پوست و مو

لاغری اندام بدون لاغری صورت

لاغری اندام بدون لاغری صورت

>> لاغری اندام بدون لاغری صورت

لاغری اندام بدون لاغری صورت و ایجاد تغییرات خاص روی پوست صورت یکی از موارد مهمی است که هنگام کاهش وزن به آن توجه می شود. در واقع کاهش وزن بدون آن که صورت بدون هیچ نوع تغییر خاصی باقی بماند یک امر اجتناب ناپذیر است اما می توان با انجام اقدامات مناسب در این زمینه این نوع تغییرات را به شکل قابل توجهی کاهش داد.

 

لاغری اندام بدون لاغری صورت

 

یکی از مشکلاتی که اغلب برای بسیاری از افراد به هنگام کاهش وزن و استفاده از رژیم های لاغری رخ می دهد لاغری صورت و ایجاد تغییرات ظاهری در صورت می باشد که برای بسیاری از افراد این تغییرات جالب و به دلخواه آنها نیست بنابراین به دنبال یافتن راه هایی هستند که در هنگام کاهش وزن مانع از آب شدن چربی موجود در صورت شوند.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

 

لاغری اندام بدون لاغری صورت

 

نوسانات مکرر که در فرایند کاهش وزن وجود دارد سبب می شود که پوست صورت دچار انقباض و انبساط شود و در این هنگام صورت به دلیل از دست دادن کلاژن و یا خاصیت انعطاف پذیری که در آن وجود دارد  نمی تواند مانند روز اول سفت بماند.

یکی از نکات مهم برای شروع به استفاده از رژیم های لاغری و کاهش وزن توجه به مواردی است که سبب می شوند پوست زیبایی و شفافیت خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کند.

 

>> نکات مورد توجه برای لاغری اندام ها بدون تاثیر منفی بر صورت

هنگامی که اقدامات اولیه برای کاهش وزن صورت می گیرد اگر وزن از دست رفته قابل توجه باشد به طور حتم  بر پوست صورت نیز اثر می گذارد و آن را دچار افتادگی و یا شل شدگی می کند.

برای این که بتوان از این امر ممانعت کرد لازم است که نوشیدن آب به میزان دو لیتر به صورت روزانه رعایت شود تا تخریب پوست به شکل نامناسب اتفاق نیفتد. نوشیدن آب به میزان و حجم کافی با تاثیری که در سلول های میان بافتی پوست دارد باعث می شود که صورت چاق تر شود و عضلات صورت حجم مناسبی پیدا کنند.

مصرف مداوم میوه و سبزیجات به میزان کافی در نتیجه سبب آبرسانی مناسب به پوست صورت شده و موجب می شود که لاغری صورت کمتر شود. در ضمن استفاده از سالاد کاهو سبب افزایش نشاط و شادابی مناسبی بر  پوست صورت می شود و آن را چاق تر می کند.

بهتر است برای کاهش عوارض لاغری روی پوست صورت از رژیم هایی استفاده شود که خیلی محدود نباشند چون رژیم های لاغری شدید سبب می شوند که کاهش وزن در اندام ها به شکل ناگهانی رخ بدهد در نتیجه تاثیر این کاهش وزن روی صورت نیز به شکلی بارز خودنمایی خواهد کرد.

در ضمن می توان یادآور شد که برای لاغری اندام ها بدون آن که هیچ نوع تغییری روی صورت ایجاد نشود دارو و یا قرص خاصی موجود نمی باشد و همه مواردی از این قبلی تنها جنبه تبلیغاتی دارند و از نظر علمی اثباتی بر این ادعا وجود ندارد از این رو بهتر است که راهکارهای رژیمی و لاغری به شکل مناسب و با دید درست انتخاب و اجرا شوند. با انتخاب صحیح و کاربرد اصولی یک رژیم لاغری می توان به وزن ایده آل رسید و سلامتی را نیز تضمین کرد.

 

>> اقدامات مناسب برای لاغری و کاهش وزن

برای لاغری و رسیدن به وزن ایده آل و این که آسیبی به هیچ یک از اندام ها وارد نشود و صورت نیز شاداب باقی بماند لازم است که اقدامات مناسب برای این امر مورد توجه قرار بگیرند.

اولین قدم برای رسیدن به وزن ایده آل و مناسب تعیین هدف و وجود نگاهی واقع گرایانه به وضعیت فعلی و وزن فعلی شما می باشد تا در یک محدوده مناسب بتوان رژیم درمانی را آغاز کرد.

در مرحله بعد باید یک روش مناسب و آرام انتخاب شود و لاغری به صورت ثابت با روندی مشخص انجام شود تا در نهایت توده عضلانی در اندام ها به شکل مناسبی حفظ شوند در این صورت است که صورت نیز به یکباره دچار فقدان چربی نمی شود.

برای این که بتوان لاغری را به صورت منظم پیش برد باید نیاز به میزان کالری روزانه به شکل مناسبی مشخص شود و سطح فعالیت هایی که لازم است برای سوزاندن کالری مورد توجه قرار بگیرند نیز تعیین گردد.

برای رسیدن به وزن هدف لازم است که ورزش های مشخص به صورت روزانه با یک ریتم اصولی انجام شوند و یک وزن میانه برای لاغری مورد توجه باشند چون انتخاب یک وزن غیر ایده آل و بسیار کم به یکباره سبب می شود صورت شما چاقی و یا پر بودن خود را از دست بدهد.

 

>> تمرینات مربوط به عضلات صورت هنگام استفاده از رژیم کاهش وزن

انجام تمریناتی که مربوط به عضلات صورت می باشد می تواند کمک زیادی به جلوگیری از لاغری صورت و کاهش چربی آن نماید. این تمرینات عبارتند از:

می توانید دهان خود را از هوا پر کنید و پس از این عمل لب های خود را ببندید تا لپ های شما پف کنند. پس از انجام این کار هوا را به طرف یکی از گونه های خود هدایت کنید و برای طرف دیگر از صورت نیز این کار را تکرار نمایید. وقتی می خواهید هوا را از یک طرف صورت به طرف دیگر بفرستید باید گونه های خود را باد کرده و 15 بار این عمل را تکرار کنید. پس از یک استراحت 30 ثانیه ای می توان این عمل را مجدد انجام داد.

حرکت بینی خرگوش که با چین دادن بینی صورت می گیرد و گونه ها بالا می روند یکی از حرکات مناسب برای عضلات صورت می باشد که بهتر است 4 ثانیه انجام شود. شل کردن عضلات صورت و تکرار این عمل به مدت 15 بار می تواند یک حرکت مناسب باشد.

یک لبخند با دهان بار و عریض به عنوان یک ورزش جهت سفت کردن گونه ها می تواند در نظر گرفته شود. کشیدن گوشه دهان به سمت گوش ها و نگهداشتن آن به مدت 4 ثانیه و در نهایت شل کردن صورت یک حرکت مناسب می باشد.

برای لاغری و کاهش وزن تغییراتی که در ساختار بدن و کاهش چربی صورت می گیرد به صورت موضعی غیر ممکن است و زمانی که وزن کم می شود آب بدن از دست رفته و کتوزیس و در آخر نیز چربی می سوزد. برای این که بتوان حالت صورت را به صورت مناسب و پر نگهداشت باید به تغذیه صحیح و ورزش دقت کافی شود و صبوری پیشه گردد.

عادات غذایی سالم و درست در زندگی روزمره و نوشیدن مایعات به میزان کافی به ویژه آب در طول شبانه روز برای سلامتی و همین طور عضلات صورت بسیار مفید می باشد و می تواند زیبایی و تندرستی را توام با یکدیگر برای شما به ارمغان آورد.

اقدامات زیبایی نیز به صورت متنوع وجود دارند که اگر پس از رژیم و کاهش وزن پوست صورت دچار مشکلاتی شد می توانند این مشکلات را به شکل مناسبی حل کنند. این روش ها شامل لیفتینگ، تزریق چربی و تزریق ژل می باشند که می توانند افتادگی پوست را به شکلی مطلوب حفظ کنند.

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق چربی و … می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *