درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو

بیشتر افراد سوالاتی در خصوص کاشت ابرو در ذهنشان نقش بسته است از قبیل عوارض کاشت ابرو چه می باشد؟ دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو چقدر می باشد ؟ مزایای کاشت ابرو چه می باشد؟ که در این محتوا پاسخگوی سوالات ما هستیم.

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

بیشتر افرادی که کاشت ابرو را انجام می دهند باید بدانند دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو کم می باشد و بعد از 3 روز فرد بهبود کامل می یابد و می تواند به فعالیت عادی خود بپردازد و جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد ولی بهتر است قبل از کاشت ابرو به یک مشاوره رفته تا تمامی نکات در این خصوص را به شما یادآوری نمایند و بعد اقدام به کاشت ابرو نمایید.

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو

داشتن ابروهای پر و پرپشت به چهره زیبایی بیشتری می بخشد و بیشتر افرادی که دچار ریزش ابرو شده اند و یا بر اثر برداشتن بیش از حد ابروها به مشکل مواجه شده اند می توانند به کاشت مو فکر نمایند.

ابروها تاثیر گذارترین قسمت اجزای صورت می باشد که به وسیله آن حالات مختلف صورت مشخص می گردد.

حالاتی از قبیل خوشحالی، ناراحتی، عصبانیت و … . در نبود و یا  کم پشت بودن ابروها بیشتر افراد اعتماد به نفس کمی را خواهند داشت زیرا سبب جلب توجه بیشتر افراد به داشتن یک چهره غیر عادی می شود.

این امر درست می باشد که دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو کم می باشد ولی رد باید استراحت کافی در این زمینه داشته باشد تا بهبود زودتر حاصل گردد.

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو در زمینه ورم و التهاب صورت 3 روز می باشد و بعد از این زمان فرد ه حالت اول خود بر می گردد.

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو در خصوص خارش، قرمزی، سوزش نیز چند ساعت اول می و بعد از گذشت این زمان دیگر این عوارض از بین رفته و فرد در این زمینه مشکلی نخواهد داشت.

برای کاهش دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو می توانید از لوسیون ها و داروهای تجویزی توسط پزشک خود استفاده نمایید تا هرچه زودتر به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

مشاهده مطلب
آیا پرپشت شدن ابروها با وازلین امکان پذیر است

بعد از 7 روز بخیه های ایجاد شده در این ناحیه نیز کشیده می شود و هیچ جای نگرانی وجود ندارد. موهای کاشته شده در ابرو بعد از 3 الی 4 ماه به طور کامل شروع به بیرون آمدن می کند و فرد می تواند در این زمان نتیجه نهایی را مشاهده نمیاد.

کاهش دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو :

با رعایت نکاتی از قبیل درست خوابیدن و فشار نیاوردن به محل کاشته شده می توان دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو را  کم نمود.

برای از بین بردن خارش، سوزش و بهبود زخم ایجاد شده می توان از پزشک خود کمک بگیرید تا برای شما داروی متناسب با حالت شما تجویز نماید تا دوره بهبود شما کاهش یابد و هر چه زودتر از عوارض جانبی کاشت ابرو راحت شوید.

عوارض کاشت ابرو 

کاشت اگر زیر نظر یک دکتر کاشت ابرو صورت گیرد اصولا عوارضی در پی نخواهد داشت ولی به طور کلی عوارض آن به شرح زیر می باشد :

 1. برای کاشت ابرویی که از موی پشت گوش استفاده می گردد به دلیل رشد ضعیف آن 6 الی 9 ماه زمان لازم است تا ابرو به طور کامل در بیاید ولی اگر بعد از این مدت در نیامد می توان برای کاشت ابرو باز اقدام نمود.
 2. خانم های باردار بهتر است بعد از زایمان به کاشت ابرو بپردازد زیرا بی حسی موضعی ممکن است برای جنین خطرناک باشد و مشکلاتی را برای جنین ایجاد نماید.
 3. بعد از کاشت ممکن است ناحیه کاشته شده دچار تورم، التهاب و … شود که بعد یک الی دو هفته درمان می شود.
 4. در ناحیه کاشته شده فرد دچار خارش می گردد که باید از خاراندن ناحیه کاشته شده جلوگیری کرد.

مزایای کاشت ابرو 

بیشتر افراد قبل از کاشت ابرو به تفاوت آن با سایر روش های ترمیمی می پردازند تا بتوانند انتخاب بهتری را در این زمینه داشته باشند تا رضایت بیشتری را نسبت به وضع کنونی خود داشته باشند. مزایای کاشت ابرو نسبت به بقیه روش های ترمیمی به شرح زیر می باشد:

 1. کاشت ابرو یک روش دائمی می باشد که بعد از کاشت و گذشت دوره نقاهت فرد دارای ابروهای پر پشت و طبیعی می گردد.
 2. کاشت ابرو یک روش کم تهاجمی می باشد.
 3. کاشت ابرو نسبت به بقیه روش های ترمیمی هزینه کمتری را داشته و این هزینه یک مرتبه می باشد و احتیاج به ترمیم ابرو در مدت معلوم نمی باشد.
 4. فرد ابروی زیبا و خوش فرمی را خواهد داشت و این ابرو با توجه به حالت طبیعی خود ابرو ها و چهره ی فرد طراحی و با ظرافت کاشته می شود.
 5. کاشت ابرو نسبت به روش هایی از قبیل تتو، هاشور بسیار ظریف تر بوده و کاملا طبیعی می باشد و چهره فرد را به یک چهره غیر طبیعی تبدیل نمی کند.
 6. فرد می تواند به تراکم دلخواه در ناحیه ابروی خود کاشت ابرو را انجام دهد.
 7. بیشتر افراد بعد از گذشت دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو رضایت کامل داشته و کمترین نارضایتی را خواهد داشت.
 8. می توان از هر قسمت بدن فولیکول های پیوندی را استخراج نمود و در ناحیه ابرو کاشت.
 9. کاشت ابرو هم در آقایان و هم در خانم ها می توان انجام داد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
 10. از کاشت ابرو بر روی اسکار، بخیه و قسمت های آسیب دیده در ناحیه ابرو می توان استفاده نمود و این امر بلامانع می باشد.
 11. کاشت ابرو کاملا سرپایی بوده و بعد از اتمام کاشت فرد می تواند مرخص و به خانه برود.
 12. کاشت ابرو شرایط سنی ندارد و هر فردی در هر سنی می تواند به کات ابرو فکر نماید تا با کاشت ابرو بتواند زیباتر از قبل جلوه نماید.
 13. فولیکول های برداشتی برای کاشت ابرو با سوزن بسیار ریزی صورت می گیرد که در پوست فرد هیچ گونه آسیب و بریدگی ایجاد نکند.
مشاهده مطلب
چگونه ابرو را بعد از کاشت ابرو اصلاح کنیم ؟

یکی از شرایط کاشت ابرو که متخصص کاشت مو باید در نظر بگیرد تمیزی کار و جهت رویش ابروها می باشد که بسیار حائز اهمیت بوده و نتیجه نهایی بسیار عالی یکی از خواسته های مشتری از متخصص خود می باشد.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک هر دکتر متفاوت می باشد و بر اساس تعداد فولیکول های احتیاجی، زمان انجام ، مهارت، کلینیک و عوامل دیگر متفاوت بوده و مشخص نمی باشد می توان برای دانستن هزینه و انجام این امر به کلینیک های متفاوت جویای قیمت کاشت ابرو با موی بدن شد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع