ماموپلاستی

هزینه عمل ماموپلاستی چقدر است؟

هزینه عمل ماموپلاستی چقدر است؟

>> هزینه ماموپلاستی

عمل زیبایی ماموپلاستی عملی است که در آن به کاهش حجم سینه پرداخته می شود اما سوالی که پیش می آید این است که چرا افراد به همچین کاری دست بزنند؟

 

هزینه عمل ماموپلاستی چقدر است

 

برخی افراد سینه های بزرگ و نامتعارفی دارند که برای آن ها از لحاظ مختلف دردسر ساز شده و مشکلات زیادی را برایشان رقم خواهد زد، عمل زیبایی ماموپلاستی یکی از راه حل های متداولی است که در چنین شرایطی به کار خواهد آمد.

دریافت تخفیف ویژه ماموپلاستی + مشاوره رایگان

از جمله مشکلات که می توان به آن پرداخت بیماری روحی روانی و جسمی است که تا حدودی از حاشیه های چنین مواردی محسوب می شود.

 

هزینه ماموپلاستی

 

با سینه های بسیار بزرگ ممکن است شما در انجام برخی فعالیت های روزانه یا ورزشی دچار مشکل شده و نتوانید آن ها را به درستی انجام دهید و حتی ممکن است شما به خاطر سینه های بزرگ درد هایی در شانه، گردن و پشت خود احساس کنید.

در چنین مواردی ماموپلاستی کاهنده توسط پزشکان توصیه خواهد شد و می تواند کارساز باشد.

برخی از افراد هستند که با داشتن سینه های بزرگ مشکل دارند و اعتماد به نفس خود را با داشتن این گونه سینه ها از دست داده اند و از حضور پیدا کردن در مکان های اجتماعی گریزانند.

با توجه به این موضوع که سینه های بزرگ تاثیرات منفی و اثرات مخربی بر روی بدن می گذارد می توان عمل ماموپلاستی را جز عمل های درمانی نیز در نظر گرفت.

فارغ از هزینه هایی که برای انجام عمل زیبایی ماموپلاستی پرداخت می کنید، این عمل زیبایی می تواند نتیجه ها و تاثیرات بسیار دلنشینی را برای شما فراهم کند که می توان به جنبه های روحی و جسمی آن اشاره نمود.

بهتر است در ابتدا به تاثیرات مفید ناشی از ماموپلاستی دقت نمایید زیرا تا حد زیادی می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد و سپس به موضوعاتی مانند هزینه های ماموپلاستی بپردازید.

>> تاثیرات عمل زیبایی ماموپلاستی

عمل زیبایی ماموپلاستی ممکن است فواید زیادی داشته باشد اما این نکته نباید فراموش شود که همه ی عمل ها علاوه بر فواید ممکن است ضررهایی نیز داشته باشند پس بهتر است قبل از انجام هرگونه عملی نتایج و اثرات آن را مطالعه کرده و حتما با پزشک راجع به عمل mammoplasty مشورت کنید.

انجام عمل زیبایی ماموپلاستی نباید در سن کم و دوران نوجوانی صورت بگیرد چون در آن زمان شما در سن رشد هستید و ممکن است بعد از انجام این عمل دوباره سینه شما شروع به بزرگ شدن کند و به حالت قبلی خود باز گردد.

در واقع عمل mammoplasty به گونه ای است که در این عمل پزشک متخصص پوست ناحیه نوک سینه را برداشته و مقداری از چربی و بافت زیر آن را خارج می کند، حال اگر این عمل زیبایی در زمان رشد و نوجوانی شما صورت بگیرد ممکن است حجم کمی از سلول های چربی از بدن شما خارج شده و بعد از مدتی با رشد بدن آن میزان چربی دوباره به بدن شما باز گردد.

اما اگر این عمل در زمان مناسبی انجام بگیرد حجمی از چربی و بافت های اضافی و افتادگی های پوست که باید از بدن شما خارج شود به صورت دقیق مشخص می شود و دیگر نتایج به دست آمده بازگشتی نخواهد داشت. پس به شما توصیه می شود اگر قصد انجام عمل زیبایی ماموپلاستی را دارید بعد از سن 21 سالگی اقدام به این کار کنید.

یکی از خطرات کوچکی و عوارض احتمالی که عمل زیبایی ماموپلاستی می تواند باعث بروز آن شود این است که ممکن است حساسیت نوک پستان شما را کاهش داده یا حتی از بین ببرد.

این موضوع به این دلیل است که اعصاب موجود در پستان ممکن است به طور کامل از بین بروند یا در طی انجام این عمل زیبایی هیجان زده شود؛ اما در برخی موارد نه تنها حساسیت نوک پستان را از بین نبرده بلکه حتی شاید باعث افزایش آن نیز شود.

یکی دیگر از تاثیرات عمل زیبایی ماموپلاستی از بین بردن اعصاب و مجاری شیر برای بانوان است.

در حالت کلی عمل mammoplasty نباید هیچ گونه اختلالی در شیردهی خانم ها ایجاد کند اما بعضی اوقات ممکن است توانایی آن ها را کاهش دهد به همین خاطر روش هایی وجود دارد که نوک پستان به طور کامل جدا نمی شود.

از تاثیرات و فواید مثبت عمل زیبایی ماموپلاستی می توان به افزایش اعتماد به نفس و پیدا کردن روحیه ی اجتماعی اشاره کرد.

به طوری که بسیاری از افراد با داشتن سینه های بزرگ و افتاده اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و دچار افسردگی و بیماری های روحی می شوند اما بعد از عمل ماموپلاستی و با به دست آوردن سینه هایی زیبا و مناسب دچار تحول خواهند شد و احساس رضایت و خرسندی بیشتری خواهند داشت.

اکثر افرادی که عمل زیبایی mammoplasty را انجام داده اند کاملا از عمل خود راضی بوده و هیچ گاه احساس پشیمانی و نارضایتی نداشته اند. عمل زیبایی ماموپلاستی ممکن است بر روی بدن شما زخم هایی مختلفی ایجاد کند اما راه حل های متفاوتی برای درمان سریع تر آن ها نیز ارائه شده است.

یکی از روش ها برای بهبود سریع زخم ها استفاده از کرم ها و ژل هایی است که دارای ماده ای به نام سیلیکون هستند این ماده به درمان سریع تر زخم ها کمک می کند.

روش دیگر استفاده از Embrace در درمان زخم های ناشی از mammoplasty است. Embrace یک نوع نوار است که با گذاشتن آن بر روی زخم، زخم را دچار تنش کرده و باعث بهبود سریع آن می شود؛ اما توجه داشته باشید که از این نوار برای زخم هایی که بعد از دو تا چهار هفته به وجود آمده اند باید استفاده کرد.

در نتیجه دقت داشته باشید که استفاده از نوار Embrace برای زخم های تازه ممکن است خطرناک باشد.

>> هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی چقدر است؟

همواره در هر کاری یکی از متداول ترین سوالات مطرح شده در مورد هزینه های ناشی از آن است که این موضوع در رابطه با عمل های زیبایی به خصوص عمل زیبایی ماموپلاستی از اهمیت ویژه ای در بین افراد برخوردار است، این دسته از افرادی که قصد دارند نسبت به انجام عمل زیبایی ماموپلاستی اقدام کنند قطعا به دنبال پاسخی برای سوالات خود در مورد هزینه های ماموپلاستی هستند.

هزینه های عمل زیبایی ماموپلاستی با توجه به شرایط ممکن است متفاوت باشد.

این هزینه ها با توجه به جراحی که قرار است عمل را انجام دهد و میزان تجربه آن و همین طور بیمارستان و مطب آن که در کدام منطقه است متفاوت باشد.

دقت داشته باشید هیچ گاه نباید هزینه بالا یا اندک را به عنوان معیار اصلی در نظر بگیرید، هزینه اندک حتما به صرفه نیست و هزینه بالا نیز در تمام موارد با کیفیت نخواهد بود.

اما این نکته را فراموش نکنید که هر چه دکتر بهتر و با تجربه تر باشد با وجود اینکه ممکن است هزینه ی بیشتری صرف آن شود قطعا شما عمل بهتر و آسان تری خواهید داشت و در نهایت نتیجه ی مطلوب تری دریافت خواهید کرد.

هزینه های ناشی از عمل زیبایی ماموپلاستی می تواند به مواردی مانند زیر مرتبط باشد که در نهایت تمامی این موارد می تواند بر هزینه های تمام شده عمل زیبایی تاثیر گذار باشد.

  • آزمایشاتی که باید قبل و بعد از عمل انجام شود.
  • هزینه بیمارستان و عملی که قرار است در آنجا صورت بگیرد.
  • لباس هایی که در بیمارستان و بعد از عمل مورد استفاده قرار می گیرد.
  • هزینه های مربوط به بیهوشی
  • و در اخر هزینه جراح و متخصص

>> آیا هزینه ماموپلاستی تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

عمل ماموپلاستی جز عمل های است که ممکن است شما مجبور باشید هزینه ی متفاوتی را برای انجام آن بپردازید و این هزینه با توجه به جایی که شما این عمل زیبایی را انجام می دهید و یا جراحی که قرار است این کار را برایتان انجام دهد متغیر باشد اما آیا می توان از بیمه برای انجام این عمل استفاده کرد یا خیر؟

طبق تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از طرف انجمن های جراحی پلاستیک در جوامع بین المللی برخی از عمل های زیبایی که عمل ماموپلاستی نیز شامل آن می باشد در برخی مواقع جز عمل های درمانی قرار گرفته و بیماران می توانند از بیمه خدمات درمانی برای انجام و پرداخت هزینه های این عمل زیبایی استفاده کنند.

اما دلیل اینکه عمل ماموپلاستی جز عمل های درمانی قرار گرفته این است که این عمل علاوه بر عمل زیبایی فواید پزشکی بسیاری نیز به همراه خواهد داشت. به گونه ای که با انجام ماموپلاستی به کاهش درد های شانه، گردن و پشت کمک کرده و موجب تسکین این دردها می شود.

اما نکته ای که باید به آن توجه شود این است که برخی جراحان زیبایی برای انجام این عمل زیبایی نیاز به گرفتن مجوز از مرکز بیمه دارند به گونه ای که با گرفتن یک نامه یا یک عکس می توانند عمل زیبایی را تحت پوشش بیمه انجام دهند و اینگونه بیماران هزینه های کمتری را نیز متحمل خواهند شد.

اما دقت داشته باشید که بیمه خدمات درمانی همه ی طیف های عمل های ماموپلاستی را شامل نمی شود، به طوری که مراکز بیمه عمل ماموپلاستی را فقط تا جایی که به عنوان عمل درمانی و پزشکی محسوب شود را قبول کرده و هزینه های آن را پرداخت خواهند کرد و اگر قرار باشد بیشتر از این مقدار اصلاحی صورت بگیرد تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار نخواهد گرفت.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد ماموپلاستی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *