پوست و مو

تاثیر اسکوم تراپی بر پوست به چه صورت است؟

تاثیر اسکوم تراپی بر پوست به چه صورت است؟

تاثیر اسکوم تراپی بر پوست به چه صورت است؟

اسکوم تراپی را می توان روشی جدید و نوین در زمینه ایجاد زیبایی در پوست دانست. در واقع این روش می تواند با توجه به دستگاه پیشرفته اسکوم کلیه ضایعات پوستی را محو کند.

تاثیر اسکوم تراپی بر پوست به چه صورت است؟

مزایای جوانسازی پوست در این روش به حدی است که عده بسیار زیادی از افراد را به سمت خود جذب کرده است و از این طریق با روش های نوینی که در درمان پوست استفاده می کند می تواند چروک های پوستی شما را از بین ببرد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

در واقع این روش را می توان نوعی جوانسازی دانست که تاثیرات شگفت انگیزی را بر پوست باقی می گذارد. افراد در هر رده سنی می توانند از این روش بدون ایجاد درد و خونریزی در خود استفاده کنند.

از آنجایی که در اسکوم تراپی از امواج فراصوت برای از بین بردن ضایعات پوستی استفاده می شود، این امواج می توانند تا لایه های عمیق تری از پوست نفوذ پیدا کنند و راه را برای ورود ژل های طبیعی همراه با آبرسانی قوی در پوست باز کنند. از این طریق جوانسازی پوست می تواند در مدت زمان بسیار کمی اتفاق بیفتد.

اسکوم تراپی چه نتایجی بر پوست باقی می گذارد؟

همانطور که گفته شد امواج صوتی می توانند با ایجاد میدان مغناطیسی در پوست به ایجاد ارتعاش و لرزش در بافت های داخلی پوست بیانجامد و در این صورت تحریک سلول های پوستی اتفاق می افتد و کلاژن سازی از این طریق به راحتی صورت می گیرد.

در واقع کلاژن و الاستین دو ماده ای هستند که برای ایجاد لطافت و سفتی در پوست تولید می شوند. در شرایط مختلف ممکن است این مواد نتوانند به مقادیر قابل توجهی در پوست ایجاد شوند. به همین دلیل ممکن است ایجاد چروک های پوستی و افتادگی در این نواحی را مشاهده کنید.

تاثیر اسکوم تراپی بر پوست به چه صورت است؟

برای اینکه بتوانید درمانی متناسب و بدون هیچ گونه عارضه ای را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم که از روش اسکوم تراپی برای این منظور استفاده کنید. این روش نوعی ایجاد زیبایی در پوست است که می تواند تاثیرات شگفت انگیزی را ایجاد کند. می توانیم نتایجی که این روش بر پوست می گذارد را به صورت زیر بیان کنیم.

  1.   با استفاده از جوانسازی پوست می توانید چروک های پوستی ریز و عمیق تر را روی پوست خود از بین ببرید.
  2.   اسکوم تراپی می تواند به آبرسانی و ایجاد رطوبت مورد نیاز پوست کمک کند و شما از این طریق می توانید لطافت و شادابی در پوست خود را حس کنید.
  3.   لایه برداری و ایجاد پاکسازی در پوست می تواند یکی از نتایجی باشد که بعد از جوانسازی مشاهده خواهید کرد.
  4.   اگر شما در پوست خود دچار لک، آفتاب سوختگی و جوش هستید از طریق جوانسازی پوست می توانید درمان را انجام دهید. در واقع این روش می تواند در چند جلسه لک های ایجاد شده روی پوست را به راحتی محو کند.
  5.   سفت شدن پوست های افتاده می تواند ظاهر شما را بسیار جوانتر نشان دهد. این امر می تواند توسط اسکوم تراپی ایجاد شود. در واقع امواج فراصوت در این روش به عمق پوست نفوذ پیدا می کند و با ایجاد لرزش در بافت های داخلی علاوه بر ایجاد نوعی ماساژ درمانی، به کاهش افتادگی پوست بیانجامد.
  6.   اسکوم تراپی می تواند به ایجاد خاصیت ارتجاعی پوست از طریق تولید الاستین کمک کند. در این صورت پوست، سفتی خود را به دست می آورد.

چگونه منافذ پوست در اسکوم تراپی می تواند باز شود؟

زمانی که امواج اولتراسوند از طریق دستگاه اسکوم (sqoom) در پوست جریان مغناطیسی تولید می کند، این امواج با ورود به زیر پوست و قرار گرفتن در رطوبت آن یونیزه می شود. به این صورت که اتم های موجود را به یون تبدیل می کند.

از این طریق منافذ پوست که دچار گرفتگی است و آلودگی در آنها تجمع پیدا کرده، می تواند باز شود و راه را برای ورود هوا و مواد مغذی دیگر برای پوست فراهم کند.

در واقع این منافذ باز می تواند به لایه های زیرین پوست شما کمک کنند تا مواد موجود در ژل های طبیعی به عمق پوست فرستاده شوند و از این طریق به ایجاد واکنش در سلول ها بیانجامند تا در ساخت کلاژن و الاستین مورد نیاز پوست تاثیرگذار باشند.

باز شدن منافذ بسته پوست می تواند در اسکوم تراپی به پوست شما کمک کند تا مواد مغذی، ژل مورد استفاده در جوانسازی پوست و اکسیژن مورد نیاز پوست به لایه های عمیق تر آن نفوذ پیدا کند. از این طریق می توانید مطمئن باشید که درمان با اسکوم تراپی می تواند نتایج شگفت انگیز را برای شما به همراه داشته باشد.

آیا عوارضی بعد از انجام اسکوم تراپی بر پوست ایجاد می شود؟

از آنجایی که اسکوم تراپی روشی است که می تواند از متد های جدیدی برای ایجاد زیبایی و لطافت در پوست استفاده کند، می توان مطمئن بود که این روش درمانی هیچ گونه برش و پارگی را در پوست ایجاد نخواهد کرد.

همچنین کبودی و ورم که بعد از اکثر روش های زیبایی در پوست مشاهده می شود و در واقع جزئی از عوارض بعد از ایجاد زیبایی است، در این روش قابل مشاهده نیست.

روش های دیگر مانند تزریق ژل که از سوزن برای ورود مواد پرکننده روی پوست استفاده می شود خبری نیست. در واقع جوانسازی با دستگاه جدید به نام اسکوم که همراه با فناوری فراصوت کار می کند، توانسته مواد مورد نیاز پوست را به اعماق آن بفرستند و از این طریق درمان ها را با سرعت بیشتری انجام دهد.

هیچ گونه عوارض جانبی بر پوست شما از طریق اسکوم تراپی مشاهده نخواهد شد و می توانید با خیال راحت از این روش برای از بین بردن ضایعات پوستی خود استفاده کنید.

اسکوم تراپی با فرستادن امواج فراصوت همراه با لرزش های ملایم می تواند سلول های پوست را به واکنش وادار کند. در این صورت تولید کلاژن می تواند با سرعت بیشتری انجام شود. در اثر این فرآیند پوست های شل و افتاده به مرور زمان درمان می شوند.

تاثیر ژل اسکوم تراپی بر پوست چگونه است؟

یکی از موادی که در اسکوم تراپی مورد استفاده قرار می گیرد را می توان ژلی دانست که قبل از انجام اسکوم تراپی روی نواحی از پوست قرار داده می شود تا با استفاده از دستگاه اسکوم در سطح پوست پخش شود و به لایه های زیرین پوست نفوذ کند.

در واقع امواج صوتی می توانند فضای مورد نیاز را برای عبور این ژل در زیر پوست فراهم کنند. از این طریق ژل مورد نظر که دارای مواد طبیعی مانند اسید هیالورونیک، روغن درخت جوجوبا، عصاره بابونه، مرطوب کننده آلوئه ورا، آرگلیرین و بسیاری از مواد مورد نیاز برای تغذیه پوست است، می تواند به ایجاد لطافت و از بین بردن چروک های پوستی بیانجامد.

نیازی به تزریق این ژل به پوست نیست و این امر می تواند به صورت ماساژ به لایه های پوستی نفوذ پیدا کرده و درمان را برای افراد انجام دهد. ژل های طبیعی ساخته شده در این روش در واقع نوعی ژل مهندسی شده اند که می توانند بدون هیچ گونه عارضه ای در پوست افراد مورد استفاده واقع شوند.

در واقع ایجاد حساسیت به این ژل ها امکان پذیر نیست و افرادی که از اسکوم تراپی برای ایجاد پوستی بدون چروک استفاده می کنند می بایست قبل از آن، از ژل مورد نظر روی پوست استفاده شود تا بتوانید در کمترین زمان ممکن نتایج مورد نظر را ببینند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *