزان نتایج شگفت انگیزی را برای شما به همراه نخواهد داشت. با این حال ممکن است کلینیک های تازه تاسیس و بی تجربه برای بازاریابی و جذب مشتری های بیشتر عمل زیبایی موی ارزان را تبلیغ کنند و از این طریق کسب و کار خود را گسترش دهند.

از آنجایی که کاشت عملی است که به مهارت و دقت پزشک و محیطی که کاشت در آنجا انجام می شود بستگی دارد، باید ملاحظات لازم را در انتخاب بهترین کلینیک کاشت انجام داد. به همین دلیل صرفا ارزان بودن پیوند مو نمی تواند مد نظر قرار گیرد.

بدیهی است که هر چقدر پزشک شما دارای تجربه و آگاهی بالایی در این زمینه باشد کاشت می تواند هزینه های بیشتری را در بر بگیرد.

توجه داشته باشید که کلینیک ها و پزشکانی که کاشت موی ارزان انجام می دهند، معمولا از روش های سنتی و کم خرج تر استفاده می کنند تا قیمت های خود را پایین نگه دارند.

این روش ها جدا از این که نسبت به روش های مدرن از عوارض و خستگی بیشتری برخوردار هستند، همچنین ممکن است اصلا برای مدل مو ها و ویژگی های پوست سر شما سازگار نباشند.

روش هایی که برای کاشت مو معرفی شده اند هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و برای همه ی متقاضیان کاشت مو نمی شود یک روش واحد را به کار برد. تفاوت هایی که در ضخامت و تراکم تارهای مو در بانک موی افراد وجود دارد و همچنین مدل ریزش موی آن ها بسیار تعیین کننده است.

بنابراین حتما قبل از اقدام به عمل کاشت با متخصصین با تجربه و معتبر کاشت مو مشورت کنید تا متوجه شوید کدام روش کاشت مو برای شما مناسب تر است و نتیجه ی طبیعی و زیبا تری را به همراه خواهد داشت.

برای کاشت مو ارزان می توانید در وهله اول تحقیقاتی را در مورد سوابق پزشک و کلینیک های کاشت انجام دهید تا مطمئن شوید که ارزان بودن این عمل زیبایی صرفا به دلیل تخفیفات ویژه ای است که آنها ارائه می دهند و کیفیت خدمات و عمل های زیبایی در این مکان ها در حد بالایی قرار دارد.

بعد از اتمام تحقیقات می توانید در صورت مساعد بودن شرایط به این کلینیک های کاشت مراجعه کنید و با اطمینان خاطر این عمل را انجام دهید. بعد از کاشت ارزان در واقع انتظارات باید در حد واقع بینانه ای قرار گیرد.

شما باید صبر کافی را داشته باشید تا بتوانید نتایج دائمی کاشت را مشاهده کنید؛ زیرا دوران بهبودی بعد از کاشت تا چند ماه به طول می انجامد. به همین دلیل باید مراقبت های ویژه ای بعد از کاشت انجام شود تا نتایج بتواند مثبت دیده شود.

از آن جایی که حدود یک سال طول می کشد تا نتیجه ی نهایی کاشت مو خود را نشان دهد، افراد در این یک سال نیاز به همراهی و مشاوره دارند و مراکز معتبر و با کیفیت مانند کلینیک تخصصی زیبایی رز در این دوره شما را همراهی خواهند کرد و دستورالعمل های لازم را برای مراقبت های بعد از عمل در اختیار شما می گذارند.

همچنین می توانید هر موقع مشکلی را حس کردید به کلینیک مراجعه کرده و با متخصصین کاشت مو مشاوره کنید.

ریزش مو بعد از چند هفته اول کاشت مشاهده می شود که کاملا طبیعی است و باید 6 ماه تا یک سال صبر کنید تا رشد موها به صورت طبیعی انجام شود.

چرا نباید کاشت مو ارزان را انجام دهیم ؟

به دلیل نتایج منفی که کاشت ارزان ممکن است در بر داشته باشد در بسیاری از مواقع افراد تمایلی به انجام آن ندارند. به طور حتم نمی توان گفت که کاشت مو ارزان دارای عوارض و خطراتی است. با این حال افرادی سودجو ممکن است با ایجاد طعم کاهش هزینه ها در کاشت، افراد را به این کار وسوسه کنند.

هیچ عمل جراحی صد در صد بی خطر نیست اما اگر این عمل را در یک مرکز ارزان و بی کیفیت انجام دهید، شانس مبتلا شدن به عوارض نامطلوب عمل جراحی را برای خود افزایش می دهید. از آن جایی که عمل کاشت مو مربوط به ظاهر شما می شود، عوارض نامطلوب آن همیشه پیش چشمانتان خواهند بود و این امر بسیار آزار دهنده است.

این افرا ممکن است افرادی غیر حرفه ای و بدون تجربه باشند که می توانند آسیب های جدی را به شما وارد کنند. ایجاد برش هایی در بانک موی افراد و بخیه های غیر اصولی می تواند عفونت در عمل زیبایی مو را سبب شود.

عفونت روی پوست سر می تواند موجب شود جای زخم روی سر شما باقی بماند و همچنین موجب ضخیم تر شدن پوست سر می شود. همانطور که پیشتر گفته شد، تکنیکی که برای کاشت مو انتخاب می شود بسیار مهم است و همه ی تکنیک ها برای فرد متقاضی کاشت مو مناسب نیستند.

حال اگر دکتر شما به علت کمبود امکانات و یا کمبود تجربه از تکنیک اشتباهی برای کاشت مو استفاده کند، نه تنها به فولیکول های بانک مو آسیب می رساند، بلکه نتیجه ی کاشت مو بسیار نامطلوب و غیر طبیعی خواهد شد و مو های جدید از تراکم کافی برخوردار نخواهند بود.

این عارضه می تواند فولیکول های موی شما را از بین ببرد و از این طریق رشد موهای شما را با اختلال روبرو کند. به همین دلیل کاشت مو طبیعی با هزینه کاشت مو ارزان تر در بسیاری از مواقع قابل اعتماد نیست و بهتر است که هزینه های معمول و متعارف تری برای کاشت پرداخت کنید.

نکته ی مهمی که نباید از آن غافل شوید این است که بانک مو یک منبع بی نهایت از فولیکول های مو نیست و برای بسیاری از افراد بیش از یک بار نمی شود از آن استفاده کرد.

یعنی نباید به خود بگویید یک بار عمل کاشت موی ارزان را امتحان می کنم و اگر نتیجه ی مطلوب به دست نیامد به یک کلینیک بهتر مراجعه می کنم برای عمل بعدی! همان طور که گفته شد برش غیر اصولی روی ناحیه ی بانک مو به فولیکول ها آسیب می رساند و همچنین برش غیر حرفه ای روی پوست سر هم باعث می شود پوست خاصیت ارتجاعی خود را تا حدی از دست بدهد.

این موارد کار را برای این که فرد یک عمل کاشت موی دیگر انجام بدهد بسیار سخت و پر هزینه می کنند.

شاید فرد دیگر نتواند از موهای پشت سر برای کاشت استفاده کند و مجبور شود از موهای بدن استفاده کند که با توجه به تفاوت های موهای بدن با موهای سر این روش کاشت مو با دشواری هایی همراه است.

به همین دلیل توصیه می شود کلینیک کاشت موی خود را بدون توجه به قیمت آن انتخاب کنید و یک بار برای همیشه مشکل طاسی را برای خود حل کنید. اگر یک عمل کاشت مو به درستی انجام بگیرد، فرد متقاضی کاشت مو دیگر هیچ دغدغه‌ای نخواهد داشت و فقط باید کمی صبوری به خرج دهد تا مو های جدید رشد کنند.

کاشت مو ارزان در چه مکان هایی انجام می گیرد ؟

کلینیک ها، بیمارستان ها، مطب های پزشک، مکان هایی هستند که کاشت مو در آنجا انجام می شود. با توجه به اینکه کاشت در این مکان ها با شرایط ویژه ای انجام می شود باید در ابتدا از خدماتی که هر کدام از این مکان های کاشت مو طبیعی ارائه می دهند اطلاعات دقیقی به دست آورد.

عمل زیبایی مو بدون خدمات و تکنولوژی های جدید نمی تواند به راحتی انجام گیرد و نیاز است که برای انجام آن کلینیک های کاشت کلیه امکانات مورد نیاز را فراهم کنند. با توجه به اینکه کاشت ارزان در این کلینیک ها خدمات متنوعی را ممکن است ارائه ندهند به همین دلیل نمی توان به این مکان ها به طور کامل اطمینان کرد.

توجه داشته باشید که عمل کاشت مو مانند هر عمل جراحی دیگری نیازمند این است که نکات بهداشتی در آن با نهایت دقت رعایت شوند. هنگام عمل برش های نسبتا عمیقی روی سر ایجاد می شود و اگر محیط انجام عمل و یا ابزار و وسایل تیم پزشکی به طور کامل ضد عفونی نشده باشند می توانند موجب بروز عفونت در پوست سر شوند.

برای کاشت مو ارزان نیاز است که کلینیک ها و یا مطب های شخصی دارای مجوز های لازم و استانداردهای ویژه ای باشند که نشان دهد آنان زیر نظر سازمان بهداشت جهانی و بر طبق استانداردهای آنان پیوند مو را انجام می دهند. با این وجود هنوز کاشت مو طبیعی خیلی ارزان وجود ندارد و هزینه های کاشت مو به نسبت سایر عمل های زیبایی بیشتر است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *