کاشت مو
موضوعات داغ

بهترین دکتر کاشت مو در ایران کیست؟

بهترین دکتر کاشت مو در ایران

ایران یکی از کشورهایی با بهترین متخصصین برای پیوند مو در جهان به شمار می‌رود. و تهران پایتخت این کشور از ظرفیت جراحان و متخصصان پوست و مو مناسبی برخوردار است. روزانه تعداد بسیار زیادی عمل کاشت مو طبیعی در این کشور انجام می‌شود.انتظار می‌رود این تعداد با افزایش تقاضا افزایش یابد.

اگر در جستجوی بهترین پزشک پیوند مو در ایران هستید، باید بدانید که کلینیک های زیبایی متعددی هستند که خدمات خوبی به شما ارائه می‌دهند اما در فعالیتی نظیر کاشت طبیعی مو، شما تنها باید بهترین ها را در نظر بگیرید تا ایده آل ترین نتایج ممکن را به دست آورید.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

پروسه ریزش مو، همواره یک معضل مهم برای بسیاری از افراد در سراسر دنیا بوده است. دلایل مختلفی مثل استرس ، ژنتیکی، سبک زندگی ناسالم و کمبود آهن و پروتئین در بدن، موجب ریزش مو در افراد می‌شود.با بالا رفتن سن به طور طبیعی مو ها ضعیف تر و آسیب پذیرتر خواهند شد. ریزش مو امروزه به یک دغدغه جهانی تبدیل شده است اما برای مقابله با این وضعیت، در علم پزشکی راهکار هایی نیز وجود دارد.

ایمپلنت مو، تنها فرآیند جایگزینی مو های از دست رفته به صورت «دائمی» محسوب می‌شود. سایر متد ها برای مقابله با ریزش مو، معمولا موقتی هستند و وقت زیادی از فرد می‌گیرند. چرا که باید دائما ترمیم شوند.ولی عمل پیوند مو یک بار برای همیشه انجام می‌شود و فرد پس از کاشت صاحب مو هایی کاملا طبیعی خواهد شد.

 

حال اگر قصد دارید پیوند مو انجام دهید تا مو های از دست رفته در بخش های جلویی و میانی سر خود را احیا کنید و در جستجوی بهترین پزشک کاشت مو در ایران هستید، حتما این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله، راهنمایی های لازم در این خصوص برای شما به نگارش درآمده است.

چرا یافتن بهترین دکتر برای کاشت مو مهم است؟
چرا یافتن برترین متخصص برای پیوند مو مهم است؟

چرا یافتن بهترین دکتر برای کاشت مو مهم است؟

ایمپلنت مو، یک فعالیت ظریف و بسیار هنرمندانه است که حتما باید توسط پزشک حاذق صورت بگیرد چرا که این عمل زیبایی تلفیقی از علم و هنر است.

انتخاب برترین دکتر برای پیوند مو، از این جهت اهمیت دارد که او می تواند این عمل را با حداقل عارضه های جانبی و بهترین نتیجه ممکن برای فرد رغم بزند.

اگر پزشک به اندازه کافی ماهر نباشد، فولیکول های زیادی پس از برداشت، زنده و سالم نمی‌مانند و در نتیجه، حاصل کار بسیار ناامید کننده خواهد شد.

فرآیند (Hair transplantation) در کلینیک پوست و مو و زیبایی رز

در کلینیک پوست و مو و زیبایی رز در قدم اول، عکس قبل از کاشت از مراجعه کننده گرفته می‌شود. در قدم بعدی لباس های مخصوص اتاق عمل به آن داده می‌شود و بعد از آن تکنسین اتاق عمل فشار فرد را می‌گیرد.

در مرحله بعدی پوست سر زیباجو رویت می‌شود و در صورت نداشتن مشکل خاصی مو های زیباجو با ماشین اصلاح شیو می‌شود.حال نوبت رگ گیری است، بعد از گرفت رگ توسط بهیار،تکنسین کاشت منطقه برداشت را طراحی می‌کند و آن ناحیه را استریل می‌کند.

در قدم بعد متخصص با بی حسی موضعی قسمت اهدا کننده را بی حس می‌کند و بعد از بی حس شدن منطقه ی اهدا کننده حال نوبت پروسه برداشت توسط متخصص است،متخصص با استفاده از ابزار لازم فلاپ را برداشت می‌کند و ناحیه ی اهدا کننده را بخیه میزند.

فلاپ برداشته شده توسط تکنسین کات به زیر میکروسکوپ می‌رود تا مو های سفید و چربی از مو های سالم جدا شود. در قدم بعد، مو های جدا شده به تکنسین چیدمان تحویل داده می‌شود.تکنسین چیدمان با نهابت دقت فولیکول های مو را چیدمان می‌کند تا هنگام کاشت پزشک سرعت عمل خوبی داشته باشد.

طراحی ناحیه ی کاشت توسط متخصص انجام می‌شود و در ادامه بی حسی موضعی به منطقه طراحی شده تزریق می‌شود.بعد از بی‌حس شدن سر، پزشک شکاف های کوچکی را در سر ایجاد می‌کند تا فولیکول های مو را داخل شکاف های ایجاد شده قرار دهد.

به همبن مراتب کار کاشت پیش میرود تا تمام نقاط خالی سر پر شود، بعد از اتمام کار کاشت پانسمان صورت می‌گیرد و در آخر عکس بعد از پیوند مو از زیباجو گرفته می‌شود.اگر همه قدم ها درست و اصولی برداشته شود، فرد شاهد تغییر چشمگیر و فوق العاده ای در ظاهر خود خواهد شد.

این نکته مهم را نادیده نگیرید که ایمپلنت مو، یک فرآیند همیشگی خواهد بود. در واقع شما در طول عمر خود، یک بار این فعالیت را انجام می دهید و در همه سال های بعدی، با نتایج حاصل از آن زندگی می کنید. در نتیجه باید بهترین تلاش خود را انجام بدهید تا مناسب ترین گزینه را برای انجام این عمل پیدا کنید.

خصوصیات بهترین دکتر کاشت مو در ایران
خصوصیات برترین پزشک پیوند مو در ایران چیست؟

خصوصیات بهترین دکتر کاشت مو در ایران

اولین ویژگی مهم بهترین متخصص پیوند مو در ایران، داشتن تعهد کافی است. این دکتر باید در هر شرایطی، سلامتی فرد را در اولویت قرار بدهد. چرا که در همه ی عمل های زیبایی، سلامتی فرد متقاضی، مهم تر از رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی است. پزشکی که تعهد کافی داشته باشد، در صورت ایده آل نبودن شرایط فرد برای انجام ایمپلنت مو و یا در معرض خطر بودن سلامتی فرد، او را از این کار منصرف خواهد کرد.

ویژگی مهم بعدی این دکتر، به «انتخاب» مناسب ترین متد برای ایمپلنت مو روی سر فرد مربوط می‌شود. امروزه متد های زیادی برای پیوند مو در افراد مختلف وجود دارد. با توجه به شرایط ظاهری متفاوت در افراد، هر کدام برای متد خاصی مناسب هستند و اهمیت زیادی دارد که پزشک، حتما بهترین روش را برای هر فرد در نظر بگیرد.

بهترین پزشک پیوند مو، حتما باید حداقل یک جلسه مشاوره کامل با فرد متقاضی داشته باشد. در این جلسه، هم سوابق دارویی و درمانی فرد برای جلوگیری از پیچیدگی های احتمالی بررسی می شود و هم پزشک، شرایط انجام کار را به طور کامل توضیح می‌دهد و به دقت به انتظارات فرد گوش می دهد.

بهترین پزشک ایمپلنت مو، باید این توانایی را داشته باشد که انتظارات فرد را از نتیجه کار برآورده کند. البته قبل از این، او باید از این قابلیت برخوردار باشد که انتظاری کاملا معقول و منطقی برای فرد به وجود بیاورد.

این دکتر، حتما باید دوران دریافت تخصص را در دانشگاه  سپری کرده باشد و همچنین دوران کارورزی را نیز پشت سر گذاشته باشد. داشتن تخصص و تجربه کافی و همچنین مهارت بالا، از ویژگی های کلیدی او به شمار می‌رود.

چگونه بهترین دکتر کاشت مو را پیدا کنیم؟

برای یافتن برترین دکتر پیوند طبیعی مو در ایران، در درجه اول باید روی تجربه افرادی حساب کنیم که قبلا عمل ایمپلنت مو را انجام داده اند. شنیدن صحبت های این افراد و مشاهده نتایج این فرآیند برای آن ها، بسیار مفید و موثر خواهد بود. البته نتایج حاصل از ایمپلنت مو برای همه افراد یکسان نیست اما به طور کلی میزان پیشرفت آن ها، قابل مشاهده خواهد بود.

بالا بردن اطلاعات و افزایش آگاهی ها در خصوص فرایند ایمپلنت مو، نقش موثری در انتخاب برترین متخصص برای این کار خواهد داشت. افرادی که به خوبی با این فرآیند آشنایی دارند و همه چیز را در مورد پیوند مو می‌دانند، بدون تردید می‌توانند پزشک ایده آلی را برای انجام این کار انتخاب کنند.

آگهی های تبلیغاتی در فضای مجازی، گاهی بسیار راهگشا و البته گاهی نیز بسیار گمراه کننده هستند. اگر یک کلینیک را بر اساس تبلیغ های اینترنتی انتخاب کردید، حتما مطمئن شوید که این تبلیغ ها واقعیت دارند و این کلینیک، همه چیز را بر اساس حقیقت تبلیغ کرده است.

سوابق پزشکان و تجربه های کاری آن ها، معمولا برای جستجوی روی اینترنت در دسترس است. این امکان دیگری است که می‌تواند به یافتن بهترین پزشک ایمپلنت مو کمک کند.

برای شناخت دقیق بهترین متخصص پیوند مو، بهتر است حتما در جلسه های مشاوره حضور داشته باشید و به صورت حضوری، با پزشک های مختلف صحبت کنید. شرکت در این جلسه ها، تجربه ارزشمندی برای شما به وجود می‌آورد. تجربه ای که می‌تواند در یافتن برترین پزشک ایمپلنت مو موثر باشد.

اگر یک پزشک معتبر برای کاشت مو انتخاب نکنیم، چه اتفاقی می‌افتد؟

ایمپلنت مو به طور کلی یک فرآیند کاملا امن به نظر می‌رسد اما اگر برای انجام این فرآیند به یک کلینیک غیرمجاز مراجعه کنید، شرایط بسیار نامطلوبی را پشت سر خواهید گذاشت. در کلینیک های غیرمجاز به جای پزشک های متخصص و معتبر، از افرادی برای انجام پیوند طبیعی مو استفاده می‌شود که فاقد تخصص و تجربه کافی در این خصوص هستند.

این اتفاق می‌تواند سلامتی شما را در معرض تهدید قرار بدهد و این افراد، به هیچ وجه نمی‌توانند یک نتیجه مطلوب و ایده آل برای شما به وجود بیاورند.

عوارض جانبی ایمپلنت مو، معمولا تنها مدت کوتاهی دوام می‌آورند و به سرعت، در مسیر محو شدن قرار می‌گیرند. ممکن است پس از انجام این فرآیند، فرد برای چند روز عوارضی مثل تورم، خارش، قرمزی پوست سر و بی حسی را تجربه می‌کند اما این عوارض، چندان نگران کننده نیستند. چرا که رخ دادن آن ها، طبیعی به نظر می‌رسد و ماندگاری آن ها نیز طولانی نمی‌شود.

با این وجود اگر پیوند مو را در یک کلینیک غیر معتبر و غیر مجاز انجام بدهید، ممکن است با پیچیدگی هایی مثل خونریزی شدید، عفونت های مختلف، کبودی های قابل توجه و بی حسی های طولانی مدت، دست و پنجه نرم کنید. ممکن است شرایط انجام ایمپلنت مو برای شما به اندازه ای بد باشد، که دیگر حتی قادر به انجام یک فرآیند اصلاحی برای جبران شرایط، نباشید.

مزیت‌ های انتخاب بهترین دکتر کاشت مو

امتیاز بزرگ انتخاب بهترین جراح برای پیوند مو، انجام این فرآیند با بهترین تجهیزات ممکن است. در کلینیک های مجاز کاشت مو ، حتما از تجهیزات خوب و کاملی برای ایمپلنت مو استفاده خواهد شد.

علاوه بر این در چنین کلینیک هایی، نه فقط یک پزشک، بلکه یک تیم پزشکی کامل فرآیند ایمپلنت مو را برای شما انجام می‌دهند. در واقع بهترین متخصص پیوند طبیعی مو، کسی است که دستیاران خود را برای انجام دادن این فعالیت، به خوبی انتخاب کند و برای آسایش فرد متقاضی، یک تیم درمانی کامل داشته باشد.

تجربه بالا، مزیت دیگر انتخاب بهترین پزشک ایمپلنت مو به شمار می‌رود. او به واسطه آشنایی کامل با این فرآیند، همه زیر و بم های این عمل را به خوبی درک می کند و می‌داند که در صورت بروز هر مشکل، چطور در کم ترین زمان بهترین تصمیم های ممکن را بگیرد. او پیش از شما، پیوند مو را در شرایط متفاوت برای افراد مختلف انجام داده و به خوبی می‌داند که باید برای رسیدن به بهترین نتیجه، چه اقداماتی انجام بدهد.

با انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت مو، کم ترین میزان استرس و اضطراب برای شما ایجاد خواهد شد. شما با این انتخاب، فرآیند پیوند مو را با خیالی کاملا آسوده و بدون نگرانی سپری می‌کنید. پایین بودن استرس، یکی از عواملی است که به نحوه انجام فرآیند و مطلوب تر شدن نتایج نهایی کمک می‌کند.

انتخاب برترین دکتر پیوند طبیعی مو، موجب می‌شود که شما با عارضه های جانبی بسیار کمی روبرو باشید. هر چه میزان عارضه های جانبی کم تر باشد، طبیعتا دوران رسیدن به بهبودی برای شما کوتاه تر خواهد بود. علاوه بر این، بهترین متخصص پیوند مو فرآیند را طوری انجام خواهد داد که کم ترین جای اسکار پس از انجام کاشت مو روی سر شما باقی بماند. با انتخاب این دکتر، نتایجی بسیار طبیعی از این فرآیند به دست خواهید آورد.

تاثیر انتخاب بهترین دکتر کاشت مو بر نتیجه نهایی

به محض انجام فرآیند ایمپلنت مو، بهترین پزشک پیوند طبیعی مو توصیه های لازم در خصوص انجام مراقبت ها از مو های کاشته شده را با شما در میان می‌گذارد. او به واسطه تجربه و شناختی که دارد، مهم ترین نکته ها را مطرح می‌کند و تردیدی وجود ندارد که عمل کردن به این نکته ها، برای رسیدن به بهترین نتیجه بسیار پر اهمیت خواهد بود.

زمانی که بهترین متخصص پیوند مو را برای خودتان انتخاب می‌کنید، مطمئن می‌شوید که رابطه شما و پزشک پس از انجام عمل ایمپلنت مو، قطع نخواهد شد. در واقع پزشک خودش را برای بررسی روند پیشرفت رشد مو های جدید شما مسئول می‌داند و معاینه های بعدی را نیز به روی مو های شما انجام می‌دهد. این کار موجب می‌شود که شما دائما در جریان مراحل پیشرفت خود باشید.

بهترین پزشک ایمپلنت مو، حتما چرخه های رشد مو را با شما در میان خواهد گذاشت تا در این خصوص، نگرانی چندانی نداشته باشید. حدود دو هفته پس از پیوند طبیعی مو، ریزش مو های شما آغاز می‌شود اما این موضوع، کاملا طبیعی خواهد بود. پس از این ریزش، رشد مو های جدید آغاز می‌شود و مو هایی که به تازگی در سر شما رشد کرده اند، معمولا بسیار مقاوم تر و مستحکم تر از گذشته هستند.

بهترین متخصص پیوند طبیعی مو در ایران، این فرآیند را با دقت و تمرکز بسیار زیادی برای شما انجام می‌دهد. او مطمئن می‌شود که جهت و عمق کاشت فولیکول ها به درستی تعیین شده و عمل کاشت، درست در همان نقاط تعیین شده صورت گرفته است. او همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که این فرآیند، بهترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد.

به صورت خلاصه، انتخاب بهترین پزشک پیوند طبیعی مو، تاثیری چشمگیر و انکار نشدنی برای شما خواهد داشت. با انتخاب این دکتر، اطمینان حاصل خواهید کرد که فرآیند کاشت طبیعی مو را با بهترین شرایط ممکن سپری می‌کنید و به کمک این فرآیند، اعتماد به نفس به مراتب بیشتری از گذشته به دست می‌آورید. ایمپلنت مو در شرایط ایده آل و استاندارد، احساس رضایت شما نسبت به خودتان را افزایش می‌دهد و ظاهر جذابی برای شما ایجاد می‌کند.

فراموش نکنید انجام عمل پیوند مو در شرایط غیراستاندارد، هم نتایج نهایی کار و هم سلامتی شما را در معرض خطر جدی قرار می‌دهد. پس قبل از انجام این فرآیند، حتما تحقیق های لازم را انجام دهید تا بهترین تصمیم را برای خودتان بگیرید.کلینیک رز بهترین کلینیک کاشت مو در ایران و با نظارت مستقیم جناب دکتر رضا روحانی پزشک مطرح کشور و عضو انجمن کاشت موی ایران می‌باشد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک در مورد کاشت مو در مردان و زنان و شرایط عمل پیوند طبیعی مو با این روش مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاورین آنلاین ما کمک بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *