ماموپلاستی

بهترین نوع ماموپلاستی و کاشت سینه مناسب شما چیست؟

بهترین نوع ماموپلاستی و کاشت سینه مناسب شما چیست؟

کاشت سینه یا ماموپلاستی یکی از جراحی های زیبایی در زنان برای افزایش سایز سینه ها می باشد که با قرار دادن پستان در زیر عضلات سینه یا بافت پستان انجام می شود. بسیاری از افراد از فرم و یا حجم سینه خود ناراضی بوده و همین امر موجب شده است تا اعتماد به نفس خود را از دست دهند.

اگر به فکر انجام این درمان زیبایی می باشید، توصیه می شود در ابتدا به خوبی تحقیق کرده و درباره تمامی عوارض جانبی احتمالی اطلاعات کسب نمایید.

بهترین نوع ماموپلاستی و کاشت سینه

دریافت تخفیف ویژه ماموپلاستی + مشاوره رایگان

دلایل استفاده از کاشت سینه

امروزه کاشت سینه و استفاده از ماموپلاستی از درمان های زیبایی محبوب در بین زنان می باشد. این درمان به دلیل دلایل زیر مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است.

  1. بیشترین دلیل استقبال از این درمان زیبایی، کوچکی سینه ها می باشد. اگر از کوچکی سینه های خود رنج می برید می توانید از این درمان بهره مند شوید.
  2. ممکن است در برخی از افراد یکی از سینه ها کوچکتر از دیگری باشد. در این صورت می توان با استفاده از کاشت سینه، سینه کوچکتر را هم اندازه با سینه بزرگتر تنظیم نمود تا هر دو سینه اندازه نرمال داشته باشند.
  3. پس از بارداری و شیردهی به نوزاد، سینه ها شل شده و یا اندازه آن تغییر خواهد کرد. در این صورت یکی از راه های خوش فرم سازی سینه ها در این دوران، استفاده از ماموپلاستی می باشد.
  4. در صورتی که دارای سینه های ناهموار می باشید، می توانید از این روش استفاده نمایید.
  5. برخی از افراد بر این باورند که داشتن سینه هایی زیبا و خوش فرم بر اعتماد به نفس افراد تاثیر می گذارد. عده ای از داشتن سینه های کوچک خجالت زده شده و احساس شرمساری می کنند. می توانید با افزایش حجم سینه های خود از با عزت نفس بیشتری در مجامع حضور یابید.

در روز مشاوره درباره اهداف و دلایل خود با پزشک متخصص صحبت کرده و درباره نتایج نهایی واقع بین باشید. به یاد داشته باشید که پزشک در حد توان خود انتظارات شما را برآورده خواهد کرد اما انتخاب پزشک ماهر نیز در بروز نتایج تاثیر گذار خواهد بود.

بهترین نوع ماموپلاستی و کاشت سینهیکی از سوالات متداول درباره این درمان، مدت زمان ماندگاری نتایج نهایی می باشد. در این باره باید گفت که ماندگاری نتایج نهایی دائمی نبوده و طول عمر متوسط یک کاشت سینه، 10 سال می باشد.

همچنین ممکن است عواملی نظیر افزایش و یا کاهش وزن در تغییر حجم سینه ها دخیل باشند. در این صورت می توان با انجام درمان و ماموپلاستی به صورت مجدد، حجم تغییر یافته را به حال اول بازگرداند.

پس از انتخاب این روش برای افزایش سایز سینه ها، آنچه که اهمیت دارد شکل و فرم سینه ها می باشد. برخی از افراد خواستار فرم گرد برای سینه های خود می باشند در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند سینه هایی با فرم اشکی داشته باشند تا ظاهر آن طبیعی تر جلوه دهند.

اما باید توجه داشته باشید که انتخاب فرم سینه ها شکل بدن و سبک زندگی هر فرد تعیین شده و متفاوت با دیگری است.

موارد زیر از جمله فاکتورهایی است که در هنگام کاشت سینه باید مورد توجه قرار گیرد و متناسب با آنها فرم سینه مناسب با بدن شما مشخص شود.

  • نوع بدن

نوع بدن در انتخاب نوع و سایز سینه ها بسیار اهمیت دارد. همانطور که ذکر شد ممکن است برخی از افراد از داشتن سینه هایی با فرم اشکی لذت ببرند و برخی دیگر از سینه های گرد احساس رضایت داشته باشند. نکته ای که حائز اهمیت است این است که هر فرد دارای شکل بدن متفاوت با دیگری است در نتیجه لزومی وجود ندارد که یک نوع فرم سینه خاص در تمامی اشخاص با بدن های متفاوت زیبا جلوه کند.

  • محل برش سینه ها و قرارگیری ایمپلنت مورد نظر

متخصصان زیبایی محل های مختلفی از سینه را برای انجام ماموپلاستی می توانند برش دهند. محل برش سینه برای قرار دادن ایمپلنت به بافت سینه فعلی، محل برش ترجیحی مراجعه کننده و تاریخچه و تجربیات شما در آینده بستگی دارد.

منظور از تاریخچه و تجربیات مراجعه کنندگان این است که ممکن است شما از دوره شیردهی به فرزند خود گذشته باشد و یا برای شیردهی در آینده برنامه ریزی کرده باشید؛ زیرا در بعضی از افراد این درمان باعث ایجاد اختلال در شیردهی به فرزند خواهد شد در حالی که در بعضی دیگر مشکلی به وجود نخواهد آورد.

کاشت سینه گرد

کاشتن سینه هایی با فرم گرد از رایج ترین فرم ها برای ماموپلاستی بوده و بسیاری از افراد به دنبال افزایش حجم سینه های خود به شکل گرد می باشند. کاشت سینه گرد، دارای 4 نوع طرح مختلف از کم تا زیاد می باشد اما لزوما هیچ یک از این 4 نسبت به دیگری برتری نداشته و با توجه به سلیقه شخصی فرد انتخاب می شود.

قرار دهی ایمپلنت های سینه با فرم گرد باعث شکل گیری کامل تر سینه ها شده و موجب می شوند در قسمت بالای سینه ها ظاهر مناسبی ایجاد شود.

لازم به ذکر است که هزینه کاشت سینه گرد نسبت به شکل اشکی کمتر بوده و متقاضیان اینگونه ایمپلنت هزینه کمتری پرداخت خواهند کرد.

کاشت سینه اشکی

همانطور که از نام این ایمپلنت پیداست، ماموپلاستی با فرم اشکی باعث ایجاد سینه هایی می شود که قسمت پایینی سینه نسبت به قسمت بالایی آن پر تر است. در واقع با توجه به مدل این ایمپلنت، شکل سینه ها ظاهری طبیعی تر پیدا کرده و به شکل اشک خواهند بود.

بیشتر متقاضیان این فرم از کاشت سینه خواستار ظاهری طبیعی و نرمال می باشند به همین علت کاشت سینه اشکی را برای افزایش حجم سینه های خود برمی گزیند.

از نظر کامل بودن سینه ها باید گفت که در این مدل از کاشت سینه نیز سینه ها کامل می باشند اما در قسمت پایینی پستان تمرکز بیشتر است.

در هنگام کاشت سینه به بودجه مورد نظر خود دقت نمایید. همانطور که ذکر شد هزینه کاشت سینه اشکی کمی بیشتر از ماموپلاستی گرد است. دلیل این امر آن است که در ایمپلنت های اشکی برای جلوگیری از چرخش ایمپلنت، نوعی سطح بافتی نیاز است.

به دلیل اینکه استفاده از ایمپلنت در سینه ها درمان زیبایی بوده، بیمه هیچ گونه هزینه ای پرداخت نخواهد کرد بجز در مواردی مانند بعد از ماستکتومی که ماموپلاستی نیاز است.

هزینه پرداختی تنها به دستمزد پزشک و پرسنل مربوط نشده و باید تمامی هزینه های مربوط به آزمایش و یا تصویربرداری های پس از درمان را نیز پرداخت نمایید.

برای انجام ماموپلاستی سینه با آرامی عمل کرده و پزشک متخصص و ماهری را انتخاب نمایید. همچنین درباره انواع روش های جراحی، شکل های خاص سینه و انواع کاشت های قابل اجرا تحقیق نمایید.

اگر در صورت ناراضی بودن از نتایج به وجود آمده، خواستار حذف نتایج باشید، ممکن است بعد از برداشتن ایمپلنت سینه نیاز به بالا بردن سینه و یا هرگونه جراحی دیگر برای اصلاح فرم سینه ها نیاز داشته باشید.

زمانی که برای انجام ماموپلاستی اقدام می نمایید، پزشک پیشنهادی برای نوع ایمپلنت ارائه خواهد داد. از آنجایی که جراحان در روز با تعداد زیادی مراجعه کننده در ارتباط می باشند، در نتیجه با توجه به نوع شکل بدن و تاریخچه سلامتی وی، پیشنهاد بهتر را ارائه خواهند داد؛ بنابراین انتخاب ایمپلنت پیشنهادی پزشک طبق دانش قبلی و اصول پزشکی می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *