جراحی بینی

بهترین دکتر جراحی بینی در تهران

بهترین دکتر جراحی بینی در تهران

بهترین دکتر جراحی بینی در تهران

جراحی بینی یکی از رایج ترین تکنیک های زیبایی است که امروزه طرفداران بیشماری پیدا کرده است. در حقیقت بسیاری از افرادی که از فرم بینی خود رضایت ندارند، به دنبال آن هستند تا از طریق جراحی بینی به آنچه در تصور خود دارند، دست پیدا کنند.

بهترین دکتر جراحی بینی در تهراناین نوع جراحی به دلیل اینکه تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد، از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین جهت است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند که بهترین جراح را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنند. فردی که این نوع جراحی را بر عهده می گیرد، باید از توانایی ها و مهارت های لازم برخوردار بوده و تجربه ی کافی در زمینه ی جراحی بینی را داشته باشد.

دریافت تخفیف ویژه جراحی بینی به مدت محدود + مشاوره رایگان

در راستای مواردی که ذکر شد، در این مقاله قصد داریم تا ویژگی های بهترین دکتر جراحی رینوپلاستی را بیان کرده و اطلاعات کافی برای انتخاب جراح مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین دکتر جراحی بینی در تهرانبهترین دکتر جراحی بینی چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی طبق گفته ی متخصصان جراحی پلاستیک بیان می شود که جراحی بینی یکی از سخت ترین جراحی های پلاستیک بوده و افرادی که این نوع جراحی را برعهده می گیرند نیاز به تخصص بالایی در این زمینه دارند.

بینی در قسمت بالایی دارای استخوان بسیاری کمی است و در نواحی پایین تر غضروف بینی قرار می گیرد که از بافت بسیار نرمی برخوردار است. چنانچه هر یک از این ساختارها، طی عمل زیبایی بینی به خطر بیفتد، عمل جراحی با شکست مواجه خواهد شد.

تنها یک جراح بینی ماهر می داند که در حین جراحی رینوپلاستی چه مقدار از قسمت پشتی بینی برداشته می شود و یا برای نوک بینی و قسمت های جلویی آن، چه اقداماتی باید به انجام برسد. در ادامه پیوند غضروف نیز کاری بسیار سخت در این نوع جراحی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

از طرفی لازم است که جراح بینی بداند هر یک از تغییراتی که در ساختار بینی رخ می دهد، چه تاثیری بر عملکرد و توانایی تنفس بیمار خواهد داشت. در حقیقت بسیاری از پزشکان و متخصصین در این زمینه اعتقاد  دارند که بینی با وجود اینکه تغییراتی که بر روی آن صورت می گیرد، باید اساسی ترین عملکرد خود یعنی تنفس را به خوبی انجام دهد.

بنابراین می توان بیان کرد که بهترین دکتر جراح بینی باید توانایی این را داشته باشد که در عین اینکه بینی را به فرم دلخواه فرد مراجعه کننده در می آورد، ساختارهای تنفسی بینی را نیز حفظ کرده و از آسیب رسیدن به آن خودداری کند.

قبل از انجام جراحی بینی، تشخیص و انتخاب جراح از اهمیت بالایی برخوردار است. اینکه جراحی را برگزینید که دارای فاکتورها و ویژگی های لازم برای اعتماد به وی باشد، می تواند سرنوشت نتایج نهایی را رقم زند. همه ی افراد در ذهن خود ویژگی هایی برای یک جراح ایده آل و خوب در نظر دارند. از جمله تجربه و مهارت پزشک در زمینه تخصص وی.

اما زمانی که به این موضوع دقیق تر می نگریم، متوجه می شویم که فاکتورهای مهمی وجود دارند که کمتر کسی به آنها توجه می کند.

 

برای انتخاب جراح به دنبال فردی باشید که جراحی های موفقی داشته و مورد تایید دوستان و نزدیکان شما باشد. از اطرافیان خود درباره بهترین پزشکی که جراحی بینی را در منطقه شما به خوبی انجام می دهد، بپرسید. بی شک بهترین جراحان در بین مردم محبوب بوده و دارای شهرت زیادی می باشند زیرا این شهرت از نتایج درمانی موفقیت آمیز حاصل شده است.

 

زمانی که پزشک دانش کافی در زمینه شغلی و تخصصی دارا باشد، مطمئنا مراجعه کنندگان از نتیجه کار راضی بوده و این پزشک را به سایر دوستان و آشنایان خود نیز برای انجام جراحی های مورد نظر معرفی می کنند.

 

یک جراح بینی ماهر تجربه بالایی داشته و تعداد افراد زیادی را معالجه کرده است. در حقیقت زمانی که تعداد مراجعه کنندگان به یک پزشک بیشتر بوده و زمان زیادی از شروع به کار وی گذشته باشد، با موارد و مسائل مختلفی در هنگام جراحی مواجه شده و قادر به درمان آنها می باشد.

ممکن است پس از جراحی با عوارضی روبرو شوید اما زمانی که پزشک با تجربه ای را برای درمان انتخاب کرده اید، احتمال بروز این عوارض به حداقل رسیده و یا حتی با وجود این عوارض پزشک به راحتی قابلیت و توانایی درمان آنها را خواهد داشت.

 

در نتیجه می توان گفت تجربه جراح از مهمترین ملاک های یک جراح حاذق میباشد.

 

تایید عدم دارا بودن سوء استفاده های پزشکی و یا انضباطی از دیگر شرط های لازم در هنگام انتخاب جراح nose surgery می باشد. برخی از افراد از اعتماد مراجعه کنندگان سوء استفاده کرده و اقدامات ناشایستی انجام می دهد که قطعا با این پزشکان برخورد جدی خواهد شد.

 

همواره سعی کنید به دنبال پزشکی برای درمان باشید که در بیمارستان و کلینیکی معتبر جراحی را انجام می دهد؛ زیرا مراقبت هایی که پرسنل کلینیک ها و بیمارستان ها پس از درمان ارائه می دهند بر نتایج تاثیرگذار بوده و انجام صحیح و کامل این مراقبت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

توجه داشته باشید که بیمارستان مورد نظر از لحاظ پزشکی و مدرنیته نیز در درجات بالایی قرار داشته باشد زیرا اگر از لحاظ پزشکی شرایط مهیا نباشد، خطر ابتلا به عفونت افزایش می یابد. همچنین اگر بیمارستان مورد نظر دارای دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته نباشد، امکانات پزشک برای انجام بی نقص جراحی بینی تکمیل نخواهد بود.

چرا باید بهترین دکتر را برای جراحی بینی انتخاب کنیم؟

با پیشرفت دانش پزشکی و افزایش روز افزون تعداد افرادی که جراحی بینی را به عنوان تخصص خود برگزیده اند، تشخیص بهترین جراح و پزشک کار مشکلی خواهد بود؛ اما همواره یکی از مهمترین عناصر برای رسیدن به نتیجه ای ایده آل و دلخواه، وجود پزشکی با اطلاعات کافی و مهارت بالا می باشد.

اگرچه دارا بودن شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک کاندید مناسب و مراقبت هایی که پس از درمان از جانب مراجعه کننده انجام می گیرند، از اولویت های شروع درمان می باشند، اما تا زمانی که پزشک به درستی درمان را انجام ندهد، تمامی این مراقبت ها بیهوده خواهند بود.

بطور مثال اگر پزشکی در هنگام درمان به راه های تنفسی مراجعه کننده توجهی نداشته باشد و یا به کج بودن بینی بی توجه باشد، مراقبت های مراجعه کننده تاثیری در برطرف کردن این نقص ها نخواهد داشت.

عمل زیبایی بینی می تواند به دلیل اهداف مختلفی به انجام برسد، برخی از اهداف جراحی بینی عبارتند از:

  1. رفع برآمدگی و یا قوز بینی
  2. باریک کردن بینی های پهن و گوشتی
  3. صاف کردن بینی کج
  4. کاهش اندازه ی نوک بینی
  5. تنظیم نوک بینی افتاده
  6. تغییر شکل بینی یک فرد مجروح

در ضمن علاوه بر مواردی که ذکر شد، رینوپلاستی ممکن است که به دلیل اهداف درمانی نیز انجام شود. انتخاب جراح بینی برای رسیدن به اهدافی که بیان شد، بسیار حائز اهمیت است.

همچنین لازم به ذکر است که تعامل بین بینی، چشم ها، دهان، چانه و پیشانی نقش مهمی در چهره افراد دارد و در صورتی که عمل زیبایی بینی به درستی و طبق استانداردهای موجود به انجام نرسد، ممکن است که تعامل همه ی موارد ذکر شده را به خطر بیندازد و چهره ای ناموزون برای فرد به همراه داشته باشد.

همانطور که مطرح شد، رینوپلاستی تاثیر مستقیمی در نحوه ی تنفس افراد دارد و در صورتی که پزشکی مناسب برای این کار انتخاب نشود، ممکن است که فرد با مشکلات تنفسی مواجه شده و در نتیجه از جراحی بینی خود راضی نباشد.

به همین دلیل است که به شدت توصیه می شود که بیماران تنها پزشکانی که از مجوز های لازم برخوردار هستند را برای این کار انتخاب کنند. در ضمن لازم است که دکتر جراحی بینی، فردی آموزش دیده بوده از تجربه ی کافی برخوردار باشد. همچنین لازم است که پزشک متخصص این تجربه را با چندین عکس قبل و بعد از جراحی بینی، به اثبات برساند.

به همین جهت لازم است که برای انتخاب جراح بینی مناسب، دقت کافی را به کار برده و از طرفی تحقیقات لازم را به عمل آورید تا در نهایت از نتیجه ی حاصل از جراحی بینی، رضایت کافی را داشته باشید.

آیا قیمت در انتخاب بهترین دکتر جراحی بینی موثر است؟

جراحی بینی(nose surgery) نه تنها فرم بینی را بهبود می بخشد بلکه آن را با سایر عناصر صورت هماهنگ می کند. در حقیقت بازار جراحی بینی بسیار داغ است و پزشکان ممکن است که قیمت های متفاوتی را برای جراحی بینی ارائه دهند.

اما باید بگوییم که هزینه های بالا نمی تواند ملاکی برای انتخاب دکتر جراحی بینی باشد. بسیاری از افراد ممکن است که یک جراح را به دلیل اینکه برای جراحی بینی هزینه های بالاتری را دریافت میکنند، انتخاب کرده و در نهایت از کار او راضی نباشند.

هزینه های مربوط به جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله ای آنها می توان به موقعیت جغرافیایی و منطقه ای فرد، مهارت و شهرت جراح بینی، کلینیک و یا بیمارستانی که جراحی بینی در آن انجام میشود و هزینه های جانبی دیگر اشاره کرد.

از دیگر موارد تاثیرگذار بر هزینه جراحی بینی هدف از انجام آن می باشد. بسیاری از افراد تنها خواستار فرم دهی بینی خود برای هماهنگی این عضو با سایر اجزای صورت می باشند در حالی که عده ای برای رهایی از مشکلات تنفسی و رفع آسیب های وارد شده به بینی بر اثر تصادفات یا سوانح، به سمت جراحی بینی سوق پیدا می کنند.

بعضی اوقات در هنگام درمان مشکلات جزئی و خطاهای انسانی پیش می آیند که می توانند نتیجه نهایی را تحت الشعاع قرار دهند؛ بنابراین برخی از پزشکان برای جبران خطاهای خود در جراحی بینی دوم به جهت ترمیم، مبلغ کمتری از مراجعه کننده دریافت می کنند. این در شرایطی است که مراجعه کننده به مهارت پزشک خود ایمان داشته و به وی اعتماد کامل دارد که می تواند نقص پیش آمده را برطرف نماید.

اما هنگامی که رخداد اشتباه به حدی بزرگ و غیرقابل پوشش باشد که مراجعه کننده تمایلی برای اعتماد به جراح خود نداشته باشد، مجبور است از پزشک دیگری برای اصلاح مشکل به وجود آمده کمک بگیرد. در این صورت باید مجددا مبلغی برای جراحی بینی در نظر گرفت که هزینه آن با هزینه جراحی اولیه برابری می کند.

به همین دلیل سعی نکنید هزینه دریافتی پزشکان را ملاکی برای انتخاب جراح در نظر بگیرید زیرا شما از نتیجه کار مطلع نمی باشید.

بسیاری از افراد برای جراحی بینی و یافتن پزشکی حاذق به شهرهای دیگر سفر می کند که می توان هزینه های مربوط آن را نیز به هزینه های ناشی از عمل زیبایی بینی اضافه کرد.

به طور کلی توصیه می شود که به منظور انتخاب جراحی مناسب، نخست از کسانی که این نوع جراحی را انجام داده اند، مشورت بخواهید و از رضایت آنها اطمینان حاصل کنید. همچنین لازم است که اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر از مجوز های لازم برخوردار است.

در بسیاری از کلینیک های زیبایی پیش از جراحی رینوپلاستی، جلسات مشاوره ای برگزار می شود که در این جلسات پزشک با بیمار در مورد چگونگی فرم بینی مشورت کرده و بینی متناسب با فرم صورت فرد طراحی می کند. در نهایت پزشک متخصص خواسته های فرد را در اولویت کار خود قرار داده و در جراحی بینی این خواسته ها را اعمال می کند.

جراحان پلاستیک و متخصص در زمینه ی جراحی بینی با ترکیب دانش پزشکی، آموزش و مهارت فنی، یک نتیجه ی عالی برای افراد به ارمغان می آورند که نگاه کردن به آیینه را برای آنها به یک تجربه ی لذت بخش تبدیل می کند.

در نهایت باید بگوییم که انتخاب دکتر جراحی بینی، از آنجا که این نوع جراحی تاثیر مستقیمی بر زیبایی فرد دارد، بسیار حائز اهمیت است. یک جراح بینی خوب توصیه های لازم پیش از انجام جراحی بینی را برای افراد بیان کرده و مراقبت هایی که لازم است برای کسب نتیجه ی بهتر صورت گیرد را به به فرد گوشزد می کند.

در نهایت باید بگوییم که علاوه بر جراح، فرد مراجعه کننده نیز در بهبود و کسب نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی بینی عمل زیبایی بینی نقش داشته و لازم است که توصیه های پیشنهاد شده از سوی پزشک متخصص و یا پرستاران به طور کامل اجرا کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک در رابطه با هزینه جراحی بینی و سایر موارد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *