تزریق ژل

بهترین فیلر برای تزریق به گونه چیست؟

بهترین فیلر برای تزریق به گونه چیست؟

بهترین فیلر برای تزریق به گونه 

اگر از شکل ظاهری گونه های خود رضایت ندارید، تزریق فیلر می تواند یک انتخاب مناسب و ایده آل برای شما باشد.

این فرآیند زیبایی، به گونه شما فرمی ایده آل می دهد و شرایطی را به وجود می آورد که گونه، بیشتر در چهره شما به چشم بیاید. علاوه بر این، تزریق ژل برای حجم بخشیدن به صورت و از بین بردن چین و چروک نیز بسیار موثر به نظر می رسد.

بهترین فیلر برای تزریق به گونه چیست؟فیلر های تزریقی هر روز محبوبیت بیشتری به دست می آورند و توسط افراد بیشتری در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرند اما چه فیلر هایی برای گونه شما مناسب تر هستند؟ بین ژل های موجود در بازار برای حجم بخشیدن به گونه ها چه تفاوت هایی وجود دارد؟ در ادامه این مطلب به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

انواع فیلر ها برای تزریق به گونه

فیلر ها موادی ژل مانند هستند که با تزریق به نقطه تعیین شده در چهره شما، وضعیت ظاهری مطلوبی به وجود می آورند. این محصولات معمولا از مواد طبیعی ساخته شده اند و برای چند ماه، تاثیر قابل توجهی در چهره شما خواهند داشت.

برای تزریق به گونه و ایجاد یک ساختار جذاب برای گونه ها، معمولا از دو نوع فیلر خاص استفاده می شود. فیلر هایی از جنس هیالورونیک اسید (مثل ژوویدرم و رستیلن) و همچنین فیلر هایی از جنس پلی‌اکتیک (مثل اسکالپترا) برای تزریق به گونه مناسب تر از سایر ژل ها به نظر می رسند.

در حقیقت فیلر هایی که به تولید کلاژن بیشتر در پوست کمک می کنند، برای تزریق در گونه چندان ایده آل نیستند. بعضی از افراد نیز ترجیح می دهند از فیلر های ساخته شده از جنس هیدورکسی‌لاپاتیت (مثل ژل رادیس ) برای گونه ها استفاده کنند اما این انتخاب چندان مرسوم نیست و با وجود ویژگی های خوب ژل رادیسه، معمولا پزشک ها آن را برای تزریق به گونه توصیه نمی کنند.

بهترین فیلر برای تزریق به گونه چیست؟آیا گزینه مناسبی برای تزریق فیلر به گونه هستم؟

اگر شما در سلامت کامل قرار دارید، دائما دخانیات مصرف نمی کنید، از بیماری های قلبی، پوستی و آلرژیک رنج نمی برید، در دوران بارداری یا شیر دادن به فرزند خود نیستید و می خواهید گونه هایی زیبا و برجسته داشته باشید، گزینه خوبی برای انجام این کار خواهید بود.

به طور کلی بیشتر افراد، جزو کاندیدا های ایده آل انجام این فرآیند هستند. برای تزریق فیلر محدودیت سنی مشخصی وجود ندارد اما معمولا به افراد توصیه می شود که قبل از 20 سالگی، چنین فرایندی را برای خودشان در نظر نگیرند.

ماندگاری فیلر های تزریق به گونه

میزان دقیق ماندگاری فیلر های تزریق به گونه، به عوامل متعددی بستگی خواهد داشت. شما باید به این موضوع مهم توجه کنید که نتایج حاصل از تزریق فیلر ها، دائمی نیست و اثر این محصولات پس از مدتی به طور کامل از بین خواهد رفت.

به طور متوسط، فیلر های تزریق شده به گونه بین 6 ماه تا 2 سال دوام خواهند شد. به صورت میانگین میزان ماندگاری فیلر های پلی‌اکتیک بیشتر از میزان ماندگاری فیلر های هیالورونیک اسید است. ژل های هیالورونیک اسید معمولا حدود 6 ماه در گونه شما ماندگار خواهند بود اما در مورد ژل های پلی اکتیک، این ماندگاری ممکن است به 2 سال نیز برسد.

البته به جز جنس ژل ها، این میزان ماندگاری به شرایط خاص جسمی افراد و همچنین میزان توجه آن ها به اصول مراقبتی نیز بستگی خواهد داشت.

مزایای فیلر های تزریق به گونه

در مقایسه با روش های دیگر تغییر دادن شکل ظاهری گونه ها مثل استفاده از ایمپلنت ها و متد های جراحی، استفاده از فیلر ها مزایای قابل توجه زیادی به دنبال دارد.

1- این فرآیند در زمان بسیار کوتاه بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود.

2- این فعالیت امن است و ریسک بسیار پایینی دارد.

3- دوران بهبودی پس از تزریق فیلر بسیار کوتاه است.

4- تزریق ژّل عوارض جانبی بسیار محدود و کوتاه مدتی دارد.

5-استفاده از فیلر برای گونه ها نسبت به متد های جراحی ارزان تر است.

6- فیلرها با بخشیدن شکل ظاهری جذاب به گونه ها، اعتماد به نفس زیادی برای شما به وجود می آورند.

عوارض جانبی تزریق فیلر به گونه

به طور کلی آثار جانبی ناشی از تزریق فیلر به گونه بسیار محدود هستند. معمولا در اولین روزهای پس از انجام این تزریق، ممکن است با عوارضی مثل تورم، کبودی و احساس خارش روبرو شوید. این علائم اما در شرایط استاندارد تنها ظرف چند روز از بین می روند.

نگرانی دیگری که برای افراد متقاضی تزریق فیلر وجود دارد، جابجایی ژل در روزهای پس از انجام تزریق است. این اتفاق تنها در صورتی رخ می دهد که مراقبت های لازم از محل انجام تزریق به عمل نیاید و همچنین فشار بسیار زیادی به این ناحیه وارد شود. تنها در صورتی که اصول مراقبتی از فیلر های تزریق شده را جدی نگیرید، ممکن است با عوارض جانبی طولانی مدت و نگران کننده روبرو شوید.

امن بودن، یکی از مهم ترین مزیت های فیلر ها به شمار می رود. به ویژه فیلر های ساخته شده از هیالورونیک اسید، بسیار امن به نظر می رسند. چرا که این ماده به صورت طبیعی در بدن نیز وجود دارد و در نتیجه امکان بروز واکنش آلرژیک پس از تزریق این نوع ژل، به وجود نخواهد آمد.

هزینه تزریق فیلر های گونه چقدر است؟

میزان ژل مورد نیاز برای تزریق و همچنین فاصله شما با کلینیک مورد نظر، تاثیر چشمگیری در هزینه های نهایی این فرآیند خواهند داشت. موضوع دیگری که در این مورد مهم به نظر می رسد، انتخاب نوع فیلر برای تزریق به گونه است.

در مقایسه دو ژلی که معمولا برای تزریق به گونه در نظر گرفته می شوند، فیلر هیالورونیک اسید کمی ارزان قیمت تر از فیلر پلی اکتیک خواهد بود. البته باید به این موضوع نیز توجه کنید که اساسا ماندگاری فیلر های هیالورونیک اسید کمی پایین تر است و شما کمی زودتر از ژل های پلی اکتیک، به تکرار تزریق این ژل نیاز پیدا خواهید کرد.

 جمع بندی نهایی

به طور کلی نمی توان یک فیلر را به عنوان «بهترین» گزینه تزریق به گونه در نظر گرفت. در این مورد دو نوع فیلر استاندارد و ایده آل وجود دارد که هر دوی آن ها نیز کاملا مناسب به نظر می رسند. برای انتخاب مناسب ترین گزینه، شما باید هم شرایط خود را در نظر بگیرید و هم با دکتر تزریق ژل، مشورت داشته باشید.

اگر تنها قیمت پایین تر برای شما اهمیت دارد، فیلر های ساخته شده از هیالورونیک اسید برای شما مناسب تر خواهند بود، اگر هدف شما از انجام این تزریق به گونه ماندگاری بالا تر است، فیلر های ساخته شده از جنس پلی اکتیک ایده آل تر به نظر می رسند.

اگر طبیعی بودن نتایج برای شما اهمیت بیشتری دارید، باید بدانید که نتایج استفاده از هر دو محصول بسیار طبیعی هستند اما با توجه به وجود طبیعی هیالورونیک اسید در بدن، معمولا این ژل ها کمی طبیعی تر به نظر می رسند و با اقبال بیشتری نیز در بین مردم روبرو می شوند.

در مجموع تزریق ژل، اقدامی با عوارض جانبی حداقلی و فواید حداکثری است. فوایدی که در یک زمان کوتاه، وضعیتی ایده آل و مطلوب برای ظاهر شما می سازد و دوران ریکاوری پس از آن نیز به سرعت طی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *