پوست و مو

میکروپیگمنتیشن پوست سر برای پرپشت شدن مو ها

میکروپیگمنتیشن پوست سر برای پرپشت شدن مو ها

میکروپیگمنتیشن پوست سر برای پرپشت شدن مو ها

داشتن موهایی زیبا و پرپشت، بخش مهمی از خواسته های ظاهری بسیاری از افراد را تشکیل می دهد. مردان و زنان علاقه زیادی دارند تا حالت دلخواه را در مو های خود با روش های متعددی از جمله میکروپیگمنتیشن پوست سر به وجود بیاورند.

میکروپیگمنتیشن پوست سر برای پرپشت شدن مو ها

گاهی کم پشتی مو ها به اندازه ای زیاد است که ظاهر نامطلوبی برای آنها ایجاد می کند و این موضوع به مرور زمان به تجربه ای آزاردهنده برای آنها تبدیل می شود.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

میکروپیگمنتیشن یک روش مدرن و نوین برای از بین بردن اثرات کم پشتی در مو ها به شما می رود. پیشرفت علم و تکنولوژی، چنین روشی را به یک فرآیند موفقیت آمیز برای بخشیدن زیبایی ظاهری به مو ها تبدیل کرده و امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا، با اطمینان خاطر به سراغ میکروپیگمنتیشن پوست سر خود می روند.

میکروپیگمنتیشن پوست سر چیست؟

در این فرآیند، هیچ مویی در سر فرد کاشته نمی شود اما در عین حال، فرد صاحب موهایی پرپشت و خوش حالت خواهد شد.

در میکروپیگمنتیشن پوست سر با استفاده از دستگاه و تجهیزات نوین، پیگمنت ها یا همان رنگدانه ها زیر پوست قرار می گیرند تا به حجیم تر شدن و جذاب تر به نظر رسیدن مو ها کمک کنند.

این روش هم در مردان و هم در زنان صورت می گیرد و برای هر دو گروه، کاملا مناسب به نظر می رسد.

میکروپیگمنتیشن پوست سر برای پرپشت شدن مو ها

در بسیاری از موارد، افراد برای استفاده از این فرآیند حتی نیازمند اصلاح کامل مو های سر خود نیستند. افرادی که از نازکی مو های سر رنج می برند و از کیفیت و شکل ظاهری مو های خود راضی نیستند، می توانند از مزایای این فرآیند مفید، بهره مند شوند.

البته برای پشت سر گذاشتن این فرآیند، افراد باید خط رویش موی سالمی داشته باشند.

میکروپیگمنتیشن پوست سر، برای چه افرادی مناسب تر است؟

از ویژگی های این روش نوین، این است که می توان آن را برای گروه های مختلف و متنوعی مورد استفاده قرار داد. در واقع افراد با رنگ های متفاوت پوست و مو و ویژگی های کاملا متفاوت ظاهری، می توانند این فرایند را پشت سر بگذارند.

میکروپیگمنتیشن پوست سر، با انواع زیادی از الگو های ریزش مو، سازگار است و می تواند به افراد کمک کند که دوباره ظاهر دلچسبی در مو های خود به وجود بیاورند.

با این حال معمولا از الگوی ریزش موی زنانه، به عنوان مناسب ترین مدل افراد در این فرآیند نام برده می شود. در واقع افرادی که این نوع ریزش مو را تجربه کرده اند، شانس بیشتری برای رسیدن به نتیجه مطلوب از این فرآیند خواهند داشت.

کاندیدا های مناسب میکروپیگمنتیشن پوست سر

 1. مردان و زنانی که تراکم و وضعیت ظاهری مو اهمیت بسیار زیادی برای آن ها دارد،
 2. افرادی که به بیماری آلوپسی دچار شده اند
 3. افرادی که به دلایل متفاوت قادر به پشت سر گذاشتن کاشت مو نیستند
 4. افرادی که در سر خود جای سوختگی یا اسکار دارند
 5. و افرادی که از سلامت عمومی برخوردار هستند،

و بسیاری دیگر از افراد می توانند کاندیدا های مناسبی برای این فرآیند به شمار آیند. این افراد می توانند با استفاده از این فرآیند، صاحب موهایی با تراکم زیاد شوند و احساس رضایت بیشتری در مورد وضعیت ظاهری خودشان داشته باشند.

مزایای میکروپیگمنتیشن پوست سر

میکروپیگمنتیشن پوست سر نقاط مثبت قابل توجهی دارد و به بسیاری از نیاز های افراد پاسخ می دهد. همین مزیت ها موجب شده اند این فرایند به مرور زمان، محبوبیت زیادی در بین مردم به دست بیاورد. نکات زیر تنها بخش کوچکی از مزایای این روش درمانی محسوب می شود.

 1. این متد نیازمند جراحی نیست و بدون تحمیل شرایط پیچیده به فرد، صورت می گیرد.
 2. ریسک های ناشی از این فرآیند، بسیار پایین است و این فرایند ، بسیار مطمئن به نظر می رسد.
 3. با استفاده از این فرآیند، می توانید اثرات کم پشتی در مو های خود را به حداقل برسانید و شکل منظم تری از مو روی سر خود داشته باشید.
 4. به کمک این فرایند ، از اعتماد به نفس به مراتب بیشتری برخوردار خواهید شد.
 5. این فرآیند به نگهداری سخت و پیچیده و رعایت اصول مراقبتی خاصی نیاز ندارد.
 6. این فرایند دوران ریکاوری ویژه ای ندارد و شما به سرعت آماده انجام فعالیت های روزمره زندگی خود می شوید.
 7. این فرآیند، تضاد میان مو و سر شما را از بین می برد و به مو های شما حالتی یکدست و جذاب می بخشد.
 8. نتایج حاصل از این فرآیند، طبیعی به نظر می رسند.
 9. هزینه های این فرآیند، به مراتب از کاشت مو کم تر است.
 10. میکروپیگمنتیشن پوست سر، عارضه جانبی قابل توجهی ندارد.

میکروپیگمنتیشن ترکیبی با کاشت مو

این فرآیند به طور کلی تفاوت های زیادی با کاشت مو دارد و قابل مقایسه با کاشت مو نیست. به طور کلی کاشت مو روش موثرتری به شمار می رود و تاثیراتی دائمی را نیز به دنبال دارد اما میکروپیگمنتیشن پوست سر، به شکل ساده تری انجام می شود و تاثیرات معمولی تری را نیز به همراه خواهد داشت.

بعضی از افراد، از این متد به صورت ترکیبی با کاشت مو استفاده می کنند. در این صورت معمولا نتایج بسیار قابل توجهی برای آن ها به دست می آید.

وقتی میکروپیگمنتیشن پوست سر به صورت ترکیبی با کاشت مو استفاده می شود، به بیشتر شدن تراکم مو ها کمک می کند. این متد به هیچ وجه روی مو های کاشته شده و مو های اولیه فرد، تاثیر منفی نخواهد داشت.

ترکیب این دو روش با هم نتیجه ای قدرتمند را برای فرد رقم می زند و ظاهر مطلوبی را برای او ایجاد می کند.

نتایج حاصل از میکروپیگمنتیشن

نتایج حاصل از میکروپیگمنتیشن پوست سر معمولا خیلی زود روی سر شما ظاهر خواهند شد. برای مشاهده این نتایج، به زمان زیادی نیاز نخواهید داشت.

این فرآیند در واقع برای کاهش دادن اثرات کم پشتی مو ها به کار می رود و به افرادی که در یک بخش از سر خود دچار طاسی کامل شده اند، کمک می کند تا مویی یکدست و یکنواخت روی سر خود داشته باشند.

به طور معمول وقتی نتایج ناشی از میکروپیگمنتیشن برای فرد رضایت بخش خواهد بود که او با انتظاری معقول و منطقی به سراغ انجام این فرآیند برود.

اگر قصد پشت سر گذاشتن این فرآیند را دارید، باید بدانید که نتایج حاصل از آن به هیچ وجه با فرآیند هایی مثل کاشت مو قابل مقایسه نیست اما در عین حال، وضعیت ظاهری مطلوب تری در مو های شما به وجود خواهد آورد و حالتی زیبا تر به آن خواهد بخشید.

آیا میکروپیگمنتیشن پوست سر دائمی است؟

نتایج حاصل از میکروپیگمنتیشن پوست سر، دائمی نیستند و تاثیر آن ها به مرور زمان از بین می رود. زمان از بین رفتن این تاثیرات در افراد مختلف، متفاوت به نظر می رسد. در بعضی از افراد این اثر کمی زودتر از بین می رود و برای دیگران، دوام آن کمی بیشتر است.

این فرآیند ممکن است برای بعضی از افراد تا چند سال نیز ماندگاری داشته باشد. این موضوع به شرایط اولیه مو های فرد، ویژگی های جسمی خاص او و همچنین نحوه مراقبت از مو ها بستگی خواهد داشت.

در نتیجه این فرآیند، دائمی نیست و تاثیر آن برای همیشه روی سر فرد باقی نمی ماند. با این وجود افراد این شانس را دارند که تغییر ناشی از استفاده از این متد را برای مدت چند سال همراه خود داشته باشند و برای زمانی طولانی از مزیت های این متد برخوردار شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *