لیپوماتیک

آیا بیماران به انجام لیپوماتیک مجدد نیاز پیدا خواهند کرد؟

آیا بیماران به انجام لیپوماتیک مجدد نیاز پیدا خواهند کرد؟

لیپوماتیک مجدد

داشتن یک اندام زیبا و جذاب آرزوی هر فردیست که محققان و پزشکان زیبایی با ابداع متد ها و روش های متنوع به دنبال دست یابی به آن بوده اند.

تناسب اندام می تواند برای افرادی که دچار مشکل اضافه وزن و همچنین مشکلاتی مانند افزایش چربی در نواحی مانند شکم و پهلوها تبدیل به یک هدف غیر قابل دستیابی شود.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

این اتفاق ممکن است برای آن ها موجب آزردگی خاطر شود. افراد بهتر است برای رسیدن به هدف خود تنبلی را کنار بگذارند. عدم تحرک و تنبلی یکی از عوامل اصلی اضافه وزن می باشد.

این مورد معمولا برای افرادی حائز اهمیت است که خواستارکاهش وزن توسط انجام ورزش های روزانه و مرتب برای رسیدن به هدف مورد نظر می باشند. انجام فعالیت های ورزشی یکی از روش های سخت و طاقت فرسا جهت رسیدن به این مهم است.

امروزه افراد می توانند از روش های دیگری که برای از بین بردن چربی ها وجود دارد استفاده کرده و از مزیت های بسیار زیاد این روش ها استفاده نمایند. روش هایی که تحت پیشرفت علم و فناوری به وجود آمده اند توانسته اند که افراد را در رسیدن به اهداف و رویای آن ها که تناسب اندام می باشد یاری کنند و سبب هموارتر شدن این مسیر برای رسیدن به هدف مورد نظر شوند.

در عصر حاضر لیپوماتیک از جمله شیوه های نوین تناسب اندام و لاغری موضعی بدن به شمار می رود اما با این حال باز هم برگشت چربی ها بعد از لیپوماتیک و احتمال چاقی دوباره بعضی از بیماران را بسیار هراسان و نگران می کند. در واقع آن ها باید بدانند که این نگرانی کاملا بی مورد است و عدم نیاز به لیپوماتیک مجدد با اجرای سبک زندگی سالم امری دست یافتنیست.

لیپوماتیک مجدد

درباره عوارض و مشکلاتی که پس از انجام هر عملی برای افراد به وجود می آیند، به طور کامل می توان گفت که این عوارض، جزئی از عمل مورد نظر می باشند و افراد باید به دنبال روش هایی باشند که این عوارض را به طور کامل از بین برده و یا آن را به حداقل برسانند. این راه ها معمولا پس از انجام لیپوماتیک توسط پزشک متخصص به افراد ارائه شده و گوشزد می شود.

اما می توان گفت مزیت هایی که لیپوماتیک دارد برای از بین بردن چربی ها و یا به طور صحیح تر تخلیه چربی ها در مقایسه با عوارض آن بسیار بیشتر بوده و به نوعی کفه ی ترازو برای مزیت ها بسیار سنگین تر از عوارض این عمل می باشد. افراد در ابتدا باید تمامی جوانب را سنجیده و سپس اقدام به تصمیم گیری و انجام عمل کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

آیا بیماران به انجام لیپوماتیک مجدد نیاز پیدا خواهند کرد؟

همانطور که می دانید شیوه های مختلفی جهت لاغری موضعی وجود دارد. روش هایی مانند لیپولیز، لیپوماتیک و لیپوساکشن همگی با استفاده از دستگاه هایی خاص برای حذف چربی های زاید بدن در اندام هایی که دچار چاقی موضعی هستند بکار می رود.

برای اکثریت افراد که تفاوت این روش ها را نمی دانند در نگاه اول هیچ فرقی بین آن ها برایشان وجود ندارد و معمولا نتیجه نهایی و میزان ” هزینه لیپوماتیک ” که قرار است بپردازند برایشان از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

لیپوماتیک مجدد

لذا یکی از مهم ترین سوالاتی که در ذهن افراد شکل می گیرد اینست که آیا آن ها مجددا هم به انجام جراحی لاغری نیاز پیدا خواهند کرد یا خیر؟

انواع روش های نام برده شده جهت تخلیه چربی های اضافی در بدن فرد دارای اضافه وزن را از شر چربی های اضافی رهایی می بخشد اما نباید فراموش کرد که ماندگار بودن نتایج و نوع عوارض و هزینه ای که برای لاغر شدن بکار می رود همگی در روش های یاد شده با هم متفاوت خواهد بود.

در حال حاضر لیپوماتیک از جمله جدیدترین متد هایی می باشد که برای کاهش حجم چربی های اندام ها توسط جراحان زیبایی حاذق در کلینیک های تخصصی انجام می شود و توانسته است با نتایج درخشانی که از خود برجای گذاشته میزان برگشت پذیری چربی ها را به زیر دو درصد برساند.

در نتیجه به انجام لیپوماتیک مجدد نیازی نخواهد بود.

بدین ترتیب توصیه و پیشنهاد اکثر جراحان زیبایی اینست که آن ها یک روش ایمن و با نتایجی ماندگار را کمترین عوارض ممکن را به همراه دارد انتخاب کنند و آن چیزی نیست جز روش لیپوماتیک که با آخرین متد جراحی روز دنیا انجام می شود.

افراد پس از اینکه این روش را برای کاهش چربی های اضافی موجود در بدن خود به کار گرفتند و پس از آن از مزیت های این عمل برخوردار شدند، معمولا مراقب هستند تا به معضل گذشته ی خود دوباره مبتلا نشوند.

این دسته از افراد به این دلیل که دردسرهای چاقی را به طور کامل لمس کرده اند به هیچ عنوان علاقه ای به لمس دوباره ی این مشکلات نداشته و معمولا مراقب این موضوع هستند.

اما برخی از افراد نیز وجود دارند که پس از انجام لیپوماتیک و رسیدن به تناسب اندام به هیچ عنوان نکاتی که توسط پزشک برای آن ها ارائه شده است را رعایت نمی کنند و سبب به وجود آمدن مشکلات گذشته ی خود به دلیل رعایت نکردن رژیم غذایی و دیگر موارد می شوند. این دسته از افراد معمولا این روش را دوباره به کار می گیرند و سبب به وجود آمدن مشکلات جدید تری می شوند.

باید بگوییم که این عمل اگر بدون عوارض هم باشد در صورتی که به دفعات مختلف و بیش از حدی انجام شود مشکلاتی را برای افراد به وجود خواهد آورد که برای آن ها ادامه ی زندگی را با مشکل مواجه می کند.

این مشکلات ممکن است برای آن ها هزینه های بسیار سنگین و یا کمی را به وجود آورد اما آسیبی که به بدن آن ها وارد می شود ممکن است با پول جبران نشود.

لازم به ذکر است که انتخاب پزشک و کلینیکی حاذق و ماهر برای انجام لیپوماتیک امری ضروری بوده و تاثیرات بالایی در نتایج حاصل از درمان خواهد داشت. بطور مثال پزشکی که دارای مهارت کافی نباشد، از مقدار حجم چربی قابل برداشت مطاع نبوده و با حذف بیش از حد چربی، سلامتی مراجعه کننده را به خطر خواهد انداخت در نتیجه در این زمینه به خوبی تحقیق کرده و سپس برای درمان اقدام نمایید.

آیا اعتماد به لاغری با روش لیپوماتیک درست است؟

در جراحی لیپوماتیک به این دلیل که چربی های مازاد یک اندام به صورت مایع از آن تخلیه می شود، تغییر سایز و فرم اندام را می توان به راحتی مشاهده نمود.

آیا لیپوماتیک قابل برگشت است ” ؟ تاکنون انجام لیپوماتیک مجدد بسیار نادر بوده است و افراد یک اندام را دوبار تحت جراحی لیپوماتیک قرار نمی دهند. این امر به دلیل قابل اعتماد بودن و نوع عملکردی است که در این روش مشاهده می شود.

در حقیقت در جراحی لیپوماتیک سلول های چربی از اندام خارج می شوند و حتی اگر فرد باز هم چاقی را پس از آن تجربه کند میزان آن در اندام جراحی شده بسیار اندک خواهد بود. در لیپوماتیک چربی هایی که در زیر پوست قرار دارند تخلیه می شوند.

اگر فرد پس از جراحی مراقبت های لازم را انجام دهد و با رعایت رژیم غذایی سالم در حفظ سلامت بدن خود کوشا باشد هرگز نیازی به لیپوماتیک مجدد نخواهد داشت.

برخی از افراد با توجه به اینکه می دانند از میزان سلول های چربی بدن کاسته شده است لذا با خیال راحت و اطمینان از اینکه چاق نخواهند شد به پرخوری و عدم رعایت رژیم غذایی می پردازند.

در این رابطه باید حتما این موضوع را ذکر کرد که با مشاهده کاهش سایز کم، شکم، پهلو یا … نباید چاقی بدن را فراموش کرده و با خیال راحت به روال عادی گذشته پرداخت.

شاید لیپوماتیک مجدد برای اندام مورد نظر نیاز نباشد اما سایر اندام ها دچار چاقی مفرط می شوند و مهم تر از همه اینکه تناسب اندام و همنواختی ظاهری آن ها از بین می رود. پس بهتر است که با پیشگیری سبک زندگی درست و سالم به سلامت و لاغر بودن اهمیت داد.

توجه کنید که متخصصان زیبایی اظهار دارند لیپوماتیک مجدد خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتد و در واقع هیچ کدام از بیماران این درخواست را نخواهند داشت.

افرادی که یک بار سابقه ی انجام لیپوماتیک را دارند معمولا به دلیل حساسیت هایی که بر روی تناسب اندام خود دارند اجازه نمی دهند که این تناسب اندام دوباره از دست برود و سبب انجام دوباره ی این روش برای از بین بردن چربی های اضافی شود.

برای اینکه سایر اندام ها نیز چاق نشوند و فرد بتواند همیشه یک روال مناسب و ایده آل را به دنبال داشته باشد بهتر است که از رعایت رژیم های غذایی سالم و ورزش غافل نشود.

این دو مورد به نوعی می تواند برای افراد تضمینی برای حفظ تناسب اندام و از آن مهم تر حفظ سلامتی و طول عمر آنها شود. افراد بسیار زیادی پس از انجام لیپوماتیک رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی را رعایت کرده تا نیازی به تکرار مجدد لیپوماتیک پیدا نکنند.

با لیپوماتیک یک زندگی سالم را آغاز کنید

برخی از بیماران میزان هزینه ای که قرار است برای لیپوماتیک در نظر بگیرند را بالا می دانند اما هنگامی که نتایج حاصل از آن را می بینند از اینکه این روش را انتخاب کردند بسیار ابراز خرسندی می کنند.

داشتن انگیزه برای اینکه افراد بتوانند سالم زندگی کنند امر مهمیست و پس از انجام جراحی لیپوماتیک می توان هم از شر چربی های مازاد اندام چاق بدن خلاص شد و هم به دنبال آن یک زندگی سالم و یک سبک جدید و درست از آن را در پیش گرفت.

رعایت یک رژیم غذایی مناسب که در آن افراد شیرینی و کربوهیدرات کمی را مصرف می کنند و به طور منظم و روزانه ورزش می کنند افراد را وارد الگوی مناسب از زندگی خواهد کرد.

جالب است بدانید که انجام این راهکار نه تنها موجب انجام لیپوماتیک مجدد نمی شود، بلکه بسیاری از بیماری های جانبی از جمله کبد چرب را نیز برطرف می کند. کبد چرب هم به دلیل عادت های بد غذایی از جمله مصرف بیش از اندازه ی فست و فود و دیگر خوراکی های صنعتی و شیمیایی به وجود می آید که متاسفانه این بیماری در کشورمان افزایش پیدا کرده است.

نکته قابل اهمیت اینجاست که رعایت های بعد از عمل به قدری مهم است که وقتی افراد مراجعه کننده در جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود صحبت می کنند در صورتی که قصد اجرای الگو های درست را نداشته باشند، جراح به آن ها پیشنهاد عمل نخواهد داد چرا که می توانند وزن قبلی خود را مجددا بدست آورند حال با این تفاوت که چربی ها در سایر اندام ها جمع می شوند و چاقی را به وجود می آورند.

حذف لیپوماتیک مجدد و زیباتر شدن سایر اندام ها

در روش پیکرتراشی لیپوماتیک، لاغر شدن و لاغر ماندن بدن بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. استفاده از امواج اینفراسونیک برای به وجود آوردن لرزش و نوسان در ناحیه مورد نظر سبب می شود که چربی ها به بهترین نحو ممکن خارج شوند.

عدم خراب شدن چربی هایی که جدا شده اند نیز موجب می شود که بتوان مجددا آن را برای زیباتر شدن سایر اندام های بدن بکار برد. لذا به جای اینکه فرد ماده موثری را از دست دهد می تواند سبب زیبایی و جذابیت سایر اندام های بدن نیز شود.

لذا با حذف لیپوماتیک مجدد از طریق اجرای سبک زندگی سالم و استفاده از چربی های خرد شده برای افزایش میزان جذابیت سایر اندام ها شما می توانید از برترین روش لاغری دنیا بهره مند شوید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *