جراحی بینی

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

در طی چندین دهه گذشته یکی از عمل های زیبایی که در بین افرادی که قصد عمل زیبایی را دارند محبوبیت پیدا کرده است، عمل زیبایی جراحی بینی یا به اصطلاح تخصصی تر عمل زیبایی رینوپلاستی (rhinoplasty) است.

جراحی بینی با لیزر

اکثر مردم می دانند که بینی یکی از قسمت های بدن است که بر روی زیبایی فرد تاثیر مستقیم می گذارد. از این رو این عمل زیبایی محبوبیت بیشتری نسبت به سایر عمل های زیبایی دارد.

دریافت تخفیف ویژه جراحی بینی به مدت محدود + مشاوره رایگان

در میان افراد مختلف در سراسر جهان معمولا در صورتی که مشکلاتی از قبل کج بودن و یا به طور کلی نافرم بودن بینی وجود داشته باشد افراد در صدد از بین بردن این مشکلات بر می آیند.

انجام این عمل و از بین بردن مشکل می تواند سبب تاثیر گذاری بسیاری در چهره ی افراد شود. بینی هر فردی فارغ از اینکه او مرد باشد و یا زن جز مهم ترین فاکتورهای زیبایی وی می باشد.

انجام عمل جراحی بینی هزینه های مختلفی را برای افراد به وجود می آورد. جدا از اینکه مشکل افراد در ناحیه بینی بزرگ و یا کوچک باشد این عمل هزینه های نسبتا بیش تری برای افراد به وجود می آورد.

همچنین علاوه بر این موضوع این عمل در گذشته برای افراد کارایی فوق العاده ای نداشت و همچنین با به کارگیری این روش افراد از مزایای آنچنانی برخوردار نمی شدند.

اما بهتر است بگوییم که انجام این عمل امروزه با روش ها و متدهای به روز تری نسبت به گذشته انجام می شود و افراد می توانند از این عمل در صورت داشتن شرایط استفاده های لازم را ببرند.

اما مشکلی که وجود دارد این است که برای انجام این عمل بی هوشی لازم خواهد بود که ممکن است بیش تر افرادی که متقاضی انجام این عمل می باشند نتوانند با این مورد کنار بیایند.

افراد معمولا به دلیل ترس خود از این کار نمی توانند بی هوش شوند و در صورتی که از این موضوع مطلع شوند معمولا از انجام این عمل منصرف می شوند. همچنین برخی از افراد که متقاضی انجام این عمل هستند ممکن است از بیماری های خاصی رنج ببرند که این بیماری ها برای آن ها اجازه بی هوش شدن را به دلایل مراقبتی نمی دهند و سبب می شوند که افراد نتوانند این عمل را انجام ندهند.

با مشکلاتی که ذکر شد می توانیم بگوییم تعداد زیادی از افراد نمی توانند از این روش برای از بین بردن مشکلات خود استفاده کنند. اما باید بگوییم که امروزه روشی از انجام عمل بینی وجود دارد که افراد می توانند با استفاده از آن برخی از مشکلات خود را از بین ببرند. این روش کاملا به روز بوده و عوارض خاصی را به همراه ندارد و افراد می توانند در صورت داشتن شرایط از این روش برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

استفاده و به کارگیری این عمل معمولا برای اصلاح فرم بینی به کار می رود و افراد با استفاده از آن نمی توانند بینی خود را کوچک کنند. اما در مواردی دیده شده است که بینی فرد با اصلاح فرم آن کوچک تر  به نظر می رسد. همچنین باید بگوییم که افراد در صورتی که بخواهند از این روش برای از بین بردن مشکل خود استفاده کنند به هیچ عنوان از عوارض خاصی رنج نخواهند برد.

اصلاح فرم بینی افراد با عمل جراحی نیز صورت می گیرد اما افراد می توانند به جای استفاده از این روش از اصلاح فرم بینی خود با استفاده از لیزر بهره مند شوند زیرا این روش به هیچ عنوان تهاجمی نبوده و افراد می توانند بدون درد و خون ریزی مشکل خود را از بین ببرند در صورتی که با به کار گیری عمل جراحی علاوه بر اینکه شاهد درد و خون ریزی خواهند از دوره ی نقاهت نسبتا طولانی تری نیز برخوردار می شوند.

تاثیرات عمل جراحی بینی بر زیبایی فرد

عمل زیبایی جراحی بینی فقط به منظور زیبایی صورت نمی گیرد.

جراحی بینی با لیزر

در واقع این عمل زیبایی در مواردی کاربرد دارد که فرد بر اثر سانحه ای زیبایی خود را از دست داده است، این سانحه ها میتوانند عبارت باشند از سوختگی های ناشی از مواد شیمیایی مانند پاشیده شدن اسید بر روی صورت و اینگونه موارد، یا سوختگی های ناشی از برق گرفتگی.

یا بر اثر سانحه ای مثل تصادف و مواردی از این دست که در طی آن فرد زیبایی خود را از دست میدهد البته مواردی مثل شکستگی و انحراف بینی نیز میتوانند مواردی از این دست باشند که فرد در طی آن به پزشک به منظور عمل زیبایی مراجعه میکند.

همانطور که میدانید عمل زیبایی جراحی بینی محبوبیت بسیاری دارد؛ اما بعضی از افراد دوست دارند که این عمل زیبایی را انجام دهند اما چون از اینکه زیر تیغ جراحی یک پزشک قرار بگیرند می ترسند و از انجام این عمل زیبایی سرباز میزنند و با اینکه قصد انجام این عمل را دارند تصمیم میگیرند که این عمل را فراموش کنند.

علم پزشکی با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی توانسته است به لطف تکنولوژی پیشرفت های قابل توجهی را در مورد انجام عمل های پزشکی داشته باشد؛ که از فواید و مزایای استفاده از تکنولوژی های جدید در این عمل های زیبایی میتوان به دقت بیشتر و سرعت بیشتر اشاره کرد که هر کدام یکی از عامل های تاثیر گذار در عمل می باشند؛ که البته علم زیبایی و جراحی پلاستیک نیز از این مقوله مستثنا نیست که میتوان نمود استفاده از تکنولوژی را در عمل های زیبایی مثل جراحی بینی موثر دانست.

حال سوالی که مطرح میشود این است که تکنولوژی چه کمکی به عمل های زیبایی کرده است؟ در واقع تکنولوژی نمود های مختلفی در انواع عمل های زیبایی داشته است که به عنوان مثال میتوان به استفاده از لیزر برای انجام عمل های زیبایی در انجام کار های جزئی مثل از بین بردن موهای زائد یا استفاده از آن برای انجام کار های سنگین تر و تخصصی تر مثل انجام برش های بسیار دقیق استفاده کرد.

حال باید این سوال در ذهن شما بوجود آمده باشد که آیا جراحی بینی با لیزر ممکن است؟

آیا جراحی بینی با لیزر ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله جراحی بینی با استفاده از لیزر ممکن است؛ اما به چه منظور از لیزر برای انجام این عمل زیبایی استفاده میشود.

همانطور که قبل تر متوجه شدید این عمل زیبایی نیز همانند سایر عمل های زیبایی با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت هایی در تکنیک و روش های عمل داشته است که یکی از این تکنیک ها جراحی بینی با لیزر است.

از لیزر در این عمل جراحی هم میتوان به عنوان وسیله ای برای برش محلی که قصد عمل آن را داریم استفاده کرد هم میتوان برای اصلاح طرح بینی استفاده کرد.

اما این سوال پیش می آید که اصلاح طرح بینی در عمل جراحی رینوپلاستی (rhinoplasty) چه معنی میدهد؟ و چگونه میشود که این عمل را با لیزر انجام داد.

قبل از ادامه بحث باید بدانید که انجام این عمل زیبایی توسط لیزر روش جدیدی است و این یکی از دلایلی است که این تکنیک در تمامی زمینه های عمل زیبایی جراحی بینی کاربرد ندارد؛ اما باید به این نکته اشاره کرد که با اینکه جراحی لیزر در تمامی موارد کاربرد ندارد اما مزیت هایی دارد که عمل جراحی توسط تیغ از آنها بی بهره مانده است.

از مزیت هایی که عمل جراحی بینی توسط لیزر شامل آنها میشود میتوان به این نکات اشاره کرد که؛ نتایج بعد از عمل را می توانید سریع بعد از عمل مشاهده کنید و همینطور می توانید بعد از 1 یا 2 روز دوران نقاهت خود را سپری کرده و به زندگی عادی باز گردید که این نکته خود می تواند یکی از بهترین مزیت های این عمل باشد که سبب میشود هر روزه تقاضا برای انجام عمل زیبایی رینوپلاستی (rhinoplasty) توسط مردم بیشتر شود.

به دلیل پیشرفت علم و فناوری و همچنین پیشرفت عمل های زیبایی که پیشرفت این موارد سبب به وجود آمدن روش های مختلف انجام این عمل شده است که یکی از بهترین روش های به وجود آمده انجام عمل بینی با استفاده از لیزر می باشد. این روش از فناوری نوین جهانی بهره مند می باشد و می تواند اهداف قبل از عمل را برای افراد به صورت کامل تداعی سازد.

اصلاح طرح بینی با لیزر

اصلاح طرح بینی در واقع به این معنا است که شما میخواهد مدل بینی (Nose Type) خود را تغییر دهید.

برای مثال این تکنیک در عمل زیبایی جراحی بینی بیشتر زمانی کاربرد دارد که شما بینی گوشتی دارید و میخواهید که بینی شما تبدیل به یک بینی استخوانی تبدیل شود. در چنین شرایطی شما میتوانید شاهد این باشید که چگونه این تکنیک برای شما معجزه می کند.

عمل زیبایی بینی با لیزر چگونه انجام می شود؟

استفاده از کلمه عمل شاید ذهن شما را به سمت کلمه هایی مثل بیهوشی و تیغ جراحی راهنمایی کند که باید در همین ابتدا این ذهنیت را در مورد استفاده از تکنیک انجام عمل زیبایی جراحی بینی توسط لیزر کنار بگذارید.

در این روش ابتدا اگر نیاز باشد پزشک از یک بی حسی موضعی استفاده میکند و این عمل را به این منظور انجام میدهد که بیمار عملی کاملا بدون درد تجربه کند.

در ادامه پزشک با استفاده از تابش لیزر به قسمت هایی که دارای پوست ضخیم هستند و قسمت هایی که قصد تغییر آنها را دارد عمل زیبایی جراحی بینی توسط لیزر را شروع میکند.

مدت زمان عمل جراحی بینی توسط لیزر معمولا 30 تا 90 دقیقه می باشد البته اگر پزشک نیاز به زمان بیشتری داشته باشد به طور حتم مدت زمان عمل افزایش پیدا میکند اما معمولا در همین بازه زمانی میتواند عمل را به پایان برساند

بعد از عمل شما میتوانید نتایج حاصل از عمل را مشاهده کنید و بعد از سپری کردن دوران نقاهت به زندگی عادی خود باز گردید.

هزینه عمل زیبایی بینی با لیزر

و اما یکی از مهمترین سوال هایی که در مورد هر عمل زیبایی برای اکثر بیماران بوجود می آید در مورد هزینه عمل است. هزینه عمل زیبایی جراحی بینی توسط لیزر به دلیل اینکه در بسیاری از موارد کاربرد چندانی ندارد نمی توان هزینه مشخصی برای آن در نظر گرفت.

در واقع هزینه تمام شده توسط این عمل زیبایی که توسط لیزر انجام میگیرد در بیشتر موارد بستگی به پزشک معالج دارد. همانند سایر عمل های زیبایی که پزشک شما تعیین کننده قیمت عمل است در این مورد نیز هزینه عمل بستگی به پزشکی دارد که به او مراجعه می کنید.

در واقع از بین مواردی که میتوانند بر روی قیمت تمام شده عمل جراحی بینی تاثیر می گذارند می توان به این موارد اشاره کرد: اولین نکته تاثیر گذار پزشک شما است، اگر پزشکی برای انجام عمل به او مراجعه می کنید پزشکی با تجربه باشد چون به اتفاقاتی که ممکن است در اتاق عمل بوجود بیاید آگاه است قطعا هزینه بیشتری را نسبت به یک پزشک کم تجربه دریافت می کند.

انتخاب یک کلینیک معتبر برای انجام دادن عمل ذکر شده جز مواردی است که در هزینه های ناشی از انجام این عمل بسیار تاثیر گذار می باشد. زمانی که افراد عمل خود را در یک کلینیک معتبر و به روز انجام می دهند مطمئنا نتایج بسیار خوبی از انجام عمل خود خواهند گرفت و از انجام عمل خود رضایت کاملی خواهند داشت.

اما در مقابل افرادی که این عمل را در یک کلینیک نسبتا سطح پایین با امکانات متوسط انجام دهند طبیعتا نتایج کامل تری از انجام این عمل نخواهند گرفت زیرا برای انجام این عمل امکانات کامل به روز و سطح بالایی نیاز است و افراد باید برای گرفتن نتایج کامل تر از این کلینیک هه که دارای مجوز و گواهینامه از مراجع ذی ربط می باشند بهره ببرند.

نکته بعدی که میتواند بر روی هزینه عمل شما تاثیر بگذارد نوع بینی شما است، اگر مدل بینی شما از مدل هایی باشد که نیاز به زمان بیشتری برای انجام عمل داشته باشد، هزینه بیشتری را نیاز دارد و برعکس این مسئله نیز صادق است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد جراحی بینی و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *