پوست و مو

بهترین روش برای پر کردن ابرو های کم پشت چیست؟

بهترین روش برای پر کردن ابرو های کم پشت

بهترین روش برای پر کردن ابرو های کم پشت

اهمیت داشتن ابرو های زیبا در چهره افراد، امروز آنقدر زیاد شده که یک صنعت مجزا، مشغول تولید محصولاتی برای بهبود شکل، کیفیت و اندازه ابرو ها شده است. سرم ها، مداد ها و پودر های مخصوص ابرو شاید در نگاه اول تاثیر مثبتی داشته باشند اما اثر آن ها معمولا به سرعت از بین می رود. یکی از روش های دائمی کاشت ابرو است.

بهترین روش برای پر کردن ابرو های کم پشتاستفاده از این محصولات برای ابرو، در کوتاه مدت بعضی از خواسته های فرد را برآورده می کند اما در درازمدت، پاسخگوی انتظارات افراد نیست. با استفاده از روش های سنتی و آرایشی ترمیم ابرو ها، هرگز نمی توانید در زمان بیدار شدن از خواب، بدون نگرانی از تقارن و شکل ظاهری ابرو ها کار های روزمره خود را انجام بدهید.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

برای پر کردن ابرو های کم پشت و ایجاد یک شکل ظاهری مطلوب در چنین ابرو هایی، روش های متعددی وجود دارد. انتخاب بهترین روش، به سلیقه و انتظار خود شما بستگی خواهد داشت.

اگر تنها در زمانی بسیار کوتاه به دنبال داشتن ابرو های زیبا هستید و قصد دارید هر بار دوباره برای ترمیم ظاهری ابرو های خود وقت بگذارید، می توانید روش های سنتی تری را انتخاب کنید اما اگر به دنبال یک روش دائمی برای پر کردن ابرو های کم پشت خود هستید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

بهترین روش برای پر کردن ابرو های کم پشتچگونه به بهبود کیفیت ابرو ها کمک کنیم؟

1- به ابرو های خود فرصت کافی برای رشد دهید. به ویژه اگر قصد مراجعه به سالن های آرایشی برای ترمیم ابرو ها را دارید، بهتر است برای مدت 4 تا 6 هفته به ابرو های خود دست نزنید تا الگوی رشد ابرو های شما کاملا مشخص شود.

2- تنها به سالن های آرایشی و آرایشگاه های قابل اعتماد مراجعه کنید و مطمئن شوید که افراد حاضر در این سالن ها، آسیبی به ابرو های شما وارد نمی کنند.

3- برای حفظ تقارن ابرو ها، در یکسان سازی آن ها افراط به خرج ندهید. فراموش نکنید که گاهی صورت شما کاملا متقارن نیست. در نتیجه نباید حتما دو ابروی کاملا یکسان برای رسیدن به زیبایی مطلوب داشته باشید.

4- نقطه پایان ابرو ها را به عنوان یکی از عوامل مهم رسیدن به تقارن نسبی در ابرو های خود در نظر بگیرید.

5- قوس ابرو ها را با توجه به شکل ظاهری صورت خود تعیین کنید. بعضی از صورت ها برای زیبایی بیشتر به ابرو هایی با قوس بزرگ و بعضی از صورت های دیگر برای رسیدن به زیبایی مطلوب، به ابروهایی با قوس کوچکتر نیاز دارند.

6- از یاد نبرید که ابرو ها ثابت نیستند و دائما تغییر را تجربه می کنند. در نتیجه بهتر است گاهی محصولات مورد استفاده خود برای ابرو ها را نیز تغییر دهید.

اشتباهات رایج در مورد ابرو ها

  1. استفاده از مداد ابرو با رنگ نامناسب، یکی از بزرگترین اشتباه ها در مورد ابرو ها به شمار می رود. به طور معمول افراد از مداد ابرو های کاملا یک رنگ با ابرو های خود استفاده می کنند. این یک اشتباه بزرگ است. افراد باید از مداد ابروی کمی روشن تر از رنگ ابرو های خود استفاده کنند.
  2. استفاده از آینه های بزرگ کننده برای برداشتن ابرو ها مناسب نیست و ممکن است موجب لطمه دیدن ابرو ها در زمان اصلاح شود.
  3. برداشتن ابرو ها قبل از دوش و یا خواب، به فولیکول های مو در ابروی شما لطمه می زند و همچنین موجب ایجاد قرمزی و خارش در ابرو ها می شود.
  4. به هیچ وجه نباید از ضدآفتاب ها، کرم ها و لوسیون های پوست صورت، روی ابرو ها استفاده کنید. این کار موجب ریزش ابرو ها خواهد شد.
  5. خانم ها بهتر است برداشتن ابرو را در زمان عادت ماهانه خود انجام ندهند. چرا که در بعضی از آن ها ابرو ها در این دوره زمانی حساسیت بیشتری دارند.

روش های سنتی ترمیم ابرو ها

استفاده از مداد، آرایش های متفاوت، تتو و یا وکس، روش هایی هستند که از گذشته برای ترمیم ابرو های کم پشت مورد استفاده قرار می گیرند. وقتی از این روش ها استفاده می کنید، ممکن است برای مدتی کوتاه به ظاهر دلخواه خود برسید اما همواره این نگرانی را خواهید داشت که نتیجه این روش ها به سرعت از بین بروند.

این روش ها علاوه بر اثر بسیار کوتاهی که دارند، چندان طبیعی به نظر نمی رسند و به چهره شما حالتی مصنوعی می دهند. این موضوع برای بسیاری از افراد، اصلا خوشایند به نظر نمی رسد.

بهترین روش پر کردن ابرو ها

اگر به هر دلیلی تراکم و شکل ظاهری مطلوب ابرو های خود را از دست داده اید و قصد دارید به سراغ یک روش طبیعی، موثر و البته دائمی برای حل این مشکل بروید، کاشت ابرو بهترین نتیجه ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد. فرآیندی که می تواند زیبایی را برای همیشه در ابرو های شما احیا کند.

در کلینیک کاشت ابرو، پزشک متخصص بر اساس سلیقه و جزئیات چهره شما، یک ابروی جدید برای شما طراحی خواهد کرد و به کمک فرآیند کاشت ابرو، این حالت را به صورت دائمی برای ابرو های شما به وجود خواهد آورد. وقتی این فرآیند کامل شد، شما صاحب ابروهایی زیبا با شکل ظاهری دلخواه خود می شوید و می توانید تغییراتی مثل کوتاه کردن، رنگ کردن و … را نیز در این ابرو ها به وجود بیاورید.

فرآیند کاشت ابرو چطور انجام می شود؟

کاشت ابرو، شباهت بسیار زیادی به عمل کاشت مو دارد. در این فرایند، فولیکول ها از یک نقطه در سر یا بدن شما استخراج و سپس در ابرو ها کاشته می شوند. فولیکول ها پس از مدتی در ناحیه جدید شروع به رشد می کنند تا شما صاحب ابروهایی جذاب و پرتراکم شوید.

این فرآیند، تنها چند ساعت به طول می انجامد و به بیهوشی نیاز ندارد. در نتیجه ریسک های ناشی از آن، بسیار پایین خواهد بود.

مزیت های مهم کاشت ابروی طبیعی

  1. این فعالیت در زمانی کوتاه انجام می شود و دوران بهبودی پس از آن نیز به سرعت طی خواهد شد.
  2. نتایج این فرآیند دائمی است و فرد برای همیشه به شکل ظاهری دلخواه برای ابرو های خود می رسد.
  3. این فرآیند آثار جانبی بسیار کم و ناچیزی دارد.
  4. این فرآیند با ریسک پایینی انجام می شود و سلامتی فرد را به خطر نمی اندازد.
  5. کاشت ابرو می تواند اعتماد به نفس افراد را به شکل قابل توجهی افزایش بدهد.

آیا کاشت ابرو برای شما مناسب است؟

اگر از وضعیت ظاهری خود راضی نیستید و به دنبال راهی برای ترمیم ابرو های خود می گردید و اگر برای شما اهمیت زیادی دارد که با زیبایی ظاهری روی دیگران تاثیر بگذارید و از وضعیت ظاهری خود احساس رضایت داشته باشید، کاشت ابرو ها برای شما مناسب خواهد بود.

البته برای کاشت ابرو ها، نباید در دوران بارداری یا شیردهی به سر ببرید، نباید مشغول شیمی درمانی باشید، نباید با بیماری های مختلف پوستی، خونی و عفونی دست و پنجه نرم کنید و همچنین نباید دائما الکل و دخانیات مصرف کنید. اگر به این موارد دچار نباشید و همچنین از بانک موی قابل قبولی در سر و یا بدن خود برخوردار باشید، گزینه خوبی برای کاشت ابرو به شمار خواهید رفت.

هزینه های کاشت ابرو

کاشت ابرو مثل همه پروسه های زیبایی دیگر، هزینه هایی به دنبال خواهد داشت. این هزینه ها در هر فرد، نسبت به فرد دیگر متفاوت به نظر می رسند. با این وجود میزان تغییری که پس از انجام این فرآیند در ظاهر شما به وجود می آید، به شدت چشمگیر است. در نتیجه بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای روش های سنتی و کم دوام برای ترمیم ابرو ها، به سراغ روش موثری مثل کاشت ابرو بروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *