کاشت مژه

افراد مناسب برای کاشت مژه

افراد مناسب برای کاشت مژه

افراد مناسب برای کاشت مژه

مژه جلوه زیبایی به چشم ها می بخشد. چشم های بدون مژه، چشم هایی بی روح و خشک هستند. به این ترتیب می توان مژه را یکی از مصادیق زیبایی در چهره فرد به شمار آورد که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر فرد بگذارد. کاشت مژه طبیعی برای افرادی که به دنبال داشتن چشمانی گیرا تر و زیباتر هستند، به شدت پیشنهاد می شود.

افراد مناسب برای کاشت مژه

این عمل زیبایی بی مثالی را برای چشم های فرد به ارمغان می آورد. بسیاری از افراد بر اثر عوامل متفاوتی زیبایی چهره خود را به دلیل از بین رفتن مژه ها از دست می دهد. مژه از جمله اجزایی است که می تواند اعتماد به نفس فرد را به کلی تحت تاثیر قرار دهد.

دریافت تخفیف ویژه کاشت مژه + مشاوره رایگان

عوامل بسیاری می تواند موجب ریزش مژه ها می شود. از این رو کاشت مژه راه بسیار مناسبی برای ترمیم مژه های از دست رفته به شمار می رود. بسیاری از افراد بر اثر سانحه یا یک بیماری خاص دچار ریزش مژه شده اند و این امر می تواند برای آنها بسیار آزار دهند باشد. از این رو ایمپلنت مژه می تواند ظاهر مناسبی را برای آنها به ارمغان آورد

کاشت مژه (implanting eyelashes) طبیعی می تواند زیبایی بی نظیری به چهره فرد ببخشد. فرد با صرف هزینه ای معقول و صرف کمی زمان به مطب پزشک مراجعه کرده و از نتایج بی نظیر ایمپلنت مژه طبیعی لذت خواهد برد. پس از کاشت طبیعی مژه فرد هر روز صبح با چشمانی زیبا مواجه شده و از ظاهر با شکوه خود لذت خواهد برد.

کاشت مژه به چه افرادی توصیه می شود ؟

دلایل متفاوت می تواند موجب ریزش مژه های فرد شود. برای مثال، افرادی که همواره به دنبال داشتن مژه هایی بلند و جذاب بوده اند، برای تحقق این امر را مژه های مصنوعی و لوازم آرایش بهره برده اند. استفاده طولانی مدت از مژه های مصنوعی می تواند موجب ریزش مژه های فرد شود.

در این صورت کاشت طبیعی مژه می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای به نظر برسد. چرا که فرد تمام یا اکثر مژه های خود را از دست داده و به همین دلیل از اعتماد به نفس پایینی برخوردار است. این روش درمان زیبایی می تواند اعتماد به نفس فرد را به او بازگرداند.

افراد مناسب برای کاشت مژه

افراد بسیاری می توانند کاندیداهای مناسبی به جهت انجام ایمپلنت مژه باشند، اما به صورت کلی برخی از افراد به جهت کاشت مژه مناسب تر از سایر افراد هستند. در ادامه مناسب ترین افراد را که به آنها کاشت طبیعی مژه بدون شک پیشنهاد می شود را معرفی خواهیم کرد.

1- کسانی که به دلیل عوامل ارثی از مژه های پرپشت و زیبا بی بهره بوده اند

2- افرادی که دارای مژه های روشن و بی رنگ هستند

3- افرادی که بر اثر بیماری های اعصاب و روان و پس از گذراندن دوره های درمان شاهد ریش مژه های خود بوده اند.

4- افرادی که در حساسیت به دارویی خاص مژه های خود را از دست داده اند.

5- افرادی که مژه های خود را بر اثر سانحه آتش سوزی از دست داده اند.

6- افرادی که مژه های طبیعی کم پشتی داشته و خواستار داشتن مژه های بلند تر و پر پشت تر هستند.

البته لیست فوق تنها بخشی از کاندیداهای مناسب به جهت ایمپلنت مژه را برای شما به نمایش گذاشته است. در واقع بسیاری از افراد می توانند کاشت طبیعی مژه را بدون هیچ مشکلی انجام داده و بر زیبایی خود با کاشت مژه بیافزایند.

نکات تعیین کننده فرد مناسب برای کاشت مژه

کاشت مژه طبیعی می تواند نتایج دلخواه را برای شما به ارمغان آورد؛ اما قبل از انجام این روش باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که شما فرد مناسبی برای کاشت طبیعی مژه هستید. شما باید نخست با مراجعه به پزشک دلیل ریزش مژه های خود را مشخص کنید.

در نظر گرفتن این نکات مهم است زیرا شما برای کاشت مژه باید زمان و هزینه قابل  توجهی را در نظر بگیرید. از این گذشته کاشت مژه تنها با صرف یک جلسه به انجام نمی رسد، چرا که این روش نیاز به جلسات ترمیم پیوسته ای دارد. در غیر اینصورت نتایج حاصل از کاشت مو دوام چندانی نخواهد داشت.

به خاطر داشته باشید که شما باید تمام سوابق پزشکی و پیشینه دارویی خود را در اختیار پزشک بگذارید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود، عوامل موثر در ریزش مژه خود را شناسایی و در ادامه اقدامات لازم برای درمان این مشکلات را در نظر بگیرید. در نهایت پزشک شما با توجه به این سوابق تشخیص می دهد که آیا شما فرد مناسبی برای کاشت مژه هستید یا خیر.

شما همچنین باید آزمایشات لازم در جهت تشخیص حساسیت را نیز به جهت تشخیص مناسب بودن شما برای کاشت طبیعی مژه انجام برسانید. به یا ترتیب می توانید، نتایج مورد نظر خود را به دست آورید. به این ترتیب پس از آنکه مشخص شد شما فرد مناسبی برای کاشت مژه هستید، می توانید بدون کوچکترین مشکلی کاشت مژه را به انجام رسانده و از نتایج خیره کننده  این روش بهره ببرید.

 چه کسانی نباید کاشت مژه را انجام دهند

در مقابل افرادی که به آنها کاشت مژه پیشنهاد می شود، افرادی نیز وجود دارند که کاشت مژه برای آنها خطرات جدی را به همراه داشته و به هیچ وجه نباید به هیچ دلیلی ایمپلنت مژه را انجام دهند. مهم ترین دلیلی که یک فرد نباید کاشت طبیعی مژه را انجام دهد، تشخیص پزشک است.

همانطور که در بخش های پیشین اشاره شد یک فرد پس از آنکه تصمیم به انجام کاشت مژه می گیرد، آزمایشات متفاوتی را باید انجام دهد. در نهایت پس از انجام چنین آزمایشاتی پزشک معالج تشخیص می دهد که آیا فرد می تواند کاشت مژه را انجام دهد یا خیر.

اگر پزشک معالج تشخیص دهد که فرد متقاضی به جهت کاشت مژه با اقداماتی کنترل شده قادر به انجام کاشت مژه است، اقدامات را به صورت کامل شرح داده و با رعایت نکات ذکر شده ایمپلنت مژه را بدون هیچگونه خطری انجام می دهد.

اما اگر پزشک زیبایی تشخیص دهد که به هیچ وجه امکان ایمپلنت مژه وجود ندارد و خطرات جدی فرد را تهدید می کند، تحت هیچ شرایطی کاشت مژه را برای شما انجام نخواهد داد. در واقع در صورتی که شما فرد مناسبی به جهت انجام کاشت طبیعی مژه نباشید، ریسک های خطرآفرینی تهدید کننده شما خواهد بود.

کاشت مژه، پیشنهادی ویژه برای افراد مناسب

اگر شما ازجمله افرادی هستید که به زیبایی خود اهمیت داده و می خواهید از همیشه زیباتر به نظر برسید، کاشت مژه به شما به صورت قطعی پیشنهاد می شود. در واقع شما با کاشت طبیعی مژه می توانید بر زیبایی خود به صورت چشمگیری بیافزایید. البته به یاد داشته باشید که حتی اگر مناسب ترین فرد به جهت کاشت مژه باشید، باید اقداماتی که پزشک زیبایی به شما یادآوری می کند را به خوبی رعایت کنید زیرا پزشک بخشی از کار را انجام داده و مراقبت شما پس از کاشت مژه بخش مهمی را تشکیل می دهد.

اگر که شما فرد مناسبی به جهت کاشت طبیعی مژه نیستید، می توانید به روش های کاشت مژه دیگری که به جهت افزایش پرپشتی مژه وجود دارد روی آورید. کاشت مژه تنها راه به جهت مژه های زیبا نیست، در نتیجه نیازی به نگرانی نبوده و می توانید روشی مناسب به جهت تقویت مژه های خود پیدا کرده و بر اساس آن پیش بروید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مژه مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *