پوست و مو

بهترین راه های طبیعی برای چاق شدن صورت

بهترین راه های طبیعی برای چاق شدن صورت

>> بهترین راه های طبیعی برای چاق شدن صورت

گونه های گرد و صورتی پر، به اکثر افراد چهره ی جوان و با طراوت می بخشد. چاق شدن صورت دغدغه ای است که افراد زیادی برای رسیدن به آن روش های متعددی را تجربه می کنند.

 

بهترین راه های طبیعی برای چاق شدن صورت

 

گونه های فرو رفته و لاغر، شما را خسته تر و بی حال تر از وضعیت واقعی تان نشان می دهد، در صورتی که صورتی پر با اجزائی متناسب، نقش چشمگیری را در زیبایی و جذابیت شما ایفا خواهد کرد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

توجه داشته باشید افزایش وزن راه حلی درست برای چاق شدن صورت نمی باشد، چرا که تضمینی برای انتقال وزن اضافه شده نمی باشد و همچنین خطرات اضافه وزن نیز بر هیچ کس پوشیده نیست.

 

بهترین راه های طبیعی برای چاق شدن صورت

 

امروزه روش های متعددی از قبیل رویکرد های طبیعی تا اقدامات جراحی نظیر تزریق ژل و تزریق چربی وجود دارد که می تواند شما را در رسیدن به چهره ای متناسب و ایده آل یاری دهد.

 

>> راهکارهای طبیعی چاق شدن صورت

برای چاق شدن صورت و داشتن گونه هایی پر و خوش فرم، راه حل های طبیعی وجود دارد که بخشی از آن ها نیاز به انجام یک عمل جراحی دارد، برخی کاربرد موضعی دارند و برخی نیز صرفا عادات غذایی می باشند.

در ادامه، برخی از راه حل های چاق شدن صورت به طور طبیعی گردآوری شده است:

  • ورزش صورت

همچنین “یوگا صورت” نیز نامیده می شود. تمرینات صورت باعث می شود عضلات صورت ظاهری جوان تر و شاداب تر داشته باشند و تناسبی دلپذیر در فرم صورت ایجاد شود.

  • مصرف سیب

سیب به علت داشتن کلاژن، الاستین و آنتی اکسیدان ها می تواند به پوست جوانی و طراوت را هدیه دهد و باعث چاق شدن صورت گردد.

استفاده از سیب در ماسک های روزانه نیز می تواند تاثیرات مشابه را به همراه داشته باشد.

  • استفاده از آلوئه ورا

از بین سایر مواد مفید برای پوست، آلوئه ورا حاوی آنتی اکسیدان ها، ویتامین C و ویتامین E است به همین دلیل، بسیاری از افراد معتقدند که استفاده از آلوئه ورا بر به صورت موضعی روی گونه ها، باعث چاق شدن صورت می شود و خواص ضد پیری دارد.

  • مصرف آلوئه ورا به صورت خوراکی

مصرف خوراکی آلوئه ورا باعث بهبود وضعیت ارتجاعی پوست و چاق شدن صورت خواهد شد.

  • استفاده از عسل

مصرف عسل به صورت خوراکی و یا استفاده از آن در ماسک ها و ترمیم کننده های صورت نیز باعث چاق شدن صورت و جوان تر به نظر رسیدن آن خواهد شد.

  • مصرف روغن های گیاهی

روغن های بادام، آووکادو، نارگیل و زیتون علاوه بر داشتن خاصیت آبرسانی برای پوست، باعث محافظت از پوست نیز خواهند شد.

  • مصرف آب به اندازه ی کافی

نوشیدن آب به اندازه ی کافی می تواند تضمین کننده ی کیفیت و زیبایی پوست شما باشد.

قبل از اینکه هر گونه از موارد بالا را برای چاق شدن صورت خود امتحان کنید، حتماً با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که هر یک از این اقدام ها برای شما بی خطر خواهد بود.

 

>> آیا برای چاق شدن صورت می توان از تزریق ژل استفاده کرد؟

یکی از روش های چاق شدن صورت، استفاده از روش تزریق ژل می باشد که ویژگی های منحصر به فردی را دارد.

نتایج به دست آمده از تزریق ژل موقتی بوده و برای تداوم این اثرات نیاز به تکرار جلسات تزریق ژل خواهد بود.

بر اثر تزریق ژل به صورت برای چاق شدن صورت، نتایج به دست آمده بسیار طبیعی می باشد.

امنیت این روش برای چاق شدن صورت، طی سال های طولانی و بر اثر تحقیق ها و بررسی های متعدد تایید شده و تنها نگرانی مطرح پیرامون فرایند تزریق ژل، استعداد افراد مختلف در بروز پاسخ های آلرژیک می باشد.

برای انجام فرایند تزریق ژل نیاز به بیهوشی عمومی با عوارض و آسیب های آن نیازی نمی باشد و نه تنها طی زمانی کوتاه قابل انجام بوده، بلکه دوره ی نقاهت طولانی و مراقبت های سختی را نیز به همراه نخواهد داشت.

عوارض تزریق ژل در مقایسه با سایر روش هایی که برای چاق شدن صورت مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار ناچیز بوده و دو الی سه روز پس از تزریق ژل برطرف خواهند شد.هزینه ی این اقدام در مقایسه با سایر اقدامات جوان سازی صورت بسیار کمتر خواهد بود.نکته ی قابل توجه در این مورد، حساسیت تکنیک های مورد استفاده در تزریق ژل می باشد که اهمیت انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر در این امر را نشان می دهد.

 

>> تزریق چربی برای صورت های لاغر تاثیرگذار است؟

روش دیگری که امروزه برای چاق شدن صورت مورد استفاده قرار می گیرد، فرایند تزریق چربی به صورت می باشد.

تزریق چربی نیز راه حلی مطلوب برای دستیابی به چهره ای زیبا و متناسب می باشد که ویژگی های مخصوص به خود را دارد.

مهم ترین نکته ای که در مورد فرایند تزریق چربی برای چاق شدن صورت مطرح می شود، امنیت این اقدام و از بین رفتن احتمال بروز هرگونه آسیب و خطر جدی طی تحقیقات و بررسی های متعدد می باشد.

از طرفی احتمال بروز واکنش های آلرژیک و حساسیت های متعدد در افراد مختلف بر اثر تزریق چربی نیز بسیار ناچیز است چرا که ماده ی تزریق شده به صورت، از بافت چربی خود بدن بوده و بافت خارجی نمی باشد که بدن به آن پاسخی بدهد.

نکته ی قابل توجه در فرایند تزریق چربی آن است که دوران نقاهت پس از این فرایند حساس و قابل توجه بوده و در صورت عدم توجه به مراقبت های لازم آسیب های ثانویه ای را به دنبال خواهد داشت.

تزریق چربی به صورت نه تنها چاق شدن صورت و رفع عیوب پوستی را به دنبال خواهد داشت، بلکه به علت ویژگی های سلول چربی باعث جوان تر شدن بافت پوست صورت و کند کردن روند پیری نیز خواهد شد.

ماندگاری نتایج حاصل از تزریق چربی به صورت در مقایسه با سایر روش ها طولانی تر بوده و روشی نسبتا دائمی محسوب می شود.

شاید تزریق چربی برای چاق شدن صورت روش هزینه بری باشد اما با بررسی تاثیرات طولانی مدت، با توجه به اینکه نیاز به ترمیم های چند باره نخواهد داشته، روش مقرون به صرفه ای محسوب می شود.

و در نهایت، با توجه به اینکه چربی تزریق شده طی این فرایند از بدن فرد استخراج می شود، پس یکی از نتایج این فرایند حذف بخشی از چربی ها از اندام به طور موضعی خواهد بود.

 

>> مناسب ترین انتخاب برای چاق شدن صورت

روش های متعددی برای چاق شدن صورت و جوان تر شدن آن وجود دارد که هریک نکات مثبت و منفی مربوط به خود را به همراه خواهد داشت.

شما برای از بین بردن اثرات افزایش سن و یا عیوب پوستی می توانید یکی از روش ها را انتخاب کنید و ظاهر خود را به بهترین و طبیعی ترین شکل ممکن برسانید.

اما انتخاب بین روش های موجود برای چاق شدن صورت، تصمیمی است که فرد به فرد متغیر خواهد بود.

نکته ی مثبت در مورد هدفی چون چاق شدن صورت این است که گزینه های مناسبی برای رسیدن به این هدف وجود دارد و تصمیم گیری پیرامون انتخاب روش مناسب تصمیمی است که باید با بررسی و شناخت دقیق روش ها اتخاذ شود.

دو رویکرد تزریق ژل و تزریق چربی به صورت، هر دو با بازیابی بافت از دست رفته ی صورت باعث چاق شدن صورت خواهند شد و می توان این دو را به عنوان مناسب ترین روش های چاق شدن صورت نامید.

حال برای داشتن انتخابی درست و مناسب به بررسی دقیق این دو روش و نکات مثبت و منفی هر یک از آن ها نیاز است.

به تفاوت های بین تزریق ژل و تزریق چربی توجه کنید، نیاز های خود را بشناسید، انتظارات خود را با نتایج به دست آمده از هر دوی این روش ها مقایسه کنید و سپس بعد از اشراف کامل به تمامی شرایط، انتخابی درست در مورد روش مناسب را داشته باشید.

 

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق چربی و … می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *