جراحی بینی با لیزر

>> جراحی بینی با لیزر

در طی چندین دهه گذشته یکی از عمل های زیبایی که در بین افرادی که قصد عمل زیبایی را دارند محبوبیت پیدا کرده است، عمل زیبایی جراحی بینی یا به اصطلاح تخصصی تر عمل زیبایی رینوپلاستی (rhinoplasty) است.

 

جراحی بینی با لیزر

 

اکثر مردم می دانند که بینی یکی از قسمت های بدن است که بر روی زیبایی فرد تاثیر مستقیم می گذارد. از این رو این عمل زیبایی محبوبیت بیشتری نسبت به سایر عمل های زیبایی دارد.

 

>> تاثیرات عمل جراحی بینی بر زیبایی فرد

عمل زیبایی جراحی بینی فقط به منظور زیبایی صورت نمی گیرد.

 

جراحی بینی با لیزر

 

در واقع این عمل زیبایی در مواردی کاربرد دارد که فرد بر اثر سانحه ای زیبایی خود را از دست داده است، این سانحه ها میتوانند عبارت باشند از سوختگی های ناشی از مواد شیمیایی مانند پاشیده شدن اسید بر روی صورت و اینگونه موارد، یا سوختگی های ناشی از برق گرفتگی.

یا بر اثر سانحه ای مثل تصادف و مواردی از این دست که در طی آن فرد زیبایی خود را از دست میدهد البته مواردی مثل شکستگی و انحراف بینی نیز میتوانند مواردی از این دست باشند که فرد در طی آن به پزشک به منظور عمل زیبایی مراجعه میکند.

همانطور که میدانید عمل زیبایی جراحی بینی محبوبیت بسیاری دارد؛ اما بعضی از افراد دوست دارند که این عمل زیبایی را انجام دهند اما چون از اینکه زیر تیغ جراحی یک پزشک قرار بگیرند می ترسند و از انجام این عمل زیبایی سرباز میزنند و با اینکه قصد انجام این عمل را دارند تصمیم میگیرند که این عمل را فراموش کنند.

علم پزشکی با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی توانسته است به لطف تکنولوژی پیشرفت های قابل توجهی را در مورد انجام عمل های پزشکی داشته باشد؛ که از فواید و مزایای استفاده از تکنولوژی های جدید در این عمل های زیبایی میتوان به دقت بیشتر و سرعت بیشتر اشاره کرد که هر کدام یکی از عامل های تاثیر گذار در عمل می باشند؛ که البته علم زیبایی و جراحی پلاستیک نیز از این مقوله مستثنا نیست که میتوان نمود استفاده از تکنولوژی را در عمل های زیبایی مثل جراحی بینی موثر دانست.

آیا افزایش اعتماد به نفس با جراحی بینی ارتباط دارد؟

حال سوالی که مطرح میشود این است که تکنولوژی چه کمکی به عمل های زیبایی کرده است؟ در واقع تکنولوژی نمود های مختلفی در انواع عمل های زیبایی داشته است که به عنوان مثال میتوان به استفاده از لیزر برای انجام عمل های زیبایی در انجام کار های جزئی مثل از بین بردن موهای زائد یا استفاده از آن برای انجام کار های سنگین تر و تخصصی تر مثل انجام برش های بسیار دقیق استفاده کرد.

حال باید این سوال در ذهن شما بوجود آمده باشد که آیا جراحی بینی با لیزر ممکن است؟

 

>> آیا جراحی بینی با لیزر ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله جراحی بینی با استفاده از لیزر ممکن است؛ اما به چه منظور از لیزر برای انجام این عمل زیبایی استفاده میشود.

همانطور که قبل تر متوجه شدید این عمل زیبایی نیز همانند سایر عمل های زیبایی با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت هایی در تکنیک و روش های عمل داشته است که یکی از این تکنیک ها جراحی بینی با لیزر است.

از لیزر در این عمل جراحی هم میتوان به عنوان وسیله ای برای برش محلی که قصد عمل آن را داریم استفاده کرد هم میتوان برای اصلاح طرح بینی استفاده کرد.

اما این سوال پیش می آید که اصلاح طرح بینی در عمل جراحی رینوپلاستی (rhinoplasty) چه معنی میدهد؟ و چگونه میشود که این عمل را با لیزر انجام داد.

قبل از ادامه بحث باید بدانید که انجام این عمل زیبایی توسط لیزر روش جدیدی است و این یکی از دلایلی است که این تکنیک در تمامی زمینه های عمل زیبایی جراحی بینی کاربرد ندارد؛ اما باید به این نکته اشاره کرد که با اینکه جراحی لیزر در تمامی موارد کاربرد ندارد اما مزیت هایی دارد که عمل جراحی توسط تیغ از آنها بی بهره مانده است.

از مزیت هایی که عمل جراحی بینی توسط لیزر شامل آنها میشود میتوان به این نکات اشاره کرد که؛ نتایج بعد از عمل را می توانید سریع بعد از عمل مشاهده کنید و همینطور می توانید بعد از 1 یا 2 روز دوران نقاهت خود را سپری کرده و به زندگی عادی باز گردید که این نکته خود می تواند یکی از بهترین مزیت های این عمل باشد که سبب میشود هر روزه تقاضا برای انجام عمل زیبایی رینوپلاستی (rhinoplasty) توسط مردم بیشتر شود.

 

>> اصلاح طرح بینی با لیزر

اصلاح طرح بینی در واقع به این معنا است که شما میخواهد مدل بینی (Nose Type) خود را تغییر دهید.

تغذیه مناسب بعد از عمل جراحی بینی

برای مثال این تکنیک در عمل زیبایی جراحی بینی بیشتر زمانی کاربرد دارد که شما بینی گوشتی دارید و میخواهید که بینی شما تبدیل به یک بینی استخوانی تبدیل شود. در چنین شرایطی شما میتوانید شاهد این باشید که چگونه این تکنیک برای شما معجزه می کند.

 

>> عمل زیبایی بینی با لیزر چگونه انجام می شود؟

استفاده از کلمه عمل شاید ذهن شما را به سمت کلمه هایی مثل بیهوشی و تیغ جراحی راهنمایی کند که باید در همین ابتدا این ذهنیت را در مورد استفاده از تکنیک انجام عمل زیبایی جراحی بینی توسط لیزر کنار بگذارید.

در این روش ابتدا اگر نیاز باشد پزشک از یک بی حسی موضعی استفاده میکند و این عمل را به این منظور انجام میدهد که بیمار عملی کاملا بدون درد تجربه کند.

در ادامه پزشک با استفاده از تابش لیزر به قسمت هایی که دارای پوست ضخیم هستند و قسمت هایی که قصد تغییر آنها را دارد عمل زیبایی جراحی بینی توسط لیزر را شروع میکند.

مدت زمان عمل جراحی بینی توسط لیزر معمولا 30 تا 90 دقیقه می باشد البته اگر پزشک نیاز به زمان بیشتری داشته باشد به طور حتم مدت زمان عمل افزایش پیدا میکند اما معمولا در همین بازه زمانی میتواند عمل را به پایان برساند

بعد از عمل شما میتوانید نتایج حاصل از عمل را مشاهده کنید و بعد از سپری کردن دوران نقاهت به زندگی عادی خود باز گردید.

 

>> هزینه عمل زیبایی بینی با لیزر

و اما یکی از مهمترین سوال هایی که در مورد هر عمل زیبایی برای اکثر بیماران بوجود می آید در مورد هزینه عمل است. هزینه عمل زیبایی جراحی بینی توسط لیزر به دلیل اینکه در بسیاری از موارد کاربرد چندانی ندارد نمی توان هزینه مشخصی برای آن در نظر گرفت.

در واقع هزینه تمام شده توسط این عمل زیبایی که توسط لیزر انجام میگیرد در بیشتر موارد بستگی به پزشک معالج دارد. همانند سایر عمل های زیبایی که پزشک شما تعیین کننده قیمت عمل است در این مورد نیز هزینه عمل بستگی به پزشکی دارد که به او مراجعه می کنید.

در واقع از بین مواردی که میتوانند بر روی قیمت تمام شده عمل جراحی بینی تاثیر می گذارند می توان به این موارد اشاره کرد: اولین نکته تاثیر گذار پزشک شما است، اگر پزشکی برای انجام عمل به او مراجعه می کنید پزشکی با تجربه باشد چون به اتفاقاتی که ممکن است در اتاق عمل بوجود بیاید آگاه است قطعا هزینه بیشتری را نسبت به یک پزشک کم تجربه دریافت می کند.

بهترین کلینیک جراحی بینی تهران

نکته بعدی که میتواند بر روی هزینه عمل شما تاثیر بگذارد نوع بینی شما است، اگر مدل بینی شما از مدل هایی باشد که نیاز به زمان بیشتری برای انجام عمل داشته باشد، هزینه بیشتری را نیاز دارد و برعکس این مسئله نیز صادق است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد جراحی بینی و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب